Opinie o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

szczyl

Czyżby znowu parę szczurów opuszczało pokład. Statek tonie?

Staty schyłku
@szczyl

Jak jesteś szczyLem to siedz cicho. Rotacja była i jest dalej. Kto jest dobry to pracuje a kto ciolek...to musi odejść. Wyścig musi być! !! Firma git mega rozwój

Babszczyl
@szczyl

Już utonął. Teraz będą działy jednoosobowe tzn. dyrektor działu bez podwładnych hahaha. Albo oddział gdzie wszyscy są nowi i myślą, że Linde robi czekoladki.

Wctemacue
@Babszczyl

Za chwile nie będzie nawet pseudodyrektorow. Czekają nas grube zmiany. Będą czystki jakich nikt nigdy nie widział. Czasy takie ze każdy się pilnuje jak może ale to i tak im nie pomoże.

Konekt
@Wctemacue

Wlasnie ze nie !! Nowy rok, nowa ekipa, nowe cele i możliwości. Kompetentny szef wspiera w każdej dziedzinie, razem ze swoim góru z głosem prosto z prezentacji najwyższej klasy garnków Motywacja jest także do pracy rodacy. Jest mega !

Co tak cicho chlopy
@Konekt

Spotkanie było śmiesznie nie wiadomo po co i dlaczego i kogo . Firma idzie pod (usunięte przez administratora) coraz niżej i weźmie nas ..... tak to wszystko się skończy. Podwyżek nie będzie szkoda nad tym myśleć.

nn

Jaka jest wasza opinia na temat pracy w dziale handlowym-serwisowym ? dokładnie to przedstawiciel d.s serwisu ?

Doradca
@nn

Dyrektor lizus niemający pojęcia, wszyscy pozostali odeszli z tego stanowiska do innych firm z dużą bazą klientów :) poza tym serwis leży więc co tu proponować klientom?

Liliput
@nn

Gdy pomimo pandemi i kryzysu w Europie polski serwis nadal daje radę a kasy dla techników nie ma. Operatorzy wózków w niektorych firmach więcej zarabiają niż technicy. Dyrekcja ciągle krzyczy ,,mało!,, I ,,można więcej,, a zysk zamiast docenić staranie i prace techników skoro nie ma podwyżek(ciekawe dlaczego skoro słupki pokazują że jest dobrze bo ,,MOGLO BY BYC LEPIEJ!) choćby w postaci jednorazowych premii pompowany jest do Niemiec. Atmosfera sukcesywnie się psuje i jak tak dalej pójdzie technicy którzy utrzymują tą firmę zaczną odchodzić i ciekawe skąd wówczas kasa popłynie. Brak motywacji do zwiększania wydajności...

Konekt
@Doradca

Podobno to nowa osoba w szeregach firmy. Wyróżnił się czymś pozytywnym, wniósł coś ciekawego swoją osobą do firmy ? Może jakieś szczególne umiejętności bądź kontakty w dystrybucji ciekawych systemów Linde, albo merytoryczne wsparcie dla swojego zespołu ? Potrafi rozmawiać z ludźmi czy raczej złote myśli z podręcznika dla akwizytorów ?

Doradca

Nie

Mokry
@Konekt

Praca jak wszędzie-czasem stres czasem nie! Przelew z wypłaty zawsze na czas i to się liczy. Często są jakieś bonusy typu parasolka,ręcznik,kubek,buty robocze ostatnio. I do tego zapowiadają duże podwyżki w przyszłym roku i to nie po 200zl jak zawsze. Jest naprawdę super firma idzie do przodu. Mega rozwój podczas szkoleń firmowych.

filip
@Mokry

Od kiedy w tej pracy buty robocze są bonusem?

Kajtek
@filip

Majtki też chcesz robocze? Może jeszcze narzędzia służbowe? Co to się teraz wyrabia, jakaś szlachta normalnie...

Nigdy się nie poddam!

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. PRZYJEMNA ATMOSFERA, WYSOKA KULTURA Dyrektorów i przełożonych. Budzę się rano i chce mi się iść do pracy a pracuje tu juz kilka lat. Nie wiem na co tu ludzie narzekają ale mi to wygląda na brak umiejętności i to ze im się nie powiodło, nie radzą sobie z zadaniami i tu wylewaja swoje bule i zale. Pozdrawiam cały Sosnowiec

Marcelek
@Nigdy się nie poddam!

Pracuję na serwisie w W-wie. Byłem kilkukrotnie, gościnnie w oddziale Sosnowiec i faktycznie muszę potwierdzić Twoją opinię. Atmosfera była bardzo przyjemna, widać było zaangażowanie współpracowników. Mi się niestety nie chce chodzić do pracy. Co dzień muszę się zmagać z awariami maszyn jak i mnóstwem sztucznych problemów i absurdów tworzonych przez biurowych współpracowników oraz przełożonych. Ja nie polecam.

MicroPicoNano
@Marcelek

Ja też bywam w oddziale w Sosnowcu i niestety nie mam tak dobrego zdania, ludzie pozamykani są w swoich pokojach, załatwić coś jest trudno, trzeba pukać grzecznościowo jak w urzędach :) Wchodzisz ale nie ma osoby konkretnej, chodzisz i szukasz. Ogólnie ludzie się zjeżdżali do pracy trochę już sporo po 8 (nie ma systemu rejestracji pracy?) Te powierzchnie biurowe to trochę kpina, wąsko, mało miejsca, trzeba schodzić z drogi jak ktoś idzie, zmiana bazy w tym przypadku nie wyszła na lepsze. Postawisz auto przy rampach, wpada kierownik warsztatu, że auto stoi w złym miejscu i trzeba przestawić. No ale gdzie przestawić jak ja nie jestem tutejszy i nie wiem. Ogólnie ciężko coś załatwić z ludźmi z Sosnowca, nie wiem czy mają aż taki nawał pracy czy tak olewają obowiązki, ciągle się trzeba przypominać, a wręcz dopominać aby coś zostało załatwione/klepnięte. Ogólnie patrząc życie tam mija wolno, ludzie się kręcą (zwłaszcza na warsztacie cicho-sza, w zasadzie mało się dzieje w porównaniu do Wa-wy), a to chodzą z kawą itd. także pracujący tam raczej mają dobrze ale dla osoby z poza oddziału wyglada to trochę słabo.

Elżbieta
@Nigdy się nie poddam!

Niesamowicie przyjemnie czyta się wpisy o właśnie takim, miłym, charakterze. Rzadko się bowiem zdarza, by ktoś była aż tak zadowolony ze swojego pracodawcy, jak jesteś właśnie Ty. Jednak chciałabym poznać jakieś konkrety na temat pracy w Linde Material. Czy Ci najambitniejsi pracownicy mają tam możliwość awansowania w strukturach firmy?

Jestem tu
@Elżbieta

Oczywiście ze można awansować. Jest zatwierdzona ścieżka kariery i można awansować w strukturach firmy. Naprawdę polecam tą firmę. Jest mega ☺

Jestem tu

Potwierdzam. Firma na 6

Ukasz
@Jestem tu

Firma dobra na start, dla młodych bez doświadczenia i uprawnień. Pojeżdżą sobie służbowym autem nawet prywatnie, za całkiem niezla kasę jak na świeżaka. Z czasem jak zobaczą o coo tu biega to tylko się za nimi zakurzy.

R2D2
@Elżbieta

To był chyba sarkazm

Smerfetka
@Jestem tu

Jeśli jest zatwierdzona ścieżka kariery to po co zatrudniać nowego koordynatora w wawie z ogłoszenia. Nie ma chętnych do pracy na tym stanowisku w rekrutacji wewnętrznej która nie istnieje? Zwłaszcza za kasę która jest na tym stanowisku oferowana w porównaniu do stresu i nadmiaru obowiązków? Czy komukolwiek z serwisantów lub osób z wiedzą techniczną została taka posada zaproponowana?

Mądry
@Smerfetka

Nie ma chętnych wewnątrz bo każdy wie czym to śmierdzi. Kasa mala, a roboty w ciul. Nowy dyrektor od wyrębu lasu też przyszedł z zewnątrz mimo że po koleżeńsku to został wsadzony w (usunięte przez administratora) Pierwszym efektem pracy nowego dyrektora była utrata 3 dobrych pracowników.(usunięte przez administratora)

być albo nie być oto jest...
@Mądry

Zajmował się wyrębem lasu to i wyrąb pracowników pójdzie sprawnie ;) Uwielbiam harvestery. Są takie bezstronne. Ścinają wszystko na drodze jak chcą. Ale potrafią też być bardzo precyzyjne i wybiórcze.

doktor quinn
@być albo nie być oto jest...

Nie zapominajcie, że to doktor! Bo przecież nie omieszkał zaznaczyć tego w stopce email. Ja mimo, że młotkiem nawalam jako serwisant chyba też sobie będę musiał dopisać fakultety :-D

Ja też doktor
@doktor quinn

Aprobowany przez centrale na zachodzie, oby nie był to dr Mengele

Muminek
@Nigdy się nie poddam!

Gdy się budzę rano klucze już na mnie czekają, stary kompresor jeszcze klekota, papierki segreguje i układam w woreczkach jedne czerwone drugie czarne z auta zrobili mi wysypisko. Gdy śmieci do woreczkow nasypalem to się rozpadly po pierwszej akcji. Ale pani zapewnia ze są oszczędności i puki co takie na testy muszą byc.PYTANIE CO TU TESTOWAĆ? ???? PRZECIEŻ TO SIĘ NADAJE NA PAPIERKI PO LODACH ALBO NA GUMKi po s.t u kaniu. Pozdrawiam miłą od wysypiska. Popraw się!!!

mixx

Pracował ktoś jako magazynier w Warszawie i może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery.

@mixx

Ogólnie to chłopaki maja mnóstwo roboty cały dzień, ale chyba nie narzekają - stała obsada od kilku lat, jeden nawet awansował w szeregach firmy.

Dziki byk
@Waldek

Z deszczu pod rynne lepiej by mu było zostać technikiem i robić swoje a poszedł z deszczu pod rynne za parę złoty i teraz ma problemy..... śmiechu warte. Pozdrowiam kolegę z pracy awansowicza????

Aplikowałeś do Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik Serwisu (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Czy w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Waldek

Hej, są głównie dla osób na wyższych stanowiskach. Techników głównie szkolą trenerzy w oddziałach firmy.

put-in

Dzięki wam koleżanki i koledzy prawie 50 mln zł zarobione !!! Aż moje 15 letnie klucze i zardzewiały kompresor wyszły z samochodu i zaczęły klaskać !! Taki wynik tylko dzięki temu, że jest zakaz zakupu nowych narzędzi hahahhaha

@put-in

Kolego jak Cię znajdą po IP i numerze sprzętu z którego piszesz to zabiorą ci i ten kompresor i resztę kluczy wrócisz autokarem do domu, zabiorą Ci ostatnią pensje i będziesz nikim. Wiec usiądź pomyśl stul buzię i pracuj

in-put-in
@Dziki

Czyli, na prywatny laptop, kasy brakuje?

Uwaga ludzie

Rekrutacja w Linde to smutny żart, rekrutują człowieka, kierują na badania, umawiają warunki, każą w poprzedniej pracy rzucić wypowiedzenie (z racji końca miesiąca) z informacją że umowa na daną osobę czeka, a okazuje się że potem odwołują wszystko. Człowiek zostaje bez pracy. Nigdy nie wchodźcie w żadne rozmowy z tą firmą bez listu intencyjnego. Nagle piękny kontakt z działem kadr się urywa.

@Uwaga ludzie

Na jakie stanowisko to była rekrutacja ?

Ada

Musicie teraz jeszcze ciężej pracować. Porsze dużo pali...

@Ada

Serce się raduje jak człowiek widzi takie auto, przedłużają umowę o pracę bez podwyżki bo kryzysy ale fura musi być...

Queen
@Ada

Prezio wszedł na szczyt. Problem jest taki że ze szczytu wszystkie drogi prowadzą w dół :) jego problem...

zdaleka
@Ada

Czy to jest moralne? Czy to jest społecznie akceptowalne? Czy stanowisko i władza zmienia człowieka? Ważne cechy o których należy pamiętać: skromność, wyrozumiałość, szacunek względem innych, wrażliwość, pokora, współczucie, dobroć. Wydaje się, że zwycięża pycha, konsumpcjonizm, egocentryzm. Takie jest wrażenie, mogę się mylić.

Adaś
@Ada

A jaki model? Bo z mojej wsi nie widać

Dziki trener

Innej opcji nie widzę! !! Kryzys się dopiero rozkręca firmy będą padać. Przypadków będzie coraz więcej a na jesień będzie brakować chleba i pieniędzy by można go było kupić. Zwalniajcie puki czas. Pozdrawiam kochanego dyrektora. Lepiej zwalniać niz szukać afer ze ten dopisuje godziny czy tamten . Kazdy będzie dopisywal bo każdy ratuje swoją (usunięte przez administratora) Jest za duzo ludzi i jest niezdrowa atmosfera. Każdy chce pracować i zarabiać. I zostawmy tylko tych

Dziki trener

Odpalajcie puki czas lepiej mieć dwóch techników co robią nadgodziny niż 10 co robią otoczkę. Po co my ich szkolimy ??? Czy klient nie może poczekać dzień dwa na konkretnego technika? ? Firma traci każdego dnia na takim zarządzaniu. Jestem technikiem i czekam na konkretne posunięcia a nie bijemy się o robotę. Ja pracuje na 30%mocy

Dziki

Czas na redukcję i wypowiedzenia dla młodych pracowników. Nie ma szans byśmy utrzymali ten stan pracowników. Pozdrawiam

Szogun
@Dziki

Zasada jest prosta, zawsze zwalniasz starych bo: - więcej zarabiają, - wydaje im się, że są nietykalni i, że właśnie w razie czego młodzi polecą, - nic im się nie chce. A stawiasz na młodych, bo im się chce, starają się, żeby nie wylecieć itp...

@Szogun

Młodzi to niech się nauczą najpierw młotek trzymasz w ręce a nie piekarzy naprzyjmowali.

Stosunku

Kolego ja się nie śmieje ale naprawdę pracuje u nas w grupie chłopak co pracował w piekarni a przypadkiem wysłał zgloszenie i go przyjęli. Wiec rzeźnika tez pewnie by przyjęli i tu nie ma się z czego śmiać to jest Dramat

linde
@Stosunku

Ale ja przecież się nie śmieje tylko prawdę piszę. I jeszcze te bzdury wyżej że niby starzy zarabiają więcej a nie dawno jest tutaj wpis, że koleś szkolił nowego i ten nowy zarabiał więcej niż on po wielu latach pracy w linde. Pisze tu ktoś aby zwalniać starych... Zobacz sobie gagatku jak ci nowi robią robotę, pokolenie fejsbuka i czystych rączek... w której firmie jest taka logika aby nie dbać o starych pracowników, lojalnych i z doświadczeniem, gdzie podejście aby takiego pracownika wywalić bez skrupułów, weź mi pokaż taką firmę która tak robi, nie musi być wózkowa... Myślisz, że przyjdzie nowy i zaraz będzie z niego technik ekspert, raczej będzie z niego technik fajtłapa...

@linde

Niestety twoje rozumowanie źle wygląda w słupkach więc pewnie nie muszę kończyć.

jestemnowy
@Szogun

To tak niekoniecznie - Nowi na wejście dostają więcej niż starzy bo za taką kasę nikt z doświadczeniem i wykształceniem nie przyszedł by do takiej roboty - Nie są nietykalni i tak samo się starają a nawet bardziej ponieważ pracują tu już jakiś czas, mają rodziny, kredyty i się po prostu zasiedzieli i może zwyczajnie lubią tako pracę - Chce się A jak się stawia na młodych zwalniając doświadczonych pracowników no to ja proszzzzz I mam nadzieję biorąc po uwagę obecny zapiernicz jak nigdy dotąd pomimo jakiegoś sławnego kryzysu że nie będzie zwolnień.

karolec
@Dziki

Przewracają sie wózki na magazynach a mechabik nie ma pojecia o zabezpieczeniach masztów itp - tragedia, strach tym jezdzic

Dziki trener

Brakuje mi zbiórek na imieniny urodziny i inne sprawy. To było przyjemne byliśmy wtedy grupą a teraz jesteśmy gównem. Juz nikt nie ma urodzin nikt nie choreje w firmie ???nikt nie chce nikomu pomoc to jest firma???

Kierownik
@Dziki trener

Jest 'pandemia' to siedzą w domach chyba normalne jak w każdej firmie, każdy na swoim miejscu - biuro w domu trole w akcji.

Czy Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak, jest multisport

50+

Nie cierpię tej roboty każdego dnia zaciskam zęby i jadę pomału tranzitem. Podstawa to robić sobie zlecenia jak najwięcej bo wtedy widzą ze ,,pracujesz" jak masz mało zleceń to jeździsz na gówniane tematy a jak masz łeb to robisz sobie sam zlecenia na umowach i wszystkim mówisz ze jest zapierdol straszny !!! Dzięki temu robisz to co chcesz a nie to co Ci kazą. Kto mądry da sobie radę ale nie cierpię tej pracy bo mimo że wiem jak to robić by się nie narobić

Ilunastu
@50+

Brawo. Proponuje autorze przeczytać że zrozumieniem opis swojego dnia pracy.

Dziki

Mamy maseczki z logo firmy wielokrotnego użytku. Nareszcie firma dba o nas ☺ biegnę w niej (usunięte przez administratora)

Lip
@Dziki

Maseczki z logiem firmy, kto tu mógł wpaść na tak idiotyczny pomysł. Ach tak to ten co pewnie wymyślił odświętną koszulę z logiem firmy na kołnierzyku hehehe

Lipton
@Lip

Koszule akurat są porządne i dobrze się nosi.

GŁOS PANA

„Czyż nie sprzedają za grosz dwu wróbli? A jednak ani jeden z nich nie spadnie na ziemię bez woli Ojca waszego. Nawet wasze włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się; jesteście więcej warci niż wiele wróbli.

@GŁOS PANA

A mi się wydaje, że ten wirus minie, a skutki gospodarcze nas wykończą...poczujemy jak to się pracuje u Niemca, pensje w dół bat nad glowa i 2x więcej roboty.

Ada

Zaprawdę powiadam wam pierwsze zpalaczę biuro . To one zostanie zredukowane Amen

@Ada

Nie mów hop, ostatnio naprzyjmowali też mnóstwo mechaników którzy nic nie umieją, a nowy dyrektor wszystko widzi.

Aldi

Co widzi???

@Ada

Ja to widzę tak, skoro teraz mało wózków się sprzedaje, to będzie co raz mniej wózków do serwisowania - stare kończą żywot, nowe nie dochodzą. Dlatego należy zredukować liczbę osób w serwisie i postawić na sprzedaż żeby to wszystko odbudować.

obrzezany
@obeznany

Nic nie trzeba redukować w serwisie, chłopaki sami odchodzą a z tymi warunkami pracy, podwyżkami których nie ma od lat raczej tendencja do zwolnień będzie nadal rosnąć. Wózki Linde będą naprawiać piekarze i rzeźnicy bo takich "specjalistów" ostatnio Linde zatrudniło na techników :D

Obeznany
@obrzezany

Gdzie odchodzą? Do małych firm? Nie żartuj, tam o urlopie zapomnij, narzędzi brak, kasa marna i często po czasie. Duże firmy dają podobne warunki lub gorsze. Dziwię Ci się, że jak znasz rozwiązanie swoich problemów - odejście, to z niego nie korzystasz.

Góral
@Obeznany

Siema, ja jestem właśnie po zmianie Linde na inną firmę z mniejszą ilością wózków i pracowników w Polsce. Ogólnie problemów z wypłatami, urlopami itp. co piszesz nie ma, narzędzia może nie są najdroższych marek, taka średnia półka ale zdecydowanie jest ich więcej niż w Linde. Ale ogólnie największa różnicą jest to, że tutaj są wreszcie ludzie, którzy pomagają i uwaga- odbierają telefony. Dodzwonić się w Linde do koordynatora lub co gorsza koordynatorki jest nieraz niemożliwe i nawet nie próbują oddzwaniać. Załatwić cokolwiek trwało bardzo długo. Tu gdzie teraz pracuję nie ma problemów, czegoś nie wiem to pytam i uzyskuję odpowiedzi. Ogólnie jakoś ludzie milsi i przyjaźniejsi. W Linde w ostatnich dniach pracy nawet nie podziękowali za tyle lat współpracy.

@Góral

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Pogadamy za jakiś czas, jeśli w ogóle zmieniłeś robotę. Jeśli faktycznie zmieniłeś robotę i jesteś zadowolony, to gratuluję -nikomu, źle nie życzę. Znam już 2 przypadki osób, jedna z serwisu, jedna z handlowego które przeszły do konkurencji w ciągu ostatniego roku. Gdy pytałem, mówili, że jest super, a od innych znajomych spoza branży, wiem, że plują sobie w brodę...

Góral
@obeznany

Tak, zmieniłem, narazie jest ok ale wiadomo trzeba popracować jakiś czas aby wszystkie aspekty nowej firmy poznać. Ja bym mógł w Linde pracować nadal, to nie to, że jakoś strasznie chciałem nową robotę. No ale tyle lat w Linde a pieniądze w zasadzie takie same jak na początku pracy. No i kierownictwo które na ten aspekt ma kompletnie wywalone, nie idzie się z nimi kompletnie pod tym względem dogadać. Ale już chłopakom których zatrudniają teraz dają pieniądze większe niż ja miałem po latach pracy. No to powiedz sam jak byś się czuł i co byś zrobił jak masz nowego kolegę którego każą Ci uczyć roboty i koleś ma kilkaset złotych więcej od Ciebie na wypłacie. No to po prostu zmieniłem pracę. Moim zdaniem to złe działanie ze strony firmy - brak uznania starych pracowników, ciągła rotacja nie wpływa dobrze - trzeba nowym robić uprawnienia, szkolić ich, ciągle pilnować. No ale to już nie moja sprawa...

@Góral

Jeśli nowy kolega, który uczy się od Ciebie ma na starcie więcej niż Ty, to oczywiście, że coś jest nie tak... Ten problem dotyczy chyba większości firm, bo z kim rozmawiam, słyszę to samo.

@obeznany

Postawić na sprzedarz?? Bez dobrego masła nic nie sprzedacie . Dobry serwis jest masłem dla klienta a handlowiec chlebem. Samym chlebem nikogo nie nakarmimy musi byc dobry serwis to on buduje zaufanie...

Warsaw

Wesołych Spokojnych Świąt bez (usunięte przez administratora) komentarzy. Pracujecie i cieszcie się każdym dniem bo dla każdego z nas może być to ostatni dzień. Nigdy nie wiesz co cie czeka i co cie spotka. Dbaj o dobry dzień i pomagaj ludziom a swoje mądrości odsuń bo i tak świata nie zmienisz nawet (usunięte przez administratora) nie dał rady wiec ty tez nie Dasz.

Idealny

Firma na 6 maseczki mamy spryskiwacze mamy paliwo do samochodow jest wypłata na czas. Najwyzsze standardy europeiskie. Szprzet naiwyższa polka. Jestem z pochodzenia polak i bardzo sobie ta robota chwale

byly

co tam slychac w Gdansku w eurokeszu kto tam jeszcze pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.