Opinie o Akzo Nobel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akzo Nobel o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Warszawa

mike

Proszę uważać. Firma rekrutuje na pozycje których nie może otworzyć i jednoczesnie zacheca do rezygnacji z innych procesow rekrutacyjnych. Strata czasu, zachodu, nerwow. mozna naprawde utracic motywacje.

Kamil

A jak z organizacja w firmie?

Franciszek

(usunięte przez administratora) Porażka i brak profesjonalizmu

@Franciszek

Jestem teraz zaangażowany w rekrutacje do GBS w Akzo Nobel. Co to znaczy, ze "porazka i brak profesjonalizmu"? w jakim sensie tak żle? wciaz tam pracujesz?

buddy
@Kandydat

A jak idzie teraz? Juz pracujesz w tej firmie? Jak wyglada?

Piotrula

@Ola to imprez integracyjnych tutaj raczej nie uświadczę?

Ola
@Piotrula

Władowali w biuro kupę kasy to z czego imprezy? Wabią ludzi też bonusem rocznym który jest też uzależniony od wyniku firmy a w zeszłym roku z 7.5% nawet nie wiem czy 4% było. Oczywiście managerzy możliwe że mają inne kalkulacje ja ich nie robiłam więc nie wiem. W tym roku pewnie bonusow nie będzie.

Tadam
@Ola

No i tak to wygląda

@Piotrula

Imprez w tamtym roku było kilka, nie mówiąc o tych ogromnych dla całej firmy, to każdy zespół świętuje go live w tranzycjach, czyli torty, ciastka i słodycze przewalają się co miesiąc. Za kilka tygodni jest impreza zimowa na ponad 300 osób. A od czasu do czasu są jakieś dni dziecki, czy otwarte dla rodziny i przyjaciół.

@Ola

Faktycznie nie było pełnych bonusów, pewnie znowu nie będzie, ale mi mówili o tym na rozmowie. 1/4 chyba dostaniesz na pewno, bo to zależy od twoich celów, wiele tego nie ma, tak na waciki.

Kuba
@Snickers

Chyba to wszystko jest tylko dla Warszawki. A pamiętajcie ze Akzo działa w innych lokalizacjach, a tam totalna posucha bo kazdy dział ma swój budżet i nie ma kto z rządzących tego scalić. W Akzo dobrze ma tylko GBS, a podobno jest One Akzo

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Jak wygląda praca w oddziale na Krakowiaków w Warszawie? Jaka jest atmosfera, zarząd, mozliwości rozwoju? Jak wygląda temat nadgodzin? Chciałbym aplikować na stanowisko P2P Officer z językiem obcym i zastanawiam się czy warto.

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat pracy w GBS? Warto tam przejść? Jak wygląda sprawa nadgodzin? Z góry dziękuję.

CZESŁAW
@Gość

warto. Nadgodziny jeśli są to oczywiście płatne lub do odbioru. Trzeba wymagać od swojego przełożonego aby tak ułożyć prace aby tych nadgodzin było jak najmniej. Nie ma magicznych rozwiązań, jeśli jest za duO to trzeba z managementem jasno o tym rozmawiać i wtedy oni maja to w swoich celach aby się tym zająć. A wiadomo brak osiągniętego celu redukcji nadgodzin (poprawa procesu) to brak bonusa. Ludzie fajni, polecam

Mati
@Gość

Wszystko zależy od teamu i od tego czy trafi się tam jeszcze na okres tranzycji czy później, RTR ma chyba dość ciężko, FP&A wydaje się nieco bardziej poukładany. Atmosfera tranzycyjna z kolei zależy od kraju, inaczej jest w UK czy Holandii inaczej jeśli tranzycja dotyczy np. Hiszpanii czy Włoch. Nadgodziny się trafiają wszystko zależy od zadań jakie ma dana osoba do wykonania i od terminów.

Wróżka Zębatka
@Gość

Jeśli lubisz chaos, żeby nie powiedzieć B na kółkach to warto. Jeśli lubisz klepać nadgodziny to też warto. Generalnie piękne hasła typu u nas możesz być sobą i się realizować nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, bo Akzo to taki sam (usunięte przez administratora) jak milion innych więc jak będziesz się za bardzo wyróżniał to szybko cię sprowadzą do parteru. Team leaderzy od czapy, zero zdolności liderskich. Zbiór ludzi z różnych części kraju, co niektórym słoma z butów wychodzi, ale kreują się na wszystko-wiedzących. Widać niezdrową konkurencję i niestety kopanie dołków pod innymi.

Radziom
@Wróżka Zębatka

Niestety potwierdzam ten bałagan jest naprawdę męczący trzeba wiele dobrej woli żeby zobaczyć jakąś przyszłość w tej firmie sporo osób odchodzi bardzo szybko

Spostrzeżenie
@Radziom

Wygląda na to, że w Warszawie tylko badziewne firmy poszukują nagminnie pracowników...

Realny
@Spostrzeżenie

Lub firmy, które dopiero budują swoje centra, tak jak wyżej wymieniona... Kto przy tranzycjach nie pracował, ten może nie wiedzieć jak to wygląda. Wspominany chaos jest, do stabilizacji brakuje na pewno jednego: czasu.

S
@Realny

Chyba jednak szkoda zdrowia, życie jest zbyt krótkie...

nh

ja nie polecam

nikkk
@Gość

Nadgodziny sa, platne, natomiast raczej konieczne niz dobrowolne. Pracuje sie 50, 60h tygodniowo. Nie odbierzesz, bo pracy za duzo. Jesli masz duzo czasu i zalezy na kasie to ok, jesli life work balance jest wazny to nie idz tam. Obok AN jest inna firma, ktora rekrutuje(usunięte przez administratora) Powodzenia

Smuteczek
@nikkk

Płatne? Chyba po pół rocznym szarpaniu się z leaderem, a i tak z wielką niechęcią placa

Radek

Półtora roku temu miałem spotkanie rekrutacyjne. Wypadłem bardzo dobrze, więc od razu zorganizowano spotkanie z managerem. Otrzymałem ofertę pracy. Oferta przyszła do mnie e-mailem z podpisem strony firmy. Zadzwoniłem z informacją, że przyjmuje ofertę jednak wydrukowany i podpisany dokument odeśle w przyszłym tygodniu, ponieważ jestem na wyjeździe. usłyszałem, że nie ma problemu. W połowie przyszłego tygodnia odesłałem wydrukowaną podpisaną i zeskanowaną umowę. Nagle zauważyłem, że chwile wcześniej dostałem wiadomość z unieważnieniem ich oferty pracy. Zadzwoniłem - zostałem poinformowany, że zatrudnili już kogoś innego na moje miejsce. Wysłałem pismo do prezesa - a osoba z którą rozmawiałem telefonicznie została w międzyczasie zwolniona. Nigdy nie spotkałem się z podobną sytuacją - nie mówiąc o jakichkolwiek przeprosinach - wszystkie osoby były dla mnie niemiłe i wypierały się jakobym potwierdził telefonicznie ofertę pracy. Nie polecam niezależnie od możliwości propozycji - wy możecie być następni w podobnej sytuacji.

Odszkodowanie
@Radek

Masz.prawo zadać odszkodowania od firmy. Ja bym nie odpuścił.

Nowy Pracownik

Witam, w pierwszym tygodniu sierpnia mam zacząć pracę w AkzoNobel GBS Warszawa Okęcie. Jednak zaczynam mieć wątpliwości, okazuję się, że pierwszy tydzień ma być na miejscu, jak i potem reszta pracy przez 50/70 procent czasu. Żadna inna firma, z którą przez ostanie miesiące były rozmowy nie mówili nic o pracy na miejscu do co najmniej końca roku. Dla bezpieczeństwa pracowników i ich rodzin i psychicznego spokoju. Znajomi, którzy pracują w innych firmach w tym samym parku potwierdzają że nie muszą być na miejscu więc wygląda to jak by firma była jedyną która naciska jakoś od górnie by praca była w biurze. Czy to tak wygląda na przyszłość? Że nacisk od górnie się liczy bardziej niż co jest w kraju? Podobno w biurze są restrykcje, ale jakoś ciężko uwierzyć, że wszyscy chodzą w masce cały dzień albo że trzymają zawsze 2 metry i ktoś to kontroluję. Zaczynamy razem z kolegą w sierpniu i się w sumie zastanawiamy czy tak naprawdę się pokażemy i będziemy ryzykować.

Zzz
@Nowy Pracownik

Jeśli czujesz się bardzo niekomfortowo z tym, ze masz chodzić do pracy (jesteś w grupie ryzyka, mieszkasz z rodzicami) to wydaje mi się, ze wystarczy porozmawiać o tym ze swoim przyszłym managerem. Jeśli jednak jest to twój kaprys- bo inne firmy pracują z domu- zastanów się dwa razy zanim zjawisz się w sierpniu. Rynek pracownika się zmienia, trzeba dać coś od siebie żeby wymagać.

azx
@Zzz

Tylko po co pracować z biura? Skoro to ssc i tak wszystko robi się na laptopie. Dodaj sobie dojazdy w dość specyficzne miejsce. O ile nie jedziesz samochodem to ryzyko jest spore. Ciekaw jestem jak to argumentuje zarząd. Wybory się skończyły - nagle wirus wrócił.

aoo
@azx

No widzisz ryzykujesz w tak neutralnych mieszaj. Zaryzykuj w grubszym miejscach !!!

Jacob K.
@Nowy Pracownik

Drogi new joinerze wraz ze swoim kolegą ( również new joinerem) proszę wiedzcie że nikt nikogo nie zmusza do chodzenia do biura. Jest możliwość WFH z ktorej korzysta 90% pracowników ( obecnie ponad 400 zatrudnionych osób ), więc tylko 10 % pracowników uczęszcza do biura reguralnie ( przeważnie od poniedziałku do czwartku ) + piątek WFH. W biurze nie ma restrykcji w postaci noszenia masek czy czekolokiek innego. Są za to bogato wyposarzone sale konferencyjne, kuchnie i open space'y w płyny anywirusowe i wszelakie potrzebne znaki informujące o zachowaniu odstępów miedzy stanowsikami pracy. Biuro jest bardzo nowoczesne i bardzo dobrze się w nim przebywa i daje możliwość bardziej efektywnej pracy :)

Radek
@azx

Tych ludzi nie obchodzisz w najmniejszym stopniu - liczą się tylko pieniądze.

Jakie wartości są cenione w Akzo Nobel?

Qwerty

Zapewne wartością nadrzędna jest EBIT jak w każdej korporacji, a potem są ewentualne coachingowe hasła :) Akzo można pochwalić głównie za jedną wartość, a raczej działanie, to programy csr, czyli akcje na rzecz społeczności. To jest świetne i zajmuje się tym świetna osoba.

Roberta

Myślę, że taki spokój na forum pracowniczym mogła zapewnić sobie dobra firma

Pablo_pavo
@Roberta

Albo firma, w której jest tak zła atmosfera i tak bardzo nikt nie liczy się z drugim czlowiekiem, że az brak słów :/

mojaprawdamojszaniztwojsza
@Pablo_pavo

zgadza sie, sztucznie pompowana atmosfera :)

mixx

Pracował ktoś jako operator produkcji i może się podzielić się opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery.

Pracownik Akzo

Hey pracowałem tam. Sama firma hmm....mają kasy w uj liczne spotkania i tego typu konferencje to miło. Ale sama praca hm jesteście po prostu traktowani jak pracownik marketu w którym pracujecie, mało tego jesteście na kilku punktach(2/3) więc roboty od za. je. bania!!!!,bo jak dostawa to jedziecie dużo propagandy Że od was coś zalezy Pomyślcie co może od was zależeć jak puszka farby/lakieru ok 50zl a wy macie w planie około 100tys na punkt sprzedaży zaplanowanej pełna premia jak osiągniemy chyba 105czy 110%planu Ja Przez 4miesiace miałem około 30% 60%80%(tu już była jakaś kasa i znowu około 50%. Więc reasumując tyrka za. Pierdo.L. A kasa tu uwaga 3x1700 i raz chyba 2300czy400 Rok 20018/19 więc żarty, żarty, żarty plus pełna dyspozycyjnosc od 6/7rano do 21/22 jak pracują markety. Mam nadzieję że moja opinia była pomocna ps ze szkolenia wstępnego było nas chyba 7czy8 osób po czterech miesiącach pracuje Nikt ????

Kar
@Pracownik Akzo

Takie wyniki świadczą o tobie. Praca jest taka jak w opisie stanowiska. To chyba normalne ze się pracuje. Za darmo nigdzie (usunięte przez administratora) Dorośniesz to zrozumiesz????

Kar

I jeszcze jedno. Od 6.00 nikt nie pracuje, wiec ściemniasz trollu

Arti
@Pracownik Akzo

Ty chyba nie zaznałes ciężkiej pracy. Który market pracuje do 22? Nie wal ściemy! Cieniujesz byle oczernić Akzo. Zacznij sprzedawać produkty na hali klientom i ustawiać więcej ekspozycji to zauważysz efekty niedowiarku!!!

on
@Arti

Pracownik, ma za przeproszeniem (usunięte przez administratora) do gadania na temat dodatkowych ekspozycji, jesteś od "czarnej roboty", bo nie jest to praca, tylko tyra, wpada X palet, to trzeba to porozkładać. Wiadomo, zaraz napiszą Ci są super szczęśliwi super praca, tylko "krzyż" masz jeden, a palet wjeżdża dużo szczególnie w sezonie. Generalnie jesteś zwykłym robolem do przerzucania palet - ładnie nazwane reprezentant ds. kluczowych Klientów, a tak naprawdę jakie ma to znaczenie, zwykły robol, kolejna cyferka od roboty.

Iks
@Pracownik Akzo

Hej, a ile % można maksymalnie osiągnąć premii na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? I jak wygląda podstawa?

Bronisław
@Iks

Jesteś zainteresowany pracą w Akzo Nobel? Nie znalazłem aktualnej rekrutacji na stanowisko przedstawiciel handlowy. Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/akzo%20nobel;en pracodawca szuka między innymi doradcy techniczno-handlowego. To dość podobne stanowisko jeśli chodzi o wykonywane obowiązki. Niestety nie znam procentowo wysokości premii, ale pracodawca za dobre wyniki ją zapewnia, a także pakiet szkoleń. Daj znać jeżeli zdecydujesz się na rozmowę rekrutacyjną.

ramirez
@Pracownik Akzo

Witam kolege z akzo pracuje jako KAR juz 4 lata i wybacz nigdy nie pracowalem od 6/7 rano do 21/22.Sam sobie ustalam grafik pod konkretny market owszem targety sa duze ale do zrobienia jak sie chce ...nic samo nie przyjdzie...pracuje dwie soboty a np dwie mam wolne wiadomo chcesz zarobic wiecej musisz miec wieksza odsprzedaż

Gość 4
@Arti

Pozwolę sobie przywołać taki cytat: ‘freedom of speech’ Każdy ma takie samo prawo so wyrażania opini i dzielenia się doświadczeniami. Jeżeli ktoś się nie zgadza z podana opinia to możliwe jest założenia investigation aby to zbadać. A do tej pory to jedynie oczernianie to opinie pod pierwsza opinia.

prezydent77
@Arti

Dulux a Dulux, niestety na polskim rynku ta marka to zwykły deko..l tylko sprzedawany za większe pieniążki bo jakoś trzeba odrobić kasę pompowaną w reklamy i.t.p. Jeżeli ktoś ma ochotę popróbować farb z logo Dulux to proponuję zamówić na rynku irlandzkim. I na tym można zakończyć temat. Pracownikom Akzo działającym na polskim rynku proponuję nawet buzi nie otwierać bo wiedzą o co chodzi.

Gość 6

Chciałbym przedstawić wrażenia po procesie rekrutacyjnym, który w moich oczach oddaje totalny brak szacunku do czasu człowieka, jak również brak możliwości podejmowania decyzji biznesowych prze firmę w realnym okresie czasu. Po wykonaniu: 10 minutowym telefonie, 50 minutowym telefonie, nadszedł 1 godzinę spotkanie, po to tyko aby zaplanować kolejne 1 godzinne spotkanie, po którym człowiek mogłaby się spodziewać decyzji TAK/ NIE. Czas trwania tego wszystkiego rozbiło się na przestrzeni 4 tygodni. W tym czasie odbyłem już inne rozmowy, i byłem zatrudniony przez fantastyczna firmę (czas trwania procesu od środy do piątku, 3 dni), gdzie jedynym kolejnym etapem było sprawdzenie kontaktu moich uprzednich managerów, telefonicznie w celu potwierdzenia współpracy. Akzo Nobel, mówimy o pozycji SPECJALISTY, a nie o pozycji dyrektorskiej, gdzie decyzje podejmowane są bardzo długo. Aby tego wszystkiego było mało, w Akzo Nobel, to TEAM podejmuje decyzje rekrutacyjne, a nie managerowie, dlatego kiedy ja już oczekiwałem na decyzje, otrzymałem kolejny telefon no kolejne 1 godzinne spotkanie z TEAM’em. Od kiedy taka głupota ma miejsce? Po 5 tygodniach, poświęconego czasu żeby oglądać ten cyrk, nadszedł głupi automatyczny e-mail, z mało pozytywnymi wieściami. 5 godzin mojego czasu. I automatyczny e-mail? Mało polecam, brak możliwości podjęcia decyzji biznesowym przez managerów wskazuje jedynie na kłopoty w prowadzeniu drużyny. Masakra.

jatylkokomentuje
@Gość 6

zgadzam się, GBS nie ma nic do gadania :)

Anta
@Gość 6

czy to była rektutacja do GBS czy do Biznesu?

MM

Pojawiło się ogłoszenie na PH ds kluczowych klientów na Podkarpacie mógłby ktoś napisać o tej pracy, warunkach i dlaczego się zwolniło to stanowisko bo mysle ze ktoś tu pracował?

Prezes

Witam czy orientuje się ktoś jak wygląda praca PH w detalu? Jakie wynagrodzenie, targety i ogólnie specyfika pracy? Pozdrawiam

Qwerty
@Prezes

A która cześć Polski?

Prezes
@Qwerty

Polnocne mazowsze

Odp
@Prezes

Jeżeli stanowisko będzie podlegało pod północ to ogólny bałagan, brak szefa, dużo pracy, poprzedni szef też nie zostawił zbytniego porządku. Jeżeli pod region warszawski to w miarę stabilnie.

Zarobki w GBS ?

Ile się zarabia na jakie stanowiska? Internal controls? FPA?

Jasio
@Zarobki w GBS ?

Zarobki dla nowo przychodzacych slabe są. Brak podwyżek premie też slabe. Podwyżka na poziomie 0 % bonusy poobcinane, ile się dalo.

Olaf

Witam , jak wyglądają w AkzoNobel (Warszawa) sprawy IT, pół roku temu chciałem aplikować na stanowisko Productivity Support Officer, ale się spóźniłem , teraz wizę ofertę z podobnym opisem stanowiska , ale inną nazwą IT services officer (co oni mają z tymi oficerami :D ? ), więc chyba się zwolniło. Może ktoś pracuje na podobnym stanowisku, jak wygląda atmosfera w pracy +- jakie są zarobki

Anta
@Olaf

Atmosfera pracy jest świetna, to mogę powiedziec z czystym sumieniem. Zespół jest bardzo fajny i zajmujący się różnymi tematami. Zarobki moim zdaniem rynkowe.

Opinia

Lokalizacja: Jak co komu pasuje. W moim przypadku circa 3h na dojazdy per dzień. Nie to było problemem. Biura na Krakowiaków: Atmosfera: Mi się podobało. Mix narodowości i języków. Przezacni ludzie. Dział Inf Management. Rozwiązałem umowę przed końcem 3 mc okr próbnego zatrudniony w IM. Inf Management: Indolentny, nieogarnięty, amatorski, betonowy, niekompetentny, niefachowy, ignorujący i niedostrzegający potrzeb i wymagań użytkowników końcowych w podstawowe narzędzia pracy. WYBITNIE NIEPROFESJONALNY. Odniosłem wrażenie, że tak ma być, że jest to model wypracowany i świadomie kontynuowany. Ktoś z dośw w IT - nie ma tam czego szukać.

Bob

Witam. Jak obecnie wygląda sytuacja na stanowisku KAR w AkzoNobel? Czy jest prowadzona rekrutacja ? Czy targety są realne do zrobienia ? Czy rotacja pracowników jest duża ? Ile można realnie zarobić ?

Calineczka

Witam serdecznie, czy ktoś mógłby mi przybliżyć jak wyglada obecnie sytuacja w GBS w Warszawie (Akzo Nobel) ? Jaka atmosfera? Jakie podejście managementu do pracowników? Czy istnieją realne możliwości rozwoju i awansu? Jaka jest rotacja pracowników w GBS ? Będę wdzięczna za każdą informację ????

@Calineczka

Atmosfera w większości zespołów jest spoko. Najciężej mają HR-y i RTR-y. Tam trochę, jak w kołowrotkach, ciągle zabiegani, ale i tak spotyka się ich z uśmiechami na mordkach. I żeby nie było - niektórzy managerowie są faktycznie kiepscy, ale liderzy w większości są super ! Sporo osób awansowało bo taka jest specyfika sharedów. Rotacja ostatnio się zwiększa, przychodzi co miesiąc po kilkadziesiąt ludzi, bo też centrum dalej rośnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Warszawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel