Lucart

Mysłowice

Opinie o Lucart

anonim 2009-06-03 14:30
Zgadzam się z opinią przedmówcy, mam takie samo doświadczenie.
freedom_wanted 2010-04-01 12:11
dzis ide na rozmowe do tej firmy mozecie cos wiecej o tej firmie powiedziec jakie zarobki i czy wogóle oplaca sie dla nich pracowac skoro tyle wymagaja
anonim 2010-04-01 14:36
i jak po rozmowie ktos cos jescze wie o tej firmie??? , jakie sa tam warunki dzis tez mam miec tam rozmowe , miło by było jak by ktos cos jescze napisał
maks 2010-04-02 17:12
Prosze napiszcie cos o tej firmie, ja tez mam tam rozmowe i mam dylemat bo obecnie pracuje w innej firmie i nie wiem czy warto zmieniac, prosze pomóżcie
anonim 2010-04-02 20:03
ja jestem juz po rozmowie i prawde mowiac mam mieszane uczucia , fajnie by było jak by ktos cos wiecej napisał o tej firmie
anonim 2010-04-04 20:09
porazka.wymagania wielkie,duzo obowiazkow a malo czasu na to.
anonim 2010-04-05 21:22
mam pytanie do Pana powyzej czy moglbys napisac cos wiecej bede wdzieczny, na temat obowiazkow/odpowiedzialnosci z gory dziekuje
mikA 2010-04-06 19:48
Proszę napiszcie cos o tej firmie wiecej, czy warto wogule isc tam na rozmowę
rembrant 2014-05-21 14:23
Totalnie nieuczciwy pracodawca, nie polecam, wyzysk, niskie zarobki a jak sie upomnisz o swoje to Cie zmiesza z błotem.
andrzej 2015-01-20 14:00
Gdzie znalazłeś tę ofertę w ogóle?
dziwniel 2015-03-04 02:03
tylko czy rzeczywiście Waszym zdaniem zarówno ceny detaliczne jak i hurtowe są niższe niż w innych trudniących się branżą automotive firmach ? moim zdaniem ta różnica w cenie nie jest tak duża i wcale nie jest koniecznie na plus dla Lucarta w przypadku co niektórych produktów. Jakie jest Wasze zdanie ?
tepy 2015-06-02 13:57
niskie ceny utrzymywane przez ta firme draznia nie tylko ich konkurencję ale także firmy dostarczające im towar (psucie marki) idą w obrót , nie w zysk, ale przy dajmy na to ciepłej zimie -zostaną z towarem i niepłaconymi ludzmi. bardzo nie uczciwa konkurencja.
WIWIÓR 2015-07-14 12:48
zaniżanie cen to nie jest dobry prognostyk, wystarczy jedna ciepła zima , jeden transport wadliwych akumalatorów( podejrzewam że firma bierze se na klate reklamację, i albo pracownicy ida bez pensji albo klienci z automatu odsyłani sa z reklamacjami. z zycia z obrotu nikt jeszcze nie pociągnął za długo.
ACC 2016-01-12 23:44
powiem krótko - ten cały lucart to niezłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkoda słów
trener 2016-06-16 15:07
Jeżdze tam jako kurie. Naprawdę chętnie bym się tam zatrudnił.

Zyba
heniu 2016-09-08 21:08
Nic tam nie ma, biurko i laptop
nix_44 2016-11-03 18:29
Pracowałem ponad rok, żałosna pseudo firma. Pieniądze marne, wymagania ogromne. "Szefostwo" nie ma pojęcia o branży w której prowadzi interes, wszystko jest zawsze winą zwykłego pracownika. Typowy "prywaciarz" byle nachapać się więcej i więcej dymając wszystkich ludzi. Nie polecam, szkoda życia.
normalny 2016-11-08 13:14
To jest ciekawostka, pewnie jesteś tym pracownikiem który został zwolniony dyscyplinarnie...w ostatnim czasie.. Jesteś po prostu żałosny. Ja pracuję tam praktyczne od początku i przez takich jak ty (celowo piszę z małej litery) niestety dobrze rozwijająca się firma musi spowalniać...
aryando 2017-03-30 13:55
Bardzo dobra firma z fajną ofertą projektu francyzowego. Dobrze, że któregoś razu zatrzymałem się w pewnym punkcie i dowiedziałem się o tym. Poza tym w ofercie same jakościowe produkty takie jak oleje, akumulatory i tak dalej. W mojej opinii solidna i rzetelna firma! :)
zmora 2017-04-05 23:02
Nie za bardzo rozumiem negatywne komentarze typu "dużo obowiązków", "niskie zarobki". Może jakieś konkrety? We wszystkich firmach widzę takie komentarze i wychodzi na to, że nie opłaca się nigdzie pracować. Co do konkurencji to chyba nie rozmawiamy tutaj o polityce cenowej firmy ale o warunkach pracy.
nic 2017-06-15 23:34
Od poczatku czyli od kiedy?
Zostaw swoją opinię o Lucart - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lucart