Opinie o Unitech.Sa w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unitech.Sa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Unitech.Sa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitech.Sa w Polska

oszukany

Witam nie wierzcie bzdurom do puki Unitech istnieje komornik zajmnie ja jestem po sprawie i mam wyrok komorniczy

pracownik holandii

Jak to jest, że prezes ma zakaz niby od nadzorcy sądowego wypłaty wynagrodzeń dla pracowników, którzy pracowali w Holandii, a pracownikom krajowym może wypłacać? skąd taki podział? może ktoś wie o co chodzi ? może jest bliżej korytka prezesa?

szuka roboty

dostali [usunięte przez moderatora] kase za sierpien

oszukany

sprawy już były nikt z unitechu nawet nie był co z tego komornik i tak nic nie zajmie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Unitech.Sa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
THE END UNITECH

Informacja dla ludzi pracujących w unitechu. Szukajcie lepiej innej pracy, ta firma jest na wykończeniu.

Witam mam pytanie czy ktoś miał już sprawę w sądzie ,przeciwko Unitechowi za zaległe wypłaty z Holandii za maj i czerwiec. Nie wierzcie że pieniądze się znajdą we wrześniu unitech specialnie tak robi cxzeka na zwłokę

?

Co,że niby kasa z holandii we wrześniu ? Chyba ją wytrzepie.

?

Co,że niby kasa z holandii we wrześniu ? Chyba ją wytrzepie.

oszukany

ludzie jak można wypłacić kase tylko pracownikom z huty a holandie dalej olewać? co z ta dziwnnikarka, robi ten reportaz? [usunięte przez moderatora] jak zwykle mówią ze kasa bedzie, ze ma sie wyjasnic we wrześniu. ile razy juz to slyszalem?

jojo

zgadzam się Unitech s.a padnie a cała ta banda [usunięte przez moderatora] wyląduje w Unitech 1 i znowu będzie po staremu czyli ... [usunięte przez moderatora] będzie rozdawał karty.

wściekly

czy ktoś się orientuje ile osób pracuje na umowę zlecenie i czy dostali wypłatę??

wkurzony

od czego to zależy, że jedni dostają wypłatę chociaż z opóźnieniem, a drudzy od maja nawet grosza?

robotnik

Witam proszę nie osmieszajcie się wy nie dostalicie wypłat na czas za lipiec a co my mamy powiedzieć ci co pracowali w Holandii nie dostaliśmy od czerwca ani złotówki i też mamy rodzinny

robotnik

chyba indywidualny przelew

jojo

przysłali pieniążki to fajnie ale za kilkanaście dni następna wypłata ,to bedzie sprawdzian dla firmy.

juzek

chetnie sie wlacze w te akcje z dziennikarzami,sam sie zwolnilem z art 55 zlozylem sprawe do sadu i przyslali mi upomnienie do zaplaty jesli firma sie nie odwola to ide do komornika z reszta na jakiej podstawie ma sie odwolac?

żona pracownika HOLANDII

PRACOWNICY UNITECHU WAZNE mam namiary na dziennikarkę , którą zainteresowała wasza sprawa HOLENDERSKA I KRAJOWA mam dziś w mailu opisać poczynania UNITECHU i jeżeli sprawa nabierze rozpędu będziecie musieli pomóc

pitbul

moj moz zyje bez pieniedzy a ja robie trzech za 1000 a wy nie placicie

Unitech

[usunięte przez moderatora] Ciekawe co zrobicie jak kasy nie bedzie? Nadal bedziecie tyrac na prezesa? [usunięte przez moderatora]

oddany pracownik Unitechu

Jak dzisiaj nie było wypłaty to juz w tym tygodniu nie bedzie. Za pare dni koniec miesiaca, skad [usunięte przez moderatora] wezme kase na druga wyplate? Juz dosc!!!!! [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Unitech.Sa - Polska

Unitech.Sa