Opinie o Unitech.Sa w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unitech.Sa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Unitech.Sa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitech.Sa w Polska

znajomy

[usunięte przez admina]firma beznadziejna dużo kapusiów ,ludzie są nie dobrzy a przedewszystkim większość brygadzistów którzy się schowali za plecami budynia.

lipaaa

Firma dramat co tu więcej pisać

gall

Słyszałem, że za umysłowych się wzięli. Podobno parę osób zwolnili. Jeszcze powinni trochę ludzi z biur wywalić.[usunięte przez admina]

były

Panowie pozostaje mnie wam tylko współczuc ,ale macie to na własne życzenie.(VENI VIDI VICI).

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Unitech.Sa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
juz tu byłem

zgadzam się w/w opinią trzeba odesłać te pieluchy i skarpety prezesom niech ubiorą i wyjdą na 10 godzin na mróz i śnieg ciekawe czy choć godzinę wytrzymają ps nawet nic nie dają na święta bo trzeba będzie sobie wypłacić premie świąteczne i roczne i cały czas wmawiać że w firmie jest kryzys ps wesołych świąt choć nie dla wszystkich

Kukuruku

Spawarka 6.5 tyś. pensja narzędziowego w Bełchatowie 2.5 tyś + nadgodziny, wrażenia pracownika Unitechu wchodzącego rano do narzędziowni BEZCENNE !!!

spawacz

w holandi płacić ok 5 do 6 tyś zł tyle zarabia się za pracę w polu a nie w delegacji daje do myślenia

na holandii beda placic 1000-1200 zl (wg stawki 4,7-5,2 zl /godz) wyplaty i 1200 euro delegacji chyba ze jestes blizej koryta

misio

A wie ktoś ile mają zamiar płacić w holandii? czy muszą płacić delegację i jak jest jej wysokośc.

były0000

witam unitech to g...o a nie firma związkowa obiecali ludziom że będą dobre zarobki w bełchatowie a tam 2500 z delegacją (ok. 500-700 zł) a na hucie gdzie jest lekka praca i może samej pracy to z 5godz.te same albo lepsze pieniądze zarabiają i są na miejscu w domu

Pominę kierownictwo,ale powiem o zarobkach.Miesiąc pracy i wypłata 1020 zl. na "rękę",nie wiem czy się śmiać czy ....a miało być tak fajnie po amerykansku!!!

Grzesiu

Biedny zawiedziony, któremu nie dali szansy na rozwój. W Unitechu ani w szkole, bo jak byś umiał liczyć to 4,70 na godzinę nie daje najniższej krajowej - biedaczku. Ale się nie przejmuj to w sumie nie Twoja wina.

auuuuu

ciekawe jakie będą zarobki w holandi,jak takie jak w niemczech to powodzenia!!!

unitech s.a to według mnie,z punktu widzenia pracownika tej o to firmy to bardzo słaba firma.Gdyby sie tak dało to pracownicy unitechu budowali by tylko młotkiem i breszką.ogolnie żeeenada

zdiwiony

Musze pogratulować naszym prezesom wyboru nowego kierownika pan Jerzego K (chyba sobie jaja robicie) ten dopiero jest ........CO ROBICIE PANOWIE

Guru

Piszecie Panowie cały czas o dwóch kierownikach ale nikt z was nie wspomina o zarobkach w Unitechu. W czasach kiedy życie w tym kraju jest coraz droższe pensje w firmie są systematycznie obniżane. Czyżby wszystkim odpowiadało takie traktowanie pracowników przez Zarząd Unitech S.A.

teraz

zastawmy juz tego uwielbianego za wolne soboty roberta b sam wie jaki jest kierownikiem to moze jest ale do czlowieka ktory potrafi kierowac innymito mu jeszcze troche brakuje musi dorosnac to nie front i dalej naprzod po trupach jutro tez jest dzien a ludzie pamietaja.

ZAGŁEBIE!!!!!!!

o tej godzinie zaden z pracowników by nie siedział na necie logistyka sie nudzi zamiast dbac o pracowników i wypisuje brednie do roboty tzw umysłowi a straszyc to sobie możecie oczekujcie coraz wiecej kontroli PODOBNO SA NAGRANIA NA WASZA NIEUDOLNOŚĆ

pracownik unitechu

dokladnie popieram moich przemowcow jest wielu takich ktorzy pracowali dlugo na dobre imie tej firmy, wielu pracownikow dlugoletnich sie pod tym podpisze, a zniszczyc iczlowieka i imie firmy w ktorej pracuje jest bardzo latwo ja jest bardzo latwo, to nie jest miejsce do wylewania zali na poszczegolne osoby.

...

Popieram poprzednika, zamiast narzekać może się udacie do kadr z podaniem o zwolnienie i następnie znajdziecie sobie idealną firmę z idealnym kierownikiem i idealnymi zarobkami

Zostaw merytoryczną opinię o Unitech.Sa - Polska

Unitech.Sa