unitech.sa

Jarocin

Opinie o unitech.sa

wściekly 2013-08-26 19:02:02
czy ktoś się orientuje ile osób pracuje na umowę zlecenie i czy dostali wypłatę??
jojo 2013-08-27 16:38:50
zgadzam się Unitech s.a padnie a cała ta banda [usunięte przez moderatora] wyląduje w Unitech 1 i znowu będzie po staremu czyli ... [usunięte przez moderatora] będzie rozdawał karty.
oszukany 2013-08-27 18:31:55
ludzie jak można wypłacić kase tylko pracownikom z huty a holandie dalej olewać? co z ta dziwnnikarka, robi ten reportaz? [usunięte przez moderatora] jak zwykle mówią ze kasa bedzie, ze ma sie wyjasnic we wrześniu. ile razy juz to slyszalem?
2013-09-03 11:40:58
Co,że niby kasa z holandii we wrześniu ? Chyba ją wytrzepie.
2013-09-03 11:41:23
Co,że niby kasa z holandii we wrześniu ? Chyba ją wytrzepie.
były pracownik 2013-09-03 12:11:16
Witam mam pytanie czy ktoś miał już sprawę w sądzie ,przeciwko Unitechowi za zaległe wypłaty z Holandii za maj i czerwiec. Nie wierzcie że pieniądze się znajdą we wrześniu unitech specialnie tak robi cxzeka na zwłokę
THE END UNITECH 2013-09-08 00:41:38
Informacja dla ludzi pracujących w unitechu. Szukajcie lepiej innej pracy, ta firma jest na wykończeniu.
oszukany 2013-09-10 14:18:51
sprawy już były nikt z unitechu nawet nie był co z tego komornik i tak nic nie zajmie
szuka roboty 2013-09-11 15:53:00
dostali [usunięte przez moderatora] kase za sierpien
pracownik holandii 2013-09-12 11:29:13
Jak to jest, że prezes ma zakaz niby od nadzorcy sądowego wypłaty wynagrodzeń dla pracowników, którzy pracowali w Holandii, a pracownikom krajowym może wypłacać? skąd taki podział? może ktoś wie o co chodzi ? może jest bliżej korytka prezesa?
oszukany 2013-09-12 15:48:36
Witam nie wierzcie bzdurom do puki Unitech istnieje komornik zajmnie ja jestem po sprawie i mam wyrok komorniczy
2013-09-12 17:43:27
Czy wiecie kiedy zaczną wkońcu płacić? za holandię i na miejscu. To jest nie do pojęcia. Czemu nikt się za to nie weźmie prokurator, telewizja. a ludzie ni mają co do garnka włożyć
2013-09-17 21:35:17
Unitech wracajcie na holandie potrzeba tu takich jak wy co to za darmo pracuja..Nauczka na cale zycie jeden dzien brakuje wyplaty to stoicie nie robicie a pieniadze by sid znalazly a jak nie to wdzystko bhlo by wiadome w temacie.Bolesna nauczka dla Was.Tu teraz Grypa panuje [usunięte przez moderatora] i kazdego rozklada jesli widcie co mam na mysli ;-)
były pracownik 2013-09-18 10:05:50
Zaległe wynagrodzenia nie podlegają układowi z wierzycielami, także dalej nie wiadomo czy jakaś kasa będzie za maj i czerwiec. Oczywiście dalej mogą działać, ale po co w takim razie są utworzone 2 nowe spółki? a no po to,że jeżeli jakiś wierzyciel gdy nie dostanie raty z zawartego układu to w każdej chwili może zgłosić Unitech do sądu o upadłość likwidacyjną, wówcza jest zabezpieczenie dalszego działania i zachowanie stanowisk w nowych spółkach.Jak będą jakieś wiadomości z sądu to proszę o wpis.
Aha, a nowe spółki już coś robią na swoich kontraktach? ktoś ma takie info?
Speyson 2013-09-24 22:59:47
Dzisiaj dostałem wynagrodzenie za sierpień zaliczka 1000zł :/ pracownik huty pieniążki z kasy PKZP zablokowane :/
anonim 2013-09-25 15:12:43
Ma ktoś wiedzę kiedy będzie reszta wypłaty?Czy w ogóle będzie ?
oszukany 2x 2013-09-25 15:51:39
panowie slyszalem ze unitech dostaje pieniadze od mitala za remonty i takie tam ,ale te pieniadze zamiast do pracownika trafiaja na konto prawdopodobnie innej spolki dlatego pieniedzy nie ma .Tak chca ciagnac pewnie do konca roku a puzniej ruszy nowa spółka unitech 1 od nowego roku i wezmie wszystkie przetargi dla tych co nie chcieli kasy i lojalnie pracowali do konca Zlodzieje maja miejsce na oranie w unitechu 1.co racja to to ze nasze kochane panstwo utrudnia nam wziecie naszych pieniazkow ciezko zarobionych.sam czekam na wyrok prawomocny aby udac sie z nim do komornika,ale poczta z sadu pracy w DG idzie juz dokladnie 10 dni
robotnik 2013-10-02 20:47:24
Podobno jest już Postanowienie o układzie, czyli coś zacznie się wreszcie dziać. Ciekawe czy jakieś wypowiedzenia będą, odprawy itd. no i wreszcie chyba kasa za maj, czerwiec Holandia będą może coś płacić. Prosze o jakieś wieści.
anonim 2013-10-03 10:46:01
Tak podobno. Z tego co mówili przez tel. to jest ,tego 2 unitechu ma nie być. A na wypłaty z holandi mają 3 lata. Taką decyzję podobno sąd wydał . Każdy co innego mówi a i tak wiadomo ,że firma to [usunięte przez moderatora] i na kasę możemy czekać latami.
2013-10-03 11:02:28
być może w układzie jest tak zapisane, że 3 lata mają na wypłatę za Holandie, ale jeżeli w międzyczasie będzie upadłość likwidacyjna, taka może być jak nie zapłacą jakiemuś wierzycielowi i ten wkurzy się i złoży wniosek o upadłość likwidacyjną wówczas nic nie będzie kasy bo pewnie z majątku likwidacyjnego mało co zostanie.
2013-10-03 13:11:14
Panowie ogółem nie ma co liczyć na ciężko zarobione pieniądze. Sąd nic nie da. Wszystko może się wlec w nieskończoność . Przecież już mija 5 miesięcy .Teraz to już normalne ,że na koncie nic nie ma.
monter z Holandii 2013-10-04 12:53:24
I stal sie cud.Dostalem cala kase za Holandie.Wlacznie z odprawa.Dzieki Bogo skonczyla sie ta gehenna.No to juz beda placic wszystkim.Zycze powodzenia.
aleto 2013-10-04 14:38:30
Ciekawe jakim cudem i dlaczego tylko jedna osoba ?Chyba Pan tu żarty robi z kolegów po fachu
do montera z Holandii 2013-10-04 19:17:13
chyba człowieku marzy ci się taki finał, ale nie licz na to
były 2013-10-07 10:53:12
Widzę, że cisza w unitechu. minął juz miesiąc jak pracownicy nie otrzymali pełnego wynagrodzenia za sierpień. Czyżby przyzwyczailiśmy sie do zaległośc. Kiedy zapłacą nam resztę kasy. I kiedy kasa za wrzesień.
git 2013-10-07 14:42:58
Jak to kiedy . Nigdy .Ma kto pracować za darmo ,to po co płacić? Taka wielka firma i nie ma kasy.? Niewiarygodne.
2013-10-07 18:45:33
Pewnie zapłacą z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń, mają już Postanowienie więc wezmą kase z Funduszu, mogą wypłacić 3 m-ce wstecz dla obecnie zatrudnionych czyli mieszczą się, natomiast dla tych co się zwolnili z winy Unitechu to wszyscy co odeszli w ciągu 9 m-cy dostaną kase za niewypłacone wynagrodzenie do 3 m-cy oraz należne odprawy i ewentualne odszkodowania za skrócony okres wypowiedzenia jeżeli taki był, Przynajmniej dostaną kase zwolnieni, natomiast pracujący np. w Holandii za maj już nic nie dostana z funduszu, a za czerwiec pewnie za kilka dni. także kicha
2013-10-08 14:59:05
za 3 mies a nie do 3 mies trzeba umiec czytac dokladnie
afrad 2013-10-08 17:16:43
Czy ktoś może potwierdzić , że jest już postanowienie o upadłości czy to kolejna plotka.
karol 2013-10-09 08:11:36
Jest otwarcie postępowania upadłościowego z mozliwością zawarcia układu. Więc frima ma kilka miesięcy bysię ułożyć z wierzycielami. Sąd w kazdej chwili może układ zawiesić i wprowadzić likwidację.
monter 2013-10-09 13:38:41
23 września sąd podpisał upadłość układową
konar 2013-10-10 09:26:56
Dziś 10, pora na wypłaty za wrzesień? I do dnia dzisiejszego nie ma reszty wypłaty za sierpień.
Janek coPływa 2013-10-10 09:53:10
Nie ma pieniendzy i nie bendzie. Cieszcie sie, rze macie prace ludzie, a tym osobom kture zamierzaja sie zatrudnic benddzie uzbroieni w cierpliwozc. [usunięte przez moderatora]--->prezes ciagne line jak jego kochanka ciagla jemu i go zostawila bo nie widziala dalszej kariery i PLN. To juz jest koniec. Ide wynosic boshe i elektrody upychac w garazu
praownik unitechu 2013-10-13 18:03:17
Sami sobie jestesmy winni!!!!! Juz po drugim razie jak obiecal ze ma byc wy[lata a nie było ,to trzeba było sie zebrac i isc w tych brudnych, potarganych ciuchach do biura iniech sam idzie robic te remonty. Jestem przekonany ze kasa by była odrazu i na czas. On nas wyczułi pirzyzwyczail do tego ze wyplaty nie ma.
były pracownik Holandii 2013-10-26 08:12:43
Witam ja już mam po problemie odzyskałem wynagrodzenie za maj i czerwiec za Holandię przez komornika nareszczie koniec tylko same nerwy były unitech tylko mi zalega za lipiec a tak jestem już rozliczony
zainteresowany 2013-10-27 11:15:14
Czy ktoś wie kiedy będzie kasa za maj i czerwiec za Holandie? Czy wynagrodzenie to idzie do układu czy nie podlega układowi?
spawacz (dobry) 2014-01-24 08:56:01
czy w Unitech-1 dobrze płacą? jakaś konkretna robota jest?
Gość 2014-01-28 12:16:35
Jk stoi teraz Unitech?
zainteresowany pracą 2014-04-11 11:59:56
Czy Unitech robi tylko na hucie? czy ma jakieś inne realizacje? ktoś może odpowiedzieć?
oczekujący 2014-04-29 09:56:05
a jednak się stało, upadłość likwidacyjna. Ciekawe jak będzie z kasą zaległą no i z odprawami
Daro191919 2014-06-27 13:26:37
Witam,
szukam pracowników z doświadczeniem w przemyśle (monteży, spawacze- wszystkie metody z papierami.) Prace modernizacyjne w energetyce, ciśnieniówka (rurociągi) itp. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na daro.daro@vp.pl
Czajor 2014-07-30 00:49:36
Robota do bani, omija szerokim łukiem.
oszkani 2014-07-31 00:04:47
Niepoinformowanym,pracownicy którzy parcowali pod nitechem w 2013 roku ,w holandii ,nie dostali swoich pensjii. Niektórzy się pozwalniali,niektórzy swoich praw dochodzili na drodze sądowej ,wyroki prawomocne mają w rękach I co z tego . Komornik zamyka sprawę ,bo nie ma podobno z czgo sciągac .Firma oglasza padłość najpierw układową ,potem likwidacyjną. Na dzień dzisiejszy wszystko przejmuje
Syndyk .Czy pieniądze kiedyś wrócą, do tych ,którzy je ciężko zarobili? Wątpię...Ale druga Spóła działa,kto ma potrzebę żyć w stachu czy dostanie swoją wypałte na czas,lub czy ją w ogóle dostanie,to fajny pomysł żeby tam pracowac.
kamikadze 2014-08-09 08:49:31
No cóż, prezesura się bawi za nasze pieniądze.(usunięte przez administratora)
wujo 2015-01-05 17:38:40
zgadzam się z @kastyse, że na nic ludziom jakieś ludzkie oblicze szefa skoro tak naprawdę będą go dalej nie lubić za to jakim jest w pracy. Na takich spotkaniach mogą wyjść tylko dodatkowe nieprzyjemne sytuacje. Już lepiej pogadajmy o tym za co mieliby lubić/nie lubić szefa w unitechu. Ktoś coś ma ?
białas 2015-03-23 20:02:37
rozumiem , że w dalszym ciągu jest to rozmowa o Unitechu z Dąbrowy Górniczej ? wiem , że może to głupie pytanie , ale pomyślcie po co te dywagacje na temat pracy w tym miejscu i szefa skoro Unitech jest w tej chwili w upadłości likwidacyjnej i prędzej czy później będzie można ich już tylko i jedynie "miło" wspominać...
Alan 2015-06-12 13:18:48
Witam sa przyjecia. Bylem dwa dni zobaczylem ten syf i podejscie do sprawy pana Budynia i podziekowałem. Omijać szefokim łukiem ta firme chyba ze żle trafiłem do takiego kierownika.
duduś 2015-09-02 12:19:32
dla informacji wszystkich.
powtsała od ponad roku firma unitech 1 sp z o.o.
spadkobiercy unitechu sa. dalej pracują i jest nieźle.
e, 2016-05-17 22:50:22
wiesz, ta oferta o ktorej tutaj wspominasz pojawiła się w listopadzie ubiegłe roku, od tamtej pory być może wiele mogło się zmienić. rzeczywiście przydałaby się tutaj wypowiedź kogoś kto pracuje nadal w firmie jeśli oczywiście ona nadal istnieje na rynku
gosc 2016-10-26 20:32:37
witajcie opiszcie aktualna sytuacje w firmie ;) pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o unitech.sa - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie unitech.sa