Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Muminek z doliny muminków

A propos naszych guru którzy wykonują ciężką prace umysłową jest jeden wysoki z przypadłością scheuermanna który potrafi przyjść na 5 godzin ze swoich 8 i adorować jedna pannę z nowej lini. Właśnie Tak Ciężko myślą nad usprawnieniami nad ulepszeniami aby pracownikowi się wygodniej pracowało, szczyt.

Entomolog
@Muminek z doliny muminków

Brak kręgosłupa moralnego i nie tylko to norma tutaj skostnienie umysłowe to codzienność

Lekarz
@Entomolog

Muminku, zapytaj najpierw wujka Google co znaczą te terminy medyczne, a później się nimi chwal w internecie, bo aż przykro to się czyta jak ktoś próbuje wymyślać mądre metafory, a wychodzi głupota. Ni przypia ni przylatal. Pozdrawiam

Muminek z Dachau
@Lekarz

Obserwacja organoleptyczna mi wystarczy, nie potrzebuję pomocy internetu aby stwierdzić pewne rzeczy. Każdy mierzy swoją miarą.

Obserwator motyli
@Muminek z Dachau

Fakt jest fakt, że jeden buc zamiast zająć się robota to tylko albo jara szlugi albo adoruje pannę z dwójki

Człowiek który bał się motyli
@Obserwator motyli

A motyli to się akurat nie boję

Prze wojownik
@Człowiek który bał się motyli

To boisz się czy nie w końcu? A gąsienic się przypadkiem nie boisz?

Człowiek co nie bał się ciem
@Prze wojownik

No dobra troszeczkę, ale gąsienic to panicznie się boję. Ale żebyście nie myśleli, że jestem miętki - kiedyś kupiłem mieszankę studencką w sklepie, a nie byłem studentem.

Wariat bsh

Nie wierzcie w to co piszą bo wypociny z pod pachy nawet kluka nie pomoże a takie rzyczy jakie tu czytam tak do was mówię są godne pozalowania siedzidzicie na telefonach a później dlaczego ja mam premie niższa o 40zl hahahaha haha i jeszcze raz hahahaha niestety krowa która dużo muczy mało mleka daje tyle w temacie i zacznij pracować a nie swoje żale wylewac na tym forum i cisnąć po inny którzy starają się godnie pracować żeby coś osiągnąć.

Chłodniaczek

Hipokryzja kierowników w tym zakładzie poraża....

Ciekawy
@Chłodniaczek

Na czym polega hipokryzja w/w grupy społecznej??

Iwona

Wspominacie o Dyrektorze a i reszta chłopaków niczego sobie. Ciacha na maksa jest kilku do schrupania.

Justa
@Iwona

Kogo masz na myśli ??

On
@Iwona

Potwierdzam jest paru ananasów. Na myśl o nich staje mi jak drong, mam nadzieję że beda jakieś imprezy firmowe w luźnej atmosferze to się zabawimy. Dla jednego kręcę śmigłem parę razy dziennie pod jego zdjęcie.

Snoopy
@On

Masz rację jednego (usunięte przez administratora) całe dnie i noce może w końcu się przełamie i sam się odezwie jest mega słodki, kochany , fajnie że jest ktoś branżowy na zakładzie zawsze można się spotkać... mój mail snoopy_art001@wp.pl 25/178/80/17

Czarny tulipan
@Snoopy

Maila sprawdzasz ? Pisałem.... Fotki też Ci wysłałem. Odp

@Czarny tulipan

Widocznie się nie spodobałeś

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Resorak

Nie polecam

Koordynator montaż

Jaka premia do rozdania co to za brednie ? Kto zarabia 4800? Co za bzdety ktoś tu wypisuje...

Koordynator
@Koordynator montaż

Też jestem w szoku

Zirytowana

Dla mnie praca jest ok, miłe towarzystwo, dwie zmiany wszystko fajnie. Niestety znieczulica i brak empatii co po niektórych jest porażające. Sam fakt znęcania się (bo inaczej nazwać tego nie potrafię) nad nic nie winnymi istotami świadczy o kulturze poniektórych. Już 4 dni po hali latają dwa gołębie ( zapewne para ). Są bez dostępu do jedzenia i wody. Zwykłe otwarcie bramy dla wózków, na parę chwil aby zwierzęta nie męczyły się i wyleciały a nie padły z powodu zagłodzenia jest zwykłym przejawem człowieczeństwa..ale niestety w bsh najwidoczniej tego brakuje.

Trevor

(usunięte przez administratora) myślą że wszystko jest a tak naprawdę (usunięte przez administratora) o tyle (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) bo sprawa cichnie i robi się (usunięte przez administratora)

Trevor
@Trevor

Jak z kasą pisać tutaj a nie (usunięte przez administratora) żale no (usunięte przez administratora) kto ile i tak dalej bo robi się tutaj gnój w (usunięte przez administratora)

Monter na kuchenkach
@Trevor

Nie za dużo ale, Premia uznaniowa od koordynatora to nawet 4840zł brutto psi pieniądz ale co Zrobić

Stokrotka
@Monter na kuchenkach

Serio ? Na jakiej zasadzie to działa jakie są kryteria aby się załapać ?

Lodowkowicz
@Stokrotka

U nas też tak jest, co miesiąc koordynator rozdaje premię, ma nawet do 5%.

Koordynator
@Lodowkowicz

A ja jestem koordynatorem i nie mam żadnej premii do rozdzielenia. Chyba że jestem jakiś pierd......

predator
@Koordynator

chyba tak

Songo

Koordynatorka A.B jest całkowicie nie kompetentna nie wie nic o procesie, mam nadzieję że papieroski zrobią to co trzeba.

@Songo

Się nie zgodzę A.B jest super naprawdę, szpagat pokaż jak robisz.

@Songo

Obyś zdechł.

Rex
@Gość

Oj, żeby do Ciebie to nie wróciło, życie to echo.

Barbie
@Ala

uderz w stół a nożyce się odezwą hahahahah czekamy na pokaz szpagatów hahahahah

@Barbie

Brakuje go na linii to była wisienka na torcie.

Ewelina
@Ala

To był bardzo mądry człowiek

Cywil

Czy ktoś pracował w Whirpoolu że pisze takie bzdety...? Jak masz coś do Jacusia czy do innych osób z Whirpoola to powiedz im to w oczy A nie żale wypisujesz swoje na forum. Każdy kto pracuje w tej firmie zdanie ma swoje wyrobione A Ty nie musisz się podpisywać co chwila innymi nickami i wystawiać opinii za innych. Moje pytanie jest jedno Po co tu siedzisz jak zakładów na okolo od groma? Mi tu jest dobrze płatność nawet nawet Polecam pracę w BSH

Chwila prawdy
@Cywil

Znasz powiedzenie: uderz w stół a nożyczki same się odezwą? Pasuje jak ulał, ale z twoim poziomem nawet nie skapniesz się o co chodzi xD Poza tym, z tego co pamiętam, w BSH pracuje pracowników setek kilka, więc nie pisz bzdur że tylko jedna osoba pisze i to jeszcze pod kilkoma nickami skoro jak zakładam 99% pracowników ma dostęp do internetu. Dwa po to jest ten portal, w którym każdy może wyrazić swoją opinię i spostrzeżenia na temat konkretnego pracodawcy, oraz opisać sytuację i atmosferę wewnątrz firmy, czy będzie to opinia pozytywna czy też negatywna. I tylko tyle lub aż tyle w temacie. A że masz urojenia że jedna osoba cały czas pisze w tym temacie, pod różnymi nickami to polecam lekarza specjalistę. Na farmaceutę już za późno ...

@Chwila prawdy

Pier do le nie o Szopenie

Kulawy
@Chwila prawdy

Lekarz to powinien tobie się przydać i to psychiatra bo masz z głową coś nie tak.współczucia dla twoich rodziców że na świat wydali takie Zwierze

Produkcyjny

Jaka żenada

Chwila prawdy
@Kulawy

Widzę elita montażu się merytorycznie wypowiedziała xD

Taka ja

Wszędzie trzeba pracować.Nastroje na linii są zależne od zmiany na którą się trafi.Moja Pani Koordynator(celowo z dużych liter) Małgorzata jest odpowiednią osobą na stanowisku.Świetnie dogaduje się z ludźmi.Co do innych-na tą chwilę mało mnie to interesuje.Sprawa która wzbudza teraz najwięcej kontrowersji to nowi koordynatorzy,którzy zostali wybrani,choc nie ogłoszeni.Mam nadzieję,że kierownicy,którzy dokonywali wyboru porządnie się zastanowili kogo biora do zarządzania ludźmi,bo jeżeli wybiorą chamstwo,prostactwo to daleko nie zajedziemy.

@Taka ja

Racja, Amen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki ja
@Taka ja

A skąd wiadomo kogo wybrano skoro nic nie ogłoszono??

Leśny zakątek

Polecam pracę w tej firmie

Konstanty
@Leśny zakątek

Wszystkich zainteresowanych zapraszam z 3 strony wstecz oraz do strony na której są wpisy pracowników z kwietnia 2018r. Obecny troll z powiatu Trze*****go po nagonce na niego próbuje zaburzyć opinię o tym kołchozie robiąc wpisy z nicków Śmiechotek, uśmiechnięta, leśny zakątek oraz około 50 do 70% pojedynczych nicków na tej jednej stronie które są opiniami Niby pracowników którzy Pana Boga złapali za nogi jak tu fajne itp dobre :D k... Dobre wiem że dla osób pokoju trolla jest to zyciowa szansa (brak perspektyw) wróć są ciągnięcie krów za wymiona w PGR .

Życzliwy
@Konstanty

Ups. 3 strony wstecz znajdują się wpisy od 4 sfrustrowanych osób, które zostały zwolnione lub same odeszły, bo myślały, że w tej firmie zrobią karierę i będą rządzić, a nie robiąc nic i się przeliczyly. A przepraszam... Plotkujac, obrażając innych, kłamiac i donoszac na kolegów z linii / maszyny. Konstanty, piszesz, że pozytywne komentarze pisze jedna osoba, a ja od ludzi z obszaru słyszałem, że już 3 pisały komentarz, bo się wku*wily, że ktoś ciągle im wmawia, że mają gowniana pracę. Tutaj nie jest idealnie, ale jest naprawdę dobrze. Najgorzej kasa, bo jest słaba, ale wychodzę po 8godzinach wracam do domu i mam spokój. Taka dobra rada ode mnie zajmijcie się wszyscy swoim życiem. Pozdrawiam

Hm
@Konstanty

Wpis pełen jadu, obrażania i zawiści ale Pan Bóg z dużej litery. Dobre :)

Darek
@Życzliwy

Dzięki właśnie takim osobliwościom jak ten osobnik życzliwy im podobne postacie w tym kraju jest jak jest

Śmieszny typ

Lolciu303
@Konstanty

Konstanty idz spac bo zasmiecasz forum. Kazesz ludziom strony przewijac. Odgrzewasz w kolko tego samego kotleta. To nudne i zle sie to czyta. Przepracuj z psychologiem temat zwolnienia z pracy i nierobstwa bo tak o Tobie piszą pewnie jest w tym cos prawdy. Ludzie przez ciebie zanim dokopia sie do info np o kasie etc to musza czytac te wypociny i w kolko to samo az do porzygu bo ktos tam szkoly nie ma a inna dziwne wlosy a bo ktos gruby bo glupi... Kazdy ma prawo pracowac i szanuj tych ludzi nawet jesli ich nie lubisz. Przyszlosci nie znasz i nigdy nie wiesz kto wyciagnie do Ciebie pomocna dlon w trudnej sytuacji... Dziecinny jestes w (usunięte przez administratora) Pozdro

Kostanty Mizrach
@Lolciu303

Racja nigdy wobec kananejczyka nie napisał byłm BÓg jestesscie jak sledzie ktore pływaja we własym sosie.

Nerka

Uwaga! Sprawdźcie dobrze swój PIT11 nasz kochany dział księgowości źle naliczył Koszty Uzyskania Przychodu. Mimo składanej deklaracji, że pracuję w miejscowości poza miejscem zamieszkania. Problem dotyczy większości pracowników!

Taka ja
@Nerka

Ale to nie jest problem podnieś sobie przy rozliczaniu.Przy jednym stosunku pracy dla osoby dojeżdżającej jest to kwot 2002,05 zł.

Ala

Najleprzy zakład w jakim robiłam, ludzie mili kordynatorzy terz karzdy podhodzi do innego z usmiehem i rzyczliwoścom, pieniarzki na czas. Nik na nikogo nie kżyczy. W pżyszłym roku morze zostanem kordynatorkom na nowej lini montażowej. Polecam

Deratyzator

Polecam dobry słownik

Patomorfolog
@Ala

Z taką ortografią wspaniały materiał na koordynatora świetlana przyszłośc

Ale mędrcy
@Patomorfolog

Ala specjalnie tak pisała bystre umysły ... I użyła ironii (wiecie co to ?)

Muminek ze Stutthof
@Ale mędrcy

Esencja bsh. Kropka

Lolciu303

Hej. Pytanie do ludzi ktorzy aktualnie w bsh pracują (rozżalonym wyrzuconym podziekuje. Czytam to forum i zenada hahaha mnie sie nie podoba w obecnej pracy ale nie smaruje na forum tylko szukam nowej. Taka rada dla Was bo zasmiecacie i ciezko znalezc np info o kasie) Mieszkam obok firmy i chce sie zatrudnic. Jakie sa zarobki operatora maszyn i jakie mniej więcej kontrolera jakości? Zastanawiam się co się bardziej opłaca i gdzie sie więcej konkretow nauczę i gdzie mnie szybszy rozwoj czeka. Z gory dzieki za odpowiedzi

@Lolciu303

Operator na wstępie ma 3500zl brutto do 750zl premi plus 190zl na kartę sodexo co miesiąc a praca Lini otrzymuje 2900zl brutto na wstepie

Wariat bsh

Ortografia aż boli jak czytam ale cóż takie czasy i słownik. Jeśli chodzi o firmę polecam tylko jedno mam dla nowych pracuj dobrze a zostaniesz doceniony prędzej czy później a wylewa swoje żale i to jeszcze anonimowo na tym forum ten co nic nie robi pozdro....

Leśny zakątek

Był spokój A tu znowu jakiś Troll zwolniony swoje Żale na forum wypisuje i obraża innych. Żal mi Ciebie i twoich rodziców że stworzyli takie Dziwadło i wypusćili do ludzi. Firma nie jest zla A zarobki nie najgorzej.

Wariat bsh

Z tego co widzę to jakieś modły szatanskie się tu wyprawiaja zazdrość, złość i brak ufności tylko po co? Pracuje w tej firmie od roku i jeszcze jakoś nie odczulem żadnych z tych rzeczy które tu są wpisywane hmmmm... Może dlatego że robię swoje w ciągu 8 godzinnej zmiany dlatego mam święty spokój?

Trzebnica

Na teraz nie ma 4 brygad. Nie ma cisnienia tylko na sztuki i nic wiecej. Puki co nikt sie nie zachowuje jak (usunięte przez administratora) a jak tak jest to chyba tylko tu moze sie wyzyc z frustracji. Przyklad jednej pani od dostarczania materialow co zaczela bardziej dbac o siebie niz o to co ma robic i zaczela sie wydzierac i straszyc ludzi na linii. Jest jeszczee troche do zrobienia ale na razie jest ok i sie zmienia. Zobaczymy jak bedizie w lecie jak bendzie gorac

Na szczęście juz w innej firmi

Monterzy stoją przy linii z telefonem i plotkuja, magazyn wiecznie sie myli chyba nawaleni przychodzą bo jak można zapominac o częściach na czas, audyt siedzi i pije kawki zamiast pilnowac jakosci, w biurze wszy siedzą i grają w pasjansa, łysy gzi sie z wysoką a kierownicy (usunięte przez administratora) czekaja na swoja kolej i nikt nie pilnuje tego (usunięte przez administratora) Częściej wszyscy biegają na palenie papierosków niż myślą o tym jak docenic ludzi z linii ktorzy sie staraja. Dopiero jak powiesz ze odchodzisz to moze cos ugrasz inaczej nie roznisz sie niczym od tych co stoją z nosem w telefonie. Cyrk nie produkcja

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.