Opinie o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TELEMOND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TELEMOND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Zważywszy, że technolog odpowiada za optymalizację czy innowacje w parku maszynowym, rzekłbym, że to stanowisko bliższe kierownikowi, a może i dyrektorowi pionu produkcyjnego. Jak więc wyglądają zarobki? I dodatki premiowe, które obiecuje oferta na www firmy?

Mensz

Profesjonalne wdrożenie, sympatyczni ludzie, atmosfera na 6+.

Marekkk

warto mieć obecnie pewną pracę a tutaj można na to liczyć. godna płaca do tego i naprawdę przyjemna atmosfera

Domor

Cieszę się, że stawka, jaką otrzymuję, jest dla mnie satysfakcjonująca.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TELEMOND Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Hej, zastanawiam się nad aplikacją do nich na Operatora maszyn CNC, mają taką ofertę na stronie, pytanie tylko czy ona jest aktualna? Zachęcają mnie wasze opinie, bo całkiem pozytywnie się wypowiadacie chociażby na temat atmosfery. Ale mam pytanie odnośnie warunków finansowych, niby piszą, że premie i atrakcyjne wynagrodzenie w ofertach, ale wolałbym poznać szczegóły, ktoś podałby jakie są widełki płacowe lub może ktoś się orientuje ile na stanowisku operatora można zarobić?

Zart

4200 netto. A każda opinia napisana o super atmosferze nie została napisana przez pracowników na hali - tutaj nikt nie powie że jest super atmosfera.

nie ma na co narzekać specjalnie moim zdanie, super ekipa tutaj pracuje i atmosfera jest mega spoko

Mox

Ja pracuje w telemond juz dość dlugo, naprawdę mam spore doświadczenie, pracowałem też w innych firmach i mam porownanie a tego pracodawce doceniam

Kermit

Oczywiście, zawsze można znaleźć jakieś drobne niedogodności, ale ogólnie rzecz biorąc, jestem tu już ponad 1,5 roku i ciągle się cieszę z każdego dnia.

Eryk

Atmosfera pracy w firmie jest naprawdę bezstresowa. Zarząd i przełożeni zawsze stawiają na wsparcie i rozwijanie swoich pracowników, a to przekłada się na przyjazne relacje

Maroslaw

Pracuję tutaj od dwóch lat i jestem zadowolony z warunkow pracy oraz wysokością pensji

@Maroslaw

O dwa lata to już długo. Przez ten czas miałeś jakąś podwyżkę czy od razu dostałeś dobrą wypłatę z której jesteś tak zadowolony? Są dodatkowe benefity, premie?

baron

Jestem przekonany, że firma zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie pracownikom sprawiedliwego wynagrodzenia. Dlatego też jestem zadowolony z moich zarobków

Kmotr

Oferowane warunki są znacznie bardziej konkurencyjne niż w innych podobnych firmach. :) pracuje juz tu 3 rok

@Kmotr

O proszę :) Chodzi o warunki finansowe? Chętnie poznam widełki jak tak. Poza tym jakie inne warunki zatrudnienia są atrakcyjne? Jestem ciekaw czy warto by mi było pracę zmieniać.

Major

Z perspektywy czasu, mogę powiedzieć, że to jest jedno z niewielu miejsc pracy, gdzie warunki zatrudnienia są na tyle atrakcyjne, że warto tu pracować przez dłuższy czas.

Kaisz

Atmosfera w firmie jest przyjazna i wspierająca, a współpraca między zespołami naprawdę sprawia, że pracuje się przyjemnie.

Kaszar

To miejsce pracy jest dla każdego, niezależnie od doświadczenia. Firma ciągle się rozwija, co oznacza wiele okazji do rozwoju zawodowego.

kotulski

Cieszę się, że pracuję tutaj, ponieważ zarówno wynagrodzenie, jak i klimat w firmie są na najwyższym poziomie, co sprawia, że jestem zrelaksowany.

Honorka
@kotulski

Piszesz, że wynagrodzenie jest na najwyższym poziomie. Możesz w takim razie napisać, na jakim stanowisku pracujesz i ile mniej więcej zarabiasz? Każdy ma inną wartość pieniądza. Były tu różne komentarze i o zarobkach zdarzały się tu naprawdę średnie wypowiedzi. Np. spawacz pisał, że po 15 latach pracy bierze 4700 zł na rękę. To tak bez szału, jak na taki staż pracy... Dlatego ciekawią mnie bardzo widełki Twoich zarobków, a dopytuję tak, bo mój mąż szuka stabilnej i dobrze płatnej pracy. :) Wybacz za moją dociekliwość

arturrr

Proces rekrutacji był nieskomplikowany i przejrzysty. Szybko dowiedziałem się, że dostałem pracę, co było miłym zaskoczeniem.

Karol

Brak szkoleń , brak podwyżek , brak możliwości awansu , brak motywacji żeby dalej pracować , jedyna podwyżka jaką możecie się spodziewać to normy :)

Fabian
@Karol

Same negatywy z Twojej strony, aż zastanawiam się, jak tam się pracuje, jak tak wszystko na nie. Może chociaż atmosfera dobra? Jak możesz, to napisz coś więcej o tym braku możliwości awansu. Informują o tym przy zatrudnianiu, że nie ma tu ścieżki zawodowej? Bo przyznam szczerze, że dla mnie ważne jest, aby z czasem jednak awansować. Coś możesz napisać o tym jakiego w ogóle stanowiska Twój wpis dotyczy? Bo to też w miarę istotne.

szandro

Dla mnie to dobre miejsce pracy, czuje się tu ok. W porównaniu do poprzednich prac to nawet nie ma co porównywać, tutaj znacznie lepsze warunki

J
@szandro

4700 na rękę po 15 latach pracy jako spawacz, w tym wliczone wszystkie dodatki typu premia wydajnościowa, obecnosciowa. Ostatnia podwyżka to 50 groszy brutto do godziny!!! . Niech to da do myślenia tym co przez sekundę myśleliby żeby tu pracować

Kursio

Praca w tym miejscu pozwala na duży rozwój i zdobycie doświadczenia w branży!

Katy
@Kursio

Oooo...super, że można się rozwinąć, właśnie na tym mi najbardziej zależy. Do tego widzę, że sporo tutaj zadowolonych pracowników, co bardziej motywuje do aplikowania do nich, bo zakładam, że atmosfera może być też całkiem przyjemna. Mam pytanko odnośnie tego zdobywania doświadczenia, czy w takim razie firma oferuje szkolenia i czy je w całości finansuje?:) Jeśli pracownik się u nich rozwija, to możliwość awansu wchodzi w grę? :)

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMOND Sp. z o.o. - Kostrzyn nad odrą

• Jak się pracuje w TELEMOND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TELEMOND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELEMOND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 214 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TELEMOND Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Belgijska 2
    66-470 Kostrzyn nad odrą