Opinie o Unitech.Sa w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unitech.Sa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Unitech.Sa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unitech.Sa w Polska

monter

23 września sąd podpisał upadłość układową

karol

Jest otwarcie postępowania upadłościowego z mozliwością zawarcia układu. Więc frima ma kilka miesięcy bysię ułożyć z wierzycielami. Sąd w kazdej chwili może układ zawiesić i wprowadzić likwidację.

afrad

Czy ktoś może potwierdzić , że jest już postanowienie o upadłości czy to kolejna plotka.

za 3 mies a nie do 3 mies trzeba umiec czytac dokladnie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Unitech.Sa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
?

Pewnie zapłacą z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń, mają już Postanowienie więc wezmą kase z Funduszu, mogą wypłacić 3 m-ce wstecz dla obecnie zatrudnionych czyli mieszczą się, natomiast dla tych co się zwolnili z winy Unitechu to wszyscy co odeszli w ciągu 9 m-cy dostaną kase za niewypłacone wynagrodzenie do 3 m-cy oraz należne odprawy i ewentualne odszkodowania za skrócony okres wypowiedzenia jeżeli taki był, Przynajmniej dostaną kase zwolnieni, natomiast pracujący np. w Holandii za maj już nic nie dostana z funduszu, a za czerwiec pewnie za kilka dni. także kicha

git

Jak to kiedy . Nigdy .Ma kto pracować za darmo ,to po co płacić? Taka wielka firma i nie ma kasy.? Niewiarygodne.

były

Widzę, że cisza w unitechu. minął juz miesiąc jak pracownicy nie otrzymali pełnego wynagrodzenia za sierpień. Czyżby przyzwyczailiśmy sie do zaległośc. Kiedy zapłacą nam resztę kasy. I kiedy kasa za wrzesień.

do montera z Holandii

chyba człowieku marzy ci się taki finał, ale nie licz na to

aleto

Ciekawe jakim cudem i dlaczego tylko jedna osoba ?Chyba Pan tu żarty robi z kolegów po fachu

monter z Holandii

I stal sie cud.Dostalem cala kase za Holandie.Wlacznie z odprawa.Dzieki Bogo skonczyla sie ta gehenna.No to juz beda placic wszystkim.Zycze powodzenia.

?

Panowie ogółem nie ma co liczyć na ciężko zarobione pieniądze. Sąd nic nie da. Wszystko może się wlec w nieskończoność . Przecież już mija 5 miesięcy .Teraz to już normalne ,że na koncie nic nie ma.

?

być może w układzie jest tak zapisane, że 3 lata mają na wypłatę za Holandie, ale jeżeli w międzyczasie będzie upadłość likwidacyjna, taka może być jak nie zapłacą jakiemuś wierzycielowi i ten wkurzy się i złoży wniosek o upadłość likwidacyjną wówczas nic nie będzie kasy bo pewnie z majątku likwidacyjnego mało co zostanie.

Tak podobno. Z tego co mówili przez tel. to jest ,tego 2 unitechu ma nie być. A na wypłaty z holandi mają 3 lata. Taką decyzję podobno sąd wydał . Każdy co innego mówi a i tak wiadomo ,że firma to [usunięte przez moderatora] i na kasę możemy czekać latami.

robotnik

Podobno jest już Postanowienie o układzie, czyli coś zacznie się wreszcie dziać. Ciekawe czy jakieś wypowiedzenia będą, odprawy itd. no i wreszcie chyba kasa za maj, czerwiec Holandia będą może coś płacić. Prosze o jakieś wieści.

oszukany 2x

panowie slyszalem ze unitech dostaje pieniadze od mitala za remonty i takie tam ,ale te pieniadze zamiast do pracownika trafiaja na konto prawdopodobnie innej spolki dlatego pieniedzy nie ma .Tak chca ciagnac pewnie do konca roku a puzniej ruszy nowa spółka unitech 1 od nowego roku i wezmie wszystkie przetargi dla tych co nie chcieli kasy i lojalnie pracowali do konca Zlodzieje maja miejsce na oranie w unitechu 1.co racja to to ze nasze kochane panstwo utrudnia nam wziecie naszych pieniazkow ciezko zarobionych.sam czekam na wyrok prawomocny aby udac sie z nim do komornika,ale poczta z sadu pracy w DG idzie juz dokladnie 10 dni

Ma ktoś wiedzę kiedy będzie reszta wypłaty?Czy w ogóle będzie ?

praownik unitechu

Sami sobie jestesmy winni!!!!! Juz po drugim razie jak obiecal ze ma byc wy[lata a nie było ,to trzeba było sie zebrac i isc w tych brudnych, potarganych ciuchach do biura iniech sam idzie robic te remonty. Jestem przekonany ze kasa by była odrazu i na czas. On nas wyczułi pirzyzwyczail do tego ze wyplaty nie ma.

Speyson

Dzisiaj dostałem wynagrodzenie za sierpień zaliczka 1000zł :/ pracownik huty pieniążki z kasy PKZP zablokowane :/

Zaległe wynagrodzenia nie podlegają układowi z wierzycielami, także dalej nie wiadomo czy jakaś kasa będzie za maj i czerwiec. Oczywiście dalej mogą działać, ale po co w takim razie są utworzone 2 nowe spółki? a no po to,że jeżeli jakiś wierzyciel gdy nie dostanie raty z zawartego układu to w każdej chwili może zgłosić Unitech do sądu o upadłość likwidacyjną, wówcza jest zabezpieczenie dalszego działania i zachowanie stanowisk w nowych spółkach.Jak będą jakieś wiadomości z sądu to proszę o wpis. Aha, a nowe spółki już coś robią na swoich kontraktach? ktoś ma takie info?

?

Unitech wracajcie na holandie potrzeba tu takich jak wy co to za darmo pracuja..Nauczka na cale zycie jeden dzien brakuje wyplaty to stoicie nie robicie a pieniadze by sid znalazly a jak nie to wdzystko bhlo by wiadome w temacie.Bolesna nauczka dla Was.Tu teraz Grypa panuje [usunięte przez moderatora] i kazdego rozklada jesli widcie co mam na mysli ;-)

?

Czy wiecie kiedy zaczną wkońcu płacić? za holandię i na miejscu. To jest nie do pojęcia. Czemu nikt się za to nie weźmie prokurator, telewizja. a ludzie ni mają co do garnka włożyć

Zostaw merytoryczną opinię o Unitech.Sa - Polska

Unitech.Sa