Opinie o MM Cars Group w Katowice

MM Cars to Autoryzowany Salon Wielomarkowy z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Posiadamy autoryzację takich marek jak Opel, Chevrolet, Suzuki, Subaru, Jaguar, Land Rover. Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie serwisu i usług blacharsko-lakierniczych, a także oferujemy usługi finansowania i ubezpieczenia samochodu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego www.mmcars.pl, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie informacje o samochodach oraz o usługach towarzyszących.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Cars Group w Katowice

Maniak Opla

Nie zgadzam się z Twoją opinią o MM Carsie. Serwis Opla - na wysokim poziomie. Obsługa Opla - bardzo mili i uprzejmi Naprawy - zawsze skutecznie pomagają Polecam ! Maniak Opla

klient

serwis SUBARU - (usunięte przez administratora) ludzie przyjmujący do serwisu - dramat same naprawy - porażka ...wielomarkowość tego salonu niestety na niekorzyść SUBARU nie polecam tego serwisu !!!!

VIP

Super Serwis. Miła atmosfera!Polecam!

Ogólnie jak w każdej firmie jak się starasz tak masz. Nie jest źle, ale i nie jest kolorowo. Pracuje już sporo czasu w tej firmie i powiem, że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Ogólnie jestem zadowolony i wiadomo jak każy chciałbym zarabiać zawsze i wszędzie więcej.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MM Cars Group? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Doradca Serwisowy - autoryzowany serwis Suzuki, Mitsubishi i Subaru wydawały Ci się najkorzystniejsze?
była pracownica

Pracowałam z MM 8 lat, i czasami zastanawiam się czy moja decyzja o odejściu była słusza...może taraz zrobiłabym inaczej:) powiem tylko, że w trudnych chwilach mogłam liczyć na pomoc i bardzo to doceniam. odeszłam bez żalu ,pretensji i obwiniania. cieszę sie ,że własnie tam mogłam się rozwijać, szkolić ,zdobywać nowe doświadczenia. do dzisiaj wspominam je z usmiechem. firma nieustannie się rozwija, właściciel nie szczędzi jej inwestycji ,bo przecież jest przede wszystkim jego pasją a nie tylko zyskiem jakie przynosi i jak wydaje się innym. cieszę się że mogłam tam pracować. pozdrawiam wszytskich,życzę dalszych sukcesów:)

Pięciolatek

Pracuję w firmie tylko 6 lat, ale nie zauważyłem żeby odeszli fachowcy. Raczej odeszli przeciętniacy i kombinatorzy. Co do prezesa i dyrektora, to mając tylu pracownikow muszą być wymagający. Na jedego i drugiego w sprawach prywatnych zawsze można liczyć, a dynamiczny rozwój firmy mówi sam za siebie. Jestem ciekawy, kto wypisuje takie bzdury a ten portal niestety na to pozwala. To podważa moją osobę i sens pracy przez 5 lat skoro tu jest tak źle i podobno firma jest rozłożona ! W ostatnim czasie przyszło kilku najlepszych pracownikow od okolicznych dilerów co ewidentnie przeczy słowom pracownika, który sie wpisał. Pewnie to frustracja po braku wyników !

Były Pracownik

Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat!! Ogólnie uważam że w firmie pracowało się bardzo dobrze dopuki szef nie zatrudnił nowego dyrektora, któremu tak naprawdę dał całkowicie wolną ręke. W wyniku tego poprostu wszyscy liczący się fachowcy sami odeszli z tej firmy. Niektórzy tu piszą że jak ktos się nie nadaje to musi zostać zwolniony. Te słowa to bzdury, tam ludzie poprostu sami odchodzą. Dla klientów oczywiście firma jest zawsze przyjazna, ale w tej chwili gdy brak fachowców, jak można naprawiać poprawnie samochody!! Sam szef jest spoko, ale żal mi go bo obecny dyrektor już mu firme położył na łopatki.

A dla mnie traktowanie klienta to polmozbyt z lat 70. (usunięte przez administratora)

Gumiś

Bałaganu, rotacji personelu i złej atmosfery jako stały bywalec nie zauważyłem. Oceniam tą firmę i ludzi, których znam od kilku lat bardzo pozytywnie. Wielokrotnie mi pomogli. Skoro nadal pracują, to musi być ok. Dyrektorzy i kierownicy jak jeden chętnie podchodzą do klientów aby porozmawiać i jeśli jest problem, to szybko go rozwiązują !

Wobec powyższej opinii, to nie mogę się z nią zgodzić jako wieloletni klient. Zarówno sprzedawcy jak i obsługa serwisu oraz działu części od kilku lat jest ta sama. Zauważyłem tylko, że pracowników przybyło, jest przyjemniej i przestronniej wewnątrz, w restauracji na piętrze można wypić dobrą kawę i przy okazji zjeść smaczny obiad. Krytyczne uwagi są mało sensowne w obliczu moich podkreślam wieloletnich doświadczeń. Moja firma też wielokrotnie była oczerniana w internecie przez konkurencję i zwolnionych za różnorakie przewinienia kolegów, także nie jestem zdziwiony takimi wpisami.

Po natknoęciu się w przeglądarce na powyższe oczerniające mm Cars komentarze, postanowiłem jako pracownik firmy z 6-letnim stażem dodać swój. Dodam, że jestem szeregowym pracownikiem i nikt z tzw góry nie wspominał o tych wpisach, nie mówiąc już o oczekiwaniu pozytywnego wpisu. Nie rozumiem jak ktoś może pisać, że m.in. W firmie nie ma wody skoro w jadalni stoi dystrybutor ustronianki. Czy można źle mówić o firmie, w której całą wypłatę dostajemy na konto z opłaconym na czas zusem ? Zarząd cyklicznie organizuje dla wszystkich 120 pracowników atrakcyjne i kosztowne wyjazdy integracyjne, mamy stałe spotkania na których możemy przedstawić problemy, na święta i dzień dziecka dostajemy pokaźne paczki dla naszych rodzin. Wynagrodzenia są w większości prowizyjne i kto ma wyniki to raczej nie narzeka. Byłem świadkiem wielu zwolnień kolegów ale uważam w większości przypadków, że była to ich wina. Niestety w internecie można pisać wszystko. Moim zdaniem prezes, dyrektor generalny jak i dyrektor handlowy czyli nasz zarząd, to profesjonaliści i ludzie otwarci i całkiem normalni. Jak słucham opowieści innych kolegów z branży to jestem pewny ze praca w mm carsie jest przyjemna i rozwojowa. Nie kierujcie się wiec zdaniem anonimowych oszustów, którzy mają oczywisty cel oczerniając. Nie oczekuje komentarza tego wpisu, chciałem wyrazić swoje zdanie.

Henryk z Katowic

Byłem ostatnio w tym serwisie. Zaskoczyła mnie profesjonalna i fachowa obsługa. Usterka szybko usunięto a do tego koszty na normalnym poziomie, takim jak mi powiedział mechanik w warsztacie nieautoryzowanym. Ekipa uśmiechnięta co zaprzecza opiniom jakie przeczytałem. Po paru dniach dzwoniła miła Pani zapytać czy wszystko w porządku i czy jestem zadowolony. Naprawdę polecam czytelnikom i oczywiście moim znajomym.

gremlin

Pracuję w tej firmie już ładnych parę lat i uważam, że wszystkie bzdury negatywne wypisują zwolnieni nieudacznicy i (usunięte przez administratora) przyłapani przez szefostwo. Praca jest dla zaangażowanych stabilna i dobrze wynagradzana. Dla dobrego pracownika atmosfera jest ok. firma jest rozwojowa i wiele osób przez te lata awansowało. Szefostwo jest wymagające ale ludzkie ! Wszystkim życzę takiej pracy !

Zostaw merytoryczną opinię o MM Cars Group - Katowice

• Jak się pracuje w MM Cars Group?

Zobacz opinie na temat firmy MM Cars Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MM Cars Group