Opinie o Ep Solvo Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ep Solvo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ep Solvo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ep Solvo Sp. z o.o. w Bytom Odrzański

Natalka

Chodzi Ci o aneks do umowy w sprawie podwyżki? Pytanie po jakim czasie od zatrudnienia można się tu o podwyżkę ubiegać? A premie jakieś dają jak się dobrze pracuje? Albo inne benefity jakieś?

@Natalka

O podwyżce zapomnij albo czekaj do podniesienia minimalnej krajowej to dostaniesz tak jak wszyscy... Premia zależy od nastroju majstrów (zależy na jakim dziale jesteś) o innych benefitach zapomnij jak tu podstawowych nie ma.

Byly

Zgadzam się z tym co opisane. W tym zakladzie ludzie muszą odrobić 1 dzień urlopu swojego wypracowanego bo inaczej po premi (usunięte przez administratora) cały miesiąc bierzesz 1 wolny dzień i musisz to odrobić w sobotę. Rozpadł się dział luster trochę osób poszło na produkcję no i fajnie trafili wiedzą na czym stoją mają swoje miejsca pracy reszta poszła na pakowanie ,ale i tak się tulaja po produkcji A no i parę przydupaskow zostało na elementach zbiorczych.Jak był były dyrektor to były raz w miesiącu zebrania dla pracowników mówił co i jak na czym stoimy itd A nowa pani dyrektor nic, nawet część ludzi nie wiedziała że mamy kogoś takiego na stanowisku no cóż żal myśleć co będzie dalej zamiast ludzia dołożyć to zabierają. Ja już mam za sobą ten zakład i życzę tym co tam zostali powodzenia i wytrwałości.

Jbn
@Byly

Czyli zmiany nie wyszły na lepsze Ciekaw jestem jak z tymi wypłatami jest. Nigdzie nie ma podziału ze jest to główna wypłata i nadgodziny. Trzeba to zmienić. Księgowość i kadry kuleja w rym aspekcie. I nie tylko oni :))

Ryszard
@Jbn

A nadgodziny liczone są zgodnie z Kodeksem Pracy? Bo to można sobie wtedy policzyć samemu. No i poza tym, co byś jeszcze zmienił lub radził na ta zwracać uwagę, gdybym chciał się tu zatrudnić?

Jbn
@Ryszard

nadgodziny nie są liczone inaczej. są na takim samym poziomie co normalne godziny, czyli nie ma 50 czy 100. taka widzę przypadłość tej pracy w tym zakładzie

Danuta
@Jbn

Nie do końca rozumiem to odrabianie urlopu. Jak to działa? Za 10 dni trzeba odrobić 10 kolejnych sobót? Co jeśli ktoś by nie odrobił? Nie wypłacą mu?

Obrus
@Danuta

po prostu premi nie ma bo brakuje godzin taka polityka w tej firmie jak masz możliwości bierz nogi za pas jak najszybciej

newstyle

niech ktoś zamontuje tutaj antenę, bo zasięgu w ogóle brak. Taka firma, a nie idzie normalnie rozmawiać przez telefon.

Czy Ep Solvo Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Firma Ep Solvo Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Luby

Dlaczego w tej firmie nie ma świątecznych ? Wszędzie dookoła jest coś takiego na porządku dziennym, ale tutaj tego brak. Brak świątecznego na Wielkanoc, nie wspominając już o karpiowym.

Elżbieta
@Luby

A macie tutaj może jakieś premie chociaż? Albo benefity pozapłacowe? Skoro nie na bonusów świątecznych to socjal w ogóle nie istnieje?

Ta firma to śmiech na sali. Ktoś myśli że są socjalne? Wolne żarty - nawet karpiowych nie ma tylko paczki za niecałe 200 zł z której i tak nic się nie zje, nie wspominając żeby dać z tej paczki cokolwiek dziecku. Odrabianie własnego urlopu bo zabierają ci premię za cały miesiąc. Wczasy pod gruszą? Jeszcze dają urlop wypoczynkowy na koniec lipca początek sierpnia, żeby za dwa miesiące premii nie mogli dać. Wypłaty? Nawet jak weźmie się kwitek z kadr to i tak się nie doliczysz ile i za co ci zabrali, bo i tak zniknie ci do 200 zł z wypłaty gdzie nigdzie na kwitku nie jest zanotowane. Zwalniają ludzi, którzy pracują x czasu a na ich miejsce od razu przyjmują nowe - lepiej płacić Ukraińcowi lub osobom na umowę zlecenie niż normalnemu. Osoby na produkcji dostają rysunek techniczny ustawiają maszyny według nich a okazuje się że osoba odpowiedzialna za rysunek źle podała wymiary ale to pracownikowi ucina się wypłatę za błąd którego nie popełnił. Wyróżnienie i poniżanie w tym zakładzie to norma. Dobrze się podliżesz masz fajną wypłatę i stanowisko, takiemu można wszystko. Likwidacja stanowisk to kolejna sprawa - zamiast zrobić zebranie, poinformować pracowników jaka jest sytuacja to oficjalnie o zamknięciu działów można było dowiedzieć się tydzień przed (oczywiście lizusy wiedziały pół roku z wyprzedzeniem) Jedynym pozytyw tej firmy jest taki że blisko od domu poza tym nie ma.

Dominika
@Anonim

To od czego są te premie tam zależne, tylko od frekwencji czy czegoś nie zrozumiałam? Sugerujesz, że wypłata jest zależna od utrzymywania kontaktów z, jak rozumiem, osobami na wyższych stanowiskach. A jak patrzą na próby negocjowania stawki?

@Dominika

Czekasz rok na podniesie stawki, przy okazji podnoszą też innym bo zmienia się prawo minimalnej kwoty brutto Tak na prawdę nigdy nie wiesz jaką wypłatę dostaniesz

Anonim2
@Anonim

a jaki dział się zamknął, jeśli można wiedzieć?

admin123

Jak wygląda socjal na święta? Dostaje się coś? Kasa czy słodycze ?

Joanna
@admin123

to zdradzi ktoś co ostatecznie wpadło w tym roku na święta? odbywa się tu jakaś uroczystość wigilijna tak w ogóle? i ciekawa jeszcze bym była czy w związku z nadejściem nowego roku w firmie pojawiły się jakieś konkretne zmiany, jeśli tak to jakie?

stary
@Joanna

jak co roku dostali paczke ze słodyczami i nie tylko ;) .

Nicki

Tragedia odnośnie robienie z ludzi (usunięte przez administratora), raz każą przyjść. Na 1 zm. A za 2 dni każą na 2 zm. I na odwrót hehe. Jak tu coś planować jak się nie wie na która zmianę jutro pójdę! Porażka . Odradzam zdecydowanie firmę ! Jest dużo innych minusów ale szkoda się rozpisywać...

Tragedia

Dominika

ale z czym konkretnie ? ? ?

Julia

To Wy nie wiecie na czym stoicie? Na ten moment nic nie pracujecie?

Joanna

Na forum jeszcze parę miesięcy temu pojawiały się pretensje odnośnie tego, że w firmie pracowało więcej osób z Ukrainy niż z Polski. Tłumaczyli to tym, że są po prostu tańsi. Jak to teraz wygląda w związku z tą cała sytuacją na świecie? Kadra jest już praktycznie w 100% wschodnia? Co na to ludzie? Dalej mają co do tego niechęć?

Megiii

Szczerze nie polecam!!! Na pierwszym miejscu liczy się Ukraina!! W zakładzie Więcej Ukrainy niż polakow, chore zasady panują i nie ma sprawiedliwości w tym zakładzie Masakra jakaś.

Demokracja
@Megiii

Niestety żyjemy w demokracji i Twoja wypowiedź oraz ilość jej polubień jest tego odzwierciedleniem. Facet zatrudnia ukraińców bo bardziej mu się to opłaca niż zatrudnić polaka. Dziękuj za to sobie i innym, którzy wybierają takie a nie inne rządy, które uchwalają takie prawo, że nawet naszym rodzimym przedsiębiorcom bardziej się opłaca zatrudniać obcokrajowców bez języka niz polaków. My też chodzimy do obcego na zakupy, bo w osiedlowym sklepie jest za drogo. Miłego dnia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ep Solvo Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Logistyki?

Telimeny

Zapomnij, szkoda czasu

Administrator123

Rozmowa wygląda normalnie

@Administrator123

Jak już nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie odpisuj, ułatw sobie życie.

tutek

witam wszystkich, chcialbym sie dowiedziec jakie sa zarobki dla kobiet w tej firmie na poczatek?

Megs

Zdała od tej firmy. Swój własny urlop trzeba odpracowywać. To jest nie zgodne z prawem !!! Zresztą co w tym zakładzie jest zgodne z prawem....w żadnym innym zakładzie nie odpracowuje się własne urlopu.

@Megs

Następny niedouczony dzban. Nikt nie każe odrabiać urlopu. Jak nie odrobisz urlopu to co się stanie? Poza mniejszą premią frekwencyjną?

Megs

(usunięte przez administratora) Przykładowo bierzesz kilka dni urlopu i premie (usunięte przez administratora) jak godziny nie będą się zgadzać ! Trzeba odrabiać własny urlop (usunięte przez administratora)

Bożena

Znaczy że w miesiącu urlopowym o premii za obecność trzeba zapomnieć, tak?

Filomena

Bo największy problem to jest wtedy kiedy brakuje chęci do pracy. Zaczyna się oskarżanie bo firma wymaga , czas zastanowić się bo pandemia jest realnym zagrożeniem dla wszystkich.

Adwokat

Art. 212 kodeksu karnego „§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Zniesławienie inaczej pomówienie pod którym to pojęciem rozumieć można takie zachowania jak: bezpodstawne zarzucenie określonego zachowania, pejoratywnie konotowanego; przypisanie nieprawdziwej cechy, poglądu lub czynu do danej osoby czy też fałszywe oskarżenie o popełnienie przestępstwa. Osoba pomawiana nie musi być wymieniona z imienia i nazwiska. Wystarczające jest natomiast takie podanie jej cech, że dla nikogo nie będzie problemem rozszyfrowanie o kogo konkretnie chodzi. Zniesławienie jest przestępstwem formalnym. Art. 216 k.k. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. W toczonym postępowaniu sądowym administrator ma obowiązek ujawnić adres IP, operator sieci- pozostałe dane potrzebne do zidentyfikowania osoby dopuszczającej się czynu niedozwolonego.

Bożena
@Adwokat

To nawet zabawnie wypadło, bo ona jakby broni firmy przed narzekającymi pracownikami, ale nie pisze o jakich pracowników idzie. Skoro straszysz kk, może wskażesz, kogo konkretnie ona pomawia? Firmę? Pracowników? Gdzie? PS. weszłam tu zobaczyć, jakie są zarobki pomocnika, a jakie dla operatora (mąż szuka pracy), a tu "adwokat" w akcji.

UA 30

Nie polecam tej firmy nikomu chyba że chce sobie zmarnować czas i zobaczyć cyrk. Brakuje podstawowych narzędzi do pracy nie wspominając już o własnych ciuchach prosić się o rękawiczki a 10-tego są kolejki do biura że nie pasuje wypłata. Oszczędzają na wszystkim a urlop musisz odpracować bo inaczej nie dostaniesz premi. Jeśli chcesz się cofnąć o kilka lat to ta praca to dobry wybór. Władze sprawuje pewna pani i jej córka które trzęsą firmą. Jedynym pluse tej firmy dla kogoś z Bytomia może być to że jest na miejscu. Straszny (usunięte przez administratora) nie polecam.

kandydat
@UA 30

A czyja to firma? Kto jest właścicielem? Warunki są faktycznie takie jak tu piszą?

Ona
@kandydat

Warunki są bardzo dobre jak w takiej okolicy, to co piszą poniżej to wiele kłamstw osób których intencje są nieznane lub z zazdrości. ktoś kto pracuje jeszcze nie narzekał nie zwolniaja się co tydzień nie ma rotacji z wymianą proacownikow co miesiac po kilkanascie itd... ludzie ogarnijcie się wystarczy się starać. firma się rozwija, to widać. pracuje na produkcji i widze ze wiele dobrych rzeczy tu jest, te złe czy niedobre są jak w każdej firmie. a reszta zależy od Ciebie czy nas. szkoda czasu na te bzdurne opisy.....

Weronika
@Ona

Cześć, napisałaś, że warunki są bardzo dobre. Czy możesz więc przybliżyć jak one wyglądają? Fajnie by było móc się zapoznać z rzetelną opinią na ten temat. Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie?

kandydat
@Ona

Na opinię pracuje się długo, coś musi być na rzeczy, skoro tak wiele negatywnych opinii na temat firmy,z resztą nie tylko na temat solvo,ale i rodzinnej firmie pana właściciela, trzeba się zastanowić czy aby warto składać tam papiery...jednak większość to negatywna ocena, niestety.

Pracownik 2
@kandydat

Opinie są negatywne na temat każdej firmy na tym portalu. Jeśli ktoś jest zadowolony nie wchodzi tu i nie pisze nic. Co tydzień przyjeżdża pracownik z "rodzinnej firmy pana właściciela"- idź z nim porozmawiać o opinii na temat właściciela, a spróbuj powiedzieć coś negatywnego na niego to dostaniesz(usunięte przez administratora) bo nie dadzą powiedzieć złego słowa. W internecie każdy jest odważny- stanąć twarzą w twarz już niekoniecznie.

Pracownik 3

Jeśli szef liczy się z pracownikami z produkcji to akurat dobrze świadczy. Pracowałem w soli i tam nie liczą się z pracownikami. Jeśli jest ci źle i nie polecasz tej firmy to idź do soli i spróbuj tam. Dlaczego piszesz bzdury? Pracuję tu i księgowa nie liczy ani nie tłumaczy wynagrodzenia. W zakładzie jest kadrowa i jest ok. Ja się czasem pytam i nie zauważyłem problemu.

Pracownik 20

Duzo osób pracuje jak na to ze jeszcze nikomu się wypłata nie zgadzała. Po co? W bytomiu mozna iść gdzieś indziej do pracy, tam czeka przyszłość

Ona

plujesz na reke co cie karmi, (usunięte przez administratora). po co wy piszecie takie bajdury.... ja jestem zadowolona, inni słyszę że też.

XXX

Kierownictwo się nie podoba, zarobki się nie podobają. Nie rozumiem dlaczego jeszcze ta firma istnieje i ludzie pracują skoro jest tak zle? Jest tyle firm dookoła w których warunki są lepsze, zarobki bajecznie wysokie i kierownictwo robi wszystko co pracownikom się zamarzy. Najbardziej chce mi się śmiać gdy ktoś się zwalnia i po kilku miesiącach wraca do pracy- dużo takich. Jeśli jest tak zle to po co wraca?

Zostaw merytoryczną opinię o Ep Solvo Sp. z o.o. - Bytom Odrzański

• Jak się pracuje w Ep Solvo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ep Solvo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ep Solvo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ep Solvo Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Młyńska 47
    67-115 Bytom Odrzański