Opinie o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TELEMOND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TELEMOND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Kaja

Najgorszy i najbardziej z kundlony zakład w Kostrzynie.Same UA na wymioty się zbiera Spę. D straszny .Jeb U A

Radek
@Kaja

Bo to wszystko jest już robione pod Upadline ,Polak już się napracował ,zwolnić go ,bo tania siła robocza .Tak tu właśnie traktują ludzi a na stronie FB jacy to oni super hahahahah propaganda jak w TV z tą pseudo wojenka .buuuuu hahahahah.Ale będzie płacz bo ludzie wszędzie się gromadzą i dojdzie do powtórki z historii. Dla nich jesteśmy (usunięte przez administratora)zapamiętajcie to sobie .Tu ładnie pięknie a za plecami wiadomo co byś miał wbi........... Ta (usunięte przez administratora)się nie zmieniła i nie zmieni .

Robert

STOP Ukrainizacji w Polsce.

Maxi
@Robert

4700 na rękę po 15 latach pracy jako spawacz, w tym wliczone wszystkie dodatki typu premia wydajnościowa, obecnosciowa. Ostatnia podwyżka to 50 groszy brutto do godziny!!! . Niech to da do myślenia tym co przez sekundę myśleliby żeby tu pracować

Beron

Jestem bardzo zadowolony z mojej pensji i innych dodatków, które oferuje ta firma. Uważam, że są one bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych firm w branży.

J
@Maximus

Ty nie jesteś zły tylko glu, p, i.

Jason

Dla mnie praca odpowiednia, mam stałe godziny, wiem co i jak, nie ma problemów z urlopem. Przy życiu rodzinnym taka stabilizacja jest ważna

Jason
@Jason

Tu nie ma stabilizacji bo przecież połowa wypłaty to premie, dodatki itp mówiąc prosciej - zależne od kaprysu. Zachorujesz i wyplata z śmiesznie niskiej robi się żałośnie niska

Arkadiusz Nowy wpis

Proces rekrutacji był bardzo ekspresowy, a atmosfera w firmie naprawdę przyjazna. Warunki pracy też nie pozostawiają nic do życzenia - umowę na czas nieokreślony otrzymuje się szybko i bez problemów.

Marian Nowy wpis

Praca tu przebiega zazwyczaj bezproblemowo, co bardzo mi odpowiada

Penny Nowy wpis

Pakiet socjalny oferowany przez firmę to rzeczywiście godny uwagi element. Oprócz standardowych benefitów, istnieje szereg dodatkowych opcji, które wpływają na komfort życia pracowników.

Mirri Nowy wpis

Praca w tym systemie jest bardzo przyjemna, atmosfera sprzyja skupieniu się na zadaniach, niezakłócona zbędnymi komplikacjami. Jestem zadowolony z możliwości rozwoju, jakie oferuje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TELEMOND Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kazimierz

Z całego serca mogę polecić tę pracę każdemu, kto szuka stabilnego zatrudnienia. Umowa na czas nieokreślony daje poczucie bezpieczeństwa, a dobre warunki pracy oraz terminowa wypłata wynagrodzenia sprawiają, że praca jest naprawdę satysfakcjonująca.

Ligor

Od momentu rozpoczęcia pracy otrzymałem ogromną dawkę wsparcia. Dzięki temu szybko wdrożyłem się w obowiązki i czuję się pewnie w swojej roli.

Spawaczciura
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Mam pytanie.Czy w Teleskopie lub Telemondzie można odpłatnie zrobić uprawnienia spawalnicze lub je uaktualnić? Chcę sie tam dostać do pracy lub spawać za granicą.Prosze o fachowa odpowiedz.

Termin

Jako że biuro się uruchomiło i znowu próbują przykryć prawdziwe opinie, przypominam kolejny raz że firma telemond: - nie szanuje pracowników - na święta pracownikom dali rzeżuchę - usuwają niepochlebne opinie - płacą więcej obcokrajowcom - ma jedne z najniższych stawek w okolicy - nie publikuja żadnych danych odnośnie premii i nikt nie wie za co dokładnie jest i ile trzeba zrobić - dziwnym trafem po psełdo podwyżce wynoszącej 200zł premia jest tak niska że ostatecznie zarabiamy tyle samo - firma wyrzuciła ludzi którzy założyli związek zawodowy - wyrzucają ludzi za fuchy (chyba że to zieloni to wtedy nie) - od lat nie dali żadnej prawdziwej podwyżki ( bo te 2% to sobie...) - atmosfera jest beznadziejna - jako jedyny duży zakład w okolicy nie ma autobusów (tylko dla Ukraińców są) - kolejny wzrost minimalnej i kolejny rok bez podwyżki w tym przybytku A to tylko początek. Jeżeli zastanawiasz się czy się nie zatrudnić to UCIEKAJ

@Termin

To o ile więcej są w stanie zarobić obcokrajowcy od Polaków? Na każdym stanowisku tak jest? Napisz proszę, bo myślę nad aplikacją

@Termin

w jakiej wysokości otrzymuje się wynagrodzenie, skoro firma ma jedne z najniższych stawek w okolicy?? możesz podać widełki?? jeżeli już się uda dostać tę premię, to ile tak mniej więcej się jej dostaje?

Zarobki rzędu 5000- 5500 tys z sobotami i to są zarobki które nic się nie zmieniają od kilku lat a firma sieje propagandę dookoła jak to się pięknie rozwija i szanuje pracowników

NieJestemZbiura

No właśnie ciekawe czy partia popiera takie traktowanie pracowników?? I zwalnianie za zakładanie związków? Może trzeba ich zapytać?

UbojniaPrawdy

Nie wiem czy wiecie ale są słuchy,że mistrzowie i brygadziści w Telemond dogadali się z firmami zewnętrznymi i biorą łapówki żeby ukru pracowali po 12h i mieli nadgodziny a pracowników zatrudnionych na stałe odsyła się do domu.Do czego tu jeszcze dojdzie zanim ludziska się obudzicie ,nie widzicie jak was dyna....ą na każdym kroku .Polak się nie liczy tylko Ukrainiec .

Lissor

Trafiłem do firmy z polecenia i obecnie sam jestem zadowolony. Ogólnie warunki dobre, kasa nienajgorsza. Wszystko bezproblemowo jesli chodzi o formalności

Postoń

Firma dba nie tylko o efektywność, ale także o komfort i dobro pracowników, co sprawia, że jestem bardzo zadowolony z wyboru.

Poltram

czasem trzeba po prostu trochę się napracować, ale w zamian można liczyć na satysfakcjonujące zarobki. W sumie, warunki w naszej firmie są naprawdę całkiem niezłe.

Tomy

Świetne relacje między pracownikami, atmosfera pracy sprzyjająca współpracy.

Yolk

Dzięki konkurencyjnym beneficjom i elastycznym godzinom pracy, zatrudnieni mogą cieszyć się stabilnością i równowagą między życiem zawodowym a prywatnym.

Mirka

Kontroler finansowy Ile zarabia aktualnie? Skoro wymagają szkoły wyższej itp według ogłoszenia. A o zarobkach nic nie napisali co są w stanie zaoferować .mowie może chociaż tutaj ktoś będzie wiedział? Chciałabym wiedzieć

Grerek

Jestem zadowolony z mojego miejsca pracy i zdecydowanie polecam tę firmę jako pracodawcę. Tutaj docenia się zaangażowanie oraz wkład każdego pracownika w rozwój przedsiębiorstwa.

Mariusz

W mojej ocenie praca w firmie to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o perspektywy finansowe. Premie są naprawdę pokaźne, co motywuje do ciężkiej pracy i zaangażowania.

Morek

Otrzymałem ogromne wsparcie na starcie, co sprawia, że w pracy czuję się komfortowo i pewnie.

Penny

Zarówno warunki pracy, jak i płaca są bardzo konkurencyjne. Co więcej, atmosfera w firmie jest po prostu fantastyczna.

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMOND Sp. z o.o. - Kostrzyn nad odrą

• Jak się pracuje w TELEMOND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TELEMOND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 283.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELEMOND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 282, z czego 211 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TELEMOND Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Belgijska 2
    66-470 Kostrzyn nad odrą