Opinie o Global Spirits Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Global Spirits Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Spirits Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Spirits Poland Sp. z o.o. w Warszawa

A właściciel robi z siebie największego dobroczyńcę na świecie... Już czas poinformować polskie media jaki to z niego fałszywy człowiek. Dzisiaj napiszę od TVN, Polsat, Fakt, Superekspres, napwewno jacyś dziennikarze się zainteresują. https://www.facebook.com/100001792189185/posts/pfbid02p48rZud1UZthFe5evJP8zTC3uMQL5G8cCrGJb6z7tFtBTB4ExG9z9XQB2cfSZYpEl/?d=n "Dzisiaj mamy wcześnie rano ładunek i Bloomberg odwiedza No to dwie ciężarówki humanitarne oczywiście dla rodzimego Zaporoża. Biznesów możesz robić ile chcesz, ale marzenie każdego biznesmena, wywiad, rozmowa z Bloombergiem tylko jako wolontariusz☝️???? Dziennikarzowi wyjaśniono, że zgodnie z zasadami magazynu każdy musi uczestniczyć w załadunku, w rezultacie mamy +1 wolontariusza z Londynu. No poziom rozmowy oczywiście bardzo fajny, uczyłem się i uczyłem w Big Money, czuję się jak światowa szkoła Bloomberg zasob. Zdjęcie niewyraźne, ale nie było czasu, samochód musi jechać na czas"

Xxx

Zakłamany pajac zwachany z Ruskami a tu robi pokazówkę. Trzeba pogadać z klientami żeby z tym zaklamanym pajacem nie chcieli współpracować

CCC

Kolejne sprawy sądowe będą...

Ph firmy Kogucik

Firma postępuje wbrew prawu, uznając że ma do tego prawo ???? Zwalniają pracowników na L4 (w trakcie L4). Nie płacą podstawy na czas. Premie płacą kiedy uznają że im się chce. Na flocie pieniądze są 3 na 5 dni w tygodniu. W autach jest wyłączane zasilanie zdalnie (podczas jazdy!) z racji długów firmy wobec wypożyczalni. Telefony służbowe również odłączane przez operatorów z racji nie uregulowanych rachunków. Brzmi jak żart? Tak wygląda rynek pracownika w Rosji i na Ukrainie. Firma świetnie pokazuje z jakich rynków się wywodzi. P.S nie odpowiadam na zapytania i komentarze. Jest to ostatnia chwila kiedy ta firma zaprząta mi głowę. A post umieszczam jak przestroga że nie warto się w to pakować.

Jeżyna
@Ph firmy Kogucik

Święte słowa , tak nieudolnych, podłych i zakłamanych ludzi w swojej karierze jeszcze nigdy nie spotkałem ... (Ludzie nie mający pojęcia o prowadzeniu biznesu)

????

W czwartek 30.06 2022 wieczorem @ z prośbą od dyrektora niby handlowego w imieniu panci z Rosji o uczciwe podejście do tematu przez pracownikow ???? z sugestia aby zakończyć stosunek pracy z dniem 30.07.2022 i uczciwie do tego dnia pracować... Co zrobiła firma GS dnia 05.07.2022 zablokowała karty paliwowe i zgłosiła zwrot aut do wyporzyczalni i przed południem zaczęły się telefony że ludzie mają natychmiast oddać auta ... Firma na medal - buraki,kłamcy,oszuści, złodzieje,krętacze, bydło nie ludzie. Tak właśnie dziękują Polaka za dobre serce w tym trudnym czasie.

Czarnulka
@????

KOLEGO/ KOLEŻANKO- BARDZO DELIKATNIE OPISANE .... POWINNO BYC WIECEJ DOSADNYCH EPITETOW O TYCH PAJACACH ...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Global Spirits Poland Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Kola

Witam. Jewgen sobie jaja robi. Chciał wywalić PH. Gratulacje za wschodnie myślenie. Dramat. Milioner z rosji, co tu mówić?!

Przedstawiciel
@Kola

O co dokładnie chodzi? Bo mówiąc krótko, pierun wie co się dzieje na dzień dzisiejszy w firmie.

Yyy
@Kola

Ten właściciel to mega słaby gość. Robi sobie reklamę z pomocy rodakom. A tak naprawdę lubi Rosję i taka podciągał do pracy w Warszawie. Obłuda i cynizm. Żaden z niego patryjota tylko kasa się liczy i PR. Fałszywy człowiek.

@Yyy

Nie no mieszanie Rosji w sprawy firmowe nie powinno mieć raczej miejsca, o jest zbyt skrajny temat, no chyba, że jeszcze ponad rok temu również Rosja była w pewnym sensie tej firmie wypominana w jakikolwiek sposób? Była?

Zzz
@Ilona

Racja. Tylko nie chodzi o ten kraj. Tylko o cynizm i fałszywe zachowanie. Na Facebooku pozuje się jako ten co pomaga, a w Polsce już jest problem z płaceniem nam w terminie. Zapomniał już jak Polacy pomagają jego rodakom ??

@Kola

Nikt nie jest niezastąpiony ale 2 zmiana całego zespołu w ciągu roku... Może już zwijać się z tą swoją pinda z Rosji i jechać do Miskwy bo w tym kraju kasy pi kolejnej takiej akcji nie zarobi...

@Ilona

A dlaczego nie skoro Szef bierze ekipę z Rosji i chce nią zastopic zespoły istniejące teraz Polacy/Ukraincy... ?

PH

Właściciel w Polsce i pan dyrektor nie może już wystawiać faktury bez dostawy towaru ! A miało być tak pięknie... Ciekawe kto za to beknie ?

Justyna
@Kola

Ale co się stało - w czym problem?

@Kola

Milioner nie sądzę jaki biznesmen firma conajmniej raz w miesiącu nie ma za co tankować aut a 2 razy w miesiącu są one blokowane przez firme wynajmująca za brak oplat . Co gorsza auta zatrzymują się na środku drogi . Flota informuje że to zrobi za brak oplat z datą i godzina aby każdy bezpiecznie zjechał a GS nie przekazuje tego dalej i ludzie stoją 300 km od domu w szczerym polu lub na środku skrzyżowań bo auta zostały zablokowane...

RKS

Beznadziejnie barany nie potrafiące zwolnic ludzi w zeszłym miesiącu zwolnili nas w większości jak się teraz okazuje reszta osób też została zwolniona w tym miesiącu. Idioci kradną bo są tego z Rosji nauczeni i obwiniają PH żeby siebie wybielic kosztem Lidzi...

Kaczyński
@RKS

No trafna opinia , trzeba dodać że teraz zastraszają ludzi że zrobią im źle opinie u nowych szefow itd . Nie chcą kasy wypłacić . Masakra

Alibaba
@Kaczyński

No to prawda - niestety ale prawda ...!

Pawel

Na jakie warunki może liczyć PH? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe?

Chory PH
@Pawel

Teraz postawa 3 000 PLN netto, jak zapłacą w terminie to święto ;). Brak dystrybutora alkoholowego, już nie pracują z Orbico. Wcześniej mieli nowe Octavie teraz pewnie jakieś Fabie z gazem :)

Bronisław
@Chory PH

Jak wyglądają premie w Global Spirits Poland i od czego są zależne? Czy auto służbowe jest także do użytku prywatnego? Interesują mnie te kwestie, mam nadzieję że rozwiejesz moje wątpliwości.

Lekarz
@Chory PH

Polonezy)) Co z tego jakie samochody kiedyś mieli jeżeli sprzedawać nikt ich nie nauczył)

SuperChruker
@Lekarz

Na Ukrainie się "sprzedaje", jak marchewkę na targowisku :) W Polsce trzeba budować markę...

kosior
@Lekarz

Dobrze, że was nauczyli. Jak biznes w Marko i Auchan idzie ? Spadek 90% ?

xxx

Jak zdrówko, Panie(i)?)))

@kosior

Kto pyta?))))))

Rocki
@kosior

Bzdura

@Pawel

Na to że Cię wrobia w długi u klientów, wczasie jazdy zostanie Ci zablokowane auto 300 km od domu przez flotę w piątek bo Global nie zapłacił albo nie zatankujesz bo blokada na Orlenie. Zaplanujesz urlop I opłacisz a go nie dostaniesz . Możesz liczyć na to że obiecają jedno a zrobią coś innego.

Igor

Co się dzieje? Co to za Helena w firmie? Wlascicel zatrudnia ludzi z rosji. Z tego co mówią, to dalej ma tam biznes. Masakra

Lucki
@Igor

Rosjanka która wprowadza zasady z Rosji wyjebac wszystkich . To już nie Ukraińska firma tylko Rosyjska bo Pani na udziały i chyba większościowe... A szef szefów się jej boi

Alex

Szef pokazujący jaki z niego wspaniały człowiek wspierający uchodźców itd. A PRACOWNIKA NIE PRZELEWA NAWET PODSTAWY Z WYNAGRODZENIA i to nie ważne czy POLAK czy UKRAINIEC u niego pracuje w tym kraju . (usunięte przez administratora).

@Alex

Słabo o brzmi, serio Ci zalega? Jak długo już?

Akex
@Ilona

Podstawa pierwszy raz ale ogólnie nigdy na czas nie była zawsze spóźniona a na premi wiecznie robienie w konia ...

@Akex

No to już grubsze problemy finansowe chyba się zaczynają dziać w takim razie. A o ile średnio w Twoim przypadku się spóźniało? I z tą premią to jak dokładnie w Twoim przypadku w te kulki lecą? :/

Czy zdarzają się nadgodziny w Global Spirits Poland Sp. z o.o.?

Nadgodziny -nie ma tu czegoś takiego orzy wypłacie. Wymagają 15 wizyt dziennie średni czas wizyty to 20/30 minut jeśli chcesz ja zrobić konkretnie. Dolicz sobie dojazdy gdy pracujesz na całym województwie sam ... To około 7h masz same wizyty a gdzie przejazdy itd. Odpowiedź sobie na swoje pytanie ...

Witaj, Na jakim systemie mobilnym pracują przedstawicieli i czy w ogóle używają systemu?

Xx
@Gość

Kartka i długopis. Koniecznie po ukraińsku.

Grażyna
@Xx

Co masz na myśli? Że zatrudniają tylko ludzi z Ukrainy? Skoro masz takie info to pewnie tam pracujesz, możesz powiedzieć coś więcej na temat "atrakcyjnego systemu wynagrodzeń" o którym wspominają w ogłoszeniu?

????
@Grażyna

Bo pi (usunięte przez administratora)Polaków pracujących u nich nie mają innego wyjścia. Kasa obiecana zacna - szkoda ze tylko obiecana ...

Radzę kontrahenta jak zainteresowanym oferta pracy omijać tą firmę. Jest to firma która wykorzystuje i (usunięte przez administratora) wszystkich . Nie wywiązuje się z płatności jak i dostaw do klientów (ściąga pieniądze za niedostarczony towar). Obiecuje zlote góry byle zatowarowac klienta a potem go olewa ( nie płaci faktur itd). Handlowcy w tej firmie mają związane ręce i robia wszystko aby wyjść z podniesionym czołem a firma posowa się nawet do tego ze mówi klienta jak trzeba coś znowu sprzedac że ph dostal kasę a z wami się nie rozliczyl. Graja na emocjach bo są biednymi i ucisnionymi Ukraincami i jest wojna - WYKORZYSTUJĄC TEN FAKT BEZ SKRUPULOW (usunięte przez administratora)DALEJ LUDZI I PRACOWNIKOW. Ludzą nie płacąc za wykonana pracę- 10.04 nie przelali nawet podstaw z wynagrodzenia nie wspomnę o premiach za zrobione wyniki że spora górką. (usunięte przez administratora)

Witaj Co nowego w GS po nowym roku? Są jakiś zmiany w wypłacie ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Global Spirits Poland Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

W moim przypadku wszystko drogą telefoniczną.

Czy w Global Spirits Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Znawca

Jedynie z UA.

Czym w Global Spirits Poland Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Spec od Wałków

Tak, mamy dodatki - premie za fikcyjną sprzedaż. Drukujemy lewe FV na koniec miesiąca, żeby premia była, a potem zastanawiamy się co z tym zrobić. Sprzedaż fikcyjnego towaru - jak wpadnie Urząd Skarbowy na kontrole to im zamkną tą firmę. Wierni PH z Ukrainy już wysyłają CV do innych

Klient

Niestety firma nie wywiązuje się ze zobowiązań, umów, fv marketingowych. Pora zgłosić do KRD. Handlowcy z doświadczeniem i znajomością branży zostali potraktowani fatalnie a ich następcy z cukierków sobie nie radzą. Nie polecam współpracy z Nimi.

Atlant

Generalnie jest ok

PH
@Atlant

Jakaś bzdura ! Właśnie zwalniają wszystkich Polaków. Mają przyjść od stycznia tani Ukraińcy.

Atlant
@PH

@PH jaką masz podstawę?

nowy

Zależy dla kogo dobrze :)

xxx
@PH

Tani, dokładnie. Po za tym nic się nie zmieni. Prowadzić ten biznes ma ASM z Roshen :):):)

Zdrowy PH
@xxx

Ważne że nie były KAMik z Roshen:)))) Ale ładną Audi ma)

Xxx
@Zdrowy PH

Dokładnie. Ładne, szybkie i drogie to Audi. Ale kto bogatemu zabroni ;)

Tomi
@xxx

Już prowadzi Sławny w Roshenie Maxym który zasłynął swoją bezczelnością w całej Polsce, no i jego prawa ręka

Ciekawy
@Tomi

Prawa ręka, tzn ?

PH Auto: toyota corolla hibrid w automacie Podstawa: 3 tys na rękę Premia: do 4 tys na rękę

Zostaw merytoryczną opinię o Global Spirits Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Global Spirits Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Spirits Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Spirits Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Global Spirits Poland Sp. z o.o.
  • Bagatela 11 lok. 3
    00-585 Warszawa

Global Spirits Poland Sp. z o.o.