Opinie o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TELEMOND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TELEMOND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMOND Sp. z o.o. w Kostrzyn nad odrą

Marcel

Zgadzam się ze swoimi przedmówcami - jeśli pracownik się sprawdza, otrzymuje premię. Wysokość wynagrodzenia zależy głównie od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności.

Henry
@Marcel

Pracując w tej firmie i znając jej realia, niestety trudno jest się zgodzić z tobą i twoimi przedmówcami. Gdyby było tak jak piszesz to nasi przełożeni musieliby pracować za darmo. Bo jak wytłumaczyć to że firma po tylu latach doświadczenia nadal nie potrafi produkować krat? Może trzeba by zwiększyć zatrudnienie i przyjąć jeszcze kilku kierowników i mistrzów produkcji?

Jarosław
@Henry

Widzę że znasz firmę od środka, może napiszesz mi coś na temat wysokości wynagrodzenia? Na jaką pensję może tu liczyć początkująca osoba i czy po pewnym czasie można się starać o podwyżkę? Daj znać, czekam na Twoją odpowiedź.

Derex
@Jarosław

W Polsce nie można ujawniać zarobków, nikt nie powie dokładnie bo nie chce mieć problemów. Można iść na rozmowę - wszytko jasno mówią zarówno o warunkach współpracy jak i obowiązkach

Liffy
@Marcel

Tak i premia naprawdę może być konkretna. ale jak to w przypadku premii trzeba coś z siebie dać i się postarać

33hen

Pracuje w firmie od lat i to dobry czas. Sporo stałych pracowników, dobra ekipa w ogóle, zawsze do dogadania.

Kuna

Większego bagna nie widziałem jak w tym zakładzie ,Polaka traktują jak obcego zaś ukrai.......a to może wszystko tak nadskakuje nad nimi ,szok .Polak Polaka nie nawiedzi a Emigranta uwielbia (usunięte przez administratora) i to straszne .

Frank

Jako główną zaletę mogę wymienić ludzi z ktorymi aż chce się pracować! pasują też mi godziny pracy i to że premie są solidne

XD
@Frank

U was w kadrach pewnie tak

Frank
@XD

Nie rozumiem po co takie dogadywanie, uważam że ludzie w firmie naprawdę są świetni i współpraca z nimi to przyjemność :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TELEMOND Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
T.T

Jak ktoś szuka dobrego doświadczenia to trafił idealnie. To na pewno zdobędzie w tej firmie. Ogólnie bywa różnie, ale plusów tej pracy jest sporo a do tego zarobki są ponad przeciętną

Bareteeek

Praca satysfakcjonująca, zarowno pod wzgledem finansowym jak i rozwoju.

Edy

Zakład prowadzi rekrutację bo się rozwija i ciągle ręce do pracy potrzebne. Rotacji pracując tutaj ponad rok nie zauwazylem - ciagle ta sama ekipa

Edward
@Edy

Dla mnie to plus ze przyjmują nowych ludzi. Jaką umowę można dostać na początek? Bo mam nadzieje że nie zlecenie.

Lech

Warto podjąć wyzwanie i złożyć papiery - nic to nie szkodzi a na rozmowie dogaduje się wszystkie szczegoly i można podpytać jak ktoś ma jakieś wątpliwości

Edward
@Lech

Nie wiedziałem że złożenie papierów to aż takie wyzwanie. Wiesz ile proponują na rozmowie? Myślisz że można negocjować stawę jak ma się doświadczenie i kwalifikacje? Bo zastanawiam się czy firma jest w tym temacie elastyczna?

Ahson

Z mojej strony plusik za rodzaj Umowy, współprace i komunikacje. Zarobki też jak na średnią krajową nie są zle

Kacpi

Miesiąc za mną i jest lepiej niż myślałem. Po slabych przeżyciach w poprzedniej pracy mialem slabe nastawienie ale jak widac mozna pracowac i byc zadowolonym

Daroo

Ja się tylko zastanawiam dlaczego jeszcze tej całej Elki nikt nie wypierdoli…na zbity pysk , ona jest winna całego zamieszania i zwolnień pracowników !!!! Wybiła się ciągnąc Suchemu i teraz zbiera żniwa kostucha !!!

Mario

dobre, godne zatrudnienie, uczciwe warunki pracy, a dodatkowo jesli dla kogos jest to istotne to super atmosfera. Ja osobiście uwazam ze to podstawa w pracy

Awansami
@Mario

Biuro pisze komentarze teleskop montel te same daty pozytywnych wszyscy dobrze wiemy co za firma i rządzący pajace

Mario
@Awansami

Albo po prostu ktoś wylewa żale i nie może zaakceptować że inni są zadowoleni i nie narzekają na prace. Pozdrawiam

Nie wiem
@Mario

Pani Anetko, proszę się uspokoić i na przyszłość bardziej bardziej postarać przy pisaniu komentarzy wychwalających ten (usunięte przez administratora) bo nikt rozumny się na to nie nabierze. Nie pozdrawiam

Robby

wiadomo ze nikt nie pracuje dla rozrywki, no jest to logiczne. Tutaj zarobić się da. Ja tam nie narzekam bo jak na polskie standardy wyplata niezla

Frans

mija mi dokladnie 2,5 roku w firmie, zaczalem prace przed pandemia i w trakcie bardzo sie cieszylem bo nie musialem martwic sie o stanowisko. Ludzie tracili prace a tutaj pewna robota za niemalą sumke

Mojek

Specyficzna branża, więc wiadomo że nie siedzi się i nie pachnie. Ale ogóle uczciwe zatrudnienie, do tej pory nie mialem zadnych wiekszych problemow, wszystko jest ok, wspolpraca sie dobrze uklada

perro

Firma w porównaniu do innych na rynku ma konkurencyjną stawkę i system premiowy. Jak na mnie warunki dobre

Mirosław
@perro

Konkurencyjną, tzn. jaką? 20/25 zł/h? Pewnie nawet więcej? O, fajnie, że macie system premiowy, od czego zależny? Pewnie mało kiedy się zdarza, że otrzymacie premię, bo czytałem, że wymagania są bardzo duże.

Jaajajsj
@perro

Ahahahahahaha konkurencyjna stawka, dobre. Musicie się bardziej postarać jak piszecie te komentarze bo od razu widać że siedzicie tam w biurze i klepiecie fałszywe opinie. Żaden pracownik nie powie, że to jest dobra stawka

Jestdobrze

sporo benefitow, dobra stawka. pod tym wzgledem jest ok. Wymagania moze nie najnizsze, no ale taka branża. ogolnie OK

Mirosław
@Jestdobrze

Ale super się czyta takie opinie, bo niestety bardzo często przeważają te negatywne, dzięki, że dajesz znać! A ta 'dobra stawka', to jaka, bo czasami jest to kwestia sporna? :D Możesz podać chociaż przedział? A skoro jest tyle benefitów, to pewnie na premię nie ma co liczyć?

WUWU

Jeśli szukacie pracy w dobrej atmosferze, na dobrych warunkach, w stabilnej firmie. Jak znalazł!

Lili

Wyłącz telewizor włącz myślenie zanim będzie za późno. Czy wy jesteście zdrowi na umyśle ludzie dynaja was z tymi szczepieniami 1 dawka 2 teraz 3-4-5-6-7 i tak bez końca ,zaraz nowe szczepienia też nie przebadane bo Delta hahahah rany co trzeba mieć w głowie żeby wieżyc w takie bajki .Farmaceutyka kasę robi i się śmieje z naiwnych ludzi .Obudź się człowieku obudź.

Narusz

Pracodawca w porządku. Moim zdaniem jak ktoś szuka dobrej pracy, przede wszystkim stabilnej to warto tutaj się zatrzymać

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMOND Sp. z o.o. - Kostrzyn nad odrą

• Jak się pracuje w TELEMOND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TELEMOND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 290.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELEMOND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 289, z czego 217 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TELEMOND Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Belgijska 2
    66-470 Kostrzyn nad odrą