Akzo Nobel

Opinie o Akzo Nobel

taki 2016-11-10 07:26:40
Takie stanowiska są załatwiane po znajomości. Wszędzie tak jest , jak ktoś wierzy w to , że to osoba z "ulicy" to jest naiwny.
John Malkovich 2016-11-15 11:22:39
Kilka słów całkiem obiektywnie. Nie narzekajcie na aktualnego Dyrektora bo człowiek zna się na biznesie i strategiach przeprowadzania efektywnych zmian jak mało kto na rynku. Uwagi, że jak był taki dobry to dlaczego odszedł z poprzedniej firmy są po prostu głupie. To właśnie on przeprowadził jej głęboką restrukturyzację i odegrał kluczową rolę w osiągnięciu dzisiejszej pozycji tej firmy na rynku. Po drodze też padały trupy i zebrało się grono malkontentów, dla których jakakolwiek zmiana jest zamachem na ich cały dorobek zawodowy. To błędne podejście ( w mojej ocenie ). Mam nawet wrażenie, że czasami bywa zbyt wyrozumiały. Jak każdy popełnia też błędy. Może nie do końca potrafi dobierać sobie najlepszych ludzi. Moja rada to dużo słuchać, wyrzucić z głowy to co było i skupić się na tym co jest, wziąć się do roboty, uczyć się od niego a wyjdziecie na ludzi i wasza firma też odniesie sukces :)
NIE dla kolesiostwa !!! 2016-11-17 13:47:25
Co ty piszesz John, to co wyprawia teraz w tej firmie to poprostu nic innego jak desperackie działania, gdyż doświadczenie wyniesione z tynku FMCG tu nie działa. Już niedługo panowie z wielkiego " B " zostaną rozliczeni ze swojej nieudolności napoczatku przez rynek co właśnie ma miejsce, a zaraz po tym przez przełożonych w Holandii. To tylko kwestia czasu. Szkoda tylko, że tylu wartościowych ludzi musiało odejść aby zrobić miejsce dla kolesiów, którzy bez swoich Panów i Władców zaginęli by w rzeczywistości, a tak naprawdę nic nie potrafią po za robieniem zamętu w rynku.
anonim 2016-11-21 19:19:27
"zadowolony 2016-11-02 19:33:01
@on - 2016-11-01 14:29:47
Robolem jest kazdy:-) nawet dyrektor. "
Wreszcie ktoś napisał prawdę o pracy w handlu :))) Jedno zdanie warte miliony!!!!!!
Nie dla kolesiostwa !!! 2016-12-08 10:01:52
No i nadszedł ten dzień. Co teraz masz do powiedzenia John, gdzie ten twój Pan i Władca, a to dopiero początek, trzymajcie się nieudaczniki Wielkiego Dyrektora, Wasze dni nadchodzą. Gdzie jest Wasza pewność siebie , zapewne zawalił się Wam świat, bo jak tu teraz się odnaleźć w rzeczywistości bez tatusia, oby szybko znalazł sobie jakieś zajęcie by was pozabierać, choć narazie nie widać śniegu i do łopaty nie potrzebują, a tylko tam się nadajecie.
XYZ 2016-12-08 11:12:25
John, prosimy Cie o wypowiedź teraz. Czego mam uczyć się od managera z wielkiego B? Nieprzestrzegania kodeksu panującego w Akzo? Wyjdę na ludzi, czy wyjdę z firmy w asyście ochroniarzy ze zwolnieniem dyscyplinarnym? Wasza buta, pewność siebie, zarozumialstwo rzeczywiście doprowadziły Akzo do pozycji: czwarta siła w tradycji. Wstyd mi za Was!!!!
KELA 2016-12-08 18:07:23
John Malkovich ja również proszę Ciebie o szczerą odpowiedz...
I ode mnie kilka słów obiektywnie.
Przypuszczalnie jesteś RSMowym lub PHowym zrytym "bic-usiem" zapatrzonym w swego tatusia. Coś tak patrzę ze twój idealny świat się zesrał...
Poszukajcie teraz roboty w kotłowni z nakradzionych zapalniczek będziecie mieli czym w piecu podpalać.
Żeby w tak krótkim czasie rozwalić firmę!!!!! - chyba wam konkurencja za to zapłaciła.
Tworzcie swój kolesiowy dream team zdala od ludzi którzy robili przed wami kawał dobrej roboty.
Poniżej jest ocena pracodawcy - szkoda ze nie ma możliwości wpisania - najlepszy ale do 2015....
Farba 2016-12-09 14:39:04
Zwolnili kogoś ?
Rassow 2016-12-09 22:04:11
Wszystkim wypowiadającym się proponuję, zacząć od nauki języka polskiego, poziomu podstawówki.
XYZ 2016-12-10 08:44:35
Tobie również to proponuję. Przecinek przed zacząć?
farba 2016-12-10 14:24:52
Zamiast się wyzywać, napiszcie czy zwolnili kogoś. Kim jest Pan i Władca ?
XYZ 2016-12-11 14:10:24
Farba, embargo na info mamy sorry )-:
Kolega Farby 2016-12-13 11:53:21
Nie żartuj sobie, tylko napisz kto poleciał.
Castomerchorobol. 2016-12-14 13:04:55
Jetsem Merchem w Castoramie, napiszcie, czy zmiana szefa coś zmieni w mojej pracy. Wiem że ten projekt wprowadzali ludzie z B. Teraz to nie wiadomo, czy nie polecą głowy.
John Malkovich 2016-12-14 13:09:12
Jak prosisz to bardzo proszę moja odpowiedź.
Jeśli nie umieliście wykorzystać szansy jaką dostaliście na zreformowanie firmy, zbudowanie wspólnie sprawnie działającej organizacji z której moglibyście być dumni to wasz problem. Są ludzie, którzy z natury są destrukcyjni i nigdy niczego się nie nauczą. Człowiek, o którym mówimy naprawdę nie musi się bronić i niczego udowadniać. Jego bronią twarde wyniki, których nie sposób podważyć. To właśnie dzięki niemu i tylko niemu poprzednia organizacja zawdzięcza swoją dzisiejszą pozycję. I żeby była jasność. Nie jestem tym za kogo mnie uważasz. Kiedyś również niejednokrotnie sceptycznie oceniałem jego działania. Ale poszedłem po rozum do głowy i z boku na chłodno mogę jedynie żałować, że zabrakło mi wtedy większej refleksji i umiejętności rzetelnej oceny. Tobie też tego życzę.
NN 2016-12-14 22:00:46
Sprawiedliwość jest jak karma, dotknie wszystkich.
dekoralek 2016-12-15 19:27:04
Poszedłeś po rozum do głowy i.....zabrakło haha. Bo żeby chwalić tego cymbała to trzeba mieć nierówno pod czaszką
BekazWas 2016-12-15 22:15:12
Wszyscy jesteście najmądrzejsi, a obstawiam że żaden z was nie pracował nawet w Akzo :)
John Malkovich 2016-12-16 14:19:19
Z pewnością poziom waszych krytycznych wypowiedzi szkalujących i dyskredytujacych wszystkich dookoła na literę B i język jaki używacie świadczy o waszej wielkiej mądrości, wysokim poziomie kultury i dużej dawce rozumu. No to tylko pogratulować firmie, że była w stanie zrekrutowac takie talenty!
dekoralek 2016-12-16 14:29:40
Haha....... W przypadku niektórych osób nie da się używać kulturalnych słów..... Jeżeli chwalisz kogoś takiego jak "m" celowo pisane z małej litery.... To gratuluję geniuszu
NN 2016-12-16 21:37:39
Jak jestes taki "inteligenty" i genialny to się ujawnij, może Ciebie będziemy wychwalać pod niebiosa "geniuszu". Zgadzam sie z kolega powyżej - "No to tylko pogratulować firmie, że była w stanie zrekrutować takie talenty". Większość z Was wypowiadając sie w sposób negatywny, chyba chce zamaskować swoje kompleksy i nie wiedzę. Większość z Was nie ma pojęcia o czym mówi. Wypowiadacie sie na temat osoby która bardzo dobrze zarządzała firmą, jakby sie na tym nie znała. Ale oczywiście najwiecej mają do powiedzenia zwykli, zawistni PH którzy na temat zarządzania firmą wiedza tyle co nic. Mówicie o wszystkim jakbyście mieli nie wiadomo jakie kwalifikacje, skoro wszyscy tak dobrze wiecie, jak zarządzać firma to startujcie na takie stanowisko. Śmiechu warte. Jak to mówią kozak w necie, czujcie sie potężni póki jeszcze możecie, sprawiedliwość dosięgnie wszystkich, karma wróci :) Przez takie osoby jak Wy, wy którzy wprowadzacie taki zamęt, firma skończy jak Tytanic - na dnie. A mogła to być na prawdę potężna korporacja.
dekoralek 2016-12-17 06:55:37
Miałem przyjemność pracować w AN za dobrych czasów i miałem nieprzyjemność pracować za czasów "m". Kiedyś to była fajna firma a tonącą jak Titanic zrobił ją właśnie ten o którym mowa. NN pracowałeś w AN? Pojedź w rynek i porozmawiaj z ludźmi co sądzą o Akzo w okresie kiedy "m" i reszta jego nieudaczników wzięła się za zarządzanie. Zobacz jak rynek reaguje.... A potem pisz pieśni na jego temat.
Dr No 2016-12-18 11:01:01
Dekoralek, może napisz ile przycinałeś kasy na boku. Przyszli nowi ludzie i ucieli lewą kasę. Nie dziwię się że narzekacie. Rozmawiam czasem na spotkaniach z osobami sprzed zmian. Lewa kasa wlewała się do kieszeni, teraz się urwało i jest wielki lament.
dekoralek 2016-12-18 11:28:42
Haha.... Co żal d....ściska? Lewy to ty jesteś..... Ty rozmawiałeś??? Zmień lekarza bo ten cię oszukuje
prawdopodobnie znajomy 2016-12-18 23:56:08
Nie miej pretensji, że nie potrafiłeś dać od siebie wystarczająco dużo, żeby zostać w firmie. Z drugiej strony to zrozumiałe skoro przyzwyczaiłeś się do czytania książek pod halą i spania w samochodzie :) Fajnie, że poszedłeś do konkurencji. I w kwestii marketingu, żadna firmy z branży DIY nie powie, że Akzo jest słabe. Sprzedawcą trzeba się urodzić, gdy chcesz nabyć umiejętności jesteś jedynie przeciętniakiem.
nn 2016-12-19 00:38:20
"Niewiedza" piszemy łącznie - "nie" z rzeczownikami pisze się łącznie.
dekoralek 2016-12-19 11:23:25
To nie firma zrezygnowała ze mnie tylko ja z firmy. Książki nie czytałem bo przecież dawna ekipa AN to były nieuki i analfabeci.....nie to co wykształceni bikusie.... W obecnej chwili Akzo jest słabe i wszyscy wiemy dzięki komu!!!!!!
123 2016-12-19 17:32:18
Wielcy obecni (do czasu)"managerowie" z bica, bronicie ojca- zrozumiałe, dał wam prace o jakiej w normalnych okolicznościach mogliście pomarzyć, dał kasę, samochody itp. Został zwolniony dyscyplinarnie - nie pierwszy raz w jego karierze, ale patrzac obiektywnie, opierając sie na faktach -strata 30ml pln sprzedaży w rok!!! Tyle poprzedni skład nie stracił od polaczenia. Jesteście w dup..., ale najgorsze dopiero przed wami. Obiecuje ;)
realista 2016-12-19 17:44:54
Bicusie polecą jeden po drugim :-) No i skończy się rumakowanie!
Pan duże P 2016-12-20 20:14:34
Do Dekoralek
Uciekłeś kolego z AN bo trzeba było zacząć pracować. Nie jestem pracownikiem AN odrazu zaznaczam. Praca starych PH polegała na wypiciu kawy z klientem, bo nic więcej nie potrafili, rozwiązanie jakiegokolwiek problemu, było przez nich niemożliwe. Plany robili oszukując firmę, wysyłając towar do punktu który w rzeczywistości znajdował się w hurtowni i przeklepaniem gratisów do hurtowni. Jak firma w końcu się ogarnęła, że jest oszukiwana to starzy PH zaczeli uciekać, jak się okazało, że średnia wizyt wynosiła 1,7 wizyty dziennie.
dekoralek 2016-12-21 07:30:31
Odszedłem z AN z tego powodu co większość z głąbami z B nikt nie chciał współpracować. Według ciebie starzy ph tylko kawę pili i oszukiwali...no popatrz a wyniki były nie to co za czasów B. A że nie jesteś pracownikim AN to bardzo mi przykro że tak wybitnym fachowcem nawet Akzo się nie zainterrsowało...... Ale spokojnie idzie zima i będą potrzebni ludzie do odśnieżania....masz szanse
NN 2016-12-21 19:06:13
Stary, Ty to masz kompleksy... Pan duże P... Syndrom małego m...
Skoro nie pracujesz w Akzo, to po co się wypowiadasz? Wypowiedz się na stronie dotyczącej firmy, w której pracujesz, a nie rzeźbisz tutaj. A taki poinformowany jesteś odnośnie Akzo, to ciekawe, kto wynosił informacje na zewnątrz i szkalował dobre imię firmy, w której pracuje, czyli działał na jej szkodę? Który z kolegów z B?
Pan duże P 2016-12-21 22:05:14
Spokojnie Dekoralek bo ci na święta żyłka pęknie ;-). Nie ma mnie w AN bo nie miałem takiej potrzeby by w niej pracować.
Pochwal się lepiej jak to jest super w waszej organizacji. Jak to połowa premii nie zależy nawet od ciebie, z czego 25% jest nie do zrealizowania.
Sajmon Cowwel 2016-12-21 22:40:17
Każdy na każdego nap*ierdala, lecz nikt nie potrafi napisać jak jest obecnie. Każdy, każdemu tyłek smaruje żeby zamykał gębe na kłódkę. Przyznam się szczerze pracuję jako PH w Akzo 7 lat i teraz jest lepiej niż za czasów poprzedniej ,,Dynastii". Walczymy o swoje i to nam wychodzi a to, że się pojawiły osoby z Bi* i Ba* to kwestia reorganizacji teamu! Jak komuś nie pasuje to ,,Paszoł WON"

Wesołych świąt !
Roman Torres 2016-12-21 22:56:44
żadna!! :D nie mają hajsu na to! To że Tiku... wprowadziła objazdowych merczy do wykładania towaru nie znaczy nic :D
ELKA 2016-12-22 10:15:06
Sajmon a jakiej ty wazeliny używasz, że tak płynnie między pośladki wchodzisz ....
Kwestia reorganizacji - wszystko OK ale nie w zakłamaniu knuciu intryg i innych fałszerstw. ....
Siedem lat pracujesz w AN hmm...
No cóż albo jesteś cwaniakiem podszywajacym się za kogoś kto nawet historycznie wziął by na logikę i pomyślał w jakiej atmosferze wcześniej pracował, albo biednym człowiekiem żyjącym w świecie niewiedzy i bardzo naiwnym małym czlowieczkiem. Żal mi ciebie. Cóż mogę poradzić jedynie grubej smaruj wazeliny. ..
Zdrowych Spokojnych Świąt. ..
AllSeeingEye 2016-12-22 11:17:00
"Dziecko", bardzo Cie proszę, zrób wszystkim dobrze i idź sie baw klockami. Nie masz chyba zbyt wiele pojęcia o życiu i biznesie. To co Ty piszesz to śmiech na sali a znasz sie na wszystkim jak słoń na gwiazdach. Żyj sobie dalej w swoim wyimaginowanym świecie przepełnionym fikcją. Zajmij sie kolorowankami, bajki rownież pisz gdzie indziej. Teraz do wszystkich, dobrze radzę zakończyć tą płytką farsę. Pamiętajcie- wszystkowidzące oko patrzy.
dekoralek 2016-12-22 11:26:34
Nie martw się moje żyłki mają się dobrze. Nie czułeś potrzeby pracy w AN albo raczej firma nie miała potrzeby zatrudniania kogoś takiego jak ty. Za to widzę że czujesz ogromną potrzebę pisania głupich komentarzy. Nie masz pojęcia o wielu rzeczach a piszesz kretynizmy które gdzieś ktoś wyssał z palca.
:( 2016-12-22 11:36:32
Wesołych świat Życzę wszystkim, odrobinę pokory i tolerancji wobec siebie, niech Bóg Was prowadzi.
kolorowy świat 2016-12-22 14:22:58
Ludzie z Bica to najlepsi, najsympatyczniejsi, najfajniejsi ludzie w Polsce. Tylko Oni mogą wyprowadzić Akzo z kłopotów. Szczęśliwego Nowego Planu w 2017.
dekoralek 2016-12-22 17:25:20
Hahahaha
AN 2016-12-22 21:13:03
We will see :)
realista 2016-12-23 07:49:52
Kwestia czasu
Sajmon Cowwel 2016-12-28 00:31:17
Intrygi?? Co masz na myśli. Skoro uważasz że cokolwiek źle się dzieje w AN to pisz chociaż prawdę a nie udawaj. Skoro masz jakieś info to sama pewnie pracowałas moment w AN i albo się nie spisalas albo chciałaś grać słodką idiotkę by dobrze wypaść. Wazeliny nigdy nie za wiele, szczególnie teraz gdy jest zimowa pora, Ustka nasmarować albo inne części ciała by nie piekło. Nie wiem co Ty masz małego i nie chce wiedzieć, a w tyłek to co najwyżej może Ci wejść to, co tylko sobie zamarzysz. Każdy jest cwaniakiem na swój sposób(nawet dziecko w szkole, które usiłuje wybronic się przed dostaniem jedynki za brak zeszytu) a jeśli komuś to pomaga to dlaczego tego ma nie robić? Nie znasz się na czymś, nie komentuj. Pozdrawiam
Qba 2017-01-06 22:26:03
Ci objazdowi merchowie właśnie wypieprzają do konkurencji bo Tikkurila pozabierała samochody. Wiadomo czy Akzo przedłuży akcje z etatami na merchów?
BOB 2017-01-08 11:55:16
Przede wszystkim to nie są "objazdowi merchowie" tylko KAR'owie a dokładniej Reprezentanci handlowi.
Po drugie dla Akzo to nie jest "akcja" tylko zatrudnienie na stałe, nie mylić z projektem.
Efekty ich pracy widać gołym okiem ;)
Dominikejszyn LBN 2017-01-08 22:43:50
Dokładnie kolego, objazdowi merchowie to w Tiku...- który zatrudnia ich za 1500 na zleceniu plus zwrot za paliwko i amortyzacje(własne auto), wiem od znajomego, bo to robi. Reprezentanci Akzo czyli KAR-owie to kolejny TEAM który wie, po co i na jakich warunkach jest zatrudniony w Akzo. Razem możemy więcej. Pozdrawiam Serdecznie
Estera 2017-01-08 22:46:04
Qba chciał powiedzieć że objazdowi z konkurencyjnej firmy zwiewają a nie nasi KARowie :D
PH 2017-01-11 10:47:50
Witam

Jak wygląda praca PH na detalu, jaki samochód narzędzia, czy można korzystać, jak warunki finansowe ? może może ktoś udzielić odpowiedzi ?

klaudia 2017-01-17 12:48:53
Świetna praca, aplikuj bo warto!
Zostaw swoją opinię o Akzo Nobel - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akzo Nobel