Opinie o Akzo Nobel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akzo Nobel o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Warszawa

Czesław

Opinia jest jak (usunięte przez administratora) - każdy ma swoją. GBS na Krakowiakow ma fajna atmosferę, ludziom się chce. Widać ze zależy im zarówno na rozwoju ludzi jak i na aspekcie biznesowym. Nowe fajne biuro w słabej lokalizacji dla większości osób. Firma organizuje dużo eventow, szkoli wewnętrznie dba o pracownika i liczy się z naszym zdaniem. Nowo powstałe centrum wiec jak ktoś oczekuje procedur i jasno określonego stanowisko to powinien szukać gdzie indziej. Jeśli zaś ktoś potrafi się odnaleźć w chaosie i ten chaos samemu kształtować aby było go mniej to nada się idealnie. Płaca rynkowo w zależności od doświadczenia, bez szaleństwa ale tez bez lipy. Management pozytywny, normalny aczkolwiek znowu każdy ma swoją opinie. Polecam z czystym sercem.

ZAINTERESOWANY

Kto jest teraz dyrektorem SSC? Słyszałem, ze poprzednia pani dyrektor wyleciała. I tak dość długo znosili jej ekscesy.

Uut
@ZAINTERESOWANY

No wyleciała w końcu. Nowa osoba jest z wewnątrz.

Tylko ja

Jest rekrutacja na site leadera. Skoro jesteś zainteresowany to aplikują. Będziesz miał szansę się wykazać.

Contractor
@ZAINTERESOWANY

Jako contractor miałem okazję obserwować rozwój GBSu. Nie widziałem nigdy lepszego leadera na takim stanowisku (a widziałem paru). Jasna wizja, mnóstwo pracy, osobistego zaangażowania, świetna praca z ludźmi, dbanie o to by się tam dobrze czuli. Postawiła GBS na nogi, wzrost zatrudnienia z 50 do 300 osób w rok, nowe biuro, kilka równoległych tranzycji, rozwiązywanie problemów, oczekiwania z każdej strony, eventy i to przy ciągłym zaangażowaniu zaangażowaniu pracowników (nawet w wybór krzeseł czy wystroju biura). Dała z siebie 200%, przeprowadziła SSC przez najtrudniejszy okres i jak już samo się kreci postanowiła złapać oddech. Nie widziałem lepszej "dyrektorki"...

Do contractora
@Contractor

Ciekawe co masz napisać skoro byłeś na łasce i niełasce - chociaż może się tobie podobało. Z mojej strony - chaos w.tranzycjach i procesach. Jak śmiesz zachorować to musisz się tłumaczyć i manager ciągle wysyła ci SMS, że i tak masz coś dopilnować. A później i tak polajanka, że jak śmiesz mieć 4 dni zwolnienia lekarskiego. Brak udogodnien jakie są w innych ssc. Odejście w takich warunkach to chyba nie złapanie oddechu - bo jak ktoś łapie oddech to się odejście ogłasza z wyprzedzeniem. A teraz łatwo zobaczyć, że dopiero co ruszyła rekrutacja na jej następczynię. Uważam, że sporo jest do zrobienia i naprawienia - nie tylko w gbs.

Również zainteresowsny
@ZAINTERESOWANY

Nie wiem o jakich ekscesach mowa, opinie na temat site leadera były bardziej niż pozytywne. Ten komentarz to bzdura jakich wiele na gowork. Fakt w firmie jest chaos i w tym momencie nie jest dla każdego natomiast nie ma to żadnego związku z site leaderem. Jeśli ktoś nie ma cierpliwości a oczekuje dołączyć do firmy w której wszystko jest podane na tacy i działa w 100 % to faktycznie nie polecam, ale jeśli ktoś wie co to znaczy w rok zbudować centrum na prawie 400 osób i wciąż ma uśmiech na twarzy, chciałby partycypować w tworzeniu czegoś od podstaw, nie krzywi się gdy zupa jest za słona to jest to świetna firma gdzie można się wiele nauczyć ????

zzz
@Również zainteresowsny

A czyje opinie były bardziej niż pozytywne? Skoro taka była dobra to czemu stało się to co się stało. Jeżeli ktoś odchodzi z własnej woli to jest to ogłaszane na kilka miesięcy w przód. Ale oczywiście są też i osoby którym bylo bardzo dobrze, ale chyba jednak niezadowolony z szefowej było więcej, skoro już jej nie ma.

Yyyz
@Uut

Jeśli ktoś wylatuje, to bezpośrednio po 1:1 - z szefem i HR, i tyle go widzieli. Gdyby wyleciała, na pewno nie pozwoliliby jej zrobić townhalla, zachować (do dziś!) dostępów, sprzętu, auta(?) etc. A jeśli ktoś ordchodzi z własnej woli, ale do końca pracuje i ma misje do dokończenia, to może nie mieć interesu w opowiadaniu o tym przez 3 miesiące wszystkim naokoło, nie?

azx
@Yyyz

Pożegnali się pewnie za porozumieniem stron. Nie sprawdziła się i tyle. Nie złamała prawa żeby była descyplinarka. Dobra mina do złej gry. Dostępny zostały bo pewnie tak działa IT - btw są już komputery? Z resztą gdyby była dobra to by została w organizacji na innym stanowisku - przecież pełno jest spadochroniarzy. Inne komentarze tutaj dobrze pokazują co i jak wyglądało. Jeżeli dla ciebie było tak dobrze z nią to życzę ci, zeby w nowym miejscu cię ściągnęła. Ja wolę pracować z innymi ludźmi.

Zejdź na ziemię
@Yyyz

Jak ktoś odchodzi bo chce to jest następcą przygotowany i wdrożony, żeby nie było żadnych problemów. A teraz dopiero jest ogłoszenie na pracuj. Coś mi się wydaje, że to sama pani była dyr pisze. Bo skąd by wiedziała o takich informacjach jak samochód służbowy.

AkzoPolka

Chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Kompletna maskara, jeśli chodzi o managerów, nie wiedzą co robią i jakie są procesy mimo tego mają całe teamy pod sobą i nigdy wcześniej w HR albo GBS'ah nie pracowali. Przysyłają więcej Holendrów, żeby naprawili jednak znowu albo bez doświadczenia albo takich przed emeryturą. Grube ryby w GBS i Akzo NL odchodzą grupami, grupami! Management sobie bonusy i podwyżki nie niszę niż 5/10 K. Biuro poza jakim kol wiek normalnym zasięgiem komunikacji i z wielką łaską i problemem o pracę z domu. Jednym plusem są ci wszyscy ludzie ze zwykłych drużyn, którzy naprawdę chcą lepiej. Żadnych normalnych benefytów- tylko trzeba do wszystkiego dopłacać, żadnych imprez, żadnych pieniędzy na wypady, żadnych dodatków, non-stop wszytko skrócane. Jeszcze 2 miesiące temu było do przeżycia teraz już nie warto. Jedyne co teraz się słyszy; ale za to macie super biuro i niedługo lepiej będzie.... I jeszcze wszyscy uciekają i praca za 3 alb 5, HR wewnętrzne uciekło i na pewno będzie jeszcze uciekać

AkzoPolak
@AkzoPolka

Co za bzdury, nie wiem skąd informacje o bonusach dla managementu. Imprez było sporo już nie mowie o inicjatywach. Następna sfrustrowana dusza, wydaje mi się, ze podczas rekrutacji jest wspomniane o chaosie jaki panuje przy ciągłych zmianach ogólnie w całym Akzo a dodatkowo przy tranzycjach. Jeśli ktoś nie był na to gotowy to nie powinien dołączać proste.

Yyy
@AkzoPolak

Ale komentarz: na rozmowie się wspomina o dynamicznym środowisku pracy - to znaczy, że ludzie mają być wdzięczni, za permanentny chaos, problemy i nerwy. Z resztą całe akzo działa podobnie. To już nie te czasy, gdzie ludzie się bali odejść. W każdym ssc są problemy, ale się nad nimi pracuje i ważne jest żeby ludziom pracowało się lepiej - a nie tłumaczyło jak powyżej. Z resztą chyba ludzie głosują nogami. Trochę brzmi jak bełkot HR.

Witam serdecznie. Czy ktoś może miał okazję pracować w Akzo Nobel w dziale księgowości(z językiem niemieckim) ? Jak to wygląda pod względem atmosfery?

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KLM

Jakie są zarobki w GBSie? Jakie widełki?

Warszawiak
@KLM

Ile może zarobić doświadczony pracownik z ok. 5 letnim stażem w zakupach, HR etc.?

Dariusz

Katastropha, chaotyczma firma,

Jak szefostwo w Akzo Nobel? Spoko traktują ludzi?

Zależy w którym dziale. O jakiś konkretny chodzi?

Możesz ogólnie napisać jak jest atmosfera miedzy pracownikami i relacje podwładny -szef. Można uznać, że są koleżeńskie?

X

Są super. Relacje bardzo przyjacielskie

Qwerty
@Marek

Nie da się ogólnie opisać relacji podwładny szef. Zależy od działu. Odpowiedzia na tak zadane pytanie może być tylko "jest różnie".

Pracowałam na PS

Układy i jeszcze raz układy. Pracuje tam i widzę jak jest. Tylko układy i kolesiostwo. Rządzi jeden mistrz i tylko on może mieć rację. W dodatku wszystko w zmowie ze swoją podwladna z która podobno ma romans-tak mówią inni pracownicy.

Mirek
@Pracowałam na PS

Chyba pomyliłaś miejsca bo opisałaś co się dzieje w fabryce w Pilawie a tu piszemy o Warszawskim oddziale korporacji...

Rekrutowany

Jesli chodzi o rekruracje to jedna z wiekszych amatorek jakie widziałem. Byłem rekrutowany do SSC na stanowisko I2P analyst. Jeżeli chodzi o HR to rozmowa była bardzo dziwna gdyz miałem wrazenie ze Pani z HR chce mnie zniechęcić do stanowiska ????. Po drugie jak zapytała mnie o moje aspiracje zawodowe ( w tym przypadku jest to GL) to dostałem odpowiedz ze nie mamy o czym rozmawiać bo oni teraz szukaja do AP i boja sie ze bede sobie szukał pracy w GL. Pomijam fakt ze odpowiedz ta poprzedził monolog o tym jak firma sie rozwija i jakie daje mozliwosci rozwoju... Dobijajac do brzegu akurat nie to zniesmaczyło mnie najbardziej... Jesli chodzi o mnie to dla mnie jest mega nieprofesjonalne umawianie sie z osoba na rozmowe kwalif. i nie informowanie jej o jakimkolwiek rezultacie !!! Na szczescie był to dla mnie 3 wybór wiec zapewniam,że nie jest to hejt zwiazany z nie przyjeciem mnie. Wstyd Akzo wstyd...

Edi

Słyszałem, że potrzebują kogoś na Podkarpacie. I chyba dobrze bo pusto na półkach

Dariusz
@Edi

Zgadza się, firma prowadzi w tym momencie nabór, ale wszystkie stanowiska dotyczą pracy w Warszawie: https://pracodawcy.pracuj.pl/akzo-nobel-car-refinishes-polska-sp-z-o-o,11777 Czy mógłbyś (lub ktoś, kto jestem tam zatrudniony) podpowiedzieć na którą ofertę najlepiej byłoby aplikować?

Body

Witam, Interesuje mnie praca w Akzo, proszę napisać jak wyglada praca przedstawiciela handlowego ds. Detalu ile wizyt dziennie Jaka podstawa jest realna na początku pracy i jakie premie? Jakie narzędzia dostaje ph czy są do celów prywatnych? Proszę o odpowiedzi na temat a nie złośliwości Pozdrawiam ;)

an
@Body

Średnio 6–8 wizyt, chybya ze koniec q to troche więcej. Podstawę sam negocjujesz, o premiach zapomnij. Narzedzia dobre tzn. i phone, i pad , laptop, skoda octavia. Z wszystkiego możesz korzystać również do celów prywatnych.

PH
@an

Co ty opowiadasz” zapomnij o premii”? Jak to w handlu plany się nie zrobią same ale są do zrobienia. Dużo promocji i wsparcia. Ci którzy się angażują to zarabiają . Warunki pracy i sama firma są ok. Wiadomo że jest to korporacja , ale jedna z najlepszych w jakiej pracowałem . A pracować trzeba jak wszędzie. 6-8 wizyt biorąc pod uwagę FMCG 15-20 naprawdę niewiele, specyfika pracy inna. Szczerze polecam.

Spotter
@PH

Słuszna racja Popieram takiej firmy teraz ze świecą szukać Firma wymaga tylko sumienności a w zamian daje bardzo dużo

Aleksandra
@Spotter

Super, że tak doceniasz tego pracodawcę - nieczęsto bowiem się to zdarza. Stwierdziłeś, iż firma Akzo Nobel "wymaga sumienności, a w zamian daje bardzo dużo". Co miałeś przez to konkretnie nie myśli? Co takiego daje ta firma swoim najbardziej zaangażowanym pracownikom? Zachęcam Cię do sprecyzowana swojej poprzedniej myśli, bo jest ona niewątpliwie ciekawa.

Proszę, żebyś następnym razem miał na uwadze fakt, że na forum GoWork.pl raczej staramy się unikać używania danych personalnych - nawet samych imion. Widzę, iż masz pewne obiekcje co do jakości obsługi w Akzo Nobel. Rozmawiałeś może na ten temat bezpośrednio z Kierownikiem? Oczywiście bardzo serdecznie zachęcam Cię do dalszej aktywności na tym wątku.

Jacek
@Marta

Jestem częstym klientem i raczej ta Pani siedzi na telefonie niż komuś coś doradzi(usunięte przez administratora)

Mikołaj

Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale wypowiadasz się na forum dla pracowników firmy, a nie klientów. Oczywiście Twoje uwagi są ważne i wpływają na wizerunek OBI, ale prosiła bym osoby zatrudnione o większą aktywność w tym wątku. Chętnie dowiem się o wysokości wynagrodzenia i atmosferze w pracy, więc czekam na Wasze opinie.

Ervin

Hej, dajcie info o jakich marketach mówicie bo przeprowadzam się do wawy i szukam roboty w tej branży. W grę wchodzi doradca w casto czy Leroy lub właśnie jako sprzedawca Akzo. Kiedyś dla nich merchowałem więc coś tam o ich produktach wiem ale zastanawiają mnie warunki pracy i plany sprzedażowe. Może ktoś nakreślić jakie teraz są targetu na tych większych halach?

Dawid
@Ervin

Aktualnie w firmie Akzo Nobel poszukiwany jest doradca techniczno-handlowy i przedstawiciel handlowy do spraw detalu. Wymagane jest dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne. Oferują interesujące programy szkoleniowe i atrakcyjny system wynagrodzenia. Daj znać jeżeli będziesz zainteresowany.

Siema dla tych co chcą się zatrudnić jako reprezentant handlowy sytuacja jest obecnie tragiczna. Połowa osób ktore zaczynaly w ciagu dwóch lat już się zwolniła ze wzgledu na targety nie do wyrobienia. Jak ktos trafił market w ktorym sie super kreci to jeszcze w tym siedzi jak ktos gorszy to nie ma szans na kase i to nie ma znaczenia jak kto pracuje. Targety powiekszaja co roku i nie wazne czy je wyrobilas czy nie jak mialas target roczny 1mln zloty a zrobilas 700tys to w przyszlym roku bedziesz miala 1mln i 100tys bez skrupułów wiedza ze nie wyrobisz ale zawsze mozna sie oszukiwać że może sie uda dobre czasy sie skończyły w tej firmie... pozdrawiam

on
@pracownik

Typowe podejście korporacyjny. Dziwne to nie jest.

Słoik

Cześć. Jak obecnie wygląda sytuacja KARów? Ponoć nie jest za wesoło ale chciałbym poznać opinie ludzi którzy są w środku

Czesiek
@Słoik

Sytuacja dla chcacych pracowac jest bardzo dobra. Sa umowy o prace na czas nieokreślony, kasa na czas.

ktoś
@Czesiek

Czy kasa czy na czas i umowa na czas nie określony , to cechy które określają, że praca jest "cudowna" ?

Iwo

Nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą zadowoleni bo niestety nie wszyscy jednakowo pracują i stąd narzekanie.

Zemszcze sie

(usunięte przez administratora) za miesiąc pracy przy targecie 102% wypłacili 900zl. Z firmą urwał się kontakt, unikajcie tej firmy !!! Moje sugestie dla Akzo Nobel: Zamknąć firmę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę

Arnsberg- AkzoNobel

Pracuje w AkzoNobel od 1998 na produkcji farb proszkowych w Niemczech. Jak chodzi o klimat w firmie to przez ostatnie 5 Lat nie byly za ciekawie,ale teraz duzo sie pozmienialo na dobre. Co do zarobkow sa OK ale mysle ze sie niebawem cos zmieni na lepsze dla pracownikow. Pozdrawiam

Gg

W akzo jest tak super że, właśnie wisi ogliszenie przez agencję pracy xD lol Tym bardziej do tego obozu nikt nie przyjdzie albo przyjdzie na dzień dwa i już nie wróci:) brawo !

Jerzy

Idealnych firm nie ma i zawsze można coś poprawić. Druga sprawa to jak ktoś pracuje z zaangażowaniem to z całą pewnością nie narzeka!

EMER
@Jerzy

Nie narzeka ten co nic nie robi

Zuzanna

@EMER każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy. Z Twojego wpisu tak naprawdę za wiele nie wynika. Będziemy wdzięczni, jeśli rozwiniesz swój komentarz do obiektywnego wpisu. Każda wypowiedź jest cenna, pod warunkiem, że będzie zgodna z zasadami regulaminu naszego forum.

EMER
@Zuzanna

A czym mam argumentować??? Kto tam pracował ten wie, Proszę przyjąć się do pracy na magazyn i na własne oczy zobaczyć co się tam dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Warszawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel