Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Przeglądam produkty marki Bosch, ceny jak na produkty raczej z dolnej półki dość wysokie, szkoda ze pracowników nie potrafią docenić tak jak swoich produktów.

zakład kpi w żywe oczy

banda polskich pluskiew które poczuły niemiecką krew i udupią rodaków za wszelką cenę

Fan Giovanniego

Już nie pracuje w tym zakładzie , ale pomimo tego mogę napisać pare slow na temat tego zakładu i ludzi którzy w nim pracują . Niestety moja opinia nie będzie pozytywna. Pracowałem tutaj ponad 2 lata i zostałem potraktowany gorzej niż obywatel Ukrainy i znalazłem się poza zakładem z nagana . Na pieniądze nie mogłem narzekać bo nie było najgorzej , do tego całkiem fajny system benefitów . Najbardziej człowieka boli w tym zakładzie kadra kierownicza która jest całkowicie niekompetentna i wręcz śmieszna w swoich nowych „innowacyjnych” pomysłach . Kto widział żeby pracować w czasie przerwy ? Jak można się porównywać w funkcjonowaniu i wynikach do firm które są już od kilkudziesięciu lat na rynku ? Jak można wysyłac ludzi na drugi koniec Polski tłumaczyć się zgrabnie że spowodowane jest to nadmiarem ludzi ? Pomimo tego ze ludzie codziennie musza się zmagać z niebotycznymi temperaturami firma nie robi z tym nic - „mądre głowy" stwierdziły ze wietrzenie hali rozwiąże problem i nakazały ubierać nowe ubrania robocze które po pierwsze wyglądają jak odebrane powodzianom a po drugie ze są jeszcze grubsze niż poprzednie . Nie wiem jak w obecnej sytuacji maja funkcjonować i być nadal wydajni pracownicy np audytu czy tez reworku którzy znajdują się na platformie przy dachu hali ? W takich chwilach cieszyłem się ze byłem tylko „bezużytecznym” operatorem maszyn. W tej chwile nie liczcie na to ze zostaniecie docenieni . W tej firmie nie liczy się pracownik , jego dobre samopoczucie . Liczy się tylko jedno - ilość , ilość , ilość ;) mam racje Panie Romanie ? Szczerze pisząc to wyglada to tak w największym skrócie : rób , ulepszaj , poprawiaj , podlizuj się kierownikom , zgadzaj się na wszystko i nie miej własnych potrzeb to osiągniesz sukces. Ja jestem człowiekiem bardzo ambitnym , który chciał osiągnąć wiele w tym zakładzie ale na takie traktowanie sobie nie pozwolilem a słowa ze nikt mnie nie trzyma na sile nie zachęcają . Mam nadzieje ze moja opinia choć trochę rzuci cień prawdy o tym zakładzie ;) P.S Panie Jacku , w tekście mogło znaleźć się pare wysublimowanych i trudnych do zrozumienia slow czy tez zdań wiec jeśli wystąpi takowy problem prosze udać się o wytłumaczenie do Pana Komara z którym wszystko załatwicie ;) Elo Giovanni

Kopacz z Wałbrzycha
@Fan Giovanniego

Jak to jest możliwe że na jednej zmianie jest atmosfera i wyniki a na drugiej nic. Czyżby źle zarządzanie?

Produkcja
@Fan Giovanniego

Spieszmy się doceniać pracowników - tak szybko odchodzą

Maturzysta
@Fan Giovanniego

Giovanni jak poszła matura?, bo chodza słuchy że oblałeś a na twoim stanowisku to trochę słabo z podstawowym :)

"Giovanni Dziadzia"
@Fan Giovanniego

Prawdą jest że w tej firmie nie liczy się zdanie pracownika... Najważniejsze są liczby i to aby na telewizorze nie było czerwonego koloru... Jak pracownicy mają być zmotywowani do pracy, jak kadra kierownicza nie posiada odpowiednich do tego kompetencji... Może zamiast uczyć się języka angielskiego to warto byłoby udać się na jakies studia i nauczyć się zarządzac zespołem... Co do temperatury to być może "Giovanni" pochodzi z jakiegoś ciepłego zakątka świata, więc dla niego takie temperatury są na porządku dziennym :)

Patus
@Fan Giovanniego

Mordeczko a tak z czystej ciekawości, jak uzasadnili naganę?

Fan Giovanniego
@Patus

(usunięte przez administratora) Słuchaj , jak się chce pozbyć pracownika to na każdego coś się znajdzie , potrzeba jedynie czasu i wnikliwej obserwacji

Adek
@Fan Giovanniego

Kierownicy niestety na produkcji sie nie znają, atmosfera jest jeszcze gorsza niż była, koordynatorzy sprytnie skłócili ze sobą pracowników. Zmiana zielona jest naprawde zielona skoro wiekszosc ogarnietych ludzi jeszcze tu siedzi. Reszta to podpierdalacza, i oni dobrze sie mają. Wspolczuje tylko tym co musza, reszcie naprawde sie dziwię, chyba tylko do wolnego grudnia, stycznia czekaja, zeby pracy sobie spokojnie poszukac.

Torksca

Tak sobie wychował pseudokoordynator BF Miśke że lata jak oszalała i piszcza sie na lewo i prawo.(usunięte przez administratora) I przecież jest uważana Miska za najbardziej ogarnietego pracownika, wszystko umie, wszystko naprawi, żadne stanowisko nie jest dla niej problemem,wszędzie się wyrabia gdzie by nie staneła ???????????????? szkoda ze nikt z wyżej postawionych osób nie patrzy na nią srogim okiem i w koncu by przejrzeli na oczy że prawda jest zupełnie inna (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Śmieszny

Hahaha Ty naprawdę masz smutne życie. Weź sobie kup dobra maść dobrze wiesz na co :)

Stalowa

Polecam czym więcej się pruje tym więcej wyda

Wróbelki

Wróbelki ćwierkają ze powstała nowa para... Hmmmm, ciekawe czy Pan Rafał z utrzymania wie ze Mu z pod nosa Kobietę odbijają??

Ciekawy

A kto mu ją odbija??

Uuuu
@Wróbelki

To słabe miejsce na ćwierkanie plotek :) Tylko na tyle stać cię? Żyjąc cudzym życiem w końcu zabijesz własne :)

Mariola
@Wróbelki

Nie wie ze grzeje sie jak deski w tartaku. Ale baby takie to same się proszą. Potem facet sie (usunięte przez administratora) a ta udaje świętą. Takie to w klatce trzeba trzymać.

Warszawa - biuro

Ktoś orientuje się na jakie zarobki można liczyć pracując w warszawskim biurze? Widziałam interesujące mnie ogłoszenie na specjalistę ds. importu i zastanawiam się czy warto aplikować.

Waldek
@Warszawa - biuro

A dlaczego chcesz w biurze pracować. Masz jakiś powód po za tym ze od zagrzybionej klimatyzacji bedzie cie łeb bolał a w BSH wrocław bedziesz siedzial przy biurku jak matoł wraz z innymi pierdzącymi leniami na przestrzeni 20 metrów kwardratowych.? Idź na produkcje zapiepszaj. To przynajmniej prawdziwa praca. Nie bedziesz sie czuł jak (usunięte przez administratora)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Alex

Trzeba być członkiem :)

e

Trzeba mieć mocną psychikę.

Mario

Nie jesteś partnerem do rozmowy. Twoje IQ zapewne wynosi 60, a możliwe że jest na minusie. Nadal podkręcaj normę i przyklaskuj tym wyzyskiwaczom. Nie pozdrawiam.

SuperMario

Nie ma jak to wylewac swoje żale anonimowo w internecie tylko tak słabe ogniwa mogą zaistnieć.

Taki ja

Pierwsza opinia o naszej firmie z którą się w 100% zgadzam i podpisuje obiema rękoma.

Alex

Oto typowa wypowiedź wzorowego pracownika bsh.Idealny kandydat na koordynatora,z poziomem umysłowym chorej ameby.

jakie życie prywatne :P w żadną sobotę nic nie planuj bo być może każą przyjść za wolne w jakiś dzień który dadzą za pół roku, a może ta sobotę jeszcze odwołają na ostatnią chwilę i przełożą inna inną, także bądź w gotowości, zapomnij o stałym rytmie i stałym grafiku

Kiedy podwyżki?

Alicja
@Paweł

Wiosną była podwyżka ,zlikwidowali 13 i wliczyli do wypłaty :)))))

Głos ludu
@Paweł

Dostaniesz podwyzke ale normy do zrobienia.

stefan

Podwyżki bedą w 2089

Maciej

Jak atmosfera na produkcji? Jak relacje z kierownikami? Warto tam isc?

Nick 2

Zależy z jakimi kierownikami

Maciej
@Nick 2

A z którym warto by było porozmawiać żeby zrobić rozeznanie ? :)

BOSKI Monter
@Maciej

Po co z kierownikami, jak ma się tak piękne koordynatorki na kuchniach!!(usunięte przez administratora)

Gonzalez
@Maciej

Trzymaj się od tej firmy daleko. Drugi Whirlpool. Podpisują umowy co miesiąc. Wyzbywają się starych pracowników,zeby dowolnie moc zwalniać i zatrudnioniac nowych. Starsi nie są oplacalni ,bo trzeba z biegiem czasu dawać umowy na stale. Kumoterstwo kierownictwa i liniowych. Jedni maja lesze stanowiska a inny zapierdzielają na ciężkich..w zależności czy się kogos lubi.

jim
@Gonzalez

W pełni się zgadzam z Gonzalesem. NA produkcji totalne kolesiostwo. Tzw (usunięte przez administratora) koordynatorow siedza i kompletnie nic nie robia, a inni zasuwaja jak beduini. W dodatku praca nudna, rzuca cie na jedna linie i zasuwaj miesiacami na jednym max dwóch stanowiskach. Obecnie pracujemy po 48 - 56 godzin w tygodniu, takze niewiele czasu na cos innego jak praca, sen i przygotowanie do roboty, aczkolwiek ponoc od 21 wrzesnia wprowadza system 2 zmianowy i bedzie juz normalne 40 godzin. Stawka slaba 20,80, ale sa jakies premie w granicach 500 - 600 brutto na miesiac. Umowy miesieczne co jest tragedia, a sa osoby ktore pracuja powyzej pol roku i ciagle na umowach o prace tymczasowa na miesiac. Ja ucieklem bo nie bylo dluzej sensu sie meczyc. W tydzien znalazlem o wiele lepsza prace.

stefan
@Maciej

..Lepiej omijaj tą firmę BSH zdaleka to (usunięte przez administratora) a kierownicy są zjebani beda się na poczatku usmiechać ale to matoły

Kiedy podwyżki?

jim

NA produkcji totalne kolesiostwo. Tzw (usunięte przez administratora) koordynatorow siedza i kompletnie nic nie robia, a inni zasuwaja jak beduini. Koordynatorzy udaja glupich, ze oczywiscie nic sie nie dzieje, ale kwas jest. W dodatku praca nudna, rzuca cie na jedna linie i zasuwaj miesiacami na jednym max dwóch stanowiskach. Obecnie pracujemy po 48 - 56 godzin w tygodniu, takze niewiele czasu na cos innego jak praca, sen i przygotowanie do roboty, aczkolwiek ponoc od 21 wrzesnia wprowadza system 2 zmianowy i bedzie juz normalne 40 godzin. Stawka slaba 20,80, ale sa jakies premie w granicach 500 - 600 brutto na miesiac. Umowy miesieczne co jest tragedia, a sa osoby ktore pracuja powyzej pol roku i ciagle na umowach o prace tymczasowa na miesiac. Ja ucieklem bo nie bylo dluzej sensu sie meczyc. W tydzien znalazlem o wiele lepsza prace.

Nick 2

BF- rules

Pakowacz

Dlaczego we WRO za soboty nie ma żadnego dodatku? Tak jak to było w Łodzi

Alicja
@Pakowacz

Nie ma bo firma sobie wymyśliła,że za soboty odbierzesz sobie wolne w okresie świąteczno -noworocznym.Czyli latem zapierniczasz a w zimie siedzisz w domu bo raczej przy tych zarobkach nie będzie Cię stać na wyjazd.Zabawne jest to,ze 2 tygodnie temu na necie był artykuł jak to BSH szuka 100 nowych pracowników a rekrutacja związana jest z globalnym wzrostem sprzedaży AGD marek Bosch i Siemens.No ale bida,zarobią nie dadzą :))

Xxx

Tak bardzo chcą pracowników to dlaczego nie dadzą dojazdu pracowniczego, ludzie chcą pracować a oni się nawet nie postarają żeby coś zrobić, Wrocław.

XYZ
@Xxx

Wrocław ma MPK

Ciekawy

A co to się stało że dwóch zwolnili ?? Już u nas na pieksach o tym mówią?

Jak wyglądają zarobki w Warszawie na wózkach? U nas we Wrocławiu milkrun/udt ~3000pln na reke + ~500pln premia + karta zywnosciowa i multisport. W Warszawie podobnie czy lepiej? (po za okresem koronawirusa)

Jal

W Rogoznicy szukają technologa wtrysku, ktos wie jakie są zarobki na tym stanowisku? Ewentualnie jak zarabiają inżynierowie?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Głos ludu

Są dwa etapy pierwszy zdolności manualne i czytanie ze zrozumieniem a drugi to rozmowa co być zrobił gdyby....

Naron sath

Witam. Zechciał by ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w magazynie wyrobów gotowych? Chodzi mi głównie o zarobki netto jakie mogę otrzymać mając spore doświadczenie i umiejętności jeżeli chodzi o wózki wyposażone w chwytaki.

xxxxx
@Naron sath

W ogłoszeniu o pracę podają .Netto łącznie z premią 3200.Kiedyś były dodatkowo premie frekwencyjne ale zlikwidowali.W tym ostatnim raz wypłacono 13-kę przenosząc ją do podstawy .W czasie kiedy inne zakłady robią podwyżki ,bsh zrobiło obniżkę.Ciekawy pomysł jak zabrać dając.

@Naron sath

To nie jest normalna firma dlatego nie ma normalnych odpowiedzi na zwykłe pytania. Tam gdzie jest atmosfera pracy tam i ludzie napiszą co i jak a tutaj jest tylko hejt i ploty. To zbiorowisko najwiekszych leni. Trzymaj sie z dala od BSH chlodnictwo

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.