Opinie o MM Cars Group w Katowice

MM Cars to Autoryzowany Salon Wielomarkowy z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Posiadamy autoryzację takich marek jak Opel, Chevrolet, Suzuki, Subaru, Jaguar, Land Rover. Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie serwisu i usług blacharsko-lakierniczych, a także oferujemy usługi finansowania i ubezpieczenia samochodu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego www.mmcars.pl, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie informacje o samochodach oraz o usługach towarzyszących.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Cars Group w Katowice

Milo

Świetne oferty w dobrych cenach, bardzo dobry dealer

Milenka
@Milo

Serwis samochodowy rowniez bardzo uczciwy! bez zadnych problemow i naciagania, co zazwyczaj jest standardem ;/ a tutaj? naprawde profesjonalne podejscie

Juliusz Zagajski

Spoko salon, Dobre ceny, Fajne auta. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Komunikatywna
@Juliusz Zagajski

obsluga mega na plus, jestem bardzo zadowolona z oferty jaka mi przedstawiono

aga 2

Nie polecam, mam u nich wynajem auta, im więcej rat wpłacam tym częściej blokują auto, gdybym wiedziała, nigdy bym u nich nie brała wynajmu, płacę a auto stoi, jest to dobre dla kogoś kto chce mieć pomnik na podwórku. a odnośnie opinii o pracy u nich - skoro jest tak wysoka rotacja to mówi to samo za siebie.

@aga 2

Skąd wiesz, że jest duża rotacja? Chyba nie pracujesz w MM Cars Group? Ale sporo wypowiadasz się o nich jako o pracodawcy to może wiesz, czy jest jakiś system premiowania?

Aczyk
@aga 2

U mnie nie było żadnych problemów, regularnie współpracujemy i jest naprawdę ok

Dominik
@Aczyk

dokladnie takie same odczucia, niejednokrotnie wykonywalem u nich naprawy, ale rowniez wybieralem samochod z ich oferty - wszystko jak nalezy :)

Porter

Katowicki oddział świetny! serdecznie polecam!!!

@Porter

Właśnie zastanawiałam się nad aplikowaniem do pracy w MM. Widzę, że polecasz, ale nie powiedziałeś, dlaczego. Co najbardziej podoba Ci się w tej pracy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MM Cars Group? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Doradca Serwisowy - autoryzowany serwis Suzuki, Mitsubishi i Subaru wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Osky

Również nie mam zastrzeżeń co do działania. Powiedziałbym że wyrózniają się wręcz jakością

Arek65

Polecam firmę, mieliśmy z nimi nie raz do czynienia i są bardzo rzetelni

anciak

W tym katowickim MM Cars udąło nam się trafić w dobrej cenie wymarzonego Hyundaia, spoko obsługa, salon warty odiwedzenia. 5 z plusem ode mnie

@anciak

Dzięki za informację o MM Cars Group. Twoja opinia brzmi zachęcająco. A czy obsługa pomaga i doradza w wyborze?

sebastek

Kupowałem tu Suzuki nasze, spoko salon, ceny dobre, ładny wystrój ale i doradztwo na 5 z plusem. Sprzedawca na prawdę sprawdził się, znał swoje stanowisko

Ala

Dobry salon, Duzy wybór samochodów w dobrych cenach. Miła i profesjonalna obsługa

Janusz Pawłowski

Dobry dealer, bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa

Yeti

Polecam, Bardzo dobrzy mechanicy, znają się na swojej pracy i wszystko w dobrych cenach

Cukierek

Bardzo szybka obsługa, nie trzeba długo czekać, miła atmosfera.

Pomidorowa

Bardzo dobry dealer, Wspaniałe oferty , Bardzo duży wybór.

aztekk

Serwis Subaru w Katowicach mm Cars na ul Lotnisko jest najlepszy, polecam. Szybka diagnoza, szybka naprawa, polecam

mika

Bardzo dobry pracodawca, dobra wyplata, zawsze na czas, wszystko do dogadania, a w pracy fajna atmosfera. To sie ceni

Amir
@mika

dokładnie, nie ma problemów z wypłatami, wszystko w terminie, bardzo uczciwie do pracownika podchodzą

lokipoki
@Amir

tez jestem bardzo zadowolony z wspolpracy, terminowo, uczciwie a do tego mega przyjemnie

Adrian
@lokipoki

Większość opinii tak jak Twoja są pisane w pochlebnym tonie. Mógłbyś dodać, czy wynagrodzenie też zaliczasz do plusów i na jakim poziomie utrzymują się wypłaty?

Anton

Super! Dealer jakich juz ciezko spotkac. swietna oferta samochodow.

Midora
@Anton

zgadzam sie, naprawde maja sporo dobrych autek :) jest w czym wybierac

Zal o tym pisać paranoja gdyby nie ludzie którzy na nich pracują i to ponadplanowo to tych wszystkich nowych kierowników i ich przydu…...w dawno by zwolnili , ludzie którzy tam pracują zatrudnieni na jednym stanowisku wykonują prace za trzy inne stanowiska , czasami dostana 50dych premii , o czym mowa programy nie działają , o wszystko trzeba walczyć samemu , jeżeli mogę napisać o kasie to jest na czas to jest chyba jedna pozytywna opinia , ale boją się zwolnić osoby bez których by nie wykonali planu czyli szczebel elektro mechanik , a reszta czasami pracuje na stanowisku gdzie powinny być trzy osoby , zaplecze sanitarne dla pracowników to jakiś PRL , no i najważniejsze rotacja cholerna . No i na pewno nic się nie zmieni tam gdzie wykonuje się 100% planu trzeba zrobić 300% a wypłata średnia . Nie polecam

Grażyna
@Nowy

Jako nowy pracownik MM Cars Group masz dosyć wiele złego do powiedzenia,a z większości opinii jakie się tu znajdują wynika, że jest to dobry pracodawca. Jednak każdy ma prawo do własnej opinii. Może dodasz tu swój komentarz w momencie kiedy przepracujesz w tej firmie trochę więcej czasu? Nie warto pochopnie oceniać pracodawcy.

kolek
@Grażyna

czytajac ta opinie zastanawialem sie czy na pewno kolega poprawnie odnalazl firme ktora opiniuje. juz kilka lat pracuje dla mmcars i zlego slowa powiedziec nie moge, wszystko do dogadania, uczciwe wyplaty, atmosfera pracy naprawde spoko. nie wiem czym spowodowana jest opinia nowego, ale wyczuwam w niej strasznie duzo zalu..

Dagmar

Solidny serwis. Mozna polegac na mechanikach bo naprawde znaja sie na rzeczy. Fajnie, ze salon oferuje tez takie male przyjemnosci jak kawka, bo zawsze przyjemniej sie czeka :)

misiek
@Dagmar

oj zgadzam sie w pelni :) nie zawiedli mnie nigdy a serwisuje u nich od dawna

dazcas

W tym serwisie MMCars naprawiam swoje Suzuki, dla mnie najpewniejsi mechanicy jeśli chodzi o ta markę . Pracują na oryginalnych cześciach, szybko i precyzyjnie diagnozują usterki. Także ja osobiście polecam jak najbardziej

iks
@dazcas

Popieram, miałem problemy z autem i nigdzie nie umieli mi pomóc- wydałem kupę kasy u trzech mechaników a dopiero tutaj trafna diagnoza i szybka naprawa

Liannna

Bardzo goraco polecam. przyjazna atmosfera, dobra placa, wszystko jak nalezy

Duczek
@Liannna

ja możenie pracuje jakoś długo tutaj ale tez uważam że jest w porządku. Atmosfera przede wszystkim taka bez spiny

Zostaw merytoryczną opinię o MM Cars Group - Katowice

• Jak się pracuje w MM Cars Group?

Zobacz opinie na temat firmy MM Cars Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MM Cars Group