Opinie o RTM Opakowania Sp. z o.o. w Parcele sokołowskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie RTM Opakowania Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w RTM Opakowania Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RTM Opakowania Sp. z o.o. w Parcele sokołowskie

Wanda Nowy wpis

Ciekawe kto opracowuje tu plany ze piszecie ze wysokie jakoś… czyli defektywnie ciężko tu premie wyrobić ok więc co innego zachęca ludzi do tego żeby dalej pracować?

Mary Nowy wpis

O co chodzi z ta rotacja, sami sie ludzie zwalniaja z firmy? Pisaliscie tez o toksycznym klimacie wsrod ludzi i masie obowiazkow to jakos staram sie polaczyc kropki. Roznie przeciez bywa, czasem firma zwalnia ludzi ktorzy po prostu nie umia sprostac wymaganiom i potem gdzies musza sobie pogadac, wiec jestem otwarta, bo nie lubie rezygnowac z powodu pierdół.

pracownik Nowy wpis
@Mary

Ta firma to jedna wielka żenada ,dwulicowość pracowników nie zna granic. Handlowców zmieniają średnio co 4 miesiące bez jakiekolwiek rozmowy. Premie są ale nikt ich nie widzi bo plany są tak wysokie że towar który oferują trzeba by było sprzedawać kontenerami. Odradzam !!!

Jestem tu z oferta dla handlowca, która jest jeszcze dostępna, ale po przejrzeniu ostatnich komentarzy jednak trochę zwątpiłem. Czy ktoś jeszcze mógłby ocenić atmosferę w trakcie pracy, czy faktycznie jest taka niesprzyjająca jak opisano? Chciałem poznać konkret odnośnie zarobków, bo porównuje sobie jeszcze inne oferty. czemu nie podacie widełek wprost?

Podpinam

Też czekam na jakaś odpowiedź i podepnę się pod pytanie. Widziałem oferty pracy, ale trochę obawiam się informacji o braku podwyżek czy stałym dodawaniu obowiązków.

@Podpinam

Na jakiej zasadzie mogą dodać obowiązki skoro wszystko masz chyba uwzględnione na umowie? tu akurat widziałem, że szukali handlowców na umowę o pracę, co mi nie odpowiadało. B2B potrzebuje. Ciekawe czy sporo straciłem?

PRACA HANDLOWCA

Aha i jeżeli się zastanawiacie czy do nich dołączyć bo szukasz aktualnie pracy i czytasz ten komentarz to w tym momencie rozwiej swoje wątpliwości i tego nie rób a jeśli to zrobisz to za kilka chwil zdasz sobie sprawe, że warto było mnie posłuchać. Premii i tak tam nie wyrobisz bo to są mityczne kwestie z resztą o jakiej premii ja mowie jak tam nikt jej nie wyrabia. Zapytaj się ile osób w ciągu roku się tam przewinęło albo moze gdzies w koszu będą wizytówki to zobaczysz jak poważna jest to firma. Zapytaj się co się stało z Twoim poprzednikiem i jak został potraktowany bo tam każdy był potraktowany podobnie. Cieszę się, że w koncu mam normalną pracę i czasami w takich momentach mozna docenic to co się ma.

Podpinam
@PRACA HANDLOWCA

A jak wyglądała kwestia finansów? Czy w ogóle przewidziano jakieś premie? Albo chociaż budżet na doszkolenie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa w firmie RTM Opakowania Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Świadomy

Firma biedna na dzisiejsze czasy, płaca taka jaka była 5 lat temu. Obowiązków 3 razy tyle, podwyżek nie ma i nie będzie. Kiedyś była uznawana za dobrego płatnika tzn kasa na czas bez przestojów ale nie w takiej ilości jakiej dziś się oczekuje. ZA MAŁO !!!!!!

Komuś rozmowa nie poszła? Ale są tu może inne osoby, u których było nieco inaczej? w oko wpadła mi tamta oferta dla biurowego przy Okrzei. Mam po drodze tak naprawdę i zakres wymagań spełniam. Nie wiecie czy nie będą jeszcze kogoś szukać? może bym przyszła. Jakieś porady do rozmowy macie by można było ją na spokojnie przejść?

Handlowiec

Hahahaha. Właśnie tymi słowami mogę określić rekrutację prowadzoną przez tą firmę. Umawiają się na konkretną godzinę, a 'kandydat' czeka na wielkiego szefa 35 minut, bo prowadzi inną rozmowę. Nie potrafię znaleźć innego słowa niż kabaret :) Po krótkim researchu można stwierdzić, że jest to jakiś odłam firmy Polkrys. Abstrahując - tak żałosnego potraktowania potencjalnego pracownika nie widziałem od dawna.

Cześć. Czy jest tu jakieś handlowiec, który mógłby podzielić się opinia ze współpracy? mam jeszcze parę dni na złożenie dokumentów, zależy mi na czasie. Jak wiec rekrutacja na stanowisko jest przeprowadzana? To krótka, formalna rozmowa? Mam już doświadczenie z innego miejsca pracy, wiec interesują mnie konkrety. Jakiego wsparcia przy obsłudze klienta mogę teraz oczekiwać? Jaki jest pozostały zespól? handlowcy są zintegrowani czy raczej każdy robi swoje? I rzecz jasna… zarobki? widełki są możliwe teraz do podania?

Zostaw merytoryczną opinię o RTM Opakowania Sp. z o.o. - Parcele sokołowskie

• Jak się pracuje w RTM Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RTM Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RTM Opakowania Sp. z o.o.?

RTM Opakowania Sp. z o.o.
  • Liliowa 5
    87-700 Parcele sokołowskie

RTM Opakowania Sp. z o.o.