Opinie o Akzo Nobel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akzo Nobel o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Warszawa

Zuzanna

@ktoś na stanowiska typu doradca handlowy, czy przedstawiciel firmy często rekrutują stale. Nie każdy sprawdzi się w pracy w tym charakterze, a dobrzy specjaliści są zawsze potrzebni. A Ty pracujesz w firmie, czy jesteś zainteresowany pracą w Akzo Nobel?

Zuzanna

Firma Akzo Nobel obecnie poszukuje osób na stanowisko Doradca Handlowy - Merchandiser. Zamierzacie aplikować?

ktoś
@Zuzanna

Firma Akzo Nobel od około roku szuka pracowników do tej pracy. Ciekawe dlaczego trwa tak długo proces rekrutacji ?

Dadzia
@Zuzanna

Ja się zastanawiam- nie wiem jednak czy warto. Chce rzucić studia i iść do pracy tylko czy przez to źle na mnie spojrzą?

Zuzanna

Pracujesz w firmie Akzo Nobel? Podziel się informacjami na temat tego jak wyglądał proces rekrutacji! Jakie pytania padły podczas Twojej rozmowy o pracę?

pawel

Witam jestem poczatkujacym handlowcem mozna sie cos dowiedziec o projekcie dla AN w pmi comberra ? pojawily sie ogloszenia na cala Polske..

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
ONA21

Skąd Ci ludzie biorą info o stratach w stosunku do zeszłego roku? :D :D

Fr
@ONA21

A skąd Ci imbecyle biorą info o wzrostach ? Czarna Magia

Jakie zarobki na detalu i czy premia jest realna do zrobienia? Jakie narzędzia tj. Samochód ( jaka marka, czy można korzystać do celów prywatnych)tel. ( jak poprzednio) jaki benefity pozapłacowe?

@Zainteresowany

Firma Akso Nobel szuka ludzi najchętniej ze spozywki (płacą małe pieniądze jak na budowlanke) z firmy odeszło większość ph z uwagi na kiepska kasę i chore nierealne plany do realizacji. Nie polecam.

Budowlany pH 5.5

Wole być budowlanym PH.Z Bogiem:) niż leszczem , któremu wydawało się że kioski to to samo co składy budowlane.

diana oleś
@Budowlany pH 5.5

nie pracowałam w kioskach itd. lecz w konkurencyjnej firmie wcześniej :P hah dobry jesteś. :D

Budowlany PH 5.5
@diana oleś

Dobry,wiarygodny,systematyczny,ogarniety,miły,sympatyczny i nie chowający głowy w piasek w obliczu problemów ,dlatego pracuje 6 godzin dziennie i moge sie pochwalić ciagłą delikatną dynamiką obrotu rok do roku. Wyrazam swoją opinię bo zaczyna mnie wk....ć to co wydarzyło się u wielu producentów materiałów budowlanych na przestrzeni ostatnich lat.

Nie pracuje i nie pracowałem w akzo , ale pracuje jako PH na rynku bud od 12 lat i szczerze mówiąc (sorry nie chce mi sie pisac zgodnie z zasadami gramatyki ordynarnie rzecz ujmujac mam w (usunięte przez administratora) gramatyke na tego typu forach) lecicie BICKI na stracie obrotu wzgledem roku ubieglego , nie nadajecie sie do pracy na rynku budowlanym , zjebaliscie ... zwolnilbym was wszystkich , no bo jakich mozecie uzywac argumentow skoro jest strata , to jest handel , sprzedawanie maszynek do golenia to nie to samo co upychanie farby hektolitrami do klientow rynku budowlanego ktorzy sa specyficzni . Pozdro z nad morza.

diana oleś

To na cholerę się udzielasz?? To jest strona by napisac opinie a nie komentować sytuację. Żal mi cię budowlany PH. Z Bogiem :)

Szukający pracy

Byłem na rozmowie na stanowisko PH ds. detalu, rozmowa bardzo miła Pani z HR i jakiś regionalny, słabo mi poszło - takie rzeczy się czuje nie była to moja najlepsza rozmowa :), może też za dużo sobie zażyczyłem nie wiem, ale się nie dostałem - informacja zwrotna. Dobre narzędzia, dobry samochód, dodatki. Polecam szukać pracy w tej firmie - może będzie jeszcze kiedyś okazja ....... Jedynie nie wiem jakie zarobki.

@Szukający pracy

jak można polecać pracę, nie pracując w niej ? popracuj w tym (usunięte przez administratora) trochę a później polecaj

on
@Szukający pracy

Szukający a na jaki region aplikowałeś?

PH

Witam Jak wygląda praca PH na detalu, jaki samochód narzędzia, czy można korzystać, jak warunki finansowe ? może może ktoś udzielić odpowiedzi ?

Wesołych świat Życzę wszystkim, odrobinę pokory i tolerancji wobec siebie, niech Bóg Was prowadzi.

Sajmon Cowwel

Każdy na każdego nap*ierdala, lecz nikt nie potrafi napisać jak jest obecnie. Każdy, każdemu tyłek smaruje żeby zamykał gębe na kłódkę. Przyznam się szczerze pracuję jako PH w Akzo 7 lat i teraz jest lepiej niż za czasów poprzedniej ,,Dynastii". Walczymy o swoje i to nam wychodzi a to, że się pojawiły osoby z Bi* i Ba* to kwestia reorganizacji teamu! Jak komuś nie pasuje to ,,Paszoł WON" Wesołych świąt !

ELKA
@Sajmon Cowwel

Sajmon a jakiej ty wazeliny używasz, że tak płynnie między pośladki wchodzisz .... Kwestia reorganizacji - wszystko OK ale nie w zakłamaniu knuciu intryg i innych fałszerstw. .... Siedem lat pracujesz w AN hmm... No cóż albo jesteś cwaniakiem podszywajacym się za kogoś kto nawet historycznie wziął by na logikę i pomyślał w jakiej atmosferze wcześniej pracował, albo biednym człowiekiem żyjącym w świecie niewiedzy i bardzo naiwnym małym czlowieczkiem. Żal mi ciebie. Cóż mogę poradzić jedynie grubej smaruj wazeliny. .. Zdrowych Spokojnych Świąt. ..

AllSeeingEye
@ELKA

"Dziecko", bardzo Cie proszę, zrób wszystkim dobrze i idź sie baw klockami. Nie masz chyba zbyt wiele pojęcia o życiu i biznesie. To co Ty piszesz to śmiech na sali a znasz sie na wszystkim jak słoń na gwiazdach. Żyj sobie dalej w swoim wyimaginowanym świecie przepełnionym fikcją. Zajmij sie kolorowankami, bajki rownież pisz gdzie indziej. Teraz do wszystkich, dobrze radzę zakończyć tą płytką farsę. Pamiętajcie- wszystkowidzące oko patrzy.

Sajmon Cowwel
@ELKA

Intrygi?? Co masz na myśli. Skoro uważasz że cokolwiek źle się dzieje w AN to pisz chociaż prawdę a nie udawaj. Skoro masz jakieś info to sama pewnie pracowałas moment w AN i albo się nie spisalas albo chciałaś grać słodką idiotkę by dobrze wypaść. Wazeliny nigdy nie za wiele, szczególnie teraz gdy jest zimowa pora, Ustka nasmarować albo inne części ciała by nie piekło. Nie wiem co Ty masz małego i nie chce wiedzieć, a w tyłek to co najwyżej może Ci wejść to, co tylko sobie zamarzysz. Każdy jest cwaniakiem na swój sposób(nawet dziecko w szkole, które usiłuje wybronic się przed dostaniem jedynki za brak zeszytu) a jeśli komuś to pomaga to dlaczego tego ma nie robić? Nie znasz się na czymś, nie komentuj. Pozdrawiam

Pan duże P

Spokojnie Dekoralek bo ci na święta żyłka pęknie ;-). Nie ma mnie w AN bo nie miałem takiej potrzeby by w niej pracować. Pochwal się lepiej jak to jest super w waszej organizacji. Jak to połowa premii nie zależy nawet od ciebie, z czego 25% jest nie do zrealizowania.

@Pan duże P

Nie martw się moje żyłki mają się dobrze. Nie czułeś potrzeby pracy w AN albo raczej firma nie miała potrzeby zatrudniania kogoś takiego jak ty. Za to widzę że czujesz ogromną potrzebę pisania głupich komentarzy. Nie masz pojęcia o wielu rzeczach a piszesz kretynizmy które gdzieś ktoś wyssał z palca.

Pan duże P

Do Dekoralek Uciekłeś kolego z AN bo trzeba było zacząć pracować. Nie jestem pracownikiem AN odrazu zaznaczam. Praca starych PH polegała na wypiciu kawy z klientem, bo nic więcej nie potrafili, rozwiązanie jakiegokolwiek problemu, było przez nich niemożliwe. Plany robili oszukując firmę, wysyłając towar do punktu który w rzeczywistości znajdował się w hurtowni i przeklepaniem gratisów do hurtowni. Jak firma w końcu się ogarnęła, że jest oszukiwana to starzy PH zaczeli uciekać, jak się okazało, że średnia wizyt wynosiła 1,7 wizyty dziennie.

@Pan duże P

Odszedłem z AN z tego powodu co większość z głąbami z B nikt nie chciał współpracować. Według ciebie starzy ph tylko kawę pili i oszukiwali...no popatrz a wyniki były nie to co za czasów B. A że nie jesteś pracownikim AN to bardzo mi przykro że tak wybitnym fachowcem nawet Akzo się nie zainterrsowało...... Ale spokojnie idzie zima i będą potrzebni ludzie do odśnieżania....masz szanse

NN
@Pan duże P

Stary, Ty to masz kompleksy... Pan duże P... Syndrom małego m... Skoro nie pracujesz w Akzo, to po co się wypowiadasz? Wypowiedz się na stronie dotyczącej firmy, w której pracujesz, a nie rzeźbisz tutaj. A taki poinformowany jesteś odnośnie Akzo, to ciekawe, kto wynosił informacje na zewnątrz i szkalował dobre imię firmy, w której pracuje, czyli działał na jej szkodę? Który z kolegów z B?

Wielcy obecni (do czasu)"managerowie" z bica, bronicie ojca- zrozumiałe, dał wam prace o jakiej w normalnych okolicznościach mogliście pomarzyć, dał kasę, samochody itp. Został zwolniony dyscyplinarnie - nie pierwszy raz w jego karierze, ale patrzac obiektywnie, opierając sie na faktach -strata 30ml pln sprzedaży w rok!!! Tyle poprzedni skład nie stracił od polaczenia. Jesteście w dup..., ale najgorsze dopiero przed wami. Obiecuje ;)

realista
@123

Bicusie polecą jeden po drugim :-) No i skończy się rumakowanie!

kolorowy świat
@123

Ludzie z Bica to najlepsi, najsympatyczniejsi, najfajniejsi ludzie w Polsce. Tylko Oni mogą wyprowadzić Akzo z kłopotów. Szczęśliwego Nowego Planu w 2017.

@kolorowy świat

realista
@AN

Kwestia czasu

BekazWas

Wszyscy jesteście najmądrzejsi, a obstawiam że żaden z was nie pracował nawet w Akzo :)

NN

Sprawiedliwość jest jak karma, dotknie wszystkich.

Castomerchorobol.

Jetsem Merchem w Castoramie, napiszcie, czy zmiana szefa coś zmieni w mojej pracy. Wiem że ten projekt wprowadzali ludzie z B. Teraz to nie wiadomo, czy nie polecą głowy.

farba

Zamiast się wyzywać, napiszcie czy zwolnili kogoś. Kim jest Pan i Władca ?

XYZ
@farba

Farba, embargo na info mamy sorry )-:

Kolega Farby
@XYZ

Nie żartuj sobie, tylko napisz kto poleciał.

Rassow

Wszystkim wypowiadającym się proponuję, zacząć od nauki języka polskiego, poziomu podstawówki.

XYZ
@Rassow

Tobie również to proponuję. Przecinek przed zacząć?

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Warszawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel