Opinie o Piterparts Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piterparts Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piterparts Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piterparts Sp. z o.o. w Mysłowice

Miśka

@arutek a czemu taka duża rotacja na magazynie ?

Ja Nowy wpis
@Miśka

Rotacja wynika nie z zarobków, natłoku pracy a z lenistwa ludzi którzy tam pracowali. (oczywiście nie mam na myśli wszystkich a kilku takich "pracusiów") Jeśli komuś zależy na robocie to pracuje a nie zbija bąki. Wystarczy wywiązywać się ze swoich obowiązków których serio nie jest aż tak dużo żeby się nie dało.

Pablo

Widziałem ogłoszenie na informatyka a ze strony widać ze zajmujecie się czesciamy samochodowymi? na czym miałaby polegać ta praca w dziale IT?

Artur Nowy wpis
@Pablo

Na zakuwaniu rurek. Pozdrawiam prezes F&W????

Nieważne

Śmieszna firma, śmieszne pieniądze. Nie polecam. Wymagania nieziemskie w porównaniu z realiami firmy. Zwalanie roboty z człowieka na człowieka, a kierowników to tak jest hoho. Na jednego fizycznego jest tam z 2 kierowników, bądź jak zwał osoby wydającej polecenia. Ci co siedzą najwyżej myślą że klikną myszka i robota zrobiona. Jeszcze raz nie polecam nie warto marnować swojego czasu. Lepiej szukać gdzie indziej.

@Nieważne

Czytając opinie niektórych opiniujących można stwierdzić, że to dobrze że im duma nie pozwala pracować ciężko, uczciwie i efektywnie. Ciężko żyć z takim roszczeniowym podejściem do przyszłej kariery (umiem czytać i pisać, z liczeniem może gorzej ale co tam) więc oczekuję że prosto po szkole zostanę co najmniej prezesem, a najlepiej żeby płacili dobrze, często i niczego nie wymagali. Co prawda znamy takie "wójtowskie" kariery więc to nie jest tak całkiem fantazja. Zatem "Kandydacie" przemyśl to co napisałeś. Twoja droga życiowa już się wykrystalizowała masz dwie opcje - albo zostaniesz urzędnikiem państwowym (za pensję poniżej średniej krajowej), albo ulubieńcem Urzędów Pracy (tyle, że zasiłek dla bezrobotnych głowy nie urywa). Ale nie rezygnuj ze swojej dumy ... zaoszczędzisz pracy działom HR - bo każda rozmowa z kandydatem o takich przekonaniach to czas stracony, a czas to pieniądze. Do tego uczciwie zarobione.

Dorota
@Piotr

Straszne lanie wody, powiesz konkretnie jak to z tym śmiesznymi stawkami w firmie jest? Poważnie są niskie?

@Piotr

Panie Piotrze jest jest Pan właścicielem tej zapyziałej firemki. Niech Pan nie pisze że ktoś kto wykonuje dla Pana pracę jest roszczeniowy. Za wykonaną pracę należy się godne wynagrodzenie. "Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem." Ludwig von Mises

Paulina Nowy wpis
@Michaś

Następny dołączający do wykładu co można, a co nie. Czy naprawdę macie jakiś zakaz napisać jakie są te pieniądze? Najniższa krajowa i proszę - można porównywać, np. więcej, mniej, o ile...

Ania Nowy wpis
@Michaś

Umowa o pracę - "Czynność prawna polegająca na złożeniu zgodnych oświadczeń woli przez pracownika i pracodawcę, w których pracownik zobowiązuje się do osobistego świadczenia pracy na rzecz pracodawcy pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie przez niego określonym, a pracodawca do zapłaty umówionego wynagrodzenia" Kodeks Pracy

Czy w Piterparts Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Michaś

Tak. Twoją dodatkową nagrodą jest możliwość dorobienia sobie do wypłaty w sobotę lub niedzielę, bo inaczej tu nie zarobisz.

Artur
@Michaś

Nie pracujemy w soboty i niedziele więc skąd ten pomysł, Proszę nie kompromituj się podszywaniem pod kogoś innego, bo wprowadzasz ludzi w błąd i piszesz nieprawdę, my nie opisujemy dlaczego wyleciałeś z tej i z następnej firmy do której poszedłeś wiec używaj tego forum do pisania sprawdzonych informacji a nie obrzucania błotem

Gabriela
@Artur

A nadgodziny macie w tej firmie?

@Artur

Skąd pomysł że się pod kogoś podszywam. I dlaczego sugerujesz że wyleciałem z tej czy innej firmy. Czyżby coś wiesz czego ja nie wiem, a może masz szklaną kulę. Panie Arturze J. nie jednemu psu burek.

Justyna
@Michaś

Hej, a czy płacą chociaż więcej za pracę w soboty i niedziele? No i czy zmiany w weekend sa obowiązkowe, czy dla chętnych?

Katarzyna
@Michaś

No to kto z was mówi nieprawdę? Robicie tylko sztuczny tłum na forum, wprowadzacie niepotrzebny mętlik w głowach osobom które chciały się zatrudnić...

@Justyna

Dział Automotive nie pracuje ani w soboty ani w niedziele wiec nie płaci dodatkowo bo pracy w te dni nie ma. W przypadku dużej ilości zleceń praca odbywa się w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku. W dziale industry w weekendy serwis pełni dyżury za które jest wynagradzany dodatkowo.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piterparts Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ulep

Firma nic sobą nie reprezentuje. Brak tu jakiegokolwiek pakietu socjalnego, premii. Dostaje się czystą wypłatę, ale za to można robić nadgodziny :-). Firma Piterparts to kolejny ulep, który powstał przy firmie Bomar. Zresztą takich ulepów jest tam więcej. Piterparts chciało by robić wszystko lecz nie mają ani zaplecza ani wykwalifikowanych pracowników, co gorsze nie przeprowadzają żadnych kursów czy szkoleń. Wymagania są niewspółmierne z wynagrodzeniem

PiterParts

Szanowni Państwo, PiterParts prowadzi działalność od 2015 r. Od dwóch lat stanowiska magazynierów pełnią te same osoby - pracujemy w stałym zespole. Wkrótce, ze względu na rozwój spółki będziemy otwierać nabór na kolejne stanowiska magazynowe. Prowadzimy sprzedaż na allegro oficjalnie. Jesteśmy także producentem oraz dystrybutorem części dla rynku automotive: https://piterparts.pl/content/4-o-piterparts-automotive. Pozdrawiamy użytkowników GoWork! Zespół PiterParts

arturek

pseudo firma, bazuję tylko na sprzedaży na allegro, duża rotacja na stanowisku magazyniera i można zapomnieć o fajnej atmosferze, zarobki śmieszne, właściciel ma kilka firm w jednym miejscu i wygląda to bardzo słabo, radzę omijać szerokim łukiem

@arturek

Sprzedaż na allegro? Właściciel ma kilka firm w jednym miejscu? To raczej świadczy o przedsiębiorczości a nie pseudo działaniach. Na takim portalu spodziewałem się bardziej merytorycznych wpisów.

Henryk

Od dość dawna nikt nie zamieścił tu swojej opinii bo jest dobrze i nie ma takiej potrzeby?

misiek

Radzę omijać szerokim łukiem tego pracodawcę :) (usunięte przez administratora)a zarobki są śmieszne, po kilku latach pracy można liczyć na 2 tyś zł netto, jest tam generalnie kilka różnych firm jednego właściciela (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Piterparts Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Piterparts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piterparts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piterparts Sp. z o.o.?

Piterparts Sp. z o.o.
  • Wojska Polskiego 3