Opinie o MM Cars Group w Katowice

MM Cars to Autoryzowany Salon Wielomarkowy z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Posiadamy autoryzację takich marek jak Opel, Chevrolet, Suzuki, Subaru, Jaguar, Land Rover. Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie serwisu i usług blacharsko-lakierniczych, a także oferujemy usługi finansowania i ubezpieczenia samochodu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego www.mmcars.pl, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie informacje o samochodach oraz o usługach towarzyszących.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Cars Group w Katowice

Olek

Serwis hyundai i generalnie obsługa w Katowicach żałosna, usterki jezeli zostana usuniete to chyba przypadkowo, norma to odbierasz gorzej niz oddales, aż dziw ze ta buda żyje

Ryszard

Szkoda, że tak rzadko piszą ludzie zadowoleni. Natomiast często piszą osoby mające luźny stosunek do pracy tak narzekają.

Witam to co nie którzy wypisują to prawda,,, jak tylko skączy się gwarancja maja Cie gdzieś a dotego nalacharni okradają samochody z roznych części Mi akurat podmienili kierownice i takie male rzeczy ,,potraktowali mnie jak intruza

@anonymous

Jak podmienili to trzeba złożyć skargę a nie pisać na forach

Mirosław

Znalazłem w tej firmie Suzuki Baleno które cenowo mi odpowiada.Ale po przeczytaniu opinii ,przeszło mi.Nawet jeśli na dzień dzisiejszy jest lepiej to nie zaryzykuję.Sorry

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MM Cars Group? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Doradca Serwisowy - autoryzowany serwis Suzuki, Mitsubishi i Subaru wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Justyna

Panie Marku, Chyba jakiś zazdrosny złośliwiec z Pana.. Doradca, którego Pan tu oczernia jest zaangażowanym handlowcem, dbajacym o wysoką jakość obsługi.. Ja już dwa nowe autka u tego sprzedawcy kupiłam i poleciłam przyjaciołom z czystym sumieniem - też byli bardzo zadowoleni.. Pisanie na takich forach jest zbyt anonimowe, by traktować to poważnie, ale można celowo komuś zepsuć dobrą opinię... Pozdrawiam Panie Marku i proszę pamiętać, że karma wraca.. :-)

Peiter
@Justyna

Pani Justyna to chyba siedzi u mmcars w kieszeni że tak ich broni, Kupione tam dwa auta i opinie złe, auta drogie, inne salony jak się potem okazało dały by na nie lepsze rabaty. Serwis zły drogi i lubi naciągać na usterki których nie ma.

Weronika

@Ja@Jarek !???????????????? możecie powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Czy dobrze rozumiem, że zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany?

Jaaaaarek
@Weronika

Widzę że moderacja działa :) zmiany będą zauważalne na marce premium od nowego roku...mylę się? To niestety nie pomaga tym bardziej że od kilku lat opinie o tej firmie pikują sukcesywnie i żaden marketing tego już nie zatrzyma. Pracują tam osoby które "położyły" już na Śląsku salon teraz chyba czas na MM dziwne Tylko że Pan Piotr którego cenie na to wszystko pozwala...

Proszę jak czas wszystkich weryfikuje widocznie "ryby płyną pod prąd" kto pracował w tej firmie wie o co chodzi

Weronika

@flotowiec rzeczywiście, udzielenie informacji zwrotnej jest również bardzo ważną częścią procesu rekrutacyjnego i wpływa na to jak firma jest później postrzegana przez kandydata. A czy coś podczas tej rozmowy Cię zaskoczyło? Mógłbyś doradzić innym na co trzeba być przygotowanym? Ktoś z Was miał podobne doświadczenie podczas starania się o pozycję w MM Cars Group?

flotowiec

Nie wiem jak pracuje się w tej firmie ale mogę podzielić się opinią jak wyglądała rozmowa na sprzedawcę flotowego w Warszawie. Ogólnie pierwsze wrażenia po pojawieniu się w firmie nawet ok, całkiem fajny salon i biuro. Zjawia się chyba kierownik (nie przedstawił swojej funkcji). Zaczynamy rozmowę i tutaj pojawia się cały zestaw wcześniej przygotowanych pytań. Rozmawiamy, dyskutujemy, śmiejemy się itd, całkiem przyjemna atmosfera. Pan "rekruter" tak prowadzi spotkanie że po 30 min masz wrażenie że aplikujesz na kluczowe stanowisko w najlepszej marce premium branży samochodowej (prawie jak BMW). Pod koniec rozmowy która trwała 1,5h pada kluczowe pytanie na temat oczekiwań finansowych (uważam że ta informacja powinna być weryfikowana na wstępie). pod koniec spotkania oczywiście zapewnienie o informacji zwrotnej której dwa miesiące po spotkaniu oczywiście nie doczekałem się. Wrażenia więc całkiem średnie. Dziwi mnie że ktoś potrzebuje 1,5 godziny żeby zdecydować się że to nie ten kandydat:) ja bym to wiedział po 10 minutach

Weronika

Proszę o dodawanie merytorycznych komentarzy. Podzielcie się informacją na temat pracy w firmie/ rekrutacji itp. :)

gizela

Kupiłam w tej firmie 3 samochody i wystarczy, kolejnego nie kupię. Marka Opel zmarniała. Pierwsze auto Agila kupiona w 2000 roku, to było b. dobre auto. Następnie Lacetti - drobna usterka - usunięta -OK. Obecnie mam Merivę B kupiona 2015, więc nie ma 2 lat - tragedia - wymienione wspomaganie, pompa, a obecnie rozruch. Dziękuję, to jest ostatnie auto, które kupiłam w MM cars.

lobaso
@gizela

Trochę nieodpowiednie miejsce na tego typu opinie, to nie forum motoryzacyjjne.

efrewwe

hej a gdzie mozna jakas informacje na ten temat znaalezc? bo ja pamietam ze ostatnia oferta pracy od nich to byla jakos w kwietnia stad moje zdziwienie ze na ten temat piszecie ;p dzieki za odpoweidz :)

Darek

Jako były pracownik tej firmy stanowczo odradzam tego pracodawcę. Umowa jaką mi zaproponowano i jaką niestety przez własną głupotę podpisałem wyglądała jakby była napisana na kolanie. Nawet stawki nie były jasno określone. Gdy przyszło do rozliczenia miesiąca pracy to byłem oskarżany o zawyżanie sobie godzin pracy i fałszowanie podpisów kierowników. Nie dość, że swoich klientów okradają i okłamują to jeszcze własnych pracowników mieszają z błotem. Trzymajcie się od tej firmy z daleka.

Murzyn

"wiec chyba też są jakieś premie" chyba serwis premium, a algorytm przeliczania przerobu, sprzedanych godzin serwisowych, "premi" i na koniec wynagrodzenia to by Eistein nie zrozumiał. Już nie wspominając o elementarnym braku wiedzy niektórych kierowniczków i użerania się z nimi.

pinky

Wlali 8 l do silnika subaru diesel o poj 5,2 po 100zł za litr.Mam fakturę.

BB

Kupiłam właśnie drugi już samochód w MM Cars w Dziale Samochodów Używanych. Serdeczne podziękowania za miłą i profesjonalną obsługę. Nie mam zastrzeżeń również do pracy serwisu.

gość

w 100% zgadzam się z murzynem, w tej firmie dyrektor to nie problem a porażka pracowników traktuje jak murzynów, sam siedzi i h..a robi, tak samo jak jego kapusie kierownik kanapka i kierownik grucha. Jak ktoś chce się zatrudnić w tej firmie to myślę że może zarobi jakieś 1800zł jak mu jeszcze za coś nie u.......ą z wpłaty.

olo

Odradzam tu naprawę samochodu.

murzyn

Cytat "firma jak każda polska, lepiej zatrudnić emerytowanego strażaka niż dać świetnemu ekspertowi 200zł więcej, ot co :) " Niestety w tej wypowiedzi jest 100% prawdy. Fachowcy którzy tam pracują po 10 lat zarabiają po około 2200zł ???????? Podwyżka? Po co jak można FACHOWCA zwolnić i młodego przyjąć za 1800zł. Obecny dyrektor jest najwiekszym problemem dla niego mechanik nawet FACHOWIEC to z założenia śmieć liczy się tylko kasa. NIE POLECAM TEGO SERWISU POD ŻADNYM WZGLĘDEM (nawet kawa jest C H U J O W A).

Franciszek

Ja niestety nie pomoge w informacjach o MM Carsie jako pracodawcy. Moge jedynie polecić ich jako klient. Serwis w moim przypadku się sprawdził bez zarzutu. Na szczęście nie mam takich doświadczeń jak osoby wyżej.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Cars Group - Katowice

• Jak się pracuje w MM Cars Group?

Zobacz opinie na temat firmy MM Cars Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MM Cars Group