Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Druga strona medalu

W porównaniu do innych zakładów nie jest źle. Pracować trzeba wszędzie. Praca nie za ciężka warunki płacowe może nie z wyższej polki ale średnio jest ok. Na tą chwilę polecam pracę w tej firmie. Myślę że podwyżki będą z czasem.

Pracownik z poza

Ja już pracuję od poczatku i powiem tak że są zakłady pracy gdzie są grosze warunki pracy ale nie oznacza to że tu jest super fajnie bo jesli chodzi o wynagrodzenie to powinno być takie co miesiąc jak jest z trzynastka , mając dzieci na utrzymaniu to jest życie wtedy na poziomie bez stresu . Ale też uważam że pracownik powinien dać z siebie wszystko owszem wszystko nie znaczy że cały czas po 12 godz dziennie bo w pewnym momencie ktoś.wracając z pracy może zrobić sobie krzywdę i co wtedy rodzinie po zmarłym lub kalekim człowieku . Generalnie proponuję aby kierownictwo bardziej doceniło ludzi którzy przekładają się pracy bo jak na razie na stołki zasiedli Ci co pracowali w wirpulu i mają plecy .

Pan klarowny

Nie wiem czy wiesz Gruby raczej wieprz uważaj aby szyny nie popekaly na torach. Jeśli jeszcze Ciebie nie wylali. Kasia to miss Door Tylko jeszcze nikt jej nie powiedział że wygląda jak uboga wersja Świnki Peepe...nos zadarty raczej wyrobiony od wsadzania go w (usunięte przez administratora)

Koko
@Pan klarowny

Jak nisko trzeba upasc zeby oceniac ludzi po wygladzie... Dno. Dziwne ze mowisz a nie szczekasz z tak niskim IQ

@Koko

Właśnie. Jak można oceniać ludzi po wyglądzie. Z kimś się nie pracuje osoby się nie zna A wypisuje się bzdury na jej temat. Jak ktoś ma odwagę to niech powie tej osobie wprost co do niej ma A nie w postaci 3 osób wypisuje i wyzywa ją na forum. Godne pożałowania. M.K nie lubi tylko jedna osoba i cały zakład o tym wie. Wyzywa ją na forum ze swoim Szrekiem małżonkiem i nie ma wstydu jeszcze pokazać się w pracy. Dziwię się kierownictwu że jeszcze porzadku z tym nie zrobili

Starszy Człowiek

Racja firma pozytywna. Polecam. Droga Dyrekcjo myślę że wiecie kto w tym zakładzie pisze o was negatywne opinie i nie ma odwagi powiedzieć komuś swojego zdania wprost to wypowiada się na temat innych na tym forum Zrobcie wreszcze z nimi Porządek

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Starszy Człowiek

O Go Worku dowiedziałem się wczoraj. Pracuje w tej firmie kilka miesięcy ale w porównaniu do poprzedniej firmy to jest tu dobrze warunki płacowe może nie najwyższe ale z czasem są podwyżki premia co miesiąc.

Malenka

Ja też jestem zadowolona z pracy w tym zakładzie. Dobry dojazd placa nawet nie najgorzej. A negatywny oczywiście piszą osoby co z życia nie są zadowolenie.

Skoczylaska

W koncu ktos pisze z sensem. Racja Dyrektor na lodowkach to zloty czlowiek. Ja tez jestem zadowolona z pracy.

Koko

A ja czuje sie bardzo dobrze w tej firmie. Jest na produkcji kilka fałszywych osób ale tego sie nie ukniknie bo zawsze znajdzie sie jakas (usunięte przez administratora) Poza tym ludzie sa super. Pomocni i pogodni. Nawet sam dyrektor przechodzac przez produkcje wita sie z szarym pracownikiem czesto pamietajac jego imie co nie jest latwe przy tak duzej liczbie osob. Dostalem 13tke co bylo super prezentem i mimo ze na poczatku nie bylem przekonany do pracy tutaj bo myslalem sobie ze pewnie kolejny whirlpool to teraz z czystym sumieniem mohe polecic pracę w tej firmie. Płace noze nie sa jakies wygorowane ale myślę ze spokojnie da sie przezyc a jak jestes dobry to szybko awansujesz. Szkoda tylko ze na forum w kolko jakies 2 czy 3 poirytowane osoby wypisuja brednie psujac opinie firmie z ktorej wiekszosc pracownikow jeat zadowolona. Niestety najczesciej tendencje do wystawiania opinii maja ci negatywnie nastawieni a Ci zadowoleni nie zawracaja sobie glowy takimi rzeczami dlatego postanowilem napisac co mysle zeby pokazac jak czuje sie przecietny pracownik linii. Pozdro

Konstanty

Kotw... Krowy na dojarkach stoją gdzie ty jesteś muczą k...!!!!?? Jacuś ładnie wziąłeś za pas takich ludzi twojej miary i zabrałeś ze sobą do bsh. Wypad rowy kopać a ty nie rób tych wpisów że jest fajnie jaka atmosfera itp bo wszystkie pozytywne nt. Tego g od 12.02 robisz ty loc...o przecież to widać jak na dłoni warchl.... Ku chciałbym zobaczyć cię 3 do 4 km za polską granicą jak stoicie z jacusiem i pokazujecie na migi poziom jacusia a ty k.. myślisz że jak ubierzesz dopasowane ciuszki musztardowe spodenki i tak po pierwszym zdaniu idzie rozeznać kim jesteś 3 świat wróć 4. PGR

Konstanty

Kotwica razem z siostrą macie trochę tych nicków tutaj: Lucjan Zuza smiechotek pan klarowny uśmiechnięta oraz parę innych warch... Ku byś przynajmniej to robiła w sensownych odstępach czasu.

Śmiechotek

Jak masz coś komuś do powiedzenia to powiedz to w twarz. A nie wylewasz swoje Żale na forum. Ale jesteś taki cienki widocznie.

Lubie to

Tak sobie myślę że fajnie widać na przykładzie Tomka i Kasi że firma dba o to żeby zegnac osoby, które nie pasują do normalnej kultury pracy. Pozostaje im wylewanie frustracji i obrażanie innych na forum

Kolega z linii

Co do walentynek. Widziałem juz pierwsze fotki na FB jak to sie bawi w pracy. Kolega ze spieniania wstawił zdjecia z fotobudki walentynkowej. Łyso wam. Niby taka lipa w BSH. A czy ktoś widział cos takiego w innych firmach.

Gogol
@Kolega z linii

Żenada na nic wiecej was nie stać

Śmiechotek

Pawel założyciel Banda Zwiazki Nieudaczników .komisja Kaska M księgowa ,Kaska W sekretarka ,Tomek W siejacy ferment oraz Karolina ich Pionek

Śmiechotek

Tajna Czwórka ruszyła do akcji pisania Negatywów.

Czytający książki

Ale propaganda. Nic dobrego nie ma w tej firmie. Dodajecie dużo pozytywnych wpisów żeby te prawdziwe zatonęły jak Titanic. Wprowadzacie ludzi, którzy szukają normalnej pracy w błąd. BSH Wrocław to totalne dno. Raczej zarząd tej firmy.

@Czytający książki

No właśnie jest całkiem odwrotnie. Negatywną propagandę ktoś sieje. Zawsze tak jest, że jak ktoś jest zadowolony to nic nie napisze, a jak ktoś ma problem (np.z kierownictwem) to się wyzywa w takich miejscach. Akurat bsh jest spoko. Płaca jak zawsze - mogłoby być lepiej, ale każdy z nas się zgodził. Zarząd tej firmy? A w jakiej innej firmie można iść do szefa produkcji lub dyrektora, żeby pogadać? Jeśli to jest dno, to co wy chcecie... Ja w 3 firmach pracowałem .. Najdłużej pół roku (bo potrzebowałem na życie), tu już rok i na razie nawet nie szukam nic innego, nie musze

@Czytający książki

To co tu jeszcze robisz?

Loffciam

Fajna akcja z walentynkami.

Morty

Złapałem wszy biurowe, czym to leczyć ? PS.: Sprzedam Opla.

Ciekawy
@Morty

Jakiego opla , bo byłbym zainteresowany...

Prze wojownik
@Ciekawy

Ej Morty, jaki Opel?

Jestem Lucjan

Pierwszy raz czytam te opinie i te negatywne są Żenujące. Jestem Zniesmaczony ze kierownictwo trzyma jeszcze na terenie zakładu takie Osoby. Wzieliby się za pracę to na wypisywanie tych Plot nie mieli by czasu. Jak czują się za są lepsi od innych są kulturalni nie przeklinają i mają wykształcenie to czemu nie Aplikowali do biura tylko na produkcję?

Pani Krysia

Hello hello Ludki Moje. Pracuje w tym zakładzie ponad rok na produkcji i praca mi odpowiada. W porównaniu do poprzedniej firmy to klimat jest tu Pozytywnie Nakrecony. Zarobi nie najgorsze, premia jest i przelozeni nawet Spoko. A Dyrektor to jest Gość kulturalnym uśmiechnięty i zawsze się przywita.

Zuza

Widzę że i tym co zależy na pracy dają swoje opinie. Ja też jestem zadowolona zawsze mogło by być lepiej ale jestem ok. Pracuje obecnie na linii zarobki standardowe, atmosfera i podejście do pracownika odbiegają od poprzedniej firmy znaczne na plus. Polecam firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.