Opinie o Unitech.Sa w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unitech.Sa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Unitech.Sa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitech.Sa w Polska

Jak wygląda sprawa grafiku w Unitech.Sa. Czy pracodawca idzie na rękę?

Spawacz Nowy wpis

Jakie stawki na początek jeśli można wiedzieć?

BylyPracownik Nowy wpis

Wobec pani wypowiedzi czasami tzn. 3,4 razy w miesiącu? Z tym sie zgodze ale hmm 171 bazowych godzin + jakies 80 nadgodzin.. Podzielmy to przez 4 dziennie wychodzi jakies 20 dni w miesiącu a coz to za szuka zarabiac nadgodzinami.... Robia z ludzi idiotow mydla im oczy. A jacy falszywi kierownik na choryzoncie to wyrwali by ci mlotka z reki zeby tylko pokazać jak to pracuja lizusy zenada!! Wole robic nadgodziny w lepszych warunkach nie w tym (usunięte przez administratora) Ciesze sie ze tam nie pracuje

Olga Nowy wpis

Jeśli czasami trzeba zostać po godzinach to chyba nie jest wielkim wyrzeczeniem?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Unitech.Sa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Srulululu

Praca żenująca. Nie robisz nadgodzin to wypad.. Nikt się ciebie nie pyta czy możesz zostać dłużej czy masz czas poprostu słowo robimy dłużej i koniec. Pieniądze też fatalnej jak za tego typu pracę, (usunięte przez administratora) kila i mogila. Dobrze maja tylko starzy pracownicy ktorzy mogą siedzieć w tej firmie każdy dzien po 17h i jakby mogli to nawet w święta.przepisy bp panujące na HK to istny dramat. Odbijanie się na bramafh dotarcie na szatnie miejsca pracy żenada! Nie Polecam

e,

wiesz, ta oferta o ktorej tutaj wspominasz pojawiła się w listopadzie ubiegłe roku, od tamtej pory być może wiele mogło się zmienić. rzeczywiście przydałaby się tutaj wypowiedź kogoś kto pracuje nadal w firmie jeśli oczywiście ona nadal istnieje na rynku

gosc
@e,

witajcie opiszcie aktualna sytuacje w firmie ;) pozdrawiam

duduś

dla informacji wszystkich. powtsała od ponad roku firma unitech 1 sp z o.o. spadkobiercy unitechu sa. dalej pracują i jest nieźle.

Alan

Witam sa przyjecia. Bylem dwa dni zobaczylem ten syf i podejscie do sprawy pana Budynia i podziekowałem. Omijać szefokim łukiem ta firme chyba ze żle trafiłem do takiego kierownika.

wujo

zgadzam się z @kastyse, że na nic ludziom jakieś ludzkie oblicze szefa skoro tak naprawdę będą go dalej nie lubić za to jakim jest w pracy. Na takich spotkaniach mogą wyjść tylko dodatkowe nieprzyjemne sytuacje. Już lepiej pogadajmy o tym za co mieliby lubić/nie lubić szefa w unitechu. Ktoś coś ma ?

białas
@wujo

rozumiem , że w dalszym ciągu jest to rozmowa o Unitechu z Dąbrowy Górniczej ? wiem , że może to głupie pytanie , ale pomyślcie po co te dywagacje na temat pracy w tym miejscu i szefa skoro Unitech jest w tej chwili w upadłości likwidacyjnej i prędzej czy później będzie można ich już tylko i jedynie "miło" wspominać...

kamikadze

No cóż, prezesura się bawi za nasze pieniądze.(usunięte przez administratora)

oszkani

Niepoinformowanym,pracownicy którzy parcowali pod nitechem w 2013 roku ,w holandii ,nie dostali swoich pensjii. Niektórzy się pozwalniali,niektórzy swoich praw dochodzili na drodze sądowej ,wyroki prawomocne mają w rękach I co z tego . Komornik zamyka sprawę ,bo nie ma podobno z czgo sciągac .Firma oglasza padłość najpierw układową ,potem likwidacyjną. Na dzień dzisiejszy wszystko przejmuje Syndyk .Czy pieniądze kiedyś wrócą, do tych ,którzy je ciężko zarobili? Wątpię...Ale druga Spóła działa,kto ma potrzebę żyć w stachu czy dostanie swoją wypałte na czas,lub czy ją w ogóle dostanie,to fajny pomysł żeby tam pracowac.

Czajor

Robota do bani, omija szerokim łukiem.

Daro191919

Witam, szukam pracowników z doświadczeniem w przemyśle (monteży, spawacze- wszystkie metody z papierami.) Prace modernizacyjne w energetyce, ciśnieniówka (rurociągi) itp. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na daro.daro@vp.pl

oczekujący

a jednak się stało, upadłość likwidacyjna. Ciekawe jak będzie z kasą zaległą no i z odprawami

zainteresowany pracą

Czy Unitech robi tylko na hucie? czy ma jakieś inne realizacje? ktoś może odpowiedzieć?

Jk stoi teraz Unitech?

spawacz (dobry)

czy w Unitech-1 dobrze płacą? jakaś konkretna robota jest?

zainteresowany

Czy ktoś wie kiedy będzie kasa za maj i czerwiec za Holandie? Czy wynagrodzenie to idzie do układu czy nie podlega układowi?

były pracownik Holandii

Witam ja już mam po problemie odzyskałem wynagrodzenie za maj i czerwiec za Holandię przez komornika nareszczie koniec tylko same nerwy były unitech tylko mi zalega za lipiec a tak jestem już rozliczony

Janek coPływa

Nie ma pieniendzy i nie bendzie. Cieszcie sie, rze macie prace ludzie, a tym osobom kture zamierzaja sie zatrudnic benddzie uzbroieni w cierpliwozc. [usunięte przez moderatora]--->prezes ciagne line jak jego kochanka ciagla jemu i go zostawila bo nie widziala dalszej kariery i PLN. To juz jest koniec. Ide wynosic boshe i elektrody upychac w garazu

Zostaw merytoryczną opinię o Unitech.Sa - Polska

Unitech.Sa