Opinie o Ep Solvo Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ep Solvo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ep Solvo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ep Solvo Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Senior

Ta firma to raj dla młodych mogą jarać po kiblach dostają podwyżki ,lepsze premie Z starszymi ludżmi nie liczą się są traktowani ja 5 koło u wozu NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

Zuza

Nie

NIE POLECAM!!! TEJ FIRMY, PRACUJE TU JAKIŚ CZAS I WIDZĘ CO SIĘ TU WYPRAWIA DOBRE WYPŁATY MAJĄ KUMPLE KIEROWNIKA I DONOSICIELE DYREKTORA RESZTA SIĘ NIE LICZY, POZA TYM TEN ZAKŁAD STAWIA NA PRACOWNIKÓW Z UKRAINY

Kobieta pracy

Jeśli uwielbiasz zapach moczu i kału połączonego z dymem nikotynowym, a tyłek uwalony popiołem z deski klozetowej Cię podnieca, to polecam. Zakład tylko dla palaczy, normalny pracownik nie ma gdzie załatwić swoich potrzeb.

Firma Ep Solvo Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Jak długo trwa proces awansu w Ep Solvo Sp. z o.o.?

Nawet nie składaj papierów, szkoda czasu i nerwów, nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora) atmosfera kiepska każdy kapuje na każdego a sami nic nie robią

Hmm

Lipa nie polecam

Rita

Artur sam się zwolnił bo pracować przy maszynie się nie chciało. Każdy tylo rządzić by chciał a robić nie ma komu ????Pani Alina super babka????

Pan dyrektor tylko dużo gada jak każdy brygadzista co mu powiedzą tylko tyle przekażę. Zwolnili P. Artura a P. Mariusza wysłali na produkcję. Ciekawe dzięki komu? H(usunięte przez administratora)? A już nie wspomnę o tym jak miała się firma rozwijać a się cofa o 2 lata. Ludzi do pracy nie ma i chyba już nie będzie.A te 9 h ciekawe dla kogo jak nikt nie chce a musi. Nie polecam?!!!

Pracownik Ep

Odkąd firma zatrudniła dyrektora w firmie dzieje się o niebo lepiej.Wzrosly nasze pensje ,premie,ktoś w końcu zaczął nas traktować jak ludzi.Rozmawia z nami, informuje nas ,a przede wszystkim słucha. Niestety jak wszędzie w firmie pracują różni ludzie często są to ludzie bez wychowania,nie znający podstawowych zasad zachowania,bez ogłady! Dyrektor Przemysław Obruśnik jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, to osoba wyksztalcona,kompetentna,inteligentna i co rzadkie w dzisiejszych czasach empatyczna.

(usunięte przez administratora) każe kablować kto pali po kiblach ?,A przecież wie dobrze kto to robi ,Mało tego większość to są jego ulubieńcy którzy za to podostawali podwyżki

Przemek

przemuś!!! Zacznij najpierw od siebie!!! Najwięcej to ty pijesz i palisz!!! Hipokryta

bolo

co za baran ty nic nie myślisz a zastanowiłeś się skąd nato brać skoro wszędzie pisiory muwią że pomagają a prawda jest inna więc troche pomyśl zanim coś napiszzesz

Bolo ekspert
@bolo

Te bolo, widzę, że Ty jesteś ekspertem od wszystkiego tutaj na tym forum. Zasięgnij może jeszcze trochę słownika, będzie idealnie.

Co to za firma jak chciałem urlop to kazali wypisać bezpłatny. A kto ma urlop stary może wybrać a reszta to bezpłatny nie ma u nich coś takiego jak postój. Każą wypisywać urlopy bezpłatne.

bolo

widze że są tu ludzie wszystko wiedzący wiedzą że dyrektor ma tajnych agetów ciekawe ludzie spicie w bebnie tyle brak słów chyba nie wiecie kto rozdaje karty takie teksty tylko sieją zament

Johny
@bolo

Ciekawe ile Ty wiesz skoro tam krótko pracujesz

Kolo

Potwierdzam to co koleś napisał niedawno Liczysz na podwyżkę albo dobrom premie Zacznij donosić do DYREKTORA

Ktoś

(usunięte przez administratora) JAK JUGOLA , OSZCZĘDZAJĄ NAWET NA MYDLE , TYLKO CZOPKI I KAPUSIE ZARABIAJĄ TU DOBRZE

bolo

Niewiem czemu ludzie pisza takie bzdury są tematy do naprawienia jak wszędzie pare żeczy mus zmienić ale pisanie o zarobkach 1200 brutto to bzdura kto jest kumaty zarabia a kto jak muwią ma (usunięte przez administratora) niestety co do majstrów zgodze się trzeba to zmienić

Roman
@bolo

Zmienić to trzeba dyrektora. Nic nie ogarnia.

@Roman

Roman, może się z nim zamień, jak taki Kozak jesteś

operator

zdecydowanie nie polecam, nie doceniają ludzi którzy coś potrafią operator ma 20 groszy większą stawkę jak zwykły pomocnik który na niczym się nie zna i nic nie potrafi

Tomasz
@operator

Czy próbowałeś rozmawiać z kierownictwem firmy na temat podwyżki wynagrodzenia? Jeśli tak, to jaka była ich odpowiedź w tej sprawie? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać!

Pracuje w tej firmie już jakiś czas, i powiem tyle że dobrze powiedział wam dyrektor. reszty nie komentuje bo wiele kłamstwa w tych komentarzach. jedno prawdziwe to to ze ludzi szukają i pewnie przez te głupie teksty wielu nie chce tam iść, pomimo wielu niedociągnieć ale pewnie jak w każdej firmie ja polecam. ktoś wczesniej pisał że jak sie stara to zarabia. tyle. pracuje tu i bede pracowal. Dyrektor powiedział ze mają nowe duze kontrakty i ja mu wierze. Wiec do roboty i robic swoje

Nikos

Nareszcie coś dobrego się zadziało pracy maja dużo i faktycznie mówi się ze będzie dużo więcej zaraz po nowym roku, oby bo to fajna firma brygadzistów maja do (usunięte przez administratora) ale może się ich zmieni. Dyro daje radę przestańcie go krytykować chłop jest Ok

Zostaw merytoryczną opinię o Ep Solvo Sp. z o.o. - Bytom Odrzański

• Jak się pracuje w Ep Solvo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ep Solvo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ep Solvo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ep Solvo Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Młyńska 47
    67-115 Bytom Odrzański