Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Beton

Ale się operatorom nudzi... Może te nadgodziny są zbędne?

@Beton

A może ty jesteś zbędny w pracy?

Pytajnik
@Beton

Na jakim dziale / maszynie. Też bym sie ponudził?

Wrona

Tak jak państwu ! Jaja pilnują ??? Czy ktoś im pilnuje ?

Zainteresowany pracą

Witam, znalazłem ogłoszenie że szukają pracownika serwisu. Warto iść? Jakie pieniądze? Warunki? Atmosfera pracy? Możliwości finansowe na tym stanowisku? Bardzo proszę o rzetelne info na powyższe pytania. Ps nie od kierownictwa a byłych lub obecnych pracowników. Pozdrawiam ;)

Mikele

Jeden z pracowników na chłodnictwie rozsiewa plotki jakoby kąpiel w coca-coli miała zabijać koronawirusa. Najgorsze, że co najmniej dwie osoby mu uwierzyły. Co za ciemnogród.

Pracuś
@Mikele

Tak tak takie molochy jak BSH to wylęgarnie koronavirusa, uciekać jak najdalej jak nie masz kredytu, no chyba że nie masz na chleb.

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Dziad

(usunięte przez administratora) że jak zawsze pracownicy wiedzą z internetu i z plotek. To już nie jest pierwszy raz kiedy tak się to odbywa. Słabo! Dzięki obserwatorze K. za czujność.

Lubij

W Łodzi w BSH na ul.Wedmanowej suszarki juz dotarł koronowirus.Można sie było tego spodziewać. po ich lekcewazeniu sytacji epidemiologicznej.Juz jedna dziewczyne wywiezli z lini a reszte zwolnili do domu.

Taka Prawda
@Lubij

Wbijcie sobie do głowy w końcu, że jesteśmy białymi murzynami Europy we własnym kraju, i macie zasuwać żeby niemcowi kasa zgadzała się na koncie. Jeden odpadnie to przyjdzie następny... Psy szczekają, karawana jedzie dalej....

Lubij

Są oficjalne wiadomości reporterskie z Łodzi i informacja jak najbardziej rzetelna.

Głos ludu

Maszyna gwizda tylko operator p.... Gembe mają jeśli chodzi o podwyżkę ale od siebie nic nie dają a dlaczego bo lewe ręce mają

Praktyk
@Głos ludu

Po prostu sa cwani, maja zezwolenie na to od kierownictwa, l4 juz sie zaczelo, juz wkrotce wypowiedzenia, ja mam dzis rozmowe o prace, pieniadze podobne, lzejsza praca i faceci tam nie pracuja. Czym eiecej robisz tym mniejsze pieniadze i jeszcze dokladaja roboty(tyczy tylko dziewczyn). Ludzie pisza na forum, bo nawet jak powiesz kierownikowi to w oczy to powie ze to nieprawda. Szkoda ze w tej firmie sa rowni i roeniejsi, kierownika i koordynatora na czarnej mogliby w koncu przenies na inna zmianr jak to robia z innymi. A juz bajki o tym ze wszyscy sa zgrani to juz w ogole smiech i kabaret.

Hmmm??

Co masz do Gosi ??

Koras

jakie sa zarobki na stanowisku Operator Maszyn Produkcyjnych, Fabryka Lodówek ? W ofercie 4000 brutto plus premia ? czy to prawda ?

Marzena
@Koras

Też chcę właśnie wiedzieć, ile się zarabia w BSH. A jakie są Twoje oczekiwania zarobkowe? Ile chciałbyś zarabiać?

Nik Automatyzacja 01

Coraz więcej światowych gigantów technologicznych stawia na robotyzację w swoich fabrykach, ponieważ najnowsze technologie owocują wielkimi oszczędnościami. W końcu roboty nie chorują, nie biorą urlopu, nie marudzą, nie narzekają na wszystko, nie ściemniają, nie kłamią, ni, nie obijają się, nie mają fochów, nie mają zmiennych nastrojów, nie mają ciotki, nie kablują, nie obrabiają jednego za plecami drugiego, nie chodzą co chwile na fajke i nie zżerają i nie kradną bananów ze stołówki oraz nie wchodzą kierownictwu w tak zwanego 'anala' jak to ma miejsce we Wrocławskiej firmie BSH - Chłodnictwo gdzie pracuje mnóstwo takich porządnych i pracowitych geniuszy. Automaty mogą wiec pracować 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jednak IBM wieści światową katastrofę związaną z tanią niewolniczą siłą roboczą w postaci inteligentnych robotów. Czy jednak aby napewno w każdym przypadku. Oczywiście i tutaj będą zdarzać sie nie wypały wzorowane na tak zwanej ludzkiej tandecie. Rozwiązaniem tego największego problemu XXI wieku może być lepsze szkolenie pracowników powiedział wczoraj na konferencji prasowej pod stodołom w swojej siedzibie kierownik z odstającymi uszami o sławnym nazwisku polskiego kompozytora i gitarzysty ktory za kopa w jaja został kierownikiem w firmie BSH. Rozpoznać go łatwo po małpiej minie, tychże odstających uszach, tępym wyrazie twarzy, głupkowatym uśmiechu i takich samych inicjałach pierwszej litery imienia i nazwiska. Trwały grymas twarzy wyglądający na uśmiech zawdziecza też sobie wyjątkowemu gustowi w pewnych nietypowych cieczach jako że ostatnio ktoś nasikał mu do kubka na kawe i ten napił się wlasnej uryny co miało miejse w godzinach porannych i podobno odtąd bardzo służy mu ten dietetyczny naturalny złoty napój bogów jak sam go nazwał, ku zdziwieniu wszystkich. Cały szkopuł w tym, jeśli chodzi o szkolenia pracownicze że jeszcze 5 lat temu kursy takie trwały zaledwie 3 dni i w pełni wystarczały, a dziś produkcja prowadzona jest na tak zaawansowanym poziomie technologicznym, że potrzeba na to nawet ponad miesiąca och och w podstawowej wersji szkoleniowej. To bardzo dużo czasu, a czas to w końcu pieniądz. W tej kwestii to pieniądz stracony dla firm oczywiście. Dlatego tak coraz powszechniej firmy korzystają z systemów automatyzacji produkcji. Problem w tym, że wiąże się to z utratą pracy dla wielu ludzi. Specjaliści z IBM twierdzą, że w ciągu zaledwie 3 najbliższych lat pracę straci na całym świecie aż 120 milionów ludzi. Rozwiązań tego globalnego problemu jest kilka. Mówi się o gwarantowanym dochodzie podstawowym, posiadaniu przez zwykłych ludzi robotów, które będą za nich i na nich pracowały przykładowo zapinając po fajki na Orlen w czasie pracy, posiadając na przykład takiego małego mini kotka robota, który również pociśnie na szybciora po L4 i opowie za nas całą historie wyssanej z kciuka choroby lub w co bardziej wyspecjalizowanych zadaniach, posiadając robota który mógłby ugotować nam zupe z domowego psa i jeszcze dodatkowo podgrzać na drugi dzień z naszej super anty nazistowskiej lodówki z tureckiego kazania braku zbytu albo zamiast fryzjera zrobić nam na głowie lesbijskiego rudego irokeza, żebyśmy na chwile przykładowo mogli się wczuć w role falszywej i jędzowatej kordynatorki lub w przyszłości bardziej nowoczesną wersje takiego na przyklad już spersonalizowanego kierownika robota wąsacza retro a la lata 80'te, dla bardziej zdesperowanych pań lub panów z dodatkiem na przykład szi-mejla lub trans w wersji wąs lub na przykład juz gotowego na potrzeby świeckie robota księdza z bolcem w (usunięte przez administratora) lub wersję oryginalną z bolczykiem, ( mniejszy bolec ) pozostawiającego wreszcie sprawy pedofilii - wyjaśnione, tylko jaki zboczeniec chciałby mieć takiego robota po za miejskim przedszkolem pozostaje pod znakiem zapytania, ale rodzi liczne wątpliwosci natury moralnej. Jedno jest pewne, jeśli rządy krajów szybko czegoś nie zrobią w tej kwestii, to w ciągu dekady lub dwóch możemy mieć na całym świecie kolejnych 2 miliardy bezrobotnych, a musimy wiedzieć, że już teraz 1/3 ludzkości żyje w biedzie, a łączny majątek połowy cywilizacji znajduje się w rękach zaledwie kilku najbogatszych ludzi.

@Nik Automatyzacja 01

Słuchaj NIK widzę że masz ostro nawalone pod kopułą, takiego frustrata dawno nie widziałem, pisząc na innych i wylewając swoje zale, widać jakim jesteś słabym osobnikiem, jeżeli miałbyś jaja to powiedział byś to osobom które oczerniasz, a tak będziesz się tylko chował pod głupi nick i dalej będziesz się podniecał ze kogoś pojechałeś.

Produkcyjny
@Nik Automatyzacja 01

Sami poeci pracują w BSH a do pracy żaden ????????????

Jestem jaki jest
@Nik Automatyzacja 01

Co za matka wychowała taki podmiot? Jesteś słaby psychiczne i fizycznie a w dodatku mamusia pracy nie nauczyła, synuś siedzi na mamusi utrzymaniu, poszedł do pracy bo rodzice kazali myślał że będzie siedział zarabiał 5 tysięcy i najlepiej w gierki pociskał, teraz siedzi Teksty do gazetek pisze jaki on biedny, jacy koordynatorzy i kierownicy w BSH pracują, kolego słaby i cienki zwolnij się a jak masz komuś coś do przekazania to powiedz im to w twarz ale widocznie jesteś taki Cienki i Ciota z ciebie że umiesz tylko pisać Słabej jakości Teksty - Cienki Podmiocie

NIK
@Jestem jaki jest

Bua ha ha ha ha. Pomyliłe ś mnie z kimś innym widac. A trzeba było gupi pysk pchać tam gdzie  ludzie oddają swoje potrzeby. Zanurkuj sobie w łajno koło stodoły to może wyłowisz jakąś świńską mądrość. Troszkę nie ładnie pisać bez humoru i z taką prymitywną nutą jak ty ale jak na prymitywa z wiochy przystało co powiedziała już niestety koleszko nie jedna osoba o tobie w tej firmie BSH Chłodnictwo przypominam oraz fakt że nie pisze sie z  zasady o osobach trzecich ktorych sie nie zna i w zyciu na oczy nie widziało w taki lol zupełnie nie zabwany sposób  nawet jak nie ma się żadnych logicznych argumentów na swoją obronę czy też na obronę swojej (usunięte przez administratora) ktorą widac i słychać codziennie na hali  albo jak widać po twoim poscie który sugeruje czy że cię wydalono po prostu z otworu z którego korzystało kiedyś pół wsi na pijackim mamy kacu - ups to chyba prawda o ktorą sie prosiłes i to na poważnie pentaku bez wykrztałcenia i ogłady na stanowisku przez przypadek i łapówe ( czy raczej bedziesz sie dalej starał popisać wiejską elokfencją i prowokował do opisania tego dokładnie i w szcegółach jak załatwiono ci prace w BSH Chłodnictwo?) czy chyba raczej nie chciałbys tego prawda? czy już wymyśliłeś sobie swoją (usunięte przez administratora) odpowiedź zeby się tak nie stało bo wstyd ci już teraz w tym momencie jak ludzie to czytają? , wiec pozwól ze zniże sie do twojego poziomu wybiurczo i tylko dla ciebie na ten specjalny komentarz z cuchnącego twojego swińskiego ryja bez krztałtu ze świńskimi uszami i oddam ci jeszcze jedną chare w oko patafianie bez kultury i powiem ci żebys zaglądnął sobie do własnej kupy i wywróżył sobie co cie może spotkać w niedługim czasie jeśli bedziesz taki odważny w swoich odpowiedziach na to co bardzo obiektywnie opisalem w dwuch częściach i czego sie nie pozbędziesz już nigdy niestety dlatego zejdź na ziemie i zakceptuj to że juz rozeszło się jak jest puki ktoś nie zrobi ci smacznej kawy lol - no wtopa totalna stary no te same inicjały imienia i nazwiska no nie sadzę żeby jakiś inny imbecyl silił sie tutaj na argumenty po takiej akcji bua ha ha ha ha ha ha. I powiedział bym ci tonwszystkonw twarz ale jak widze twoją głupi ą g e m b ę na chali to mysle sobie - nie zasłużyłeś. LOL

Czy rozmowa rekrutacyjna w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

competences?

Może na zastępcę dyrektora zakładu reszta to ciemniaki kierownicy i reszta świty z biura ich angielski to losowe wypowiadanie pojedynczych wyrazów z akcentem wschodnio europejskiej tirówki, plusem braku zdolności lingwistycznych jest mimowolna nauka i rozwijanie języka podobnego do migowego wydając przy tym dzięki podobnego do odgłosu godowego pawiana.

Japa Trolu

Po jego wpisie, sądzę ze jest wszechstronnie wykształcony, skoro zna życie erotyczne pawianów jak i specyfikę pracy tirówki i do tego trafnie opisuje poziom kierowników i koordynatorów w tej firmie. Znowu ojciec ci nie pykło, nieuku z whirpoola który nieudolnie próbuje wybielać zeczywisty obraz zarzadzania w tej firmie...

Nie

Jestem jaki jestem

Co za dzban wrzucił te wypociny? Za robotę się weź nierobie bo jak patrzę na te wpisy to widzę że jesteś alfa i Omega a tak naprawdę nie masz bladego pojęcie o tym co się dzieje i co się robi bo sam swojej pracy nie wykonuje dobrze. Przemysl to za nim znowu bucu będziesz mial ochotę bezpodstawnie kogoś obrazić na forum społecznościowy.

Niezadowolony z wpisu

Rafał. Proszę o usunięcie tego wpisu, który w niekorzystny sposób odnosi się do mojej osoby.

Nik Automatyzacja 02

Na szczęście to zawsze ludzie będą musieli konserwować takie maszyny w firmach na przykład jak Wrocławskie BSH - Chłodnictwo ale i tutaj nie mamy złudzeń że z pomocą zawsze przybędzie do nas znowu ludzka siła w tym przypadku brygada kryzys z podtrzymywania ruchu - wysoce wyspecjalizowana grupa profesjonalistów wysokiej klasy, błyskawiczna i zawansowana w swej wiedzy jak wóz drabiniasty która w oka mgnieniu zawsze ratuje każdy przestój tak błyskawicznie jak potrafi to tylko Wrocławska karetka pogotowia w korku ulicznym i wiadomo oczywiście że juz predzej " naprawiło by sie samo z siebie" ale żeby wypowiedzieć te magiczne słowa " maszyna sie (usunięte przez administratora) ła trzeba byc tym wybranym przez stwórce operatorem i za..... ebać focha. Ważne więc żeby nalać pustego w puste i czekać na efekt z przyszłości podtrzymania ruchu powrotu do przyszłości. Patrząc jednak przez pryzmat ostatnich lat kompletnego braku pomysłów rządów krajów na rozwiązanie problemów robotyzacji przemysłu, wszystko wskazuje na to, że w przyszłości bogaci ( zatrudniające korporacje) będą jeszcze bogatsi, a biedni ( pracownicy) będą jeszcze biedniejsi. Postęp technologiczny nie rozwiąże podstawowych kwestii jakości życia ludzi na naszej planecie, a tylko pozwoli jeszcze bardziej wzbogacić się małej grupce ludzi l, tych cwanych złodzieji. Ten fakt nie powinien dziwić, w końcu żyjemy w świecie, w którym koncerny stały się tak potężne jak największe kraje i to one stawiają warunki w myśl ekonomicznej zasady, maksymalizować zyski przy minimalizacji kosztów.

Andrzejek

I jak tam morale po imprezie świątecznej? Coś się wydarzyło ciekawego?

PauL
@Andrzejek

Nie bardzo rozumiem Twój komentarz. Napewno morale spoko pewnie się fajnie bawili i integrowali

@Andrzejek

Nie no zabawa była przednia, a ślady wokół stadionu pięknie malowały się pawiami na chodnikach :D Ja się bawiłem bdb

PauL

A jak atmosfera w pracy? Bo nie wiem czy składać papiery Słyszałem że fajne imprezy integracyjne

..............................

W TEJ FIRMIE NIE MA STABILNOSCI A NAWROT ZERO INTELIGENCJI Z WHIRLPOOLA GO WYWALILI I TU MU SIĘ UDAŁO WYSTARCZY POPATZREC NA OGŁOSZENIA CO 5 MIN SIĘ POJAWIAJĄ 2 AMAZON FIRMA MA 3 LATA A PZREWINEŁO SIE JUZ Z MILION OSÓB I NIE DLATEGO ZE BYLI ZŁYMI PRACOWNIKAMI PO ZA TYM ZAROBKI W OFERCIE TO ŚCIEMA PREMIE PODZIELCIE NA PÓŁCZYLI W KOKOSÓW NIE ZAROBICIE TO JUŻ W 3M WIĘKSZA STABILNOŚĆ TEŻ KOŁKOZ ALE ZAROBKI 3000 + NETTOA NIE 2500-2700 ZA ZAPIEPRZ BON NA ZAKUPY KOLEJNA ŚCIEMA ZA NIEGO PŁACISZ PODATEK CZEMU WIĘKSZOŚĆ PARCOWNIKÓW FAGORMASTERCOOK NIE ZGODZIŁA LUB NEI CHCE WRÓCIĆ DO BSH ODPOWIEDZCIE SE NA TO

MYK

Powiem tak, ogólnie na produkcji spoko ale Pan Artur Nawrot typowy (usunięte przez administratora) niby porządki robi, ludzi za których tak ręczy z Rastad, których zatrudnił i nazwał że wybierze perełki i tak co ledwo zarejestrował i dostali na rok chodzą na zwolnienia na to nie ma reguły...

Agnieszka
@MYK

Szczerze powiedziawszy chętniej dowiedziałabym się czegoś odnośnie ogólnych warunków zatrudnienia w BSH. Dla wielu osób, w tym dla mnie, ważna kwestią jest stabilność zatrudnienia. Czy w tej firmie można być o to spokojnym?

omg

NIE!!!

Zbigniew
@omg

Masz na myśli, że umowy nie są zawierane na dłuższy termin? Chciałbym dowiedzieć się jaki rodzaj kontraktów dostają nowi pracownicy. Napisz o tym proszę.

IPCMBA
@Zbigniew

I Po Co Męczysz Bułę Adminie. Twoje wpisy śmiesznością walą na kilometr. A już cenzurowanie wpisów to śmiech na sali, za komuny nie było takiej cenzury. ,,Wycinacie" takie słowa jak np kierownik, a chcecie żeby ludzie pisali tutaj swoje odczucia i miarodajne opinie. Rozdwojenie jaźni tam macie? Pisze zbysiu ptysiu stycia zosia a wasze prześmieszne wpisy i pytania czuć na kilometr. jak ktoś będzie chciał uzyskać informacje o które pytacie to wyczyta to miedzy wierszami.

Dtr
@MYK

Ooo proszę w Whirlpoolu nie wyszło, więc próbuje coś zdziałać w Bsh. Mam nadzieję fascynacja każdą młodą kobietą juz minęła????

Wanonim
@Agnieszka

brak stabilnego zatrudnienia mniej wiecej od dwuch lat. Od momentu kiedy zaczeło spadac zapotrzebowanie rynkowe na te wstrętne biale lodówki ksv i reszta tego chłamu bez zamrażarek wiec zaczęli zwalniac ludzi i kombinować i tak jest do teraz. ostatnio znowu wywalili kilka osób. To firma bez przyszlosci. bo zawsze jest cos źle albo cos im nie wychodzi według planu. wieczny zamęt i ciągła obawa czy jutro masz jeszcze prace. Te niepewność nie jest warta tego miejsca. I to jest pozytywne ze są dużo lepsze firmy we Wrocławiu gdzie mozna pracowac w przyzwoitych warunkach. I pozytywne jest to ze wlasnie z tego powodu zaraz zakresle opinia pozytywna dodam takze obiektywna w opisanych faktach. Mozna dalej sobie zrobic wydzwięk neutralny lub negatywny jak kto woli LOL ale kołchoz bsh nie zalicza sie juz do niczego bo (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) w coraz tańszych i gorszych ubraniach roboczych z roku na rok. W chwili upadku wspanialej korporacji bedą juz chyba dresy w pasy i drewniane adidasy jak w obozach pracy ale tak i tutaj tania siła robocza dla szwabskiego wlasciciela.

Dla zasady
@Agnieszka

Wypłata zawsze na czas , będąc na umowie z B/S/H/ dodatkowo karty Sodexo ,jedna na kwotę 190 zł co miesiąc ( tzw żywieniowa , zrobisz za nią zakupy w supermarketach i restauracjach ) ale uważaj alkohol, papierosy, paliwo,ubrania, na tą kartę nie kupisz .Druga karta to do wyboru Sodexo Podarunkowa i masz co miesiąc na niej 50 zł ( zapłacisz nią wszędzie i za wszystko) lub Sodexo Multi Sport ( tutaj dopłacasz około 20zł co miesiąc ) korzystasz z basenów, siłowni, saun, ) i pewnie jest więcej opcji na tej karcie ale ja nigdy z niej nie korzystałam więc przy tej karcie Multi Sport wiem powierzchownie. Na początku nie jesteś zostawiona sama sobie tylko ktoś cię poprowadzi i nauczy co masz robić, wszystko pokaże co i jak.

@Dla zasady

Wszystko pięknie ale firma leci trochę w kulki. Miała ponoć być premia frekwencyjna za zeszły rok , ludzie przychodzili czasem chorzy do pracy i figa z makiem wyszła z tego wyszła.

N

Jak to jest, ze wszystkie komentarze na tej stronie pochodza z chlodnictwa? Mam wrazenie, ze Wam sie tam nudzi. Na kuchenkach ludzie przychodza do pracy, pracuja, i ida do domu i chyba nie wystarcza im juz czasu na pisanie bzdur. Powinniscie na emaliernii troche popracowac w kuchenkowych ubraniach i od razu by mniej komentarzy bylo. Tak, na hali jest upal, zar i z czlowieka sie leje. Tak, nadgodzin jest zdecydowanie za duzo, a premie sa za male. I tak, kierownictwo jest czesto niesprawiedliwe. Ale dokladnie tak samo jest w kazdym wiekszym zakladzie. Kto Wam klime zamontuje na takich halach? Czy firma na W, ktora tak wspaniale wspominacie miala jakas klime? Ja pamietam, ze w najwieksze upaly moj wiatrak nie dzialal i nikogo to kompletnie nie obchodzilo. Robic trzeba bylo 12h, a jak nie to out. Na koniec i tak wszystkim z agencji podziekowali i tyle ich widzialam po 2 latach ciezkiej pracy za marne grosze. Tutaj mam umowe stala i to juz pozytyw, wiele rzeczy jest tu do poprawy, jak zreszta wszedzie, ale przeciez zawsze mozna zmienic prace. Nikt sila nikogo nie trzyma. A tak na koniec, ktory kuchenkowy koordynator przypadl Wam do gustu? :)

Obserwator
@N

Widoczni nie ma u Was na piekarnikach (usunięte przez administratora) towarzystwa z wh na ,, stołkach".

N
@Obserwator

Pracuja u nas ludzie z WH na wyzszych stanowiskach, nie mamy letnich ubran i wielu dogodnosci, ktore Wy posiadacie,a mimo wszystko tylko Was tu widac. Typowa nuda.

PrawdaWoczyKole
@N

Żeś ojciec pojechał. Na chłodnictwie mamy klimę, pracujemy w japonkach i spodenkach ,,hawajkach" i generalnie 8 godzin pod palmami z godzinna przerwą na pracę i dlatego z nudów piszemy głupoty xD . Weź się biurowy koł.ku sam za robotę bo im większy ga. moń z WH tym wyższe stanowisko na chłodnictwie ... To samo tyczy się inżynierii u nas: wystarczy że wie jak młotek wygląda i wielkie panisko od procesu ... Szkoda gadać, z resztą to co zostało napisane na temat układów, układzików i koła wzajemnej adoracji i niekompetencji zwłaszcza ludzi którzy przyszli z WH to 100 % prawdy. P.S. Większego bajzlu w żadnej firmie nie widziałem, nawet u prywaciarza jest wszystko lepiej zorganizowane Bajo biurowa pseudo mondralo

@N

tobie płacą za te śmieci które tu wrzucasz żeby podbudować ich ego?(usunięte przez administratora)połowa stamtąd przyleciała jak muchy do świeżego gówna(usunięte przez administratora)tylko w wh masz związki zawodowe a nie pseudo wybrane rady pracownicze(usunięte przez administratora) którym się płaci za wnioski od pracowników żeby nie były zbyt wymagające... i olewa się wszystko,nawet bhpowców zatrudnili z firmy zewnętrznej żeby żadne skargi nigdzie nie wpłynęły... (usunięte przez administratora)

Nikt mi nie placi. W czym te zwiazki zawodowe Ci pomogly? :D socjalistow tu widze nie brakuje :D do roboty sie wez w koncu zamiast narzekac, a jak Ci zle to droga do wh wolna.. a nie, czekaj! Tam w (usunięte przez administratora) maja roboli, moze przez agencje Cie wezma, poza sezonem w domu posiedzisz I moze pozniej znowu ktos zadzwoni. Probuj.

@PrawdaWoczyKole

Jestem z produkcji :). Kto Ci broni isc do "prywaciarza" (pomine fakt, ze firma bsh nie jest panstwowa :D). Gdzie jest napisane, ze pracujecie pod palmami? :O Ogolnie macie lzejsze spodnie i wiecej okresow przestoju niz kuchenki. Dostajecie tez jakies izotoniki. Tylko strasznie marudzicie. Gadasz od rzeczy o inzynierach. To skoro umiesz oblugiwac mlotek czemu nie zostales inzynierem?! :O. Pewnie podstawowke ledwo skonczyles i Ci sie kariera marzy (usunięte przez administratora)

Witold

Skoro jesteś pracownikiem produkcyjnym, to dobrze się składa, ponieważ chciałbym dowiedzieć się nieco o tym stanowisku. Wiesz może, czy firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego zatrudnia na to stanowisko osoby bez doświadczenia zawodowego? Z góry dziękuję za poświęcony czas i udzieloną odpowiedź.

PrawdaWOczyKole

Twój problem polega na tym, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ( tak apropo skończenia szkoły podstawowej skoro już poruszasz ten temat), i nie czytasz między wierszami. Od kiedy zwykła woda mineralna to izotonik? Tak z ciekawości pytam bo moze coś mnie ominęło. Czyżby inżynier który boi się konkurencji? A ogólnie to skończ bronić swoich funfli z biura / wh

@PrawdaWOczyKole

Mysle, ze zaden inzynier nie boi sie konkurencji z Twojej strony :D

Witold

Przepraszam, że ponownie zadam pytanie, ale niestety nikt mi nie odpowiedział. Czy nie mając udokumentowanego doświadczenia zawodowego, można liczyć na otrzymanie zatrudnienia w tej firmie? Nie ukrywam, że z mojej perspektywy jest to ważne pytanie, więc liczę na odpowiedź. Mógłby ktoś mi pomóc?

PrawdaWOczyKole

Używanie przez ciebie czasownika,, myślę" to jawne i spore nadużycie. A konkurencji sie nie boi, ponieważ jak wczesniej zostało to zauważone na stołkach siedzą pociotki z wh, i ga mo nie którzy soba nic nie reprezentują tylko kiwają głową w rytm taktu wybijanego przez,, górę" ktora tez jest z przypadku / wh a to ludzikom na stołkach pasuje. A final jest taki ze ludzie na produkcji nie wiedza czy zacząć się śmiać, czy od razu płakać. Jak tam powrót do SP i nauka czytania ze zrozumienien?

@Witold

Zależy na jakie stanowisko .Z tego co mi wiadomo na produkcji nie musisz posiadać żadnego doświadczenia, wszystkiego się nauczysz :)

@PrawdaWOczyKole

Pracujesz w firmie, ktorej nienawidzisz, mimo ze rynek pracy jest pelen ofert? Nic dziwnego, ze siedzisz calymi godzinki w necie, zeby powyzywac innych ludzi. Lepiej Ci sie robi?

@Witold

Jesli to produkcja to pewnie przez agencje pracy sie dostaniesz spokojnie.

PrawdaWOczyKole

Hehe to ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem na poziomie szkoly podstawowej juz zostalo stwierdzone i udowodnione. Jezeli dla ciebie stwierdzanie faktow i nazywanie rzeczy po imieniu czyt. patologii to wyzywanie i nienawisc, to oprocz braku umiejetnosci czytania ze zrozumieniem, jestes mentalnie na poziomie szkoly podstawowej. P. S. zatrudnijcie w koncu kogos w biurze od PRu bo tobie ewidentnie nie wychodzi, i watpie zebys byl kims z pracownikow produkcji w tej firmie. Bo z kim bym nie rozmawial jakos nikt nie podziela twojego punktu. widzenia. Kolejna rzecz, po to jest min. to forum zeby wyrazac swoje opinie i spostrzezenia na temat danego pracodawcy, plusy i minusy pracy w danej firmie. Jezeli tego nie rozumiesz,, nie" przyjacielu z biura to juz twoj problem.

@PrawdaWOczyKole

Masz rację, głównym celem forum jest zebranie informacji o pozytywnych i negatywnych stronach zatrudnienia, więc każdy bez względu na wydźwięk może zostawić tu swoja opinię.Skoro jesteś doświadczonym pracownikiem napisz proszę jakie umowy o pracę proponuje nowym osobom pracodawca. Kontrakty są długoterminowe i stabilne, czy raczej zlecenie? Chętnie się tego dowiem.

@PrawdaWOczyKole

Co Ty masz z tym biurem? Obsesja jakas czy co? Ty nie wyrazic swojego zdania tylko obrazasz wszystkich i wszystko, bo nie mozesz sobie innej pracy znalezc ;). Sierota zyciowa, ot co.

PWOK

Jak czytam twoje wypociny napisane,, po polskiemu ", to stwierdzam ze ciebie nie trzeba obrazac, sam ( albo i sama) to robisz skutecznie.

@PWOK

Jedno slowo, ktore zamienil mi slownik i juz uznajesz mnie za analfabete ;)? Masz ciezkie problemy emocjonalne. Nie rozumiem jakim cudem firma zatrudnila chorego psychicznie czlowieka :o

Dobry duszek
@Witold

Tak możesz pracować tam bez doświadczenia zawodowego jesli Twoje CV komuś się "spodoba"

pwok

Wogole zastanawiasz sie co piszesz? Napisz sobie tekst ktory chesz napisac na forum ,,na brudno", przeczytaj z 10 razy i zastanow sie 50 czy zeczywiscie chcesz to napisac. Bo nie wiem do czego to przypiac. Wniosek jest taki ze piszesz i nawet nie wiesz co robisz, a pozniej wykrecasz sie slownikiem + wysnuwasz jakies urojone wnioski. Tak apropo typowe dla zarzadzajacych w bsh. Nie rozumiem jak firma zatrudnila tu. Ma. Na ktory ma podstawowe problemy z pisownia. Az dziw ze byles ( bylas) w stanie na umowie sie podpisac.

@pwok

Po pierwsze "w ogole" piszemy rozlacznie. Po drugie "rzeczywiscie" piszemy przez "rz". Chyba jednak to Ty powinienes napisac sobie tekst na brudno i sprawdzic ze slownikiem. Takie podstawy powinienes wyniesc ze szkoly podstawowej...

pwok

A po trzecie, idz juz z tad trolu biurowy. Sie nagle znalazl Miodek... Niezle tam macie. Najpierw analfabeta wtorny, a zachwile wyklad z ortografi. Tak apropo chorob psychicznych, rozdwojenie jazni? Przyjmujac tlumaczenie wczesniej, slownik mi tak podstawil xD. Jak czyta sie wasze teksty to niezle macie w baniach namieszane, a co najlepsze sami sie podkladacie xD

Ciekawy
@pwok

Tak na marginesie panie/pani Nick ,przytrafił się jeszcze jeden błąd. Mianowicie Apropos piszemy właśnie w ten sposób, a nie apropo tak jak Nick.

Nieciekawy
@Ciekawy

Jak juz chcesz nauczac to poprawna forma pisowni to a propos.

Gremlin
@Nieciekawy

Ten zakład to porażka nie polecam nikomu a wy nie wnosicie nic do dyskusji

@Ciekawy

To nie mi przytrafil sie ten blad ;), a Pan pwok jest bardzo chory, nie ma co dyskutowac.

pwok

Oj widzę gniecie prawda, oj gniecie i boli. Tak z ciekawości jaką masz specjalizację w medycynie że wystawiasz diagnozę?

bsh

żaden

pwok

Tak właśnie się kończy brak jakichkolwiek argumentów. Brak siły argumentu to pojawia się argument siły. I kto tu wyszedł na... dr. House? Ale, od kogo ja się spodziewam sensownej i rzeczowej odpowiedzi popartej argumentami xD

@pwok

Nie zadałeś żadnego konkretnego pytania ;)

pwok

A musiałem? ( doczytaj co to jest pytanie retoryczne, żebyś dalej bzdur nie pisała / pisał). Odpowiedź mozna uzyskać nie tylko na pytanie... Idz się doucz...

spryciaż
@Witold

przyjmują wszystkich którzy chcą pracować,nie czytaj (usunięte przez administratora) wpisów , są pracownicy i lenie. zawsze możesz zrezygnowac

Baribal

Nie polecam chyba że nie masz wyboru i nie masz na chleb. Typowa taśma kilku funkcyjnych stoi z batem, to już nie te czasy aby tak pracować w Polsce chyba że jesteś przegrywem i jedyną ambicją jaka masz to napchać kiche i robić jak robot przykręcając śrubki, na szkoleniu dowiecie się żeby (usunięte przez administratora) innych.

Dla zasady
@Baribal

Jak tak bardzo mądry jesteś i w tej firmie jest ci źle, to wyjedź do pracy za granicę wróć za rok, i wtedy narzekaj na tą firmę. Zobaczymy czy twoja opinia się zmieni.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.