Opinie o Ep Solvo Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ep Solvo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ep Solvo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ep Solvo Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Jarosław

Ta firma to dno. Zabrali nam premie aby kupic za to paczki swiateczne i dali 1 zl podwyszki wow. Ksiegowa z M. jezdza po domach i sprawdzaja czy ludzie sa na L4 czy nie symuluja (usunięte przez administratora) Nie polecam

Ja tam nie wiem jakie wykształcenie ma wasza pani dyrektor. Ciekawi mnie za to, czy w takim razie firma nie ma większych wymagań co do doświadczenia i wykształcenia pracowników. A ten brak podejścia ma duży wpływ na pracowników?

Coś dobrego się dzieje paczki na święta i nowe kontrakty mówią ze będą już od stycznia 2020 i powiedzieli ze ze 45 osób szybko potrzebują. Nareszcie cis pozytywnego

Grzegorz
@młody

A no widzisz. Skoro więc kolega zgodnie z faktami pisze, że tu nie ma socjalu, to co pozostaje? Jak gotówka, czy przelew na konto, to ile on za miesiąc pracy potrafi wynieść?

Tata szuka pracy jako Elektryk, a firma prowadzi właśnie rekrutację na to stanowisko. Widziałam, że chcą doświadczenia jako elektryk, elektromonter, ale nie napisali konkretnie ile. Czyli ile lat tego trzeba mieć?

maxx
@Teczka

Ale jaki to problem jak przełożiony wrzeszczy i drze się na ciebie......robisz kilka nagran i do sądu o (usunięte przez administratora) a wtedy kasa leci z odszkodowania a uwiezr mi nie jest mała

Peruczi

Osobiście polecam, jako zwykły robak z produkcji można się wiele nauczyć z dziedziny automatyki, robotyki i mechaniki. Jako że dział techniczny o maszynach które są obecne na zakładzie nie ma większego pojęcia to operatorzy sami radzą sobie z awariami. Można otwierać szafy elektryczne, programować roboty, zakuwać łańcuchy, ustawiać czujniki, rozbierać elektrozawory siłowniki etc.. a później zmienić firmę, stanowisko i wypłatę na 2x większą, dostawać zyski, karpiowe i wakacyjne o których niektórzy już od bodajże 7 lat nieustannie marzą.

gentleman
@Urszula

z 5000 brutto dostaniesz

Zośka Nowy wpis

A co tam się dzieje że tak się zwolnienia sypią

Biesiada Nowy wpis
@Zośka

Zakład upada, i tak dziwne ze przetrwał aż tyle. Zero poszanowania dla pracownika

Roxi Nowy wpis

Pracą elektryka zainteresowanych jest wiele osób. Widziałam że padają w wątku odpowiedzi na temat tego stanowiska, oraz żeby na pracę elektryka składa się kilka stanowisk, taka wielozadaniowość, obecnie rekrutacja dalej trwa? Jak chciałam wejść w ofertę, to przekierowało mnie na OLX i wystąpił błąd. Podrzućcie zarobki takich elektryków...

Jula jula Nowy wpis
@Roxi

NIE POLECAM

HR

Nie podpisujcie urlopów na piątek. Pracodawca nie ma prawa, bez naszej zgody wysłać na przymusowy urlop. Jedyny urlop na który może nas wysłać z powodu braku pracy, jest urlop postojowy. Przysługuje nam wtedy wynagrodzenie w postaci 80%, nie tracimy wtedy urlopu wypoczynkowego. Premię i tak nam zabiorą jak ostatnio. Pamiętajcie, nie podpisujemy urlopów i w piątek zjawiamy się przy linii pakowania!!!

Stary2
@HR

Tu niestety tak jest. Pracodawca w (usunięte przez administratora) ma pracowników i robi sobie co mu się żywnie podoba. O którym piątku mówimy ?

Tadek

Na stronie firmy widziałem rekrutacje dla operatora maszyn. Trzeba mieć doświadczenie czy przyuczą i ktoś w pierwszych dniach pomoże i wytłumaczy co jest co? Zależałby mi żeby w miarę płynnie wejść w obowiązki a byłaby to moja pierwsza praca więc trochę się stresuje.

Firma Ep Solvo Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Blondi

Fajnie, jakby ktoś napisał coś o pracy elektryka. I widziałam, że dają pracę na pełen etat na umowie o pracę. I zastanawiam się, czy praca jest w tygodniu w stałych godzinach, czy jest zmianowość lub praca także w weekendy? Szukam info dla taty.

Teczka

Przekaz tacie aby tutaj nie przychodził. Będzie pracować jako elektryk, mechanik, automatyk, operator i sprzątający sam na zmianie a do tego będzie miał przełożonego który umie tylko wrzeszczeć a nic nie potrafi. Dużo osób się zwolniło przez niego bo nie szło z nim wytrzymać

@Teczka

To znaczy jakie są te obowiązki dokładnie na tym stanowisku w zakładzie? Napisz no coś, jak ta praca wygląda konkretniej. To mi więcej powie po prostu. A po godzinach często ludzie zostają?

stary

to przyjdź na tydzień i zobaczysz w czym rzecz. Z pisania jeszcze nic nie wynikło

@stary

Nie no, mysle ze wynikło nie raz tyle, że wiele osób nie wpadlo na minę, bo poznało najważniejsze kwestie pracy zanim sie do niej zatrudniło ;) Może jednak dałoby sie poruszyć te tematy troche glebiej? Opinie są rózne, moze sa jakies zalety tej pracy

maxx

stary

W tej firmie donoszenie na innych jest na porządku dziennym. Są to osoby, którym sprawia to chyba radość i za to mają chyba większa kasa. Widać to po w zasadzie po nowym leksie

@stary

Ale powiedz proszę czy chodzi o stanowiska biurowe czy fizyczne z tą atmosferą. I co dokładnie takie osoby zgłaszają niby? Miałem składać cv na operatora maszyn i nie wiem czy ten komentarz się odnosi do produkcji też. W ofercie piszą, że firma stabilna, więc mam nadzieję, że przekłada się to na realia i nie ma choćby dużej rotacji.

stary2

rotacja jest wtedy jak się zachce nie powiem komu. Co do atmosfery, to głównie chodzi o produkcję, ale i nie tylko. To co piszą na stronie, to tak każdy pisze, żeby marketing był fajny i fajnie się czytało. W realu jest czasem całkowicie odwrotnie. No tego to już nie napiszą.

Jarosław

Dominika
@Jarosław

Jeden złoty? No to grosz do grosza, ile tam teraz wyjdzie całość? Jak to nie tajemnica to napisz, ile można zarobić tam u nich.

@Jarosław

daj spokój. Lepsze pieniądze niż świąteczne paczki. W dodatku niektóre z tych rzeczy w paczkach były przeterminowane. To już jest żenada totalna. P.S Kiedy oni w końcu ten plac parkingowy zrobią porządnie, tak żeby dziur nie było? Tam można stracić koła i nie tylko. Porażka. Niby taka firma, a taka lipa z parkowaniem ? Oczywiście plac koło szefa jest wymurowany. I tylko tam

stary2
@Dominika

wszystko zależy gdzie: czy na produkcji, czy w biurze. Daj znać, co ciebie interesuje bardziej ;)

Teresa
@stary2

Jak już mowa o pracy na produkcji i w biurze. A konkretnie, jest szansa na awanse ze stanowisk produkcyjnych na posady biurowe? Jak się robi szkolenia związane z branżą, to można iść dalej?

Grześ
@Teresa

Na posade biurowa nie ma szans. Do biura przyjmowani sa tylko somsiedzi dyrektorki. Jej brat tez buja sie jakby byl durektorem, tylko chodzi i nic nie robi

Danuta
@Grześ

A ten brat to jakie zajmuje stanowisko i czy ma to jakikolwiek wpływ na innych pracowników? Ogólnie to gdzie polecasz aplikować skoro do biura nie ma szans? Jakie są poza biurem stanowiska?

Dominika
@stary

To co tam było w tych paczkach…? Posłuchaj, a skoro już przy tym parkingu jesteśmy, to mam pytanie jeszcze. Jakiś transport pracowniczy to oni organizują?

Podwyżki

Nie wiem jak jest z paczkami na święta ale z tymi podwyżkami to bym to raczej przypisał noworocznemu wzrostowi płacy minimalnej.

stary

dopiero paczki weszły od 2020 ? to jest żenada Takie coś powinno byc na porządku dziennym od samego początku. A oprócz tego dodatkowe benefity, a tutaj NIC NIE MA. Zmieni się to czy mam zacząć szukać roboty gdzie indziej ?

młody

szukaj, kampery podobno mają świetny socjal - 2 paczki na święta

Grzegorz
@młody

stary

dlaczego w tej firmie nie ma socjalu ? każde inne firmy w okolicy mają takie rzeczy, nie wspominając już o innych przywilejach.

@stary

Jak nie ma socjalu, to co pozostaje, sama wypłata? Ile jej płacą i czy dowiadywałeś się w firmie, czy planują dołożyć Wam jakieś benefity?

stary

żadnych benefitów nie ma i nie będzie. Taka polityka. Skąpstwo i tyle. Brak poszanowania pracownika

Marzena
@stary

No to jak w okolicy inne firmy mają socjale i benefity, to dlaczego pracownicy pracują tu, a nie zmienią na inną firmę? Co ludzi trzyma w tej pracy, jak inne miejsca dają lepsze warunki? A i czy benefity nie dostają osoba na niższym i średnim szczeblu? A na najwyższych posadach sa jakieś dodatki?

@Marzena

ludzi trzyma to, że albo sa na miejscu i odchodzą koszty dojazdu, albo to, że się dogadali dobrze z szefem - czy na produkcji czy to w biurze. Benefitów tutaj żadnych nie uświadczysz. Jedynie pensja wzrasta, ale to niektórym tylko, co są dogadani poprostu. Tak to zauważyłem po obserwacji. Przykre, ale prawdziwe.

młody

każdy może aplikować na takie stanowisko, jeśli czujesz, że się nadajesz to możesz zająć to miejsce, musisz iść do kadr

stary

skoro dostają samochody, to chyba firma jeszcze stoi, a nie tonie ? Bo jakby to było, że tonący statek, a ludzie wtedy dostają "benefity" ?

stary

tu jest totalny (usunięte przez administratora) nic nie działa. nie ma niczego, co mógłby pracownik dostać. Kasę tylko biorą Ci, co maja poukładane wiadomo z kim

elo

tu się nie idzie nigdzie dodzwonić. Ten zasięg to jakaś porażka. Naprawi to ktoś ?

Ten elektryk to ma jakieś stałe godziny pracy czy trzeba przyjść tak, jak zadzwonią? W poprzedniej pracy tak miałem i nie wspominam tego dobrze. W sumie spojrzałem na takie ogłoszenie z września i nic tam takiego nie napisali, dlatego tutaj wszedłem i mam nadzieję, że ktoś jak najszybciej coś napisze.

nike+

kiedy zrobicie porządny parking ? Koła i zawieszenie można stracić na tej ziemi. Porażka. Taka firma, a parkingu nie mogą zrobić

end@
@nike+

uklepali i tylko tyle. Tu potrzeba asfalt zrobić albo kostkę. Zasypywanie dziur żwirem nie pomaga niestety.

ktoś
@end@

zrobią i parking, ale jak przyjdzie z niego przyjść, to będą lamenty ze taki kawał trzeba chodzić

@ktoś

zrobili kostkę, ale parkingu dalej nie ma. po dziurach dalej się jeździ, dodatkowo glina czy (usunięte przez administratora) wie co. porażka

Na stronie firmy widnieje informacja, że poszukują pracowników na stanowisko pomocnika operatora maszyn. Niestety, nie mogę otworzyć i przeczytać całego ogłoszenia. Wy też tak macie? Rozjaśnijcie mi, czy jest to praca zmianowa? Na jakie zarobki mogę liczyć? Czy dostanę umowę o pracę? Z góry dzięki za każdą informacje.

Magdalena

Czy w tej firmie w ogóle pracują jakieś kobiety? Bo jak weszłam w oferty, to jest tylko oferta na operatora i nawet wyszczególnione, że szukają mężczyzny. Czy można w ogóle tak teraz robić i wybierać jaką płeć się zatrudnia…? Są jakieś działy bez takich „preferencji”?

@Magdalena

a ze tak zapytam - masz kwalifikacje, że chcesz na CNC czy inne maszyny ?

Były
@elo

A jakie ja miałem kwalifikacje i kompetencje żeby przez pare lat pracować na maszynie? Żadne. Wystarczy się nauczyć i po problemie.

Emma
@Były

Sam się nauczyłeś? Czy miałeś organizowane jakieś szkolenie, kurs? Ile trwa wdrożenie do pracy na tym stanowisku? I czy zarobki po czasie się zmieniają? Mąż będzie składał tu swoje CV, dlatego pytam.

Peruczi

@Peruczi

Zaintrygowałeś mnie. Serio pracownik produkcji ma wolną rękę i może w czasie pracy zajmować się tego typu naprawami, czy zmianą parametrów? Jaki w takim razie jest nadzór ze strony brygadzistów, czy monitoringu zakładowego? No i co to za wypłata, o której piszesz, że w innych zakładach może być dwa razy taka?

stary3

W tej firmie to jednym z największych problemów to jest niepłacenie odpowiednio za nadgodziny. Tyrasz w tygodniu, tyrasz w soboty, a nic za to nie masz, tylko po normalnej stawce. Już tam pal licho 100-ki. żeby chociaż były 50-ki. A tu nic. W kązdej innej firmie tak jest, ale nie tu. Dlatego ta firma to (usunięte przez administratora) pod tym względem

Urszula
@Peruczi

Wiecie coś o zarobkach w tym dziale technicznym? Ile można dostać na start jak nie ma się doświadczenia w takiej pracy? Wiecie jaka pensja lub jakie widseki? Ciekawa jestem czy można uzyskać min. 4000 zł brutto?

gentleman
@Urszula

z 5000 brutto dostaniesz

Jaki jest styl zarządzania w Ep Solvo Sp. z o.o.?

elo

(usunięte przez administratora). Jednego pracownika się szanuje, drugiego nie. Czas stąd spadać, bo widać że tak jest chyba cały czas. Niech ten szef się w końcu obudzi, bo za jakiś czas, to żadnego pracownika tu nie będzie. Zarządzanie w firmie to jakaś padaka

Saszka

Czy tutaj istnieje dofinansowanie do wakacji (wczasy pod grusza)? Od starszych pracowników słyszę że nigdy takiego czegos tutaj nie bylo. Nie wiem czy to prawda bo pracowałem już w 10 firmach i wszedzie to było normą

Stary
@Saszka

O takich dodatkach zapomnij. Szef liczy kasę i tylko jak najwiecej jak najwiecej aby tylko dla siebie. Podwyżek żadnych. Na święta zero kasy, tylko dostaje się kosz (usunięte przez administratora) To jest jedna z największych wad tej firmy, bo wszędzie dookoła są takie dodatki. Dlaczego tutaj nie ma ?(usunięte przez administratora)

Edward
@Stary

Od jakiego czasu nie było podwyżek wynagrodzeń i czy nie ustala się ich indywidualnie, jakby podejść pogadać i przedstawić swoje argumenty za? No chyba, że zarabiacie tu grubo ponad średnią w regionie, to może z tego powodu szef uznaje, że nie jest potrzebna podwyżka? Napiszesz, jaka kwota by tu na mnie czekała pod koniec pierwszego miesiąca pracy, jakbym niedługo się tu zatrudnił na operatora CNC?

Zostaw merytoryczną opinię o Ep Solvo Sp. z o.o. - Bytom Odrzański

• Jak się pracuje w Ep Solvo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ep Solvo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ep Solvo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ep Solvo Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Młyńska 47
    67-115 Bytom Odrzański