Opinie o Ep Solvo Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ep Solvo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ep Solvo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ep Solvo Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Kierownik

A ja uważam ze jak ktoś pracuje i szanuje tam prace to dobrze zarabia i jest doceniany, firma się rozwija. Co do tych co szukają by zarobić a się nie narobić zawsze będą krytykować i obrażać. Co do brygadzistów to racja musza się jeszcze dużo nauczyć a tego dyrektora to nie krytykujcie bo dzięki niemu firma się rozwija i to widać. Nie przenoście tymi wpisami waszych frustracji i nerwów bo tylko wy jesteście za nie odpowiedzialni

Dagmara

@anonim a zdradzisz jaka pełniłeś tam funkcje ? Żeby kolejne osoby wiedziały na co uważać

Ktośtaki

Pracowałem tam ale w porę zrozumiałem, że nie ma w tej firmie przyszłości, choć są pewnie osoby którym się tam podoba(stąd te pozytywy), bo zwyczajnie niczego wiecej nie oczekują od tej firmy, która nie oferuje nic. Wszystkie negatywne opinie są w 100% prawdziwe, poza jedna o zarobkach w wysokości 1200zl. Zdecydowanie nie polecam.

Bożena
@Ktośtaki

A co możesz powiedzieć na temat premii, o której wspominał @Nie polecam? Czy kwota, o której piszesz, to podstawa zarobków w firmie Ep Solvo? Wydaje mi się, że niejeden odwiedzający forum GoWork.pl skorzysta z tej wiedzy, szczególnie, jeśli będzie chciał starać się o pracę u tego pracodawcy i trudno mu bez bliższych informacji podjąć decyzję, co zrobić.

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam. Rzetelna i sumienna praca nie jest doceniana, podwyżkę trzeba sobie wybłagać a jeśli to jakimś cudem nastąpi to i tak się okazuje, że są wybrańcy, którzy mają płacone jeszcze więcej. Bycie operatorem niczego nie zmienia, możesz mieć tę samą stawkę latami. Wypłaty są często błędnie naliczane, co sprawia, że pracownicy często muszą ubiegać się o swoje pieniądze, znam takich co mają już "wydeptaną ścieżkę" do biura. Organizowane są cyklicznie bezsensowne zebrania z dyrektorem(jego osobę pozostawię bez komentarza), który za każdym razem powtarza to samo aż do znudzenia, po czym i tak się nic nie zmienia. "Starajcie się a was docenimy, już widzimy poprawę ale musi być jeszcze lepiej. Jakość jest bardzo ważna ale bazujemy na ilościach więc róbcie róbcie" Jak można robić duże ilości gdy ciągle brakuje płyty wiórowej, okleiny, wierteł. Organizacja najwidoczniej tam leży a pieniądze oszczędza się na wszystkim. No i te stare niemiecko-duńskie maszyny, co wyglądają jakby je ktoś ze złomu wyciągnął. Ich wydajność pozostawia wiele do życzenia, mogą stać zepsute dniami godzinami. Swe słowa poprzeć mogę przykładem pras wałowych, na zakładzie istnieją pojęcia jak nowa i stara prasa, proszę mi wierzyć, że nie da się odróżnić, która to nowa a która to stara. Zostały one wyprodukowane w latach 1997 i 1998. Urlop trzeba odrabiać bo inaczej premia nie jest przyznawana, nie ma znaczenia czy idziemy na pogrzeb czy do lekarza, jeden dzień nieobecności wystarczy, by pozbyć się w dobrym wypadku kilkuset złotych. Wprowadzono również "funkcje" firmowego lekarza, która polega na tym, że gdy jesteś chory musisz pójść właśnie do niego, jeśli do firmy trafi zwolnienie od innego lekarza to żegnasz się z premią na trzy miesiące ( to nie żarty ). Naturalnie żadnych dodatków świątecznych nie można uświadczyć, nawet symbolicznych. Nigdy nie zarobisz niczego więcej poza gołą pensją z ewentualną premią. Jedyne dostępne w tym zakładzie podwyżki, to podwyżki normy. Jeśli chodzi o pozytywy to jak w każdym zakładzie pracy, można zawrzeć nowe znajomości i jeśli mieszkasz w Bytomiu Odrzańskim to masz blisko do pracy Nie zalecam wiązać przyszłości z tym zakładem. Już po roku było wiadome, że trzeba stamtąd uciekać, tak też się stało i dobrze, że to była moja własna decyzja, okazuje się bowiem, ze potrafią zwalniać bez podania przyczyny, nawet bezsensownej przyczyny.

Brygadzista
@Nie polecam

To chyba z biura ktoś pisze strasznie inteligentny z ogromna wiedza nawet o maszynach. Skoro tak dobrze znasz to napisz co robiłeś łaś ze było ci tak złe. Zacznijcie od siebie a później krytyka innych

Ktośtaki
@Nie polecam

W końcu ktoś napisal jak faktycznie wygląda ta firma i praca w niej.

Firma Ep Solvo Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
kołodziej

Dobre opinie o firmie w internecie to jedno a drugie, że spoko praca dla chcących oczywiście pracować

romekdupek

nie polecam tej firmy sa niewyplacalni, nie wystawiaja faktur na czas

Miejscowy
@romekdupek

Ty tam w księgowości robisz że wiesz ...

Miejscowy

Polecam, się chyba rozwijają coś się tam dobrego dzieje. Jest jakiś nowy kolo co to ruszył

Wszyscy którzy pozostawili negatywne opinie pewnie zostali zwolnieni lub odeszli nie bez powodu. A informacją o 1200 brutto jest zwykłym kłamstwem.

Pazdzioch

Nie zrozumiane człowiek który kradł w ante holzie został majstrem w epsolvo masakra i wes tu pracuj Moje sugestie dla Ep Solvo Sp. z o.o.: Tragedia Lubię atmosferę w Ep Solvo Sp. z o.o. za: Ludzie oprucz majstra

Lopi

Czy ktoś mi powie co się stało z panem Piotrem /chyba Dyrektor czy (usunięte przez administratora)

Robol

nie polecam , chyba że jesteś znajomym kierownika wtedy jest podwyżka premia inaczej zapomnij

Romekdupek

Nie polecam ep solvo praca nudna i bez przyszłości a zarobki oscylują w 1200zl brutto

Nie polecam jak weźmiesz urlop lub chorobowe niema premii

Ty

Nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Ep Solvo Sp. z o.o. - Bytom Odrzański

• Jak się pracuje w Ep Solvo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ep Solvo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ep Solvo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ep Solvo Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Młyńska 47
    67-115 Bytom Odrzański