Opinie o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

ecd

Chyba nie jest tak źle skoro mechanicy wracają z podkulonym ogonem :D

Wrona
@ecd

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Jeden wraca, dziesięciu odchodzi. Widocznie prywaciarz wymagał większej wiedzy niż Linde.

@Wrona

To ile tutaj jest stanowisk dla mechaników, skoro piszesz, że aż 10 odchodzi na poczet jednego?

Wrona
@Marta

Przynajmniej nie pijesz co do wymagań;) - to mówi samo za siebie:D jeśli nie wiesz ilu jest techników w PL to spójrz w SAP, policz ilu odeszło żałóżmy od 2015, a ilu wróciło. Podpowiem Ci, że wrócił jeden przez 7 lat ;)

@Wrona

No to już nawet nie mam co sprawdzać. ;) Ale skoro tak podkreślasz, to aktualnie piję do wymagań, może się odniesiesz? ;p

Ktos

Czy Linde wciąż prowadzi biznes w Rosji wspierając tym wojnę?

Linde Russia
@Ktos

Niestety, Linde wciąż tam jest. Ciekawe co o tym myślą (usunięte przez administratora) oraz rodziny zabitych dzieci, kobiet, ludności cywilnej w Ukrainie. No cóż, jak widać dla niektórych kasa jest ważniejsza niż życie i pokój. Kasa, kasa, kasa...

Stary dzik
@Linde Russia

Przestań pisać głupoty. Gdybyś się narobił to byś takich głupot nie pisał! Pomysl lepiej o swoich klientach jak zarobić na nich i wzmocnić nasz kraj i siebie zastrzykiem gotówki. Najpierw zmień swoje otoczenie a potem możesz ruszać w świat i go ulepszać! Puki co bierz klucze i jedź coś robić bo ci mózg paruje z tych wiadomości Linde jest spoko!

Aleksandra
@Ktos

Myśle ze to nie jest dobre miejsce na tak poważny temat. Jesteś związany z tą firmą w Polsce ? Powiedz jak Ci się pracuje, jak firmę oceniasz jako pracodawcę ?

spy
@Ktos

@Ktos zadajesz pytanie na grupie dot. opinii na temat Linde MH Polska. W Linde Polska podjęto szereg działań wspomagających uchodzców wojennych z Ukrainy jak wsparcie finansowe czerwonego krzyża, użyczanie wózków widłowych instytucjom zaangażowanym w pomoc Ukrainie czy współpracując z fundacją , która zapewnia długoterminowe miejsca pobytu dla kobiet i dzieci, które uciekły przed wojną.

Alek
@spy

Chętnie dowiemy się liczby - Ile sprzedanych wózków do Rosji, a ile "użyczonych" fundacjom? Już nie ruszając tematu kontrowersyjnych działań "Czerwonego Krzyża" na Ukrainie.

Przodownik

Nie macie ubikacji w domu, że musicie się tu wypróżniać? Robię w Linde 9 lat i z każdym rokiem jest coraz lepiej. Zbieram wiedzę i umiejętności. Nowe samochody dobre pieniądze. Firma jest naprawdę ok nie znalazł bym pracy o podobnej jakości w swoim rejonie! Mega zadowolony przez lata. Pragnę by następne 10 lat minęło w takiej samej atmosferze

@Przodownik

Jak mieszkasz w zagłębiu dziupli, jak uważasz że do "naprawy" półrocznego wózka potrzebna wiedza, a pensja wózkowego +300zł jest dobra - to jak najbardziej! Firma docenia tylko naciągaczy z zawodu i powołania! Oraz nie zbyt zwraca uwagę, na nie zbyt dużych złodziei. Właśnie może dlatego odczuwasz postęp! Tak - można się poobijać, coś tam "zaoszczędzić" i sprzedać. Ale nawet na lewiznę nie pojedziesz, bo z tymi umiejętnościami, to raczej niczego nie potrafisz!

Życie w Linde

Jak działa dział szkoleń z dyrektorem na czele ? Czy lubicie szkolenia czy wnoszą coś w technikę waszej pracy ? Czy to jest dział który coś wnosi w jakość firmy ? Proszę o zadawanie pytań bo jestem zainteresowany pracą w dziale szkoleń tylko chciałbym znać wasze opinie jak to funkcjonuje w Linde.

Aplikowałeś do Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik Serwisu (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Serwisant Mateusz

Witam mam ofertę by iść do pracy do Linde jako mechanik ale powiem wprost nie posiadam jakiegoś super doświadczenia pracowałem rok jako mechanik na produkcji ale przy wózkach troszkę grzebałem ale będę ukrywał że chodzi mi o dobre zarobki i rozwój osobisty

@Serwisant Mateusz

Jak chcesz dobrych zarobków i rozwoju oraz znakomitej atmosfery aplikuj do Toyoty

@Były

Tylko tam niema 130 wakatów :D

@Serwisant Mateusz

No i co? Dostałeś się? Bo tak wnioskuje że ktoś Ci zaproponował pracę :) Napisz jak sobie radzisz, mąż też szuka podobnej oferty :)

Obecny
@Buddy

W Toyocie jest wiele wakatów w całej Polsce więc jak ktoś jest zainteresowany to niech aplikuje.

mit
@Obecny

są wakaty Czyli też odchodzą pracownicy z Toyoty? Bardzo kiepski i taki - mało etyczny- sposób rekrutacji prowadzi TMH, skoro gra na uczuciach pracowników konkurencji zamiast wyszukiwać diamenty samodzielnie

@mit

Rekrutacje są na nowe stanowiska ponieważ nasza konkurencja utraciła wielu klientów na nasze konto. Ja pracowałem u innych producentów wózków i jak powiem jestem mega zadowolony i nie żałuję swojej decyzji. Możecie sami sprawdzić pocztą pantoflową od Waszych kolegów którzy współpracują razem ze mną w Toyocie. Dodam jedno, że generalnie jest brak rotacji a z każdym miesiącem stale rośniemy i nie jest to mit tylko fakt.

T

Panowie kto może niech aplikuje do Toyoty wielu z nas już tam jest i są mega zadowoleni. Szacunek i opieka oraz wsparcie RKS podwyżki godziny płatne za dojazd do klienta i powrót do domu, ciekawe gadżety tak mówią, że również dostają. Teraz wymiana samochodów i tu Webasto ogrzewana paka, kamera cofania i inne. Ja już zdecydowałem i wysyłam CV mam nadzieję, że się odezwą.

++++
@T

Czyży rekruter z Toyoty??? Porozmawiamy jak już tam popracujesz :-) przed zatrudnieniem to złote góry a potem tak jak wszędzie!

Nyssan
@++++

Żal ci ściska? Dwuch Łukaszy, Adam i ten na F nie narzekają. Zarabiają dużo więcej niż w Linde po to przecież odeszli. I odchodzą następni, a nowi technicy nie przepracują roku i uciekają z tego kołchozu. Nie ma już komu robić w Wawie i Łodzi.

Li
@T

no i stało się pakujemy się z Jeronimo.

Hentai

Bo Linde dało ciała i straciło bardzo dużego klienta tzn. Jeronimo, a wcześniej Eurocash i stracą kolejnych. Vivat Roland, Vivat Krzysiek, Vivat Heniek! A Toyota teraz zyska techników z Linde którzy pracowali w JM.

Ciamajda
@Hentai

Róbcie sobie w Toyota znam wielu co tam poszło. Jedyne czego mają więcej to brudu za palcami. W Linde jesteś szanowany i kasa jest ok !

Chłajda

Tylko podwyżki dość śmieszne, a premia nie dodatkowa, tylko zamiast starej :D Czyli sposób obliczenia zmienił się! :D

Mr. T
@T

Ogrzewana paka to opowieść z krainy mchu i paproci????????????

@Mr. T

Skakać dookoła wózka, a nie na pace siedzieć!

Specjalista

Hej jak tam zarobki w Linde MH widziałem że się miejsce zwolniło na Siedlcach, bo serwisant uciekł do TMHPL?

Lechu

Podlegam pod ...... pracuje się bardzo dobrze. Mój kordynator jest spoko. Bardzo cenię sobie pracę. Każda praca ma minusy A w Linde to: Brak kasy! Totalny brak motywacyjnego systemu wynagrodzeń! Totalne zero podwyżek tylko głupie egzaminy które nie dają obrazu kto jest wartościowy. By firmę uzdrowić trzeba. Mobilny kierownik na 10 techników Sprawdza pomaga i pilnuje by wszystkie roboty były na czas dodatkowo jest u klienta i sprzedaje części. Doradca od części zbędne stanowisko nic nie warte. Mógł by to wszystko robić kierownik który zleca pracę pilnuje i sprzedaje części. 10 technikow powinien upilnować

Stary dzik
@Lechu

Masz rację a tak to jest bałagan na maxa kordynator nie ogarnia kto i co. Firma nie wie kto i gdzie pracuje i w jakich warunkach. Powinien być dodatek za pracę na polu w zimie. Ile razy pracowałem dłużej niż 8 godzin przy temperaturze minusowej. Kogo to u nas obchodzi??? Jestem za kordynatorem mobilnym który by zatwierdzał złe warunki pracy i byłby za to dodatek. Niech nas sprawdza bo sporo techników wali w (usunięte przez administratora)a i tak pracują latami i są ekspertami. Musi być kontrola która dokładnie wie kto co robi i może podjechać i go sprawdzić. Tak możemy pokonać konkurencję i zdobyć zaufanie które jest bardzo nadszarpnięte w kraju.

Prosiak
@Stary dzik

A co masz udziały w tej Sp.zO.O.? :D Od tego że sprawdza i tych co walą i CIEBIE - będzie lżej? :D

Sosnowiec
@Stary dzik

Przy pracy ponizej pewnej temp posilki regeneracyjne sie naleza???? a swoją drogą co masz na mysli ze serwisanci walą w ..... ?????

Tak
@Sosnowiec

Oczywiście, do tego - małpka ! Po -40st.C :D

Absurd

To co tutaj się wyrabia to jest absurd. Takiego traktowania pracownika nie spotkałem w żadnej innej firmie. Obiecują godne zarobki i wyposażenie tylko po to by przyciągnąć pracownika. A później to zgrywanie ściemy, że no tak tak będzie jak się umawialiśmy i dalej oszukiwanie i nie wywiązywanie się z warunków.(usunięte przez administratora)Nie dziękuję. Powodzenia!

Mechanikzemtoru
@Absurd

Ladnie?

Absurd
@Mechanikzemtoru

Brzydko

Adas
@Absurd

Cześć możesz się odezwać na priv,chciałbym chwilę porozmawiać o pracy w waszej firmie pozdrawiam adas.slodowy80@gmail.com

Czempion

Jednak moje pisanie na forum coś daje . W końcu ktoś będzie jeździł i sprawdzał jak robicie przeglądy. Brawo zarząd !*!!

Czempion 2

Dlaczego ja mam pozytywne odczucia z pracy w Linde? Dlaczego mi wszystko pasuje? Dlaczego lubię kordynatorke i Dyrektora. Dlaczego nikt mnie nie denerwuje tylko spokojnie sobie pracuje. Bo jestem specjalistą i radze sobie. Zawsze lubiłem naprawiać i dalej to robię i od tego właśnie zależy wasze samopoczucie w pracy. Jak nie macie pojęcia do roboty to tu Marudzicie jak to jest strasznie źle. A Linde zasługuje na pozytywne komentarze !!! Kocham czerwony kolor i MARKE LINDE :-*

Czempion 2

Ja onanista ? A ty kim jesteś (usunięte przez administratora)-maruderą? Po prostu się nie nadajesz do tej pracy. Zmień ją bo szkoda byś się męczył i produkował się na forum. Kocham Linde i jest mi tu świetnie ????

oleknaprezydenta
@Czempion 2

Dla wielu pracowników linde jest naprawdę świetną firmą bo w innych podobnych niestety musieliby... pracować. Takiego walenia ściemy że się pracuje to nigdzie nie widziałem jak w linde. Dlatego wielu starych pracowników trzyma się tej roboty, taka prawda...

@oleknaprezydenta

Tak jak pisałem wielu nie nadaje się do tej pracy i trzeba ich redukować. Nie wiem gdzie widziałeś tą ścieme i którzy to technicy nic nie robią? Ja pracuję ciężko i szukam nowych zleceń bo lubię swoją pracę. Każdy klient to wyzwanie nowy stres nowy temat do ogarnięcia nie każdy sobie z tym radzi. Praca technika to dużo problemów i dużo stresu trzeba być opanowanym i mieć wiedzę bo sama naprawa to nie wszystko. Bardzo ważny jest kontakt z klientem. Kocham Linde--- do pracy koledzy wiem że dobrych pracowników jest sporo!!! Bierzmy się do pracy i pokażmy reszcie kto tu rządzi NIECH POLSKA ŚWIECI SIę NA CZERWONO. Bo to od nas zależy kim będziemy za 10lat.

@Czempion 2

Niby dlaczego, cała Polska ma być w chińskich wózkach? :D

@Chłajda

(usunięte przez administratora) Wózki są Niemieckie

gość

Czy z nowym rokiem nastąpi nowa fala odejść techników do konkurencji. Ponoć szerokooo otwierają\swoje drzwi

Śledź
@gość

Dlaczego z nowym rokiem? Dajmy szansę chłopakom jeszcze w grudniu :) Prawda jest taka że robi się powtórka sprzed 11 lat tylko do kwadratu tym razem.

@Śledź

Ptaszki ćwierkają że odejście techników ma związek z przejęciem dużej firmy przez konkurencje

Hhg
@gość

Czyżby eurocash nam podziękował??

@gość

Szczere mówiąc nie wielu zostało juz tych techników, którzy mógliby do tej konkurencji odejść, ale po bardzo motywującej premi świątecznej, reszta techników która posiadała wiedzę i jakieś chęci do pracy, straci je w zupełności, bo ręcznik to każdy z nas może sobie kupić na bazarze, żadnych motywacyjnych dodatków, premia z adhoc to nie dodatek tylko (usunięte przez administratora) klienta na gruby hajs. Proszę nie pisać pod moją opinią, że jak się nie podoba to se zmień czy coś w tym stylu. Pracuję na mobilu juz 5 rok na poczatku byłem zafascynowany tymi wózkami, nowe technologię i w ogóle, nawetnie przeszkadzał brak tych premi, motywacja do pracy przychodziła sama, ale po pewnym czasie awarie zaczęły sie powtarzać, przeglądy non stop te same... itd. Mam nadzieję, że nowy dyrektor serwisu zdziała coś dla Techników, bo jeżeli nic sięnie zmieni to zarząd będzie musiał zakasać rękawy wsiadać w auto serwisowe i w teren. Chciałbym aby tą opini dotarła do kogoś na samej górze, bo nie wiem czy Ci ludzi nie widzę że jest słabo czy nie chcą widzieć.

Wisienka
@Hhg

Ciekawe z jakiego powodu Eurocash mógł podziękować? Obsługa na poziomie dna, ilość techników na poziomie dna, wiedza techników na poziomie dna, zaangażowanie w życie serwisu dyrektora na poziomie dna, czas reakcji na poziomie dna czy wszystkie te czynniki razem + cena za ten komplet na poziomie kosmosu?

@Wisienka

Jak nie być zmotywowanym do przejścia do konkurencji lub w ogóle do zmiany pracodawcy jak przez prawie 5 lat nie było żadnej podwyżki. Przecież to jest parodia w takiej firmie gdzie z roku na rok przybywa obowiązków dla techników nie mówiąc już jak wzrosły płace nie tylko w branży ale ogólnie na rynku pracy. Niestety "pracą u lidera w branży" ja dzieci nie nakarmię więc niestety z Linde się zwalniam.

Trener

Chłopaki czekajcie mają być podwyzki po 1000zl na rękę

@Trener

Jak pisałem już za długo czekam na jakąkolwiek kasę do góry, w to co piszesz nie wierzę, bo im trudno dać stówkę, dwie co kilka lat a do dopiero 1000zł w jednym momencie.

prezenty z 1 piętra
@elo520

Ale weź pod uwagę prezenty świąteczne z ostatnich lat... Kubek, parasol, plecak, polar, kurtka, ręcznik. To nie są produkty za 5zł tylko PREMIUM. Więc masz tę parę zł na święta. Firma jest przeciwko łapówkarstwu itp więc nie daje gotówki tylko ją za Ciebie wydaje, żebyś się nie zepsuł do reszty ;)

@prezenty z 1 piętra

Nie zapominaj o najlepszym czyli koszuli "wyjściowej" z wielkim napisem linde na kołnierzyku aby się nie nadawała w zasadzie nigdzie do ubrania. Nie ma co, marketing ma tęgie głowy od myślenia. Druga sprawa to ciężko powiedzieć czy to prezent jest na święta bo te fanty są często koło lutego/marca no chyba że im zostało za dużo to dopiero mi wysłali. Parasola np. ja żadnego nie dostałem.

Kierownik
@elo520

Ja też mało co dostaje !!! A w kurtce Linde jeżdżą operatorzy wózków....dostali od handlowca...

prezenty z 1 piętra
@elo520

Nie no, ja tam noszę do kościoła, świetnie pasuje z całorocznymi półbutami BHP za 120 zł :D Parasolki też nie mam, ale wiem że były - kolega który już nie pracuje odebrał "przy okazji" z recepcji.

Jungh
@gość

Widać, że "ustawowo" wolna Wigilia ma zły wpływ na pracowników serwisu. Za dużo wolnego czasu. Szkoda, że na weekendowe dyżury nie jesteście tacy chętni. Ps. Panowie idzie kryzys.

@Jungh

Taa jasne, wolna Wigilia jak ja jutro pracuje, zresztą jak co roku...

@Trener

Jedyne co będzie to kolejne wypowiedzenia Techników, bo z kim się nie rozmawia to już wszyscy mają dość tego wyzysku.

byłypracownik
@Technik

Podczas mojej pracy w linde minimalna krajowa wzrosła w tym czasie ponad 1000zł brutto, gdzie moje wynarodzenie wzrosło w tym czasie o 400zł brutto, niedługo ta minimalna krajowa dogoniłaby moją wypłatę w linde. Technik serwisu z wieloletnim doświadczeniem zarabiający prawie minimalną krajową i jak się nie mamy zwalniać!?

lindetojaja
@byłypracownik

No i co, miesiąc minął i macie te podwyżki po 1000zł? haha

@byłypracownik

Pytanie do @Technik jak sobie załatwiłeś tą podwyżkę 400zł

chyba w Biedronce na magazyniera

Bartus
@lindetojaja

Ja dostalem podwyrzke ☺☺☺jest super będę zapierdzielal

Bartus

Znalazł się kolejny mondry po studiach co błęduw nie robi. Ciekawe czy masz pojęcie w naprawianiu czy umiez tylko bezbłędnie protokoly pisać ??? Bo za protokoły podwyrzki nie dostaniesz. Musisz mieć efekty durzy przerub inaczej będzie siedział z ta sama stawka i płakał jak malo zarabiasz po studiach. Ja skończyłem podstawówke ale mam fach w rękach i mnie wszyscy chcą i dlatego dobrze zarabi i dostaje podwyrzki....

Tyle błędów poprawiłam
@Bartus

Znalazł się kolejny mądry po studiach co błędów nie robi. Ciekawe czy masz pojęcie w naprawianiu czy umiesz tylko bezbłędnie protokoły pisać ??? Bo za protokoły podwyżki nie dostaniesz. Musisz mieć efekty duży przerób inaczej będziesz siedział z ta sama stawką i płakał jak mało zarabiasz po studiach. Ja skończyłem podstawówkę ale mam fach w rękach i mnie wszyscy chcą i dlatego dobrze zarabiam i dostaje podwyżki....

@kali
@gość

Czekamy na Was mamy miejsca w Toy wysyłajcie, aplikujcie.

Konkurencja
@gość

Zapraszam wszystkich zainteresowanych zmianą na lepsze warunki do aplikowania TOYOTA Serwis.

duda

Panowie bez przesady, 8% zwolnień w skali firmy to przecież nic

Dwa lata minęło - to kiedy ta druga część? :D

Były

Jak to dobrze, że mnie to już nie dotyczy. Rozwój żaden przez lata ciągle to samo. Oczywiście dla niektórych jak najbardziej. Niemniej czytam z ciekawości, klimatu nie zazdroszczę. Ja chwalę sobie bycie sterem, żeglarzem i okrętem. Pozdrawiam byłych i obecnych.

@Były

Pozdrawiamy i nie tęsknimy za tobą. Steruj sobie dalej sam tylko uważaj na fale !

Co wchodzi w socjal Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Waldemar

Nic

Misiek 1995
@Waldemar

Za moich czasów warsztaty "On-site" o podstawowe narzędzia nie mogły się doprosić... Oczywiście mogłeś kupić na fakturę i gnać z nią 45 km do biura w Warszawie:)

Waldemar
@Misiek 1995

Najlepsze narzędzia dostawało się od kierownika magazynu dystrybucji Jeronimo, zwrot narzedzi ze sklepów z bułkami w sam raz dla serwisu Linde

Szwregowy

Darmowy parking pod siedzibą firmy

Dx

Nic, socjal jest zawieszony od paru lat

Dominika
@Dx

Jeżeli zawieszony, to ciekawe, czemu w nowych ogłoszeniach na serwisantów jest napisane 'grupowe ubezpieczenie NNW, opieka medyczna po okresie próbnym'.

Dom
@Dominika

No możesz sobie wykupić z jakimś rabatem ten PseudoMED, jeszcze był chyba Multisport, ale to dla biurowych szczurów, bo zwykły robol tyra cały dzień, to wątpię że tęsknie za dźwiganiem żelaza

Kamilo

Kto odszedł/odchodzi z pracy z w Linde jest po prostu głupi. Teraz będą takie premie, że ocielić się idzie, normalnie zbraknie liczb na pasku przelewu :D

Prosiak
@Kamilo

Takie to jakie? :D

abc
@Kamilo

kto dostanie, to dostanie, nie ma takiej opcji żeby dali wszystkim pracownikom

Czempion

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Stary

Z doświadczenia wygląda mniej niż ustalone na rozmowie. Najpierw wmówią Ci ze to było ustalone dopiero po okresie próbnym, a później powiedzą ze pierwsze słyszą.

Waldek
@Stary

Po prostu "źle się zrozumieliśmy" ;)

Weronika
@Stary

Czyli jak to wygląda faktycznie? Ile Linde oferuje na rozmowie a jak to wygląda na starcie zatrudnienia i po okresie próbnym? Czy stawka wtedy w ogóle rośnie po przejściu z okresu próbnego na normalną umowę? O ile?

Szwregowy

Podstawa coś pod 6tys. Brutto czasami są pewnie ale nie wielkie

Radosław

Jeśli w rekordowym 2019 nie było kasy na podwyżki, to w tragicznym 2020 pracownicy będą dopłacać żeby pracować w Linde? Teraz nagle okazuje się że 150 osób w biurze tak naprawdę nie musi pracować, a serwis utrzymuje tych wszystkich DARMOZJADOW tak samo jak utrzymywał przed pandemią. Nie potrzeba tylu dyrektorów, samochodów służbowych, powierzchni biurowych... Zwolnijcie kogo trzeba i dajcie pieniądze uczciwie pracującym. Oddać Arteony kupić Logany!

Jarek
@Radosław

Kolego od dawna pisze ze koordynatorzy z biur do domów. Niech pracują mobilnie pilnują klientów i sprzedają czesci i umowy. Niech będą przy klijencje niech wiedzą probkemy ale tez i mozliwosci. Po co nam ta cała otoczka tych doradców i koordynatorów ? Jeden techniczny koordynator na kilku techników którzy pilnują swojego rejonu . Dało by to połowę mniej samochodów, zwiększyło by wydajność i jakosc swiadczonych uslug przez techników. I nie trzeba by było tyle miejsca w biurach za które płacimy. Mam nadzieje ze ten kryzys który dociera do nas spowoduje reorganizację pracy i nastanie porządek!

Krasnal
@Jarek

To samo dział szkoleń egzaminy i cala otoczka komu to potrzebne?? Koordynator widzi najlepiej jaką technik ma wartość dla firmy jak działa jakie przynosi zyski. Na podstawie efektów i lat pracy powinna być udzielana podwyżka. Było by to sprawiedliwe i nie generowalo tylu kosztów co teraz. TO NAPRAWDE Nikomu NIE Potrzebne

@Jarek

To jest nie do wykonania bo koordynatorzy muszą o 16 zabrać żony z Linde :D gdzie tu oszczędność? ;)

bolo
@Radosław

Fajnie że jeżdżą arteonami a człowiek robi zdekompletowanymi narzędziami które chyba kupili jeszcze jak firma powstawała...

obeznany
@Radosław

Żeby serwis miał co robić, to ktoś musi najpierw te wózki sprzedać... Zapewne na to geniuszu nie wpadłeś. Sprzedaj chociaż jeden wózek, to zrozumiesz ile to roboty, papierów, formalności. Akurat w Linde przerostu biurokracji nie ma. Póki co jesteś darmozjadem, bo inni się namęczą żeby sprzedać a ty z serwisem przychodzisz na gotowe.

@obeznany

Wczoraj sprzedawales kiełbasę a dzisiaj wózki. Nie masz pojęcia co sprzedajesz dlatego sprzedaz nie idzie. Tak jak w kiełbasie nie wiesz co jesz tak samo ty nie wiesz co sprzedajesz. To serwis trzyma tą firmę

Jaki
@Technik

Nikt tego nie rozumie ale od jakości serwisu zależy zaufanie klienta. Handlowiec tylko obiecuje gruszki na wierzbie a to serwis wszystko prostuje i poprawia. Dlatego my technicy nie mamy do was szacunku bo rzadko którego możemy poznać tak szybko odchodzicie sprzedawać śmierdzącą kiełbasę albo kurczaki bo na tym jest lepsza kasa niż na wózkach i zero stresu jak kiepski towar to klient padnie i nie reklamuje. POZDRAWIAM. Zmieńcie dział szkoleń bo to .....

Obeznany
@Jaki

Proste pytanie, co będziecie serwisować jak dział handlowy nie będzie sprzedawał? Serwis zawsze można komuś zlecić a bez sprzedaży firmy nie ma. Z tym odchodzeniem, to bym nie fikał ponieważ gdzie indziej jest jeszcze gorzej, ale ci co odeszli nigdy ci tego nie powiedzą bo im głupio. Myślisz, że w małych firmach jest raj? Tam nawet wypłaty możesz na czas nie dostać... pogadamy po kryzysie. Lubisz prawdziwy hardcore, firma na T zaprasza. Lepiej doceń to co masz, bo możesz się ździwić.

Nieobrzezany
@Obeznany

Głupie stwierdzenie co będziemy serwisować. Będziemy serwisować wózki które wymagają napraw ponieważ mają już swój przebieg a firmy nie będą zamawiać nowych wózków bo kryzys. I tu boli (usunięte przez administratora) handlowców.,. Firmy będą starały się utrzymać w ruchu to co mają. Firmy będą potrzebowały zapewnić sobie ciągłość produkcji i nie będą zamawiać nowych wózków u "chandlowców" od kiełbasy i ryb zwłaszcza że(usunięte przez administratora) robotę jak trzeba. Liczy się tylko zysk a potem dział serwisu musi świecić oczami przed klientem jak trzeba poprawiać po paprakach. Więc jak dział handlowy nie będzie się wyrabiał ze sprzedażą to pod warunkiem że będziemy potrafili utrzymać stałych klientów to dla nas paradoksalnie więcej roboty :)

Niebrzezany
@Nieobrzezany

No i za pomniałem dodać że marketing i handel też można zlecić firmie zewnętrznej :)

waluś się
@obeznany

W Linde przerostu biurokracji nie ma i jednocześnie twierdzisz że masz od (usunięte przez administratora) roboty papierkowej. Nie rozumiem. Jak masz za dużo roboty papierkowej to zgłoś się do ZUSu. I sprawdź co to znaczy..Pracujesz w :kororcyji: i przyjłąłeś warunki współpracy to (usunięte przez administratora)

Patrzezboku
@waluś się

Coraz mniej tu opinii o firmie a coraz więcej wynurzeń frustratów. Źle to swiadczy o was i o powodach dla których firmie wszczyscy trwacie. A to że ten dział lepszy a to że tamten zły. Żenada. Żadnej merytoryki. Załóżcie sobie gdzieś forum do puszenia się bo ten portal ma służyć do innych celów.

zbokupatrze
@Patrzezboku

Większej (usunięte przez administratora) ostatnio nie słyszałem, że nie ma tu opinii o firmie. Czarno na białym jest opisane jak wygląda praca w Linde a frustracja z czegoś się bierze. Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem no albo jak kierownictwo z Linde patrzysz na świat przez różowe okulary i starasz się unikać rozmów o problemach, które trzeba rozwiązać.

Patrzezboku
@zbokupatrze

Jak co chwilę będziesz pisał zmieniając nick to nic nie zmieni. Przecież widać że hejt wylewa tu jedna, góra dwie osoby co rusz zmieniające nicki. Hejt to nie opinia. Są osoby którym zawsze coś nie pasuje i gdziekolwiek będą pracować zawsze będą narzekać na pracodawcę. Doceń co masz, na forum publicznym nic nie zmienisz na lepsze a zły to ptak co własne gniazdo kala. To kolejna firma gdzie takie osoby wypisują dyrdymały a rzeczowej informacji nie ma jak zasięgnąć.

@obeznany

Wózka demo nie możecie wysłać gdzie klient wymienia cała flotę. Still Toyota mogli, a Linde nie. W magazynie jedzily same Linde i teraz nie ma już żadnej sztuki. Serwis żyje z tego co sam wypracował i tam gdzie są stare wózki. Nowe wózki to się tylko łata na gwarancji bo się rozkręcają i leją jak z cebra olejem. Po gwarancji jeśli klient miałby to(usunięte przez administratora) serwisować to pracowałby chyba tylko po to żeby na ten serwis zarobić.

Obeznany
@Radosław

Jeszcze raz spytam ,,geniuszy'' z serwisu - skąd się biorą wózki w serwisie? My je sprzedajemy żebyście mieli robotę. Piszecie, że możecie serwisować stare wózki a skąd one się wzięłu u klientów? My je sprzedaliśmy... Każdy wózek wcześniej czy później padnie i skąd się wezmą nowe? My je sprzedamy... Oczywiscie można nowych nie sprzedawać, ale wtedy z każdym miesiącem będzie spadać liczba wózków w serwisie więc będzie trzeba zwalniać ludzi z serwisu geniuszu... Piszesz, że po magazynie jeździły same Linde... zgadnij dlaczego klient poprosił o wózki demo konkurencję? Bo widocznie znowu serwis nawalił. Gdyby klient był zadawolony z serwisu linde, to by nie prosił konkurencji o pomoc. Powiedzmy sobie szczerze, patrząc po tym kogo się zatrudnia teraz w serwisie, wniosek jest taki, że każdy może to robić. Klienta wam załatwia dział handlowy, koordynator ogarnia wam robotę żebyście się nie zgubili, dostajecie wszystko na tacy... Gdzie jechać, po co jechać, o niczym nie musicie myśleć, do tego komputer ogarnia wam połowę diagnostyki, co jest zepsute, jak wymienić, jakie części wymienić. Jeszcze trochę i zdalna diagnostyka załatwi połowę waszej roboty.

StachuJones
@Obeznany

No to zlikwidować serwis mobilny i stacjonarny, warsztat przerobić na salon wystawowy wózków i z głowy. Firma zaraz stanie na nogi i nie będzie mieć już żadnych wydatków tylko zyski.

bbb
@Obeznany

Sorry , wydaje mi się że spadłeś jakąś sekundę temu z księżyca, Polecam jako lekturę "Metoda tęczówki" ,"Jedna rzecz". Firma jest jak żywy organizm, a w tej firmie jest sepsa możesz myśleć o tym co chcesz ale to fakt ci którzy odchodzą mają doświadczenie , wiedzę i odwagę takich ludzi przejmie każda firma która rozsądnie zarządza swoimi kadrami.. Możliwość uzdrowienia jest, wymaga to jednak ogromnego wysiłku i wspólnego działania, a nie kierowania się urażonym ego. Z mojego punktu widzenia. Koordynator konkretny przypadek o pracy serwisu nie ma bladego pojęcia - to widać po decyzjach jakie wydaje - stara szkoła mówi, jeżeli reakcją na twoje polecenia jest złość to nie jest jeszcze najgorzej, ale jeżeli to śmiech to trzeba to przemyśleć, Biuro załatwić konkret z panią w biurze to ogromne wyzwanie dla petenta. Szkolenia, jak można się szkolić i pracować, człowiek w danej chwili może się skupić tylko na wykonywaniu jednej czynności, tak mówi nauka - więc jaki to ma sens - najlepiej wyszkoleni technicy to jakiś żart, Chyba że weźmiemy pod uwagę ilości godzin szkolący instruktorów tylko co to daje. Nie wszystkie komórki organizmu są zarażone, rozsądne wychodzą z firmy, mocne próbują zostać i walczyć z ignorancją i hipokryzją ale czy przetrwają, słabe przytakują i w końcu staną się niewolnikami aż zostaną zeżarte. A teraz / nie oceniaj tylko rozejrzyj się i sam wyciągnij wnioski.

ddd
@bbb

Masz udziały? Po co masz ratować? Obecnie stosowana metoda deszczówki - czyli (usunięte przez administratora) od góry do dołu :D Załóż firmę i tam uprawiaj metody z książek! Tu nikomu tego nie trzeba. Dużo miłych ludzi pracuje, ale fachowości - brak!

Greg

Witam, czy ktoś może opisać jak wygląda praca na magazynie? I jakie wynagrodzenie średnio wynosi na magazynie. Pozdrawiam

Ładnie kasowane są tutaj komentarze o działaniu doktora Rolanda! Ciekawe dlaczego nikt nie może wiedzieć o degradacjach i obsadzaniu jego ludzi zatrudnionych bez jakiejkolwiek rekrutacji?

obserwator

Nie wiem co Was tak dziwi, że ktoś nowy kto odpowiada za wyniki wielkiego działu obsadza kluczowe pozycje swoimi sprawdzonymi osobami. Tak jest wszędzie wiec nie rozumiem w czym jest problem. Skoro za coś odpowiadam to chcę mieć na to wpływ. Firma to ludzie. Skoro coś nie działa tak jak powinno a mam na to lekarstwo to aplikuję to lekarstwo. Tym lekarstwem m.in. są sprawdzeni pracownicy.

negocjator
@obserwator

Chyba przy....du....pa...sami a nie sprawdzonymi pracownikami. Ja się grzecznie pytam gdzie jest jakaś oficjalna wewnętrzna rekrutacja tak zachwalana przy przyjęciach do firmy.Może jakiś konkurs, komisja, cokolwiek?

On
@obserwator

To sie kłóci z polityką firmy o wewnetrznej rekrutacji. Lepiej ściągnąć ludzi którzy nie mają pojęcia o wózkach i ludziach tu pracujących. A(usunięte przez administratora) dyrektora zrobią takie wyniki ze hoho!

Krokodyl

Doszły mnie słuchy ze Rol do końca roku i leci !!! Miał być szał miał coś zmienić a jest na wypowiedzeniu ale może i dobrze będzie nam się lepiej pracować.

Żaba

Czy to potwierdzone?

góść
@Krokodyl

Nie był bym zaskoczony jak Roland starci pracę .Tracimy bardzo dobrych techników oraz klientów . Jak bym był prezesem to już dawno bym go pogonił . Do tego rozbity dział doradców technicznych. Żenada I TYLE

@góść

Wszystko zniszczone, brawo Krzysztof i Roland, chociaż dziś Krzysztof to tylko pionek, bezdecyzyjny dyrektor. So True.

Piton
@Krokodyl

Czytając opinii sprzed parę lat - było dokładnie to samo. Czyli nic on nie zmienił. Czy w + czy -.

Szukam pracy

Czy młody technik ma szansę na godziwe przywitanie i wsparcie starszych techników? Czy płaca jest w okolicach 4 dla młodego. Czy firma was wspiera i pomaga. Robiłem przy koparkach i szukam lepszej pracy czy tu można zagrzac miejsce??

Doradca
@Szukam pracy

Stary technik który nie zarabia 3 chętnie i godnie Cie przywita jako golasa, który dostaje 4. To przecież naturalne :D

@Szukam pracy

Poszukasz po samochodzie - może zostawi jakąś mapkę gdzie skarb leży... Przed zwolnieniem stare piraci czasem tak robią ! :D

Enek

Z roku na rok wielkie G. Zero bonów zero socialu.zero premi.Kompletne zero. Najgorsza firma w jakiej pracowałem gdzie nie pojadę wszędzie coś ludzie dostają a Tu nic prócz śmiesznej wypłaty. Stanowczo odradzam wszystkim co szukają pracy

Vbvbv

Technik 3tys netto śmiech na sali. W piekarni pracuje brat i zarabia 3700netto. Robota w cieple i w normalnych warunkach. A tu stres problemy gonitwa po co mi to. Idę do piekarni mam dość tych smarów i tej atmosfery wielkich dyrektorow co nic nie mogą prócz głupiego gadania że jest dobrze. To już stało się żałosne i te wielkie podwyżki na które czekamy po 10 lat. Młodzi w to wierzą ja już nie. Trzymajcie się chłopaki

Kodak

Roland fajny chłop pracował że mną kilka dni jako technik. Bardzo miły. Oby tylko ocalał przy obecnych zmianach jakie nas czekają bo dba o nas techników. Niczego nam nie brakuje

Brudasy

Siema!!!! jak rękawice jak wasze portki i kamizelki jak wasze części zalane wodą,jak wasze premie,zamarzniete (usunięte przez administratora) smierdzace!!Dalej kochacie Markę premium i czekacie na podwyżki.....HAHAHA Jeszcze parę takich spotkań a (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.