Opinie o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TELEMOND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TELEMOND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Feron

Prace w firmie oceniam dobrze, przez 4 lata nic mnie specjalnie nie zniechęciło. Gdyby nie przeprowadzka to na pewno bym dalej tutaj pracowal

Poms
@Feron

W ciągu dwóch dni komentarz napisało dwóch przypadkowych byłych pracowników, którzy sobie chwalą zakład ale musieli odejść bo przeprowadzka Zatrudnijcie jakąś firmę do pisania komentarzy bo panie z biura się nie starają i widać od razu że falszywe

Meks

Dobre zarobki i praca nie wykańcza. da się zachować tak zwany work life balance jak to mówią ;)

Lakar

Miła atmosfera,fajna ekipa,wszystko mi się podobało. Zmieniłem prace tylko z powodu przymusowej przeprowadzki

Palto

Bardzo fajna atmosfera, bardzo fajne towarzystwo. Ciesze się, że udało mi się podjąć z nimi współpracę. Możliwość rozwoju jest uzależniona od stanowiska na ktorym się pracuje wiec tutaj sie nie wypowiem ogolnie

Zofia
@Palto

No to super, że atmosfera jest fajna. A jak z wypłatami? Ile one wynoszą?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TELEMOND Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Icek

Montel to dowód na to że na rynku są jeszcze pracodawcy dla których zdanie pracownika jest coś warte :) dobra atmosfera, dobre warunki, ja polecam prace tutaj

Cop
@Icek

Gdyby zdanie pracownika się liczyło, to ludzie z góry zastanowiłby się chociaż nad jakimikolwiek zmianami czytając na co narzekają pracownicy w komentarzach. Zamiast tego wola udawać, se nic się nie dzieje i pisać fałszywe opinie w biurze, byle ocena ładnie wyglądała w ogóle internecie - to jest wasze liczenie się ze zdaniem pracownika

juri

Dokładnie mało tego taka wojna a na swoje świeta ile ludzi wróciło ,jedna wielka szopka jak z tym covidem .i dla tego czas zajwyższy sie obudzić Polacy pracownicy bo już przeginają i to ostro .N kupno PODRAVKI ITP to maja kasę a dla nam juz od kilku lat obiecuja i (usunięte przez administratora) 5|% śmiechu warte .Firmy zewnętrzne żerują na nich i wyciagaja kase AAAAAAAAAAaaaaaaa my (usunięte przez administratora)5%dostaliśmy .Jebuć (usunięte przez administratora) i UA .kONIEC TEGO MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA

treesa
@juri

Doprowadza do tego ,że ludzie zaraz zaczną sobie skakać do gardeł bo już się zaczyna tak dziać .Jeszcze korzystają i pracują na maszynach ,suwnicach bez uprawnień co na to BHP jak zrobić krzywdę Polakowi kto za to odpowie .coooooooo Michał już jest przekupiony .Trzeba to zgłaszać do inspekcji pracy

Starzyk

pozytywna atmosfera, na pewno plusem wypłata zawsze w terminie. Ogólnie dobrze wspominam pracę w firmie.

Nie
@Starzyk

Wypłata na czas to wasz zakichany obowiązek. Chwalmy zakład bo wypłata na czas, jeszcze czego? Swoją drogą wypłata 10 po południu, na ostatnią chwilę

Emeryt

Pracowałem w firmie 5 lat. była dobra atmosfera,wszyscy byli równi,nikt sie nie wywyzszał ani nie był jakiś niemiły czy uszczypliwy. Zakład pracy przyjemny i czysty

Pansd
@Emeryt

O, widzę że biuro zmieniło taktykę. Teraz nagle wysyp bylych pracowników chwalących ten przecudowny zakład.. ale wy jesteście śmieszni

Byłyjuż

Bardzo porządna i rzetelna firma. Pracowałem w niej 6 lat i bylem zadowolony :)milo wspominam ten czas

Renata

Większego bagna nie widziałam jak ten cały Telemond .ludzie te pozytywne opinie pisze zakład .Tak naprawdę ludzie z PL mają już (usunięte przez administratora) na wszystko i traktowanie ,zaś Ukrain ma wszystko na rękach ich noszą zaraz im lodu zrobita .Żenada

Bożena
@Renata

No dobra, widać że masz złą opinię o firmie ale możesz bardziej konstruktywnie? Czemu niby te pozytywne opinie miałby pisać zakład? Jak wygląda rzeczywistość?

JeszczePracownik
@Bożena

Droga pani biurwo z kadr, proszę się nie ośmieszać. Wszystkie komentarze na to samo kopyto, wszyscy pracują od niedawna i sobie chwalą.. montel nie jest duży, ja tu nikogo nowego nie widzę. Chyba że Ukraińców, ale oni po polsku by się tak zgrabnie nie wypowiedzieli :) Na początku komentarze były tylko i wyłącznie negatywne, teraz biuro się wzięło bo źle ocena na goworku wygląda i klepią fejkowe. Więcej tu ocen pozytywnych niż pracowników w montelu. Z kim nie rozmawiam to wszyscy narzekają, a na goworku co chwilę ktoś nowy kto sobie chwali bo nie ma co narzekać ;)

Beata
@JeszczePracownik

Teraz zrobicie jakieś fronty walki o opinie na tym forum? To normalnie nowy poziom ewolucji firmy. ;p W firmie też się tak wojuje czy tylko do internetu się ograniczyliście? Koniec końców faktycznie macie na co narzekać?

Luiz

praca uczciwa za uczciwe pieniądze. jak na warunki polskie to moim zdaniem ponad przecietne

fafał

3 lata pracy za mną i oby kolejne tyle i więcej przede mną! ja sobie szanuje tak pewne stanowisko i firmę w tych czasach

Tedek

Mija mi właśnie 4 miesiące w firmie. To już okres w którym się człowiek aklimatyzuje chociaz tutaj idzie to zrobic szybciej bo wszyscy są naprawdę bardzo pomocni i mili

Rudy Rydz

Ela od dziś chłopaki jadą na 50% mocy skoto dwóch Białych Ruskich robi to samo co jeden Polak i mają tak samo płacone czyli w pracy powinno być pół Polaka. Jechać na 50% mocy Chłopaki i będzie równo zobaczą że Biało Rusin to ówno.

Olaf

Wszystko w porządku, firma wywiązuje się z obowiązków, nie ma problemu z warunkami. Praca po prostu ok,normalna

OK
@Olaf

To strona dla pracowników, nie dla pracodawcy. Przestańcie sami pisać sobie opinie bo żaden Olaf tu nie pracuje

wyx

Praca w tym miejscu daje możliwość rozwoju i dobrego zarobku. Jak ktoś szuka stabilnego zatrudnienia to lepiej trafić nie moze

Melo

Praca wymaga wysiłku, nie jest leciutko, ale tak to jest w tej branży więc to nic dziwnego. Ogólnie warunki dobre, pensje dobre i przede wszystkim swietni ludzie

Najlepsza opcja to przyjść na rozmowę i samemu zobaczyć dokładne warunki - moim zdaniem warto - ale wiadomo kazdy ma inne potrzeby i opinie

@Michał

Możesz powiedzieć czy taką rozmowę przeprowadza ktoś z HR czy przyszły przełożony? Masz może wiedzę jak wyglądają ewentualne konsultacje co do kandydatów między tymi dwoma elementami firmy?

Happy

Mnie się pracuje dobrze, kilka lat w firmie za mną i oby jeszcze wiele przede mną było

Marcel

Zgadzam się ze swoimi przedmówcami - jeśli pracownik się sprawdza, otrzymuje premię. Wysokość wynagrodzenia zależy głównie od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności.

Henry
@Marcel

Pracując w tej firmie i znając jej realia, niestety trudno jest się zgodzić z tobą i twoimi przedmówcami. Gdyby było tak jak piszesz to nasi przełożeni musieliby pracować za darmo. Bo jak wytłumaczyć to że firma po tylu latach doświadczenia nadal nie potrafi produkować krat? Może trzeba by zwiększyć zatrudnienie i przyjąć jeszcze kilku kierowników i mistrzów produkcji?

Jarosław
@Henry

Widzę że znasz firmę od środka, może napiszesz mi coś na temat wysokości wynagrodzenia? Na jaką pensję może tu liczyć początkująca osoba i czy po pewnym czasie można się starać o podwyżkę? Daj znać, czekam na Twoją odpowiedź.

Derex
@Jarosław

W Polsce nie można ujawniać zarobków, nikt nie powie dokładnie bo nie chce mieć problemów. Można iść na rozmowę - wszytko jasno mówią zarówno o warunkach współpracy jak i obowiązkach

Liffy
@Marcel

Tak i premia naprawdę może być konkretna. ale jak to w przypadku premii trzeba coś z siebie dać i się postarać

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMOND Sp. z o.o. - Kostrzyn nad odrą

• Jak się pracuje w TELEMOND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TELEMOND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELEMOND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 217 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TELEMOND Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Belgijska 2
    66-470 Kostrzyn nad odrą