Opinie o Sas Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sas Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sas Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sas Sp. z o.o. w Stęszew

Dzień dobry, teraz jak jest dostępna oferta dla przedstawiciela handlowego to jest w niej napisane, że mile widziane są osoby, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę ze sprzedażą. Dlaczego tak? jeśli ja już od dwóch lat się tym zajmuje to i tak się jakoś odnajdę?

Tomek Nowy wpis

Witam widziałem na olx ogloszenie pracy pracownik produkcji. Jak wygląda atmosfera i zarobki w tej firmie.

Administrator Nowy wpis

Firma Sas Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Stolarz. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Cześć, nie wiem czy to prawda z tymi kamerami, o których teraz pisali, że Kierownictwo często w nie patrzy ale skoro tak to co jeszcze skalda się na zakres obowiązków na tym stanowisku? myślicie, że trudno jest się dostać? ciekawi mnie czy można to zrobić poprzez awans

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Sas Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Artur

Dlaczego kierownicy nic nie robią siedzą przy komputerze nawet wózkami nie potrafią jeździć??? Warszawa,Szczecin,Lublin

Artur

Czy kierownik ma dodatek kierowniczy jak nie ma premii

Już były pracownik

Nie wiem jak inne oddziały sobiekursk niby oddział warszawa ale do Warszawy to 3dni osiołkiem przez bagna mają,tragedia w ogóle z robota na stolarni ostatnio 5 zwolnili tak w ramach podziękowania jeden po prawie 15 latach ,po 10 i trzech po 6 latach dawali propozycje pracy w Gdańsku albo Poznaniu generalnie śmiech bo to był chyba taki żart z ich strony ale karma,omijać z daleka. Dobrze że tak się stało bo całe życie żyłem w błędzie myśląc że (usunięte przez administratora) się sprzedaje a nie zwalnia

@Już były pracownik

Wiesz w jakim wieku byli ci zwolnieni pracownicy

Lidia
@Już były pracownik

Ale te osoby tak zwolnili bez podstaw czy jednak jakoś było to uzasadnione? Czy w tym oddziale źle się dzieje finansowo po prostu i redukcje były?

Demokles

Totalnie nie polecam tej firmy. Każdy kto szuka pracy powinien unikać tego typu zakładów. Praca na produkcji jest odczłowieczajaca , a zarobki to (usunięte przez administratora). O prezesie przez przyzwoitość nie będę się wypowiadał.

Antoni
@Demokles

Tylko przez zarobki tam nie polecasz pracy na produkcji, czy przez coś jeszcze? A czemu "odczłowiecza" tam praca. Sam rozważam, czy nie wysłać cv ale po Twojej opinii i kilku innych tu zapaliła mi się lampka.

Norbi

czy w każdym oddziale kierownik siedzi przy komputerze ogląda kamery i nic nie robi?

Heniek
@Norbi

Nie każdy w Sobiekursku siedzi tylko za biurkiem i planuje cały dzień trasy z czego i tak mu to nic nie wychodzi.

Teresa

Mało w tym wątku na temat pracy w biurze w tej firmie. Większa część należy do osób zatrudnionych na magazynie. Jak wygląda to od strony biurowej? Czy zatrudniają na tym stanowisku na umowy o pracę? Jaka atmosfera pracy panuje między pracownikami?

WWW
@Teresa

Atmosfera w biurze jest ok. Praca na cały etat.

@WWW

A praca tam na czym tak konkretnie polega? Jakie obowiązki i czy zdarza się żeby wykraczały poza umowę?

@Teresa

Biuro zarabia pieniądze tylko że fizyczni na nich pracują a oni myślą że są z leprzej gliny lepieni to szkoła Weisiera i Kaczmarka

Potencjał

Witam firma szuka przedstawiciela handlowego czy był ktoś na rozmowie i może wie jakie narzędzia daje firma , samochód ? Czy jest z możliwością korzystania prywatnie , jakie wynagrodzenie netto jak z premiami ?

Rafał

Ja wspominam firmę z zadowoleniem, super ekipa, wynagrodzenie też ok, polecam oddział Stęszew

@Rafał

To super ;) A da radę napisać widełki płacowe tego wynagrodzenia? Firma jest skłonna na negocjowanie stawki, podwyżki? Czy raczej słabo? Mowisz o produkcji, tak? :) Czy chodzi o prace w biurze?

***** ***

Dochodzą mnie słuchy ,a po prawdzie spotkałem ziomka i gada ,że odchodzi sześć osób z firmy prawda czy konfabuluje ? .Zarobki 3200 netto - mało ? pewnie że mało kumpel robi na na śmieciarce , wrzuca worki z plastikami i ma na rękę 3500 !!,ale znam też (usunięte przez administratora) z dcd co pracują za 2500 ! - przy takiej inflacji i drożyźnie ! . Jak to jest ,że za PO -paliwo po 5,50 zł ,a baryłka ropy 120$ .Za dobrej zmiany paliwo 7,60 zł a baryłka 80$ !?

Grzegorz
@***** ***

3200 netto - tyle się tu teraz zarabia? Jakie więc podwyżki na horyzoncie? I czy ta kwota dotyczy też stanowiska doradcy handlowo-technicznego, którego aktualnie poszukują?

Czy Sas Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dzień dobry, od 8.00 - 16.00.

Były niewolnik

Chyba kogoś glowa boli jeśli od 8-16 . Chyba takie godziny ma maniek

@Były niewolnik

Zawsze tak było.

Jeśli w Cieplewie pracuje nadal ten łysy na płytach to omijajcie tę firmę z daleka. Ten stary emeryt który wydaje akcesoria też nie przynosi chwały tej firmie. Reszta jest bardzo w porządku, zwłaszcza kierownik . Z tymi dwoma (usunięte przez administratora) jednak nikt długo nie wytrzyma

@Marek

A to czemu tak średnio za nimi przepadałeś? Myślisz, że jak ktoś na rozmowie by tak wprost o nich zapytał to uznają to za coś dziwnego?

Były Pracownik

Oddział Stęszew nie polecam! -Kierownik magazynu nie nadaje sie na tą funkcję. Nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Na stanowisku nie ze względu na ukonczona szkołę w tym kierunku tylko po znajomości dodatkowo faworyzuje jednego z pracowników ponieważ są kolegami prywatnie. - praca na magazynie w godzinach tak różnych że ciężko cokolwiek sobie zaplanować. O tym że masz przyjść na inną godzinę niż masz zmianę dowiadujesz się czasmi wieczorem dzień wcześniej. Często nie wiadomo do ktorej będziesz pracować. Nawet gdy sie zdarzy że robisz 16 godzin to posiłku nie uraczysz. - w zimie należą się posiłki przy niskich temperaturach...o tym także można zapomnieć bo coś takiego nie istnieje - imprezy firmowe to tylko dla elity czyli pracowników biurowych, handlowców itd. zwykli kierowcy czy magazynierzy nie są zapraszani na integrację za pieniądze firmy. - firma zamiast zwalniać ludzi będących pod wplywem alkoholu lub nie przychodzących sobie co chwile do pracy to ich trzyma a robić nie ma komu - premia za przekroczenie obrotu na który wplyw mają handlowcy z danego magazynu a nie pracownicy magazynu jest chora....w żadnej firmie nie ma tak bezsensownego premiowania. Premie powinny być za obecność w pracy, zaangażowanie pracownika , wklad wnoszacy w pracę itd - podczas załadunku gdy klient przyjedzie po towar to pracownik musi dźwigać dlugie i ciężkie elementy, gdzie w kazdej innej firmie to w obowiązku klienta jest przyjechanie z osobą do pomocy w załadunku gdy nie ma mozliwosci zaladowania wózkiem plety czy są to pojedyncze elementy. Podsumowując najlepiej omijać szerokim łukiem, szkoda nerwów i zdrowia fizycznego za takie pieniądze można ze spokojem znaleźć lepszą, fajną pracę.

ona_92

nie polecam

Stefan
@ona_92

Nie polecasz ze względu na kasę bo widziałem że wcześniej kilka osób na to narzekało. A co z atmosferą? Ludzie są przyjaźni i można się dogadać z szefem? Powiesz bo chciałem wysłać CV.

Ernest Włodzimierz

Pracuje w tej firmie ponad dekade a moje wynagrodzenie to 3.200 netto na reke. Mam raczej odpowiedzialna prace. Nie polecam Unikac szerokim łukiem. Szerokim niczym obwod w pasie Cezarego Żaka

Beata
@Ernest Włodzimierz

hmm a czy byłeś rozmawiać z szefem w sprawie podwyżki? Jeśli tak to jaka była reakcja?

@Ernest Włodzimierz

Masz spoko pensję ja w SAS 2800 na rękę

Honorata
@Lucek

czyli różni pracownicy w tej samej firmie mają rózne pensje, bardzo chyba niefajnie, atmosfera przez to raczej kiepska czuję że jest?

Pele
@Lucek

Ty jeszcze tam pracujesz ? Ja szukam pracy od pon do piątku na jedną zmianę i nie miałem niższej oferty niż 3 tys netto której i tak nie wziąłem bo uważam ,że to mało .

Danuta
@Lucek

A Ty ile już pracujesz? Bo ciekawe czy okres czasu ma znaczenie na stawkę , bo wcześniejsza osoba mówiła, że dekadę pracuje a Ty ?

Art Brut

Serdecznie witam wszystkich czytających opinie w tym serwisie. W tym krótkim ale jakże treściwym tekście postaram się opisać moje odczucia odnośnie pracy w tej firmie. Płaca jest między minimum a średnią, co przy obecnym spadku wartości nabywczej pieniądza wygląda raczej słabo. Praca jest prosta, każdy pracownik ma z góry nakreślony wąski zakres obowiązków (choć zdarzają się i tacy którzy nie potrafią tego wykonać - tyczy się to zarówno administracji jak i pracowników magazynu oraz produkcji). Jest to wina zerowej jakości naboru do pracy. Jednym słowem - każdy może tam pracować. Jeśli chcesz awansować lub rozwijać się oraz podnosić swoje kompetencje - odradzam. Coś takiego jak awans jest traktowane w tej firmie niczym mistyczny stwór Yeti - ponoć parę osób go widziało ale oficjalnie nie istnieje. Kadra kierownicza - prymitywy najlepszego sortu. Brak kultury,ogłady,dobrego smaku a przede wszystkim wyczucia taktu. Traktują ludzi z góry choć odbiegają obyciem i zgrywają intelektualistów przy klientach. Prostota,ciemnota,cwaniactwo - krótko i na temat.Podejrzewam, że w innych firmach jest tak samo. Są w stanie zrobić wszystko żeby się wybić. Mogli by się nawet wybić, żeby się wybić. Ogólnie nie polecam. Złostno - Zmarachòwóny

wiesiek

Witam piszę na temat ogłoszenia pracy w sas Grudziądz ,nie polecam poniewaz oni szukają magazyniera ,a ogłoszenie że byc kierową to bujda, byłem na rozmowie i po zapytaniu jakie trasy będę robił to w odpowiedzi dostałem że mam byc na magazynie ,a w trasy bym jechał jak zachoruje lub będzie miał wolne taki młody kierowca, czyli nie bedzie jeżdził jako kierowca tylko siedział na magazynie,a stawka to niech sie zastanowią ,w konkurencji lub w biedronce można zarobić więcej a jelenia do magazynu to niech ten młody siedzi ,i niech nie okłamują w ogłoszeniu że kierowca z kat c,jak na magazynie ma siedzieć ,i za 2300 na rękę to nigdy nie znajdą , jelenie są w lesie niech tam szukają.

Zostaw merytoryczną opinię o Sas Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Sas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sas Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sas Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.

Sas Sp. z o.o.