Opinie o Unitech.Sa w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unitech.Sa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Unitech.Sa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitech.Sa w Polska

bombierz

- 2013-08-16 22:38:01 lucky luck - 2013-08-16 22:29:46 speyson - 2013-08-16 10:07:33 Ludziska dlaczego tak sie bulwersujecie, przecież przy podpisaniu umowy podpisywaliście lojalkę związaną z charytatywną pracą dla Unitech S.A chyba ty takie cos podpisales ja sie drecze nadal koszmarami hollandii i armatą ,you are shit mr BUM

no chyba ty

speyson

lucky luck

pieniedzy nie bedzie ,prawdopodobnie pracowalismy tam w czynie spolecznym przez te dwa miesiace w hollandi,oraz co po niektorzy w PL.Teraz najwazniejsze to przyjechac do biura w Dabrowie Gorniczej i podpisac aneks do umowy ,ze zrzekam sie wyplaty na rzecz dobra firmy.Przecierz pan prezes jeden z drugim nierob zalozyl spolke unitech-1 i musi jakos wystartowac zeby dalej jego tzw podciepy mogly gnoic i robic walki na ludziach z łapanki jak sie jakis kontrakt uda dorwac po znajomosci.A jesli pan prezes chcialby wiedziec dlaczego byl niewypal w hollce to prosze zapytac doswiadczonego robola ktory byl ostatni przy korycie ze pana ukochana zaloga podciepow w żółtych kaskach to ludzie którzy powinni sie leczyc,bo z nimi nie da sie pracowac.Oni niestety nie nadaja sie nigdzie indziej jak tylko do UNITECHU

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Unitech.Sa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
robolek ;)

Proszę powiedzcie kiedy bd jakaś wypłata ..... nie ma i nie ma ,nie mam za co żyć

?

uwaga niech da znac

furror

czlowieku trzeba bylo do sadu zlozyc pozew ,z mojej strony dodam ze czekam na uprawomocnienie wyroku i do komornika ide

biedny

Jest już Postanowienie Sadu o układzie czy upadłości? coś wiadomo? kiedy coś będą płacić z tego funduszu? niedługo będzie już 4 miesiące, a Fundusz płaci tylko 3 miesiące do tyłu ani dnia więcej od ogłoszenia upadłości, czyli może tak być ze nawet za maj nic nie będzie

janek

nie ma wyplat czekaja na pieniadze i ja tez czekam [usunięte przez moderatora]sami sie wykanczaja to za kilka miesiecy istniec nie bedzie nie ma takiego prawa zeby za darmo ludzie do pracy chodzili.

stary

A tak w ogóle to pracownicy huty otrzymali wypłaty na czas?

pracownik byly

o REMAKU to se zakladac nowy temat nagonka HOLENDERSKA ja dzisiaj tez pensji nie wziolem

Alek

10.60 euro na godzine monter spawacze od 12 tak przynajmniej mi powiedziała pani z Remaku z kadr

spaw

Czy ktoś wie ile płaci Remak w Eemshaven? Zarząd REMAK SA podaje do wiadomości, że w dniu 31 lipca 2013 roku otrzymano podpisaną umowę pomiędzy: RAFAKO SA - zleceniodawca, a REMAK SA jako - zleceniobiorca. Przedmiotem umowy jest wykonanie montażu elektrofiltra w Elektrowni Eemshaven w Holandii. Łączna wartość umowy umowy wynosi 3.878,00 tys. EUR (równowartość 16.365,94 tys. zł). Zadanie realizowane będzie w okresie od sierpień 2013 do grudzień 2013 roku. Łączna wysokość kar umownych wynosi do 20% wartości umowy brutto. Kryterium uznania umowy za znaczącą stanowi 10% kapitałów własnych Emitenta.

czy nowe spółki Unitechu przyjmują roboli do roboty? ktoś może coś napisać? a kiedy będą płacić z tego funduszu?

eems

No i to jest dowód na działanie z premedytacją,bo pracownicy z budowy w Holandii nie dostali wypłat już za maj,czerwiec...podczas gdy ci w kraju pieniądze dostawali....To co,to jakis rasizm w Unitechu?

misio

Administracja czeka na wypłaty od tygodnia. Fizyczni na hucie raczej tez nie maja co liczyć na wypłaty.

pomir

oczywiscie ze z premedytacja, tez uwazam ze firma uknula sobie sprytny plan, czas byl im potrzebny na zalozenie nowych spolek i wyprowadzenie pieniedzy z firmy i to wszystko jak widac zgodnie z prawem bo prokurator nie postawil im zadnych zarzutow. prezesiki dalej zyja jak krolowie a spawacze jak zebracy ciagna na pozyczkach.

eems

Nie licytuj,endriu. Po pierwsze! Co ma piernik do wiatraka z tym, ze nikt nikogo nie zmuszal do pracy.Umowa jest wiążąca dla obu stron i za pracę należy się wypłata. Okres niewolnictwa już za nami. Po drugie,były to czasy,kiedy apetyt nie rósł w miarę jedzenia.Po trzecie i czwarte praca szła na dwie zmiany,bo trzeba było gonić terminy. Od lutego do połowy czerwca wszystkie roboty szły zgodnie z planem i były na całkiem dobrej drodze. A po piąte- ludzie zostali oszukani, mam wrażenie, że z perfidną premedytacją.

oskubany

Jak tam z kasiorą coś się dzieje? mówią kiedy będą "zapomogi" z funduszu gwarancyjnego? czy nikt nic nie wie, kurde nawet nie ma od kogo się co dowiedzieć, masakra jakaś

endriu

spawacz - 2013-07-31 14:48:16 Jezeli Mike nie wiesz to nie gadaj. Remak to powazna firma Unitech to jest zero do Remaku. Jezeli chcesz wiedziec to Remak mial trzy budowy po kilka set osob na jednej budowie i nigdy sie nie spoznil chociazby o jeden dzien z wyplata.Budowa kotłów i elektrofiltrow to nie jakas popierdolka jak zabawa na hucie.Unitech to dno totalne dno .Jak i jego prezesi .Gdyby nie kierownik z Remaku to przypuszczam ze jeszcze goracego dachu Unitech by nie zrobil .Z Unitechu kierownik [usunięte przez moderatora] ganial ze spawaniem ale i tak robota nie szla. Brak organizacji ,nieraz trzy razy w ciagu dnia dawali mnie do spawania. Wiecej rozwijania sprzetu jak roboty.Wiec szkoda gadać o Unitechu szkoda tylko ludzi ktorzy maja przez firme klopoty w bankach i oplatach a za co teraz zyc .Żegnam .."Remak to powazna firma Unitech to jest zero do Remaku." nikt nikogo nie zmuszal do pracy w Unitechu to raz. ..."Remak mial trzy budowy po kilka set osob na jednej budowie i nigdy sie nie spoznil chociazby o jeden dzien z wyplata" Unitech równiez Bełchatów elktrofiltr 4.5.6 w całości ,Bługarie,Kozienice itp. i rowniez nie było problemu z wypłata to dwa. .."Gdyby nie kierownik z Remaku to przypuszczam ze jeszcze goracego dachu Unitech by nie zrobil.." dach to 2% całego filtra wiec nie ma pola do popisu. to trzy ..."Z Unitechu kierownik [usunięte przez moderatora] ganial ze spawaniem ale i tak robota nie szla..." Za kierownika [usunięte przez moderatora] jak piszesz robilo 100 osób i kasa byla co miesiac za kierownika Remaku było 200 osób wiec... ...szkoda tylko ludzi ktorzy maja przez firme klopoty w bankach i oplatach a za co teraz zyc... I to jest najwazniejsze z tego wszytskiego. Podziekować tylko Prezesom!

Zostaw merytoryczną opinię o Unitech.Sa - Polska

Unitech.Sa