Opinie o Unitech.Sa w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unitech.Sa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Unitech.Sa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitech.Sa w Polska

mister

jak wszyscy z unitechu wroca na hute to zaraz dojdzie do wypadku na hucie

spawacz

Jezeli Mike nie wiesz to nie gadaj. Remak to powazna firma Unitech to jest zero do Remaku. Jezeli chcesz wiedziec to Remak mial trzy budowy po kilka set osob na jednej budowie i nigdy sie nie spoznil chociazby o jeden dzien z wyplata.Budowa kotłów i elektrofiltrow to nie jakas popierdolka jak zabawa na hucie.Unitech to dno totalne dno .Jak i jego prezesi .Gdyby nie kierownik z Remaku to przypuszczam ze jeszcze goracego dachu Unitech by nie zrobil .Z Unitechu kierownik [usunięte przez moderatora] ganial ze spawaniem ale i tak robota nie szla. Brak organizacji ,nieraz trzy razy w ciagu dnia dawali mnie do spawania. Wiecej rozwijania sprzetu jak roboty.Wiec szkoda gadać o Unitechu szkoda tylko ludzi ktorzy maja przez firme klopoty w bankach i oplatach a za co teraz zyc .Żegnam

Mike

Kontrakt w Holandi byl od początku skazany na niepowodzenie! To byla zbyt wielka inwestycja jak na taką firme! Poza tym gdyby byly tam dobre pieniądze to unitech nigdy by tam nie zaistniał! Zle podpisany kontrakt zreszta jak zawsze w tej firmie,zmieniajace sie kierownictwo non stop ktore za kazdym razem przychodzilo ze swoimi ludzmi którzy generowali tylko straty a nie zyski z której wieksza czesc przyszla by zarobic ale sie nie narobic! Holandia połozyła Elektromontaż,Unitech a teraz przyszedła czas na Remak który ma dokonczyc budowe. Jezeli ktos chce pracować dalej na tej budowie pod flagą remaku to podobno przyjmują z otwartymi rękami.

eems

Holandia miala im pomóc podreperowac finanse,pracowników z Holandii tak naprawde mają w [usunięte przez moderatora]

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Unitech.Sa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
zainteresowany

to jeszcze pracują na hucie w starym Unitechu SA? a ja myślałem że już Unitech 1 Sp. z o.o. działa na hucie? Nie bardzo rozumie, część pracowników dostaje normalne wypłaty, a część (Holandia) nie dostaje, przecież to jedna firma?

stefcio

Na dzień dzisiejszy dalej nie wiadomo co z wypłatami. z tego co wiem Unitech ma poblokowane wszystkie konta i nie wiadomo czy wogóle pujdą pensje dla pracowników pracujących na hucie za lipiec. Zapowiada, się że roboty staną z dniem 11 sierpień z powodu braku wypłat.

inny spawacz

Grosze, bo Fundusz płaci tylko do wysokości (aktualnie) 3740,05 brutto tj, przeciętne miesięczne wynagrodzenie obowiązujące w I kwartale 2013r. Natomiast kwota powyżej 3740,05 wchodzi do masy upadłościowej lub układowej , będą mieli kasę to coś tam może wypłacą. Odprawy i ewentualne odszkodowania z tytułu skróconego wypowiedzenia też płaci Fundusz do wysokości przeciętnego wynagrodzenia z I kwartału lub o parę groszy może być więcej, jeżeli będzie podstawa z II kwartału. I tak to kicha. Ale chyba jeszcze nie ma żadnego Postanowienia sądu ? Unitech sporządzi wykaz do Funduszu dopiero po wpływie do spółki Postanowienia o ogłoszeniu układu albo upadłości bo nie wiem o co złożyli wniosek

spawacz

niech jeden [usunięte przez moderatora] prezes i drugi [usunięte przez moderatora] prezes odda swoje pobory ciekawe czy by tak zrobili ,na pewno nie [usunięte przez moderatora] do pierdla z takimi

wasik

Adlaczego z funduszu maja byc marne grosze od czego to zalezy

biedny

LUDZIE NIE MAM ZA CO ŻYĆ !!!!! [usunięte przez moderatora] Z UNITECHU MAJĄ I WCALE SIĘ Z TYM NIE KRYJĄ. ŻAL.............

nic...

byly pracownik

raczej nie garna sie by placic trzeba zlozyc pozew do sadu pracy ja tak zrobilem i radze kazdemu tak zrobic .Z tego co wiem beda placic z funduszu gwarancyjnego ale to marne grosze beda,po prostu firma Titanic idzie na dno

zainteresowany kasą

czy ktoś wie dokładniej, kiedy będzie wypłata za maj i czerwiec?? jakie są aktualne wieści w tej sprawie? co nowego obiecano?

eems

Do żadnej! Poszukaj innej roboty !No chyba, że lubisz pracować za free...

dobry spawacz

czy ktoś wie co to za spółka Europejski Ośrodek Szkoleń Zawodowych, gdzie udziałowcem jest m.in. Unitech SA, a prezesem został obecny wiceprezes [usunięte przez moderatora] Unitech SA? W przedmiocie działalności również są roboty budowlane te same co w Unitech 1. ONie wiem do której spółki składać papiery o przyjęcie do roboty.

howiec

spojrzalem na kont i zobaczylem debet jutro mam jechac na zakupy mam dziecko i co mam zrobic jak kredyt wziolem i odsetki zniszczyly mi zycie bo nie mam nawet dla dziecka na pampersy daDA

siwak

prezesi to [usunięte przez moderatora] znowu w czwartek naobiecywali to co zawsze ze w przyszlym tyg sie wyjasni , zeby tak ich dzieciom na chleb zabraklo i na oplaty.

TGWKMPNZNZN

[usunięte przez moderatora] zwykły [usunięte przez moderatora] do lania też bedzie się palił po dwu tygodniowym pobycie w mojej piwnicy

TGWKMPNZNZN

SPALIĆ UNITECH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPALIĆ ICH WSZYSTKICH I [usunięte przez moderatora] RODZINAMI SKORO NIE INTERESUJĄ ICH NASZE RODZINY.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nowy

Zgłoszenie do prokuratury zostanie złożone i to już nie długo. Nie można bezkarnie oszukiwać wszystkich i nic sobie z tego nie robić, z drugiej strony żyjemy w takim kraju a nie innym gdzie człowiek pokroju pana M może wszystko a Ciebie zwykłego szaraka już dawno by nie było.Nie tylko pracowników oszukali ale też dostawców, nie jedna firma padnie przez takiego kretyna. Pytam kto bedzie handlował dalej z firma UNITECH1 ??? Ktoś da się oszukać po raz kolejny ??

Zostaw merytoryczną opinię o Unitech.Sa - Polska

Unitech.Sa