Opinie o Green&Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Green&Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Green&Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green&Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o. w Gdańsk

Zenek P

Dobra Panowie dosyc tej rozmowy i krecenia jeden na drugiego.Prawda jedt taka ze firme omikac duzym kolem nie warta uwagi.Kierunek obrali na kase dla siebie.Rodzina i kolesiostwo a zwykly czlowiek tam noe zarobi i jeszcze jakis slabo wylsxtslcony koles go oszuka.To tyle pewnie to tez skasuja jak inne krytyczne wpisy od moich poprzednikow

Zenek burczymucha
@Zenek P

A czemu omijać firmę szerokim łukiem przecież cały (usunięte przez administratora) się przeniósł pod gdansk to co było jest już nieaktualne ! Firma okej to ludzie tam pracujący byli (usunięte przez administratora) na szczęście to się zmieniło jest nowa ekipa w Gdańsku jest git . Radzę omijać szerokim łukiem nowa hurtownie ogrodnicza pod gdanskiem tam tych wszystkich kierowniczków znajdziecie

Zenek burczymucha Nowy wpis
@Zenek P

A rodzina i kolesiostwo jest właśnie w Jankowie (stara ekipa greena) Chyba ci się coś Zenek pomyliło . Same siostry bracia kuzyni itp

Dobrze poinformowana Nowy wpis
@Zenek burczymucha

A czemu wypowiadasz się o tej drugiej firmie pod Gdańskiem? Znasz tam ludzi pracujących, pracowałeś z nimi,wiesz czemu tak się stało? To jeśli nie,to nie wypowiadaj się na ich temat.

Dobrze poinformowany? Nowy wpis
@Dobrze poinformowana

Co czemu tak się stało ? Czemu sami bracia siostry i kuzyni tam pracują ? Zapytaj dyrektora hahahah to może ci odpowie …

Dobrze poinformowana Nowy wpis
@Dobrze poinformowany?

Ja tam nie pracuje ale moja firma współpracuje ze starym GJ i nową firma o której mowa. I wiem na 100% że jeśli ci chodzi o rodzinę P. to jest tam raptem 4 osoby na ponad 30 pracujących ???? czyli gdzie ta sama rodzina.

Izabela

Piszesz, że kiedyś pracowałeś, znaczy jak dawno? Może już go nie ma…?

Renata

czyli w firmie cięzka atmosfera raczej skoro tak "miło" o sobie mówicie ?

Izabela

Ty widzę też o tej osobie piszesz. A co on właściwie takiego robi, że tutaj takie emocje wzbudza jego osoba?

Czyt. Zbyszek

Pana piszącego tego posta widać ciagle coś boli, pamiętna postać pogadać jak mu źle lubił, pamietam bo sam w tym czasie pracowałem w tej firmie, do reszty wymienionych nie wiem co miał, ludzie jak ludzie, firma jak firma szału nie ma

„Kolego lechisto” wszyscy tu wiemy kim jesteś. To że teraz podszywasz się pod osobę która już dawno nie ma z tym syfem nic wspólnego jest żałosne . Idź dalej lizać tam dobrze w nowym miejscu . A tu nie obrażaj nikogo , Bo jak nie to ujawnię kim jesteś . Ps. Dobrze że green & Joy nie ma już nic wspólnego z takimi ludźmi firma na tym zyskała tylko!

Wujek dobra rada

Green & Joy już nie traci bo cała ekipa „profesjonalistów „ od ogrodnictwa (haha) przeniosła się w inne miejsce . Warto tam poruszyć problem pracy z nimi aby ostrzec nowych czego mogą się spodziewać na miejscu .

Osiedlowy kamerzysta

Ty musisz byc intyligentny pewnie dlugo tam pracujesz i duzo od ciebie zalezy.Wielbiciel audi czy passata bo ten poziom.Zamieszkaly na obrzezach prymitywny pracownik firmy

Zofia

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Green&Joy? Czy warto podsyłać do firmy swoje CV w takim przypadku? Jeśli nie - jakie doświadczenie trzeba mieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Green&Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Green&Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green&Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Green&Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o.
  • Wodnika 50
    80-299 Gdańsk
  • NIP: 5842660194 REGON: 220679100 KRS: 0000314296

Green&Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o.