Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Sprawiedliwy ale nie prawy

A komu tak w (usunięte przez administratora) wchodzi ??

Dla zasady

Kolego zapomniałeś o RODO w tym wpisie .

GosiaSamosia

Witam Powiem szczerze czytając forum że bardzo mnie zaniepokoiły komentatze. Czy ktoś z Państwa posiada wiedzę jaka panuje atmosfera, czy duże wymagania i ogólne podejście co do stanowiska Asystentki Dyrektora? Ciekawią mnie też zarobki. Jeśli ktoś z Państwa posiada te wiersze proszę o podzielenie się ta informacja. Pozdrawiam serdecznie

dobre info

firma ciągle się rozwija, cały czas ładowane są pieniądze w maszyny, budynki itp, plany są na prawdę spore. Na tę chwilę głównie są roczne premie inflacyjne od 0 - 8 % (w zależności od zaangażowania, kierownik dostaje pulę pieniędzy i rozdziela). jeżeli chodzi o dodatki to mamy: sodexo - 190 netto / miech; multisport - 19 zl / miech; medicover/luxmed można wybrać- 12zł/miech, ewentualnie pakiet rodzina 99zł/miech lub inne; bony świąteczne uzależnione od zarobków netto na osobę w rodzinie od 500 do 700 brutto (o ile dobrze pamiętam) ; dodatkowo bony świąteczne na każde dziecko - sodexo 250zł netto tak było w zeszłym roku; wczasy pod gruszą (mają się pojawić), kwota również uzależniona od zarobków netto/osobę, premia miesięczna dla produkcji - do 750 zł/miech (na tę kwotę składają się wskaźniki jakościowe, ilościowe, bhp, obecności w pracy itp każda ma jakiś udział w tej kwocie); premia roczna dla pracowników administracyjnych, administracyjno produkcyjnych - minimum 2-krotność pensji, czyli dostajemy jednego miesiąca w roku 3 pensje; teraz o zarobkach po moich informacjach: jeżeli chodzi o pracowników produkcji to zarobki ok 2800-3500 brutto/mies zarobki na stanowisku kontrolera jakości ok 3800-4600 brutto/mies może i zarobki nie są rewelacyjne ale zobaczymy za rok/dwa kiedy pojawią się pieniądze

ktoś
@dobre info

okej. Co nieco wiadomo. A zarobki chłopaków na magazynie/wózkowych? Również kształtują się na poziomie 2800-3500 ?

Kkk
@dobre info

Premia dla administracyjnych i pośrednio produkcyjnych to 1-3 pełnych wynagrodzeń w gwoli sprostowania.

op
@dobre info

Co oznacza ze firma sie rozwija czy planuja uruchomic produkcje nowego modelu albo przejac z innej fabryki zamowienie cos wiadomo?

@ktoś

Zależy, który magazyn. Na magazynie wyrobów gotowych dostają najwięcej już coś ok. 4000 brutto

@Dobre info

Na start* a nie najwięcej ????

@Dobre info

tak na start

ANNA
@dobre info

Ta premia roczna to tylko dla wybrańców czy też dla szeregowego pracownika ?

Tobiasz
@dobre info

Skoro jest tak cudownie, tyle się zarabia ,dlaczego tyle ludzi odchodzi, w jeden dzień z piekarnikow 30 osob ,ludzie nie dajcie się oszukać i żyć w takim zakłamaniu .Pięknie piszą i mówią na rozmowie rzeczywistość jest całkiem inna

@ANNA

Premia roczna dla pracowników administracyjnych. Bezpośrednio produkcyjni mają miesięczna.

@Tobiasz

Wszędzie pięknie gdzie nas nie ma. Sam pracuje w BSH ponad rok i szukam innej pracy za lepsze pieniądze. To normalne. Teraz jest rynek pracownika. W każdej firmie ludzie przychodzą i odchodzą. Najgorsze jest kiedy ludzie nie wiedzą ile powinni zarabiać. Niestety w naszym kraju stawki to temat tabu. Dlaczego? Przez te głupotę możemy robić to samo co kolega obok za dwa razy mniej albo więcej. Gdzie sprawiedliwość? Nie ma! Ile zarabiasz na tyle się cenisz! Wolny rynek idź dalej

Zła rada

Na magazynie od 3500brutto

Maggie
@Tobiasz

Dokładnie tak obiecują nagabują a potem z dnia na dzień się dowiadujesz że jedziesz w delegacje na miesiąc do Łodzi albo nagle z lodówek ladujesz na piekarnikach.

Ehhhh
@Maggie

I jeszcze pracować każą, skandal ????????

Miler
@Maggie

jak nie pasuje to się zwolnij proste !

ALICJA
@dobre info

A w tym roku na święta bonusu na święta nie było ?

@Wujek dobra rada

Bzdurki i bzdetki. W socjalizmie wynagrodzenie jest ukrywane. Jesli chcesz miec jasne pensje i prawdziwa konkurencji na rynku to glosuj za kapitalizmem, a nie za 500+. Cos za cos.

@N

To ważne, by tak aktywnie uczestniczyć w dyskusji, ale lepiej byłoby, jakbyś zaczął się wypowiadać na temat aktualnych warunków zatrudnienia, na jakie mogą liczyć wszyscy pracownicy firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Czytałam, iż osobom bez doświadczenia organizują tam praktyki. Oferują doskonałe perspektywy rozwoju i zapewniającej ciekawe zadania. Może orientujesz się, czy już po odbyciu takich praktyk, firma proponuje stabilne zatrudnienie?

@Karolina

Jesli na praktykach wykazesz sie wiedza, inteligencja i zaangazowaniem to firma chetnie Cie zatrudni. Praktykanci zwykle z nami zostaja, ale trzeba faktycznie myslec :)

@dobre info

dobra zmiana się odzywa, wam się wydaje że każdy wasz pracownik to idiota bez dostępu do internetu ALBO własnego mózgu, większość działa jak stado, postraszycie i się zawiną ale są wyjątki które was wypunktują i takie czarne owce staracie się (usunięte przez administratora) niestety, w dobie globalnej komunikacji przegracie i jeżeli nie przestawicie się tylko i wyłącznie z wyników na pracowników to radzę uczyć się ukraińskiego, zresztą wystarczy wejść na opinie o bsh za granicą - polecam, śmiech na sali

Zofia
@N

Czy orientujesz się, jakie są początkowe warunki zatrudnienia właśnie po praktykach dla osoby dopiero zaczynającej swoją ścieżkę zawodową? Jeżeli posiadasz taką wiedzę, to napisz również ile trwa ewentualny okres próbny. Kwestie te są ważne i dlatego należy je wyjaśnić.

Kinol
@dobre info

Pensje takie sobie ale robota dno. Zarzadzaja debile to jak ma byc dobrze. Ludzie ogarnieci odeszli i odchodza a zostaja ci co sie nie cenią jak o zarobki chodzi. A nie cenia sie bo wiedza ze konkurencja gdzies indziej ich wykonczy albo musza pracowac za miske ryzu

@Kinol

A kto taki ogarnięty z " zarządzających " odszedł??

@Zofia

Wszystko zalezy od dzialu. Co by Cie interesowalo?

odpowiedz do " dobre info"
@dobre info

Ściema mega ściema ze firma sie rozwija. Kasa sie skonczyła z ostatnimi wyjazdami biurw ponad rok temu ostatniej imprezy światecznej. W zeszłym roku imprezy juz nie bylo bo skonczylo sie siano. Na głupie wiatraki czekalismy ponad rok a prosilismy tez nie krótko. Zresztą i tak każdy wszystko ma w (usunięte przez administratora) tutaj w tym (usunięte przez administratora)bo dokladnie jest tak jak ktoś napisal ze na piekarnikach sie pracuje a na chlodnictwie obija sciemnia i stwarza pozory. To miejsce ma tendencje po prostu do sciągania jak magnez leniwych palantów ktorym sie nie chce robić ale juz lecą po podwyżke. Dobry przyklad to operator z tej maszyny od wytwarzania komór u nas na trójce. Ten co ma mine jakby nie uciekł z więzienia. Leniwy opryskliwy wstretny i negatywny typ ktory ciagle ma jakieś problemy i ciągle coś udowadnia albo chodzi jak naćpany jakiś. Podobno ktoś go zauważył jak palił (usunięte przez administratora)w toalecie.

@dobre info

Nie wprowadzaj ludzi w błąd premii 750 zł od kad tam pracuje nie było największą premia to 650 zł taka otrzymaliśmy i to raz na jakiś czas były roczna tak zwana trzynasta pensja nie stety zostało to cofniete i teraz jest premia od której uzależnione jest to czy dany pracownik chodził na chorobowe. Od przyszłego roku ma być tak że tą premię rozłożą na 12 miechy i do każdej wypłaty wpłynie kwota 300 zł i w roku 2021 nie będzie tej trzynastki.

bsh driver

zarobki od 3800(z nadgodzinami) 5200

Przystojniak
@odpowiedz do " dobre info"

To już wiemy że ferment sieją,, gwiazdy przedmontażu". Zgadnijmy 1dna z 6ciu + błyskotliwa w swej inteligencji pani dysponent. Tak wogóle to lustra macie? Przechodzi sie o bok was to się widzi puste oczy stęsknione za chociaż jedna zbłąkaną myślą. Jak widze i słyszę co się tam wyprawia to kondolencje i wyrazy współczucia dla faceta że wogóle musi was oglądać nie wpominając o pracy z wami. Sam bym tak wygladał jakbym miał tam pracować.

Chwila prawdy

To pogadajmy o chłodnictwie: (usunięte przez administratora), z Whirpool`a pościągał pociotków z tej firmy. Jego prawa ręka, a jakże Jacenty też pociotek z Whirpool`a - wystarczy że zaczniecie z nim rozmawiać, i po dwóch zdaniach czar pryska i już wiadomo z kim macie do czynienia ( chyba jeszcze nie wie że kierownik to nie stanowisko, tylko to co ma w głowie, i co sobą reprezentuje - ot taka mała dygresja ;)). (usunięte przez administratora)to kolejne pociotki z Whirpool`a, dobrym przykładem są procesy. Dwóch koordynatorów i dwóch byłych pracowników Whirpool`a. Kto awansuje z pracowników produkcji? Byli pracownicy Whirpool`a. Z czego jedna to siostra koordynatorki z procesów ( przyszły razem z Whirpool`a). Kto dostaje ekstra premie? Pracownicy którzy przyszli z Whirpool`a. Przypadek? Nie sądzę. Jeżeli liczycie na rozwój kariery zawodowej w tym zakładzie, i to że ktoś doceni Wasze zaangażowanie i usprawnienia w tym zakładzie, na wydziale lodówek, to jest w błędzie. No chyba że przyjdzie z Whirpool`a, dla nich kasa zawsze się znajdzie. O dziale inżynierii nawet nie chce mi się pisać bo w połowie to dno dwa metry mułu i wodorosty ...

@Chwila prawdy

Co ty tam wiesz... Firma na w jest jednym z największych kolhozow we Wrocku. Z 10 koordynatorow, tylko 2 jest z tamtond. Może właśnie specjalnie nie robią z ludzi z firmy na W koordynatorow.?! Dyskryminacja moim zdaniem to jest! Bo co, bo jestem z firmy na W to jestem gorszy? Gorzej nie pracuje niz inni, a jako jeden z wielu się staram poprawiać różne rzeczy. I to co gadasz to bzdury są. Poza Jacusiem nikt nawet nie awansował na kierownika zmiany. Ja radzę zarządzie bsh, przestańcie patrzeć kto skąd przychodzi, bo to nie ma znaczenia! To czy ktoś jest z firmy na W czy jakiejś innej firmy to nie znaczy, że będzie gorszy czy lepszy. Patrzcie kto co reprezentuje swoją pracą i swoim zachowaniem. I jaki jest dla ludzi

Chwila prawdy
@Anonim

No tak, co ja tam mogę wiedzieć. Ale od początku: na dzień dobry KŁAMIESZ. Procesy i dwóch koordynatorów którzy przyszli z Whirpool`a + teraz awans dostała siostra koordynatorki z procesów, która tak samo przyszła z Whirpoola więc już masz 3 koordynatorów. Najśmieszniejsze jest to, że o ile z Anką można i da się normalnie pogadać to jej siostra pie..... takie smuty i bzdety że ,,wymiotować" się chce. Dwa swego czasu koordynatorzy informowali że będzie ,,casting" na stanowisko koordynatora ( z tego co pamiętam potrzebowali 2 osoby ), ludzie się pozgłaszali, chodzili na rozmowy a na koniec się dowiedzieli, i to też nie oficjalnie, że 2 osoby zostały wybrane dużo wcześniej a ,,casting" to tak dla formalności. Haha a ludzie chodzili i robili z siebie ... Dwa: Kolejne twoje KŁAMSTWO: Jacuś był niby kierownikiem procesów, później przenieśli go żeby ,,wyprostować" montaż i nie wiadomo było czy jest kierownikiem od procesów, czy kierownikiem montażu, czy kierownikiem zmiany. Aż w końcu został bodajże zastępcą kierownika produkcji ds przepływów czy jakoś tak ( nie pamiętam dokładnie nazwy jego stanowiska ) i kierowników zmiany zostało 2: Krzysiek i Robert ( spoza firmy) - Robert, o ile mnie pamięć nie myli, miał być kierownikiem na procesach, jak Jacenty prostował montaż, ale wyszło jakoś tak że w miedzy czasie zmieniła się struktura organizacyjna i na procesach nie było osobnego kierownika. Więc Jacenty poszedł typowo do biura a Robert został kierownikiem zmiany razem z Krzyskiem. O ile Krzysiek czasami prezentuje korpo bełkot, a Robert za bardzo przechodzi na ciemna stronę mocy to i tak uważam że są dużo lepszymi kierownikami od Jacusia. Trochę to pogmatwane, ale w tamtym roku ludzie na produkcji włącznie z koordynatorami sami nie wiedzieli kto co i za co.

Normalny
@Chwila prawdy

Prawda jest taka, że z whirpoola uciekały osoby które coś sobą reprezentowały, a tam nie miały szans na awans. Kto sobie radził ten awansował, kto nie ten nie. Nie doszukujcie się w tym drugiego dna

xxx
@Normalny

Reprezentowały??! ciekawe co...

Rafik
@xxx

Dno

Ale jaja
@Anonim

Jak czytam w twojej wypowiedzi ,,z tamtond", to już wiem ,,skond przylazłeś" xD. prezentujesz ten sam poziom co 99% pracowników którzy przyszli z Whirpool`a, na czele z co poniektórymi koordynatorami. (usunięte przez administratora) z tego co wiadomo kolejny koordynator z W. jest na Linii 2, więc oprócz pisowni masz / macie jeszcze problem z liczeniem na poziomie podstawowym w zakresie do 10ciu. P.S. dla pseudo koordynatorów dobra rada: z wielkim tyłkiem usiądziesz wszędzie, a z wielką mordą nigdzie się nie zmieścisz. Pomiatali wami w W, i teraz myślicie że przeniesiecie to do BSH? Nie ta firma - człek ze wsi wyjdzie zawsze, ale wieś z człowieka nigdy w co poniektórych przypadkach.

Mirjam
@Ale jaja

Racja P. Dzień przed Nowym Rokiem jest z firmy W. I nie jest lepszy... Niektóre laski a dokladnie dwie wchodza mu do dypki bez mydla a on zalatwia im lodowki pracownicze... i inne ciekawe zeczy.nawet nie raczy nikomu pomoc tylko lata to na sniadanko po 9 to sobie posiedzi na telefonie przy biurku uchachany jak by ktos mu w kieszeń na***ł a Ty człowieku się martw . Nie wspominajac że dostajesz opi***ol za jakąś lampucere która nic nie umie zrobic..

dokładnie tak jest
@Chwila prawdy

ale rzeby to wiedzieć trzebab kilka lat w tym. (usunięte przez administratora)przepracować. dokładnie tak jest. Ja myśle ze jeden i drugi są po prostu fałszywymi (usunięte przez administratora) dlatego takie odczucia w odbiorze mają też inni jak sie już nie raz dowiedziałam. A uszaty? K. K. przecież to (usunięte przez administratora)nie człowiek. Do tego amator który nie ma pojęcia o pracy kierownika. Załatwili mu robote jak cała ta (usunięte przez administratora)klika z Łirpula. To wszystko prawda co piszesz.

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lemonka

Gruba jako koordynator na kgn to jakaś porażka, nie radzi sobie z prostymi rzeczami.

PozdrawiamNapoleona
@Lemonka

Cały kgn ma polew z Napoleona

Kulawy
@Lemonka

Po pierwsze koordynatorem jest tam Adam nie jakaś Gruba...ale komuś Żal....

Wariat bsh
@PozdrawiamNapoleona

To kupcie mu czapkę admiralska i małego kucyka.

Niedoinformowany....
@Lemonka

Ciekawe...Kogo boli, że mimo iż koordynatorem nie jest EM posiada umiejętności i wiedzę, którą niejeden Koordynator mógłby pozazdrościć...no, ale cóż ból d..u...p...y ma wielu, którym się nie udało wybić, a ona ma to coś co pozwala Jej być ponad kwestie umowne:) szkoda tylko, że nie potraficie, co poniektórzy przełknąć tematu...tak trzymaj EM i jie daj się maluczkim...

lolo
@Lemonka

gruba sobie nie radzi bo ma zespół dauna. wystarczy z nią porozmawiac chwile.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Takitam gacuś

Nie liczył bym na to!!! Raczej rozwija się tu LESERSTWO PRACOWNIKÓW i brak ORGANIZACJI PRACY!!!

Wariat bsh

Można się rozwijać tylko trzeba chcieć ja osobiście miałem szkoleń od groma które bardzo się przydają np. Z robotów kuka przyjemne fajne szkolenie jest możliwość więc można

Marzena
@Wariat bsh

Dobrze wiedzieć, że pracownicy mają możliwość brania udziału w dodatkowych szkoleniach. A czy w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego jest szansa na otrzymanie podwyżki bądź awansu?

Alicja

Witam. Jak wygląda praca na dziale piekarników ? [ atmosfera , zwierzchnicy,na jakim stanowisku są wolne miejsca pracy} Proszę tylko o merytoryczne odpowiedzi.

Sędzia Fred

Czemu na piekarniach w automacie jest tańsza Coca cola ?! Żądamy sprawiedliwości i ukarania winnych !!

wojtas

jaksie wam pracuje w BSH we wroclawiu? mam oferte do pracy na produkcje.

Orchidea

Uwaga na(usunięte przez administratora) cały czas knuje z (usunięte przez administratora)... jak jesteś jej nie na rękę albo robi dobrą minę do złej gry kaprawymymi małymi oczkami ale farbowane lisy tak mają.

Agnieszka
@Orchidea

Nie da się chyba ukryć, że masz duże pojęcie o aktualnej sytuacji w BSH. A muszę Ci powiedzieć, że to bardzo dobrze się składa, ponieważ pilnie szukam tu informacji o tym pracodawcy. Powiesz mi, na jakie (w przybliżeniu) wynagrodzenie może tam liczyć nowo przyjęta osoba? To dla mnie ważne, więc liczę na Twoją odpowiedź.

Orchidea
@Agnieszka

3250 brutto na więcej nie licz. I radzę uważać co się mówi i robi przy k.w.

Venea
@Orchidea

Dokładnie tak operatorzy mają więcej tak samo na lutowaniu. Co się tyczy K.W to trudno się nie zgodzić fałszywa osoba chciała się wybić ale się jej nie udało. Mam nadzieję że jak najszybciej wyleci albo sama się zwolni to że ludzie ją tolerują i odzywają się jak gdyby nigdy nic to tylko dlatego że jest od początku i ma kogoś kto ją popiera 'plecy' .

druid

hej jakie jest podejście zakładu do osób (usunięte przez administratora)?

@druid

A jakie niby ma byc? Durne pytanie. Twoja orientacji nikogo nie obchodzi.

Świadek

Administracja do bańki. Bhp - pajace bez kultury osobistej iTP.

Blondi Lowet

Pani Kasiu proszę uważać bo jak komar ukąsi to można dostać malarii :")

@Blondi Lowet

Malari dziewieciomiesięcznej ??

Blondi Lowet
@Ciekawy

Cóż to za podteksty...

????

fiołkowa
@Ciekawy

mowa o pani z chłodnictwa ? ?

Witold
@fiołkowa

Moglibyście sprecyzować jakiej kwestii dotyczą Wasze ostatnie wypowiedzi? W treści tych wpisów nie znajduję żadnego powiązania z pracą w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, dlatego chciałbym zweryfikować, o co chodzi. Możecie napisać?

Niedoinformowany

Ciekawe...Kogo boli, że EM mimo iż koordynatorem nie jest, posiada umiejętności i wiedzę, którą niejeden Koordynator mógłby pozazdrościć...no, ale cóż ból d..u...p...y ma wielu, którym się nie udało wybić, a ona ma to coś co pozwala Jej być ponad kwestie umowne:) szkoda tylko, że nie potraficie, co poniektórzy przełknąć tematu...tak trzymaj EM i nie daj się maluczkim...tym bardziej, że widać EKYPA drzwi trzyma się razem mocno, a Lider jakim Jesteś jest Przyjacielem a nie bolączką:) Tak trzymać, bo w KORPO to rzadkość

Muminek z doliny Muminków

Ej. Jak to jest być (usunięte przez administratora)przy taśmie w taki upał ej powiedźcie jak to to jest hmmmm ej no jak, pewnie dostaniecie podziękowania i uścisk dłoni prezesa w końcu tworzycie zespołu yeah. Ciekawe czy łaskawcy was poinformowali o tym że praca na trzy zmiany zwiększa ryzyko nowotworów o 20 %, ponoć w grudniu po południu dostaniecie aneksy do umów z podwyżką 0,0003% bo wasi kapo już nie mogą patrzeć jak jecie suchy chleb razem z kaczkami w parku szczytnickim. A co się tyczy Koordynatorów ktoś trafnie zauważył że ich wkład w pracę to papiersek kawka heheszki i 8 godzin zleci ja na miejscu Pana Wyr*** bym spier***ił ze stanowisk tych nierobów chodzących i szukających ku*** do mordy, nawet nie mają za grosz instynktu samozachowawczego i tym samym demotywuja ciężko pracujących ludzi przy taśmie produkcyjnej. Typowe Polskie buractwo bez ogłady.

Taki ja
@Muminek z doliny Muminków

Napewno w MPK jest wszystko w porządku, klima jest , przełożony nie krzyczy . Żyć nie umierać, tylko prowadzić tramwaj

w WH wszyscy podostawali po 350zl podwyżki ciekawe co BSH na to

Nietykalny

(usunięte przez administratora)za szeroko ciśniesz po byłym swoim pracowniku który teraz jest w jakości, razem z koordynatorami(usunięte przez administratora)Bardzo niedobra praktyka. Odradzam, ten gość, nawet nie wiecie ale gdy zechce to ...... A to się zemści na was. Koordynowanie to nie jest szczyt wszystkiego, nie każdemu marzy się posada poganiacza :) Zaufanie- to ciężka praca. Atmosfera- to ciężka praca.

------

Na lodówkach będą nocki od lipca-pewne info

Mirjam
@------

Już odwołane te nocki...

Niedoinformowany

Ponoć piątek za tydzień wolny kosztem jakiejś soboty?ktoś coś?hmmm... czyżby postojowe nie istniało?

lampka
@Niedoinformowany

Np. w systemie równoważnym może się tak zadziać. Ponoć system ten ma czasy rozliczeniowe trwające max 4 m-ce.

Iwo

Na lodowkach dobrym specjalistom pozwalaja odejsc a zostaja tylko (usunięte przez administratora) kawa faja i heheszki a na produkcji nic nam nie pomagają. Dlaczego nie zatrzymujecie i nie promujecie wartosciowych ludzi z powołaniem?

@Iwo

Płacą słabo to odchodzą. BSH nędznie płaci ale do czasu jak im ludzi zacznie brakować

Zima
@Iwo

Na produkcji co bardziej rozgarnieci to uciekaja robic za lepsza kase. Nawet biuro jakosci cieka i inzynieria tylko nie Ci odchodza co powinni. Na Tosie teraz bedzie druga ekstruzja juz widac co sie święci

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.