Opinie o Enterium Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Enterium Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Enterium Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enterium Sp. z o.o. w Katowice

ciekawy Nowy wpis

Jak płaci Enterium? Jakie benefity oferuje?

Administrator Nowy wpis

Enterium Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Analityk. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Maria Nowy wpis

Jak obecnie wygląda kwestia pracy zdalnej? Czy jest możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze?

Jak wygląda sprawa grafiku w Enterium Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jacek

Co do zasady tak :) dopuszczamy możliwość dość elastycznego kształtowania trybu pracy, oczywiście w granicach rozsądku :)

Wanda
@Jacek

jak mam to rozumieć że w granicach rozsądku? :D bo ja mam małe dziecko i różnie to bywa...

@Wanda

Wielu naszych pracowników ma małe dzieci, więc doskonale rozumiemy temat: nagła gorączka u dziecka wieczorem na dzień przed ważnym spotkaniem czy cudem załatwiona wizyta u specjalisty w połowie dnia roboczego, której nie da się inaczej ułożyć :) Jeszcze nam się nie zdarzyło, aby ktoś był postawiony w niekomfortowej sytuacji w tego typu przypadkach :)

Justyna Nowy wpis
@Jacek

Czyli nie ma tutaj czegoś takiego jak premia frekwencyjna?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Enterium Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Młodszy Analityk Corporate Finance?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Moka

Ile pracowników liczy firma? Jakie benefity oferuje?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Enterium Sp. z o.o. na Junior Analyst? 30 września ogłoszenie na Pracuj.pl.

Jacek

Co do zasady wszystkie nasze wynagrodzenia wypłacane są miesięcznie na podstawie zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony. No chyba, że ktoś ma akurat działalność i możemy się rozliczać b2b - taką opcję również dopuszczamy. Na początku pracy w Enterium zwykle wynagrodzenie to stała ustalona kwota - po okresie wzajemnego sprawdzenia wprowadzamy dodatkowy system premii miesięcznej dostosowanej do danego stanowiska pracy

Edyta
@Jacek

a jest jakaś umowa na okres próbny czy od początku na czas nieokreślony? Ile wynosi okres "wzajemnego sprawdzenia" i od czego zależy taka premia? ;) Dziękuje za informację

@Edyta

Okres próbny to standardowo 3 miesiące, po czym podpisywana jest umowa na czas nieokreślony. Okres "wzajemnego sprawdzenia" zależny jest od stanowiska i umiejętności danej osoby, ale zwykle zamyka się w przedziale 3-9 miesięcy. Premia zależna jest wtedy od ilości i rodzaju projektów, które dana osoba obsługuje w ciągu miesiąca.

Olga
@Jacek

A na takich premiach to ile można dodatkowo zarobić mniej więcej? Podasz widełki :-)?

Wanda
@Jacek

nie masz szans na zlecenie? co jak komuś praca totalnie nie przypadnie do gustu i chce zrezygnować po tygodniu? ręce związane...

@Wanda

Umów zleceń raczej nie praktykujemy, głównie ze względu, iż są one mało korzystne z punktu widzenia pracownika. Rąk również nikomu nie wiążemy :) W naszej ponad 10-letniej historii jeszcze się nie zdarzyło, aby ktoś po tygodniu zrezygnował, ale staramy się zawsze dość elastycznie podchodzić do kwestii zatrudnienia. Jeśli ktoś po tygodniu się zreflektuje, iż nie jest to najlepsze środowisko dla niego zawsze możemy rozwiązać umowę za porozumieniem stron zgodnie z zasadą "z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika".

@Olga

To naprawdę zależy od stanowiska i podziału projektów. Trudno ubrać w jakieś nawet szacunkowe widełki. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną - wtedy będziemy mogli opowiedzieć nieco więcej :)

Renata
@Jacek

Widzę że wyczerpująco podjęty temat.. A czy firma daje swoim pracownikom możliwości rozwoju? Wysyłacie ludzi na jakieś szkolenia albo organizujecie je na miejscu?

@Renata

Rozwój naszych pracowników jest dla nas bardzo ważny i wspieramy go na kilku równoległych płaszczyznach: 1. Mamy wdrożony program voucherów szkoleniowych, z którego pracownicy mogą finansować sobie indywidualne szkolenia, zakup specjalistycznych książek i prasy czy dostęp do portali typu Udemy, 2. Okresowo zapewniamy wszystkim pracownikom dostęp do najciekawszych branżowych konferencji i wydarzeń szkoleniowych, 3. Raz w tygodniu odbywają się 1-godzinne lekcje języka angielskiego z native speakerami ukierunkowane na pogłębianie zdolności komunikacyjnych głównie z obszaru finansowego i biznesowego, 4. Część czasu pracy naszych pracowników przeznaczana jest na self-learning z obszarów, które uznajemy za strategicznie ważne dla naszej działalności, 5. Rozkład pracy w poszczególnych projektach staramy się układać tak, aby maksymalizować transfer wiedzy od osób z większym doświadczeniem do mniej wykwalifikowanej kadry zgodnie ze koncepcją "learning by doing". Wszystkie te płaszczyzny powodują, iż członkowie naszego zespołu dość dynamicznie zwiększają swoją wiedzę oraz kompetencje co odzwierciedlone jest również w ich ścieżce rozwoju kariery, poprzez regularne awanse na wyższe pozycje.

a fe

Słabo - kolesie wyglądają jak świeżo po studiach i snują wizje jacy będą wielcy. Niektórzy z nich uważają że już są. A tak na razie to zwykłe gołodu.....ce którzy szukają frajerów którzy będą na nich pracować. Ja tam nie wracam... :)

@a fe

Mógłbyś coś więcej powiedzieć o tej pracy? Jak zarobki? Atmosfera w pracy, wymagania?

anonim2
@Kandydat

Zarobki przez pierwsze 3 miesiące raczej nie zachęcające, po okresie próbnym już lepiej. Atmosfera bardzo ok, nie ma ciśnienia, gonitwy, presji, ale faktycznie czasami nie ma się do kogo odezwać, za to cisza i spokój i brak problemów z parkowaniem samochodu. Co do wymagań to na pewno podstawy rachunkowości i Excel.

Mateusz
@a fe

Nam też zdarzają się pracownicy, którzy snują wizję jacy będą wielcy, a niektórzy wręcz uważają, że już są. A tymczasem szukają pracodawców, którzy będą za nich pracować ;-) Podejrzewam, że jest to opinia rozgoryczonej osoby, którą się mocno rozczarowaliśmy. Żałuję, że tak mało merytoryczna, bo uwagi takich osób też byłyby dla nas bardzo cenne.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Enterium Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jacek

Powody są różne - każdy na swój indywidualny. Jeśli już ktoś kończy współpracę z Enterium to w przeważającej liczbie przypadków jest to niezależna decyzja pracownika. Aczkolwiek w ostatnim okresie zespół jest mocno ustabilizowany - nie zdarzyło się, aby w przeciągu ostatnich dwóch lat ktoś odszedł z zespołu Enterium.

Paulina

Widzę, tutaj bardzo pochlebną i ciekawą opinie! Jak jest obecnie jak firma sobie radzi z pandemią koronawirusa? Czy macie jakieś informację, czy firma oferuje pracę zdalną, a może pół zdalną? Jest tu jakiś obecny pracownik?

@Paulina

Radzimy sobie bardzo dobrze i zwiększamy obecnie zespół. Praca zdalna była u nas dostępna już dużo wcześniej. Obecnie zespół działa w trybie rotacyjnym (1-2 dni w tygodniu pracy w biurze, reszta dni zdalnie), aczkolwiek dość elastycznie podchodzimy do indywidualnych potrzeb poszczególnych pracowników.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Enterium Sp. z o.o.?

Jacek

Laptop, dodatkowy monitor, telefon służbowy, dostęp do wszystkich niezbędnych płatnych aplikacji.

Praca bardzo ciekawa, dająca możliwości rozwoju w różnych obszarach finansów. Zespół bardzo zgrany, atmosfera przyjemna, oferują lekcje j. angielskiego, multisport, szkolenia, praca bez presji czasu, dająca możliwość pracy z klientami z różnych segmentów rynku. Firma ciągle się rozwija dzięki czemu można rozwijać się razem z nią.

anonimowy

raczej nie polecam - praca przez większość czasu nudna, z ludźmi w pracy raczej się nie rozmawiało, zarobki słabe (generalnie oszczędzanie na pracowniku)

Zostaw merytoryczną opinię o Enterium Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Enterium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enterium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Enterium Sp. z o.o.
  • Grzyśki 16