Opinie o Parker Hannifin w Siechnice

Parker Hannifin Manufacturing Poland, to światowy lider w technologii napędów i sterowań, dostarczający zaawansowane technicznie rozwiązania dla rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych. Poszukuje do zakładu produkcyjnego w Siechnicach ambitnego oraz chcącego poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parker Hannifin w Siechnice

ciekawa

mozecie cos wiecej opisac na temat parkera w siechnicach bo chce sie tam zatrudnic

Dostawca wióra :)
@ciekawa

W jakiej "komórce" chcesz się zatrudnić? Biuro ( HR,BHP, Dział jakości ),czy Produkcja (dla kobiet to montaż)? Jeżeli to pierwsze to: Latasz z papierami po całym zakładzie i szukasz konkretnej osoby (HR), Latasz z papierami ,naklejkami, czasem z aparatem i uzupełniasz "medykamenty" w Apteczkach (BHP),Szukasz "kwadratowych jaj" (Dział Jakości): A jeżeli montaż to: Siedzisz na grzędzie i zakładasz "gumy" na detale, ewentualnie skręcasz gotowe wyroby z kilku komponentów i pakujesz. Tyle jeśli chodzi o info. A teraz muszę lecieć nabić patyki do automatu bo mi stoi heheh

pręt

Brawo dostawca wióra pełne info

kruk

Kłócą się części ciała, która z nich jest ważniejsza i powinna zostać szefem: - My jesteśmy szefami bo dzięki nam możemy cokolwiek zrobić - mówią ręce. - My jesteśmy szefami bo my was wszędzie zaniesiemy - mówią nogi. - Ale tyko dzięki nam wiecie gdzie idziecie - mówią oczy. - A i tak robicie to tylko dzięki mnie i to ja będę szefem - mówi mózg. Na to d*pa: - Możecie się kłócić ale to ja zostanę szefem. Wszystkie części ciała się roześmiały. d*pa się wkurzyła i przestała srać. 1 dnia oczy się wykręciły. 2 dnia ręce zaczęły dygotać. 3 dnia nogi nie wytrzymały. 4 dnia mózg się zlasował. Jaki z tego morał? Szef zawsze (usunięte przez administratora) robi!

mechanik

Praca w parkerze to 50% dobre i 50% braki a wszystko jeszcze sie psuje a czesci brak dno...

Pracownik Produkcji

Kontakt bardzo dobry. Na rozmowie konkretnie omówili stanowisko pracy. Jakie są dalsze możliwości, zaproponowali 2300 zł na produkcji. Znalazłem lepsze wynagrodzenie. Wada praca trzy zmianowa i brak awansu.

Ostatnie miejsce pracy. Czy pracę można podjąć od razu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
ola

Parker jest we wrocku bo szukali do pracy z pup.Czym sie specjalizuja itp , ktoś wie?

Czarny71

Kogo złapali na spaniu, Łysego czy Ganicza ? Widzę poważna Firma, jak Liderka śpi..

żółwik inż

Ta firma to już nie jest zakład produkcyjny tylko zakład modelowy a to oznacza ni mniej ni więcej tylko to że produkujemy coraz mniej bo dla dyrektora i jego przybocznych najważniejsze są audity, okulary, kubki, 5 esy i sresy. Od kilku ładnych lat brak ogłoszeń o pracę bo roboty nie ma, klientów stracili bo klient nie głupi i widzi że tym kołchozem zarządzają nieudacznicy, którzy rozłożyli już jeden zakład. Oczywiście jak będą ogłoszenie pracy na produkcji to w ofercie pracy będą zawarte obowiązki: zakaz palenia poza przerwą, praca stojąca, bezwzględny nakaz stosowania okularów, dźwignie prętów i skrzynek i oczywiście będzie podana informacja że w lecie po nagrzaniu tej puszki jest około 50 stopni Celsjusza (koszulkę można wykręcić) Jeszcze jedna informacja dla przyszłych ewentualnych pracowników jest taka że kierownictwo potrafi wpaść ok 3 nad ranem do firmy żeby przypomnieć robolom kto tu trzyma rękę na pulsie. Najlepsze są spotkania kwartalne i chwalenie się jacy to jesteśmy super i że produkujemy mniej niż 3 mln sztuk miesięcznie. Dla przypomnienia podam że kilka lat temu za starego dyrektora produkowaliśmy 50% więcej. Obecna dyrekcja może pomarzyć o takiej produkcji. Oni po prostu robią biznes. Taki biznes że zamkną ten modelowy zakład.

Czarny71

Nie polecam szczerze pracy w Parkerze, to nie żadna dobra Firma rozwoju młodych ludzi,(usunięte przez administratora) Do informacji muszę dodać, że jest dużo konfidentów, jak i sprzedawczyków. Nie polecam pracy w tej Firmie.

Otworzyli centrum księgowe na Europę - logistyków z tego co widziałem nie szukaja

ZagranicznyZiomal

No i Parkera na stargardzkiej we Wro zamykaja juz ostatnie dni finał do konca lutego i out ale budują nowe centrum logistyczne we wrocławiu tylko ze tam potrzeba tylko z wyzszym wykształceniem no i zakład w siechnicach(usunięte przez administratora)

marek

Witam i pozdrawiam wszystkich na montażu,pracowałem przez blisko 5 lat nie żałuje ani dnia przepracowanego w Parkerze wspaniała atmosfera z koleżankami ,żałuję że musiałem zwolnic się ,dojeżdżałem z daleka ok 50 km w jedną stronę,gdyby nie odległość pracowałbym do dziś ,trudno uwierzyć w te bzdurne opinie o pracy w Parkerze,bez namysłu bym powrócił tam pozdrawiam wszystkich

jarek

Pan Japa (paweł ustawiacz ten kulawy) zbiera na operacje nogi zostawcie go w spokoju poprostu mydło mu sie należy w ilościach nieograniczonych.

Józef

Jak to sie stało że (usunięte przez administratora)tzn P.Wozny wynosi juz całe baniaki mydła i tony reczników czy ktos sie zastanawiał co on z tym robi? handluje na bazarze w niedziele czy co? wkrótce doprowadzi do tego ze parkera w siechnicach zamkną przez niego!

tomi

Skad macie informacje ze parker przestanie istniec od lutego we wroclawiu? Wydaje mi sie to wyssane z palca, naprawde nie widzialem nigdzie zadnych informacji na ten temat.

Jajcarz

No to się marchewka od pierwszego musi tym zająć

jacek

Zamykają oddział we wrocławiu jeszcze miesiąc i będzie totalny zgon tej placówki zostanie tylko siechnice - ale tez nie długo... naprawdę chcesz pracować w firmie bez przyszłośći ?

Jeeeeechać i nie marudzić, bo chcę dostać premię :)

zbulwersowany

Ja też mam dość Parkera w Siechnicach. Już szukam sobie innej pracy i jak tylko coś wypali to na dniach składam wypowiedzenie. Dawno w żadnym zakładzie, a przerobiłem w paru nie czułem się tak poniżany jak w Parkerze. Brak słów co się tam wyprawia. Dla ludzi z biura nie jesteś człowiekiem co ma prawa, (usunięte przez administratora)masą obowiązków i dokładają jeszcze kolejne. Ostatni nocny audyt przez naszych menedżerów tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że moje dni w Parkerze dobiegają końca:) i do końca roku mnie już tam nie będzie :)

elder

tak to już oficjalna informacja, parker we wrocławiu zamykają z końcem lutego 2014. Nie wytrzymali konkurencji albo po prostu zakład był zarządzany przez[usunięte przez admina]

?

od lutego 2014 przestaje istnieć

marek
@

parker istnieje tylko dla nierobów i leni zawsze coś nie pasuje ,produkowane są tam złączki do wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń hydraulicznych

Zostaw merytoryczną opinię o Parker Hannifin - Siechnice

• Jak się pracuje w Parker Hannifin?

Zobacz opinie na temat firmy Parker Hannifin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parker Hannifin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Parker Hannifin?

Kandydaci do pracy w Parker Hannifin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Parker Hannifin