Opinie o Global Spirits Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Global Spirits Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Spirits Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Spirits Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Najlepsza firma, niezależnie od tego, kto co mówi. Wszystkie pensje są oficjalne, wyższe niż rynkowe, firma płaci za samochody i benzynę. Wódka dobrze się sprzedaje. Każdy, kto pisze negatywne opinie, po prostu nie chce pracować, a jedynie dostawać premie.

@Byly pracownik

A często się tak zdarza, że nie wypłacają pensji, bo nie mają z czego? Czy raczej dostaje się rzetelną wypłatę? I jeżeli jest jakaś obsuwa, to później następuje uregulowanie? Warto zaryzykować? Kusi mnie by złożyć CV

Anetka Nowy wpis

Prawie 13k wynagrodzenia dla managera sprzedaży, to realne jest od początku czy dopiero po jakimś czasie? W ogłoszeniu na ten etat dają szansę na pracę hybrydową, ale proszę pomóżcie w podjęciu decyzji i dajcie znać czego mogę się spodziewać w tym modelu.

007,5% Nowy wpis

Firma powinna być usunięta z listy dostawców do klientów w Polsce. Sprzedają towar też w Rosji. „Kombajn”

Idziemy na wybory
@007

Pracowałam w tej firmie w 2020 roku. Jest dramat. Chyba dalej do Rosji sprzedają.

Byly pracownik
@007

-Najlepsza - śmieszne. -Pesje oficjalne i wyższe tylko niewiadomo czy się dostanie. -płaci za samochody- to dlaczego firma wynajmujaca je wiecznie blokuje ze względu na brak wpłat (auta stawały na środku autostrady bo szefowie nas o tym nie informowali). Karty flotowe też często były bez środków o czym dowiadywałeś się po zatankowaniu. Pajacu to my w tym kraju zbudowalismy tą markę i nie masz pojęcia co piszesz .

Byly pracownik Nowy wpis
@007

-Najlepsza firma- (usunięte przez administratora) nie widziales dobrej firmy. -Wszystkie pensje są oficjalne, wyższe niż rynkowe- tylko nie wiesz czy wypłaca czy powiedzą ze nie ma pieniędzy. - firma płaci za samochody i benzynę - do tego stopniaze flota blokowala auta zdalnie i stawaly na srodku autostrady. -Wódka dobrze się sprzedaje. Każdy, kto pisze negatywne opinie, po prostu nie chce pracować, a jedynie dostawać premie- pajacu to my zbudowaliśmy tą markę w tym kraju i (usunięte przez administratora)... wiesz o tym. A Ukraincy potraktowali nas jak g(usunięte przez administratora).. myśląc ze dalej samo się sprzeda a tu im nie poszło...

@Byly pracownik

Czy Global Spirits Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Global Spirits Poland Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Kielce
Proplastica Sp. z o.o.
Natalia

Trochę pusto na forum, z tego co czytam firma dalej istnieje. Zastanawia mnie ta cisza od niedawna. Interesuje mnie praca na produkcji. Jak z aktualnymi warunkami pracy? Jaka stawka godzinowa na start? Ok 25 zł to takie realne oczekiwania? Jak z atmosferą obecnie? Może doszły jakieś dodatki pracownicze? Ktoś, coś?

Amelia

To najgorsza firma w historii polskiego rynku, takie firmy powinny zostać tylko na Ukrainie i nie mieć żadnego interesu na rynku europejskim. A kobieta z Rosji, która zna się trochę na marketingu, ze swoimi dwoma niezbyt rozgarniętymi pracownikami to cyrk i śmiech. A dyrektor firmy jedną ręką czyta książki po ukraińsku, a drugą dalej robi interesy w Rosji, ale siedzi w Polsce.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Global Spirits Poland Sp. z o.o.?

Małgorzata

A to już potwierdzone, że firma kończy dzielność? Czy tak po prostu przypuszczasz, bo mają problemy?

ASM

Dla mnie Global Spirits od lutego jest jak : Agent 007 0 Premii 0 Motywacji 7 powodów żeby się zwolnić ... Nie aplikujcie i nie współpracujcie z tymi (usunięte przez administratora).

@ASM

No cóż, a złote 7 powodów to poznamy? ;p

@Ilona

Poczytaj bo patrzac na pozostałe opinie można się domyślić co ta osoba miała na myśli.

@????

Ano racja, chociaż ja to lubię konkret na tacy mieć podany. Fakt faktem rozumiem, że uznajesz, że ze wszystkim tutaj niestety można się zgodzić?

Bronisław

Ale może jednak napiszesz własnymi słowami coś więcej? Bo może Twoje zdanie się nieco różni :)

@Bronisław

Pewnie nie hah

Dobroczyńca z FB

Wpis właściciela na FB: "Czytam książki po ukraińsku. Siergiej Plokhiy z Zaporoża. Jestem dumny z mojego rodaka. Brama Europy - bardzo mocna. Haft, Król Ukrainy Siergiej Zhadan - poezja światowej klasy. Dawno zapomniane uczucie - książki odebrałam w warszawskiej bibliotece" A może by tak Polski Kodeks Pracy przeczytał ? Albo jakąś książkę o Etyce w Biznesie ?

Byly pracownik
@Dobroczyńca z FB

Ale nie wiem czy przeczytanie Kodeksu Pracy i zaznajomienie się z zasadami Etyki cos da. Niestety nie mam możliwości zerknięcia na ten post. Po ostatnim wpisie tego Pana ,,pseudo dobroczyncy" - że mimo trudnego czasu nie zwolnił żadnego z pracowników itd . Zadalem pytanie dlaczego (usunięte przez administratora) skoro w PL zwolnił wszystkich pracowników do tego ludze z UA zaczęli też kometowac że są zwolnienia i w dodatku nie płaci. Moje wpisy i pozostale komentarze zostały usunięte a ja zablokowany ... To świadczy o tym co to za człowiek i ile dla niego znaczą dobrzy pracownicy.

Były Pracownik

Dzien dobry. Odradzam wszystkim , którzy chcieli by aplikować do tej firmy z kilku powodów. Brak stabilizacji - Nigdy nie będziesz wiedział co cię czeka , każdy dzień to nowe decyzje i wymysły zarządu -o ile ich tak można nazwać . Brak współpracy - Pracownik nie ma nic do powiedzenia i nikogo nie będzie interesowało twoje zdanie , nawet jak będziesz miał świetny pomysł. Braki w wypłatach - Umowa , którą dostaniesz będzie podstawa plus premia UZNANIOWA ( jako RKS) a to oznacza że jak panu dyrektorkowi się nie spodoba albo będziesz miał za dużo zarobić to upierdzieli ci premię bez żadnego wytłumaczenia bo tak mu się podoba ( zmieniając zadanie na niewykonalne) . A w szczególności jak będziesz się zwalniał to nawet nie licz że dostaniesz w ostatnim miesiącu premię nawet jak zrobisz plany. Brak zarządzania - niby duża firma można rzec korporacja , ale zarządzanie gorsze niż jakaś firma w garażu. Brak pomysłu na rozwój firmy, wolą się cofać w rozwoju niż iść do przodu. Braki towarowe - wymyślają zadania a po kilku dniach sprzedaży je zmieniają i już nie zaliczasz zadania co za tym idzie brak wypłaty. Podsumowanie Absolutnie odradzam wszystkim pracę w tej beznadziejnej firmie , w której pracownika mają za śmiecia i najlepiej jak by pracował za darmo. Dlatego cieszę się że już tam nie pracuję . Patrząc na wcześniejsze wpisy zgadzam się z nimi.

L4

Kadra niby zarządzająca nie ma pojęcia o biznesie nie wspomnę o tej panience z Rosji. Właściciel haha - zakłamany koleś który próbuje zagłuszyć sumienie po swoim postępowaniu ,udając dobrego człowieka w medjach społecznościowych pisząc nieprawdę i kłamiąc w co drugim dodanym poscie.

Ukrainiec

To ci "menedżerowie" z Roshen nie ogarnęli biznesu ? A tyle mówili jak to "trzeba umieć sprzedawać"... I szybko się okazało, że Khortytsa to nie tani (usunięte przez administratora) z Roshena i nie da się nawciskać klientom na wsiach. Jak się właściciel zjawił w polsce to się skończyło wystawianie pustych faktur żeby plan był i premia. Ciekawe co powie wielki dyrektor Maks jak będą kontrole...

Polak
@Ukrainiec

Ale jesteś zazdrosny))

Euro Cash

Zaczęli w lipcu współpracę z EC. Będzie dobrze.

@Euro Cash

NIE SADZE !!! EC bez naszego wsparcia w terenie na pewno nie zrobi tego na co liczą w GS z brakiem wiedzy (po stronie GS)odnośnie zasad panujących na rynku UE i uczciwosci w relacjach z partnrami biznesowymi , której nie maja za grosz - mogą zacząć się pakować. Oczywiście nie ujmując kolega i koleżanka z Grupy EC bo są specjalistami w swojej dziedzinie - ALE NIE MA NIC ZA DARMO I NIE ZROBI SIE BIZNESU NA UDAWANIU JAKIMI SA BIEDNYMI UKRAINCAMI BO JEST WOJNA.

Yo Yo
@Euro Cash

Nic z tego nie będzie. Rotacja, a raczej jej brak, zabiją tą współprace. EC jedynie może dostarczyć produkt do sklepu zgodnie z zamówieniem, odsprzedaży ani półki już nie załatwi.

@Yo Yo

Haha najpierw to cwaniaczki z GS muszą zapłacić za półki rok w tyl plus ekspozycje itp. Liczyli chyba na to że zwalniając z dnia na dzień 100 % pracowników to nasi klienci o tym zapomną albo wjadą do nich i na opowiadają ze oni nic nie wiedzieli itd że to nasza wina bo nie zgłosiliśmy haha ( a klienci który wystawili narketing w lutym zeszłego roku do dziś nie uzyskali płatności - a wtedy wojny nie było!!!) Z moich kontrahentów każdy dostanie na @ korespadecje odnośnie tych płatności i kto ich nie chciał wypłacić. Więc życzę im powodzenia w dalszym rozwoju beż ludzi w rynku ... Szkoda tylko produktów bo naprawdę są świetne.

3 Net

Będzie idealnie))

Anka
@RKS

Co za bzdurę Pan pisze?!))))))

Pracownik zwolniony w 2020
@Anka

Bzdury...? To samo zrobili z nami w 2020 roku , tych co zatrudnili po części w 2021 na początku też zwolnili więc proszę nie pisać że to bzdury bo to tylko i wyłącznie prawda i suche fakty.

@Pracownik zwolniony w 2020

Do tej pory obserwujesz opinia na tej stronie? HAHAHAHAH))))))))

Pracownik zwolniony w 2020
@Nie dajcie się oszukać !

No tak wyszło, warto innym uświadomić co to za ludzie prowadzą tą firmę aby się nie dali wykorzystać i oszukać.

Nie dajcie się oszukać !

Podobno w sądzie pracy w Krakowie mają już sprawę.

Ph
@Nie dajcie się oszukać !

Co to za sprawa ? Z kimś ze starej ekipy ?

@Ph

Tak. Z krajowym przedstawicielem handlowym)) G.O.

RKS jeszcze pracujacy

Witam serdecznie Jestem jeszcze pracownikiem tej firmy i powiem tak : Jeśli chodzi o produkty są naprawdę świetne i to co udało się z nimi osiągnąć w zeszłym roku plus styczen 2022 to coś nieprawdopodobnego . Tu chce podziękować kontrahenta za zaufanie i za razem ich przepraszam za to że firma się nie wywiązuje z zobowiązań. Dziękuje również za współpracę świetnym Dystrybutorą na moim terenie - praca z Wami i waszymi PH to przyjemność .Bez Was by się to nie udało. Czas na gorzka prawde To co się wydarzyło luty/marzec to cyrk na kołach. WSZYSTKIE KOMENTARZE TU ZAMIESZCZONE MÓWIĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE PRAWDĘ ! ! ! Księgowa i Ania - kim Wy jesteście ? Na pewno nie tym za kogo się podajecie! -z dnia na dzień Wysłano wypowiedzenia ludzią na mejla - okazały się nie do końca zgodne z prawem. -auta(wynajete) blokowane przez flotę ludzia stawały na środku drogi powodując zagrożenie ich zdrowia i życia - brak płatności za wynajem. - przestoje w pracy po 2 tygodnie brak kasy na kartach paliwowych. - blokowanie telefonów przez operatora. -zabranie całego wsparcia , plus bezzasadne wywindowanie cen. -Nie wspomnę o zabieraniu narzędzi pracy typu auto i blokowanie karty paliwowej bez ostrzeżenia( telko o 16.oo pracujcie na pełnych obrotach a o 19.45 zablokowane karty paliwowe i zgłoszenie do floty ze natychmiast mają zabrać auto). - Szef, biznesmen,filantrop na FB się lansuje jak on to nie pomaga uchodzca do tego bezczelnie pisze na FB ze nie zwolnił nikogo itd - a w Polsce wywalił cały zespół nie oszczedzil nawet swoich rodakow. - Księżniczka ponoć Rosjanka ale nikt nie wie bo nikt nie raczył powiedzieć kim tą Pani jest - ale rozwalenie tego co osiągnęliśmy to ponoć jej dzielo . Ktoś powie ze wojna itd - wojny nie było i firma zobowiązań klientom nie pokrywała. Podsumowując odradzam bo metalnosc jest prosta w tej firmie : gra na emocjach bo wojna i wykorzystywać kogo i jak się da !!! ODRADZAM APLIKOWANIE DO TEJ FIRMY A STAWIAM ZE ZA MOMENT STWIERDZA ZE JEDNAK BEZ LUDZI W RYNKU SOBIE NIE RADZA. Tak jak ktoś napisał wcześniej nadaje się to tylko i wyłącznie do mediów bo Wladze są takie same jak najezdzca który napadł na ich kraj bez jakichkolwiek zasad . I jeszcze raz podkreślam przepraszam kontrahentów i dystrybutorów!

Byly RKS
@RKS jeszcze pracujacy

Brawo,brawo ! 100% prawdy ale jeszcze sporo można dopisać.

Xxx RKS
@RKS jeszcze pracujacy

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć np o : - o wstrzymaniu wypłaty podstawy bo stwierdzili ze po co , po awanturze wypłacili po tygodniu czy 2 ,płacąc potem jak im się podoba nigdy na czas a z premiami jeszcze gorzej jak ktoś zrobił to robili wszystko byle nie zapłacić a jeśli wypłacili to z sporym opóźnieniem 2/3 tygodnie. -dawaniu planów na kilka dni przed koncem miesiaca byle ludzie nie wykonali . -po wykonaniu planu tydzień przed końcem miesiaca uniewarzniali go i dawali nowy target. -jedzcie sprzedawajcie obiecajcie klienta co chca zrobimy wynik to później się rozliczymy - standard a rozliczeń brak. Jak to jeden z kolegów mówi ,, dzieci w piaskownicy biorące się za biznes którym zabrano wiaderko i lopatke" - ale chyba coś przekręciłem sorki kolego RKS . Też odradzam aplikowanie jak i współpracę z tą firmą.

RKS jeszcze pracujący
@Byly RKS

No pewnie ze tak ale po co kopać leżącego hihi Po nich i tak to spływa zero szacunku do pracowników jak i klientów nie dotrzymujący danego słowa , zakłamani ignoranci .

Yo Yo Wolna Ukraina :)
@RKS jeszcze pracujacy

Pani z Rosji nie ma prawa przebywać i pracować w Polsce. Jest objęta sankcjami w Europie dlatego nikt jej oficjalnie nie przedstawił. Właściciel ma w du**e cała wojnę i Ukrainę dla niego tylko biznes sie liczy. Cały czas kłamie na tym FB, ale już gadaliśmy z TV o nim, może zrobią reportaż i jego "wielkim" sercu.

@Yo Yo Wolna Ukraina :)

Jak by tylko biznes się liczył yo by nie pozwolimy na to co się stało bo bez ludzi w rynku ten biznes nie istnieje. Dajcie informacje tutaj jak TV się zainteresuje to też dodam trochę ciekawostek.

Reporter

Słyszałem że firma zwolniła wszystkich pracowników narodowości polskiej, Macie wiedzę na ten temat ?

@Reporter

Poczytaj komentarze... To się dowiesz wszystkiego . Tak zwolniła.

@Reporter

Tak to prawda zrobili to bardzo nieprofesjonalnie i nie zgodnie z prawem. Podobnie postapili również że swoimi rodakami a nawet bym powiedział że potraktowali ich gorzej przynajmniej w 1 przypadku.

Biały mis

Jestem właścicielem kilku monopoli - do dziś mi nie zapłacili za ekspozycje półkowa to chyba u nich,, Złota Polka" 5 sklepów x 100 zł za miesiąc x8 miesięcy. Nie mam pretensji do Przedstawiciela bo pokazał mi korespadecje z szefostwem odnośnie zapłaty za to i można wywnioskować wprost że niech się goni i zapomni o zaplacie - a najlepsze ze przyjechal jego szef i sugerowal ze to wina PH ze dostal i ukradl .... Kończę wyprzedawać i nie chce ich widzieć. Doradzam to każdemu .

Setunia
@Biały mis

Potwierdzam mam podobna sytuację i w ten sam chciano oczernić pracownika. Dodam że są bezczelnie w swej obłudzie i oczernianiu przedstawicieli.

Intermarhe
@Setunia

To prawda u nas wiszą kilka tysięcy za ekspozycje,Pan który przrzyjezdzal został zwolniony z końcem maja jest na L4 ale przesłał nam wymiany zdan z firmą odnośnie oplat - sytuacja jak wyżej możemy zapomnieć.

Ksiegowa
@Intermarhe

Proszę podać NIP klienta

Ksiegowa
@Biały mis

Proszę podać NIP. Bo wyglada Pan\Pani na RKSa , którego zwolnili a nie klienta

Biały mis
@Ksiegowa

Po pierwsze nie miejsce na tego typu dane . Po drugie proszę sobie spisać z faktor które były wysłane pocztą, albo zapytać pana Bogdana który zablokował mój numer.

Xxx RKS
@Ksiegowa

Księgowa HAHA Potwierdzam na moim terenie jest to samo większość nie zapłacona...

Gdb

Witam, czy ktoś wie dlaczego w ostatnim czasie pojawiły się oferty na całą Polskę na stanowiska przedstawicieli handlowych? Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłby się wypowiedzieć na temat pracy?

Partner
@Gdb

Firma się rozwija. Dla tego biorą nowych

@Gdb

Nie warto (usunięte przez administratora) i krętacze na obietnicach się kończy a ty zostajesz z długami u klientów. Nie ma często gęsto nawet paliwa do aut...

Alex

Potwierdzam

@Gdb

Bo chcieli się rozwijać hihi a swoimi posunięciami są bliscy upadłości

Dominika
@????

Dlaczego tak uważasz, że są bliscy upadłości?

@Dominika

Wieczne braki kasy na karcie paliwowej , bokowanie aut przez flotę- brak płatności, blokowanie telefonów przez operatora- brak opłaconych rachunków, niewywiązywanie się z oplat w stosunku do klientów, nieterminowe wypłaty podstaw, premie wypłacane z opóźnieniem 2/3 tygodniowym.

Piotrowski Piotrowicz
@Jezyna

A co takiego się stało że takie zmiany ? Właściciel pilnuje żeby lewych faktur nie wystawić ? I pan dyrektor M.P. nie ma pomysłu na prawdziwą sprzedaż ? A taki niby profesjonalny miał być ????

@Piotrowski Piotrowicz

Od marca to już jakaś Helena decyduje o wszystkim i ten właściciel.

@Piotr

Jakaś?xd Nikt za bardzo jej nie kojarzy? No i jakie przykładowe decyzje podjęła od tego marca?

@Ilona

No właśnie nawet nikt jej nie przedstawił wiadomo tylko ze przyszła z Rosji i kryje szefa.... ???? A decyzje: -Wywalenie bezprawne na zbity pysk wszystkich pracowników nie zależnie czy robia robotę czy nie. Uzasadnienie - bo tak ... -Zablokowanie jakiegokolwiek wsparcia, -Zablokowanie wypłaty wynagrodzenia( bo skoro nie robią planów to nawet podstawa się nie nalezy) a plany z czapki np tydzien przed koncem miesiaca ????, -Podniesienie cen z kapelusza srednio 5zl netto sztuka, - Zastraszanie na komunikatorach. I wiele innych ...

RKS jeszcze
@RKS

No niestety muszę się z tym zgodzić to do czego doprowadziła ta Pani to jakaś tragikomedia- że szef nie widzi co straci , co z niego za biznesmen ...?

Klient

Ta firma wisi mi sporo pieniędzy za dopłaty do zakupów oraz za ekspozycje półkowe na sklepach. Gdy chcieli wejść na moją sieć potrafili pielgrzymki robić i obiecywac zlote gory -oczywiscie na półce z minimalna marza z mojej strony bo oni wyrownaja roznice ( faktury nie zapłacone grubo ponad rok ). A przełożony mojego opiekuna jest na tyle bezczelny że zablokował mój numer telefonu jak zacząłem do niego dzwonić. No co zrobić mój Przedstawiciel pokazał mi korespondencję z jego szefem więc wiem że wina nie tkwi po jego stronie. Firma krzak, kłamcy i (usunięte przez administratora) odradzam współpracę z nimi.

Monopolista Wlkp.
@Klient

No z przykrością muszę stwierdzić że nie tylko Panstwu zalegają z platnosciami u mnie przy 6 lokalizacjach jest podobnie. Szkoda tylko chłopaka z tej firmy naprawdę robił dobra robotę i wkładał sporo serducha w te produkty przynajmniej u mnie. Jeśli chodzi o firmę to odradzam współpracę.

Ph
@Klient

I nikt już tych faktur nie zapłaci... Wszystko to wałek i (usunięte przez administratora) Teraz trzeba kolejnego klienta poszukać i wrzucić towar.

Monopolista Wlkp.
@Ph

No tu się po części z Panem/Panią muszę zgodzić tylko nam jeszcze ta możliwość że sprzedam te faktury firma które ściągają takie zaległości doliczając sobie np 50% a mi wypłaca całość. A niech GS się martwi może takie praktyki im uchodziły płazem na Ukrainie jak to mówi ich konkurecja ale nie w tym kraju. I miejmy nadzieję że z nimi zrobią porządek ich rodacy bo jak tak dalej pójdzie to Polacy przez takie zachowania przestaną pomagać nawet uchodzca .

Derek

Ten poprzedni dyrektor Da. Jas. to w ogóle zatrudnił żonę jako księgową))))))) A Kostia W. -go wspólnik. Kiedyś cukierki ukraińskie sprzedawali. Firma stratna-Darek na RS8 Dajcie spokój temu właścicielowi)))

Jankes
@Derek

Kolego jak dla mnie to właściciel jest baranem bo powinien porozmawiać z górą a potem i z RKS aby się dowiedzieć kto jest winny . Bo RKS robili robotę a teraz przez tych co zostali ewidetnie ewidentnie zostali piswiecwni i 100% zespołu wyleciało z dnia na dzień. Więc go nie broń bo trzeba być naprawdę słabym aby nie zbadać spraw od podszewki. Święta trójca teraz nadal może robić wały ...

Zostaw merytoryczną opinię o Global Spirits Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Global Spirits Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Spirits Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Spirits Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Global Spirits Poland Sp. z o.o.
  • Bagatela 11 lok. 3
    00-585 Warszawa

Global Spirits Poland Sp. z o.o.