Kancelari Prawna Causa

Wrocław

Opinie o Kancelari Prawna Causa

Klient - BYŁY 2009-05-25 13:25:12
Odradzam korzystanie z ich usług, nastawieni na kase a nie na dobro klienta. Brak profesjonalizmu, nie przygotowują się odpowiednio do sprawy - zapoznawają się z nią na 10 min. przed wejściem na sale rozpraw a tam.....żenada. Ich profesjonalna czynność to podpisanie umowy i wystawienie faktury, którą należy zapłacić zanim cokolwiek zrobią a potem nie robią prawie NIC.........no, może dobre wrażenie i rutynowe pisma sądowe, które sprawę przedłużają ale klientowi nic nie pomagają. Epatowanie wyższością, zarozumiałością i pazernością - to potrafią.
anonim 2009-06-05 12:36:28
Potwierdzam. Tez byly klient
były pracownik 2010-08-18 21:29:49
tez potwierdzam
byla pracowniczka 2012-07-06 20:10:45
no w koncu im sie dostalo :) 10 lat na to czekalam...jednak jest sprawiedliwosc...
Były klient (na szczęście) 2012-12-18 16:14:09
Osługa przez kancelarię była na żenującym poziomie.
Brak profesjonalizmu:
- błędy w dokumentacji
- narażenie na zbędne koszty
- błędne porady prawnicze
Właścicielka jest bezczelna i roszczeniowa.
NIE POLECAM !!!
Zofia 2013-12-06 09:55:45
Kancelaria jest fatalna. Zero profesjonalizmu, zero wiedzy, zero zaangażowania.
Fast 2014-03-31 14:15:49
Pracowałem w tej "firmie". Piszę w cudzysłowie, bo ciężko nazwać ten twór firmą... To banda kolesiów, którzy dalej, niż czubek swojego nosa nie patrzą. Dobro pracownika jest tam na ostatnim miejscu. Pracowałem tam 3 lata temu. (usunięte przez administratora)oby nikt nie pomyślał poważnie o racy dla GPF CAUSA.
kozi 2015-01-20 12:02:38
słyszałem że jest to dobre miejsce do rozpoczęcia swojej przygody po prawie, jednak wcale nie jest tak łatwo się dostać jak niektórym może się wydawać. Kadra jest stosunkowo zamknięta jeśli chodzi o ilość pracowników. Przynajmniej tak było gdy ostatnio się nimi interesowałem. Czy coś od tego czasu się zmieniło?
donata N. 2015-03-23 19:20:14
ja również tak jak kozi słyszałam od kilku osób już że Kancelari Prawna Causa to dobre miejsce żeby rozpocząć kariere w tej branży, i tez słyszałam że dają szans młodym żeby się przyuczyli - napiszcie mi proszę czy to prawda jest i czy to przypadkiem nie są tylko ploteczki. z góry dziękuję za odpowiedzi
polkk 2016-05-11 11:56:56
z tego co wiem to ta kancelaria prawna działa już jakiś czas na rynku i dobrze sobie naparwde radzą z tego co widze.
Zostaw swoją opinię o Kancelari Prawna Causa - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelari Prawna Causa