Opinie o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4EverNET Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4EverNET Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

A...

Świetna , potwierdzam , życzę Firmie wszystkiego najlepszego .

Nie polecam unikać.

Nie polecam firmy,unikać jak ognia.

JJ

Czytam i nie wierzę! Od kilku lat pracuję w 4en. Jak wszędzie w branży sprzedażowej. Są lepsze i gorsze miesiące. Kadra? W chwili obecnej są świetni ludzie. Przyjdź i przekonaj się! Wyrozumiali, pomocni. Zawsze uśmiechnięci i z poczuciem humoru. Często wcinamy ciasto czy inne słodkości m.in. z okazji ur.pracowników. A, że jest nas trochę to zdarza się, że cały tydzień "świętujemy" przez co brzuszki rosną ;) Jak ktoś ma ochotę przynosi pierogi i też wcinamy. Gdy przerwa jest przekroczona, bez problemu można ją odrobić. Co za problem? Nikt czasu w wc nam nie liczy. Są szkolenia i retreningi, których nie trzeba odrabiać, jak to ktoś wyżej napisał. Bzdura!) Jak się chce można zarobić super kasę. Za samo siedzenie wiadomo nikt dodatkowo nie zapłaci,bo niby z jakiej racji? Praca w systemie zmianowym, można dogadać się. Chcesz dorobić, potrzebujesz więcej kasy? Możesz pracować w sobotę. Nie masz opieki dla dziecka na ten czas? Koordynatorzy świetnie potrafią zorganizować czas najmłodszym. Podatawę jest Premię za sprzedaż. Premia za konwersję. Premia za konkursy. Nagrody materialne (np.tablety, bony do sklepów rtv/agd) Atualnie są naprawde fajne warunki i nie mam nikomu niczego do zarzucenia!

JJ
@JJ

Przepraszam za błędy ;)

Informatyk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała ok. W sierpniu podczas tej rozmowy ustalony został termin rozpoczęcia pracy na początek września. Zgodnie z umową zgłosiłem się do firmy po dokumenty i... potraktowano mnie tak jakby nigdy taka rozmowa nie miała miejsca. Trochę nie rozumiem dlaczego podczas moich przyjazdów nie powiedziano mi że oferta pracy jest już nie aktualna. Wcześniej już usiłowałem dodać podobną opinię i nie znalazłem jej dzisiaj -pachnie mi tu jakąś mistyfikacją. Firma nie jest kryształowo czystą jak wynikałoby z poprzednich wpisów. Ja w odróżnieniu od innych opinii ostrzegam że ustalenia w rozmowie kwalifikacyjnej nie koniecznie w przypadku tej firmy cokolwiek znaczą. Ostrzegam i pozdrawiam. Artur

pytania ogólne

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Sabina

To chyba nie mówimy o tej samej firmie... jesteś chyba osobą z jakimiś omamami może udaj się z tym do lekarza czy coś ??? JEŻELI Chcecie wiedzieć jak jest to tak jak ktoś wcześniej pisał odwiedźcie stronę tej filmy są zdjęcia wszystko odzwierciedlają . Ja ni4 wyrabiam moze premii co miesiąc Ale póki co nie ruszę się z tąd ze względu na atmosferę.... pracowałam w Sosnowcu w znanym call Center który zajmuje się obsługą klienta pewnej sieci komórkowej I to jest dopiero dramat te wszystkie opisy pasują do tej firmy A nie do 4evernet. WIGILIA akurat nie była może jakaś wystawna Ale były I pierogi I barszczyk I winko grzane za to tydzień temu była impreza pracownicza gdzie firma wydała na nią ponad 3000 zł I jakoś samych kanapek tam nie było tylko full wypas Ja jestem akurat wdzięczna bo pracuje 2 lata studiowałam I zawsze mogłam się dogadać co do godzin jeżeli miałam sesję czy coś mi wypadło. TAKŻE NIE GADAJCIE GŁUPOT BO AŻ MI SŁABO.

syla

Prawda boli

Em.
@syla

Syla, Wera, Fili, Rafał - To jedna i ta sama osoba ! I wszyscy wiemy kto to jest, bo z firmy w ostatnim półroczu została zwolniona tylko jedna osoba ! To wpisy to bezczelne pomówienia, podejrzewam, że 4EN tak tego nie zostawi.

Joanna

@Joanna i @M. dziękuję za wyjaśnienia, wiem, że pytań było z mojej strony sporo ale dzięki temu nie tylko ja ale również inni potencjalni pracownicy mogą się dowiedzieć wielu rzeczy przed zatrudnieniem w 4EverNET Sp. z o.o. Pozostaje czekać teraz tylko na więcej ofert, bo aktualnie widziałam tylko jedną do Katowic.

Joanna

@Monika czyli tak naprawdę na wysoką premię może w 4EverNET liczyć zasadniczo każdy? Czy masz tu na myśli jakieś konkretne stanowisko?

@Joanna

To jest obsługa klienta, tutaj akurat chodzi o sprzedaż ubezpieczeń. Jak zawsze w takiej pracy premia jest uzależniona od sprzedaży. Im więcej sprzedasz tym więcej masz premii. Wiadomo, że są miesiące lepsze i gorsze, ale jeżeli jesteś dobrym sprzedawcą to premie masz co miesiąc no i jest też podstawa która też jak na cc jest bardzo okej. Jeżeli chodzisz według ustalonego grafiku to wtedy masz 14 brutto ( 13 brutto + 1 zł) czyli kolejne pieniądze do podstawy. Dodatkowo jest jeszcze premia kwartalna, co 3 miesiące (konwersja). Czyli im więcej klientów opłaci składkę, to tym więcej dostajesz dodatkowej kasy za 1 opłaconą składkę jest bodajże 22 zł brutto także dodatkowo też można fajnie zarobić, w ostatniej turze konwersja sięgała nawet 1500 zł,ale wiadomo trzeba się postarac czyli sprzedawać i jeszcze raz sprzedawać nic za darmo nie ma ; ). Często są fajne konkursy , jakiś czas temu do wygrania bły tablety Samsung galaxy 10 także też super, jakieś bony na zakupy . Na fejsie jest profi firmy także tam też można sobie sprawdzić tą firmę.

Joanna

Gdzie w takim razie najlepiej jest szukać tych wszystkich oferty pracy, o których mówisz @M.? Sezon jesienny, który zbliża się wielkimi krokami to czas wielu poszukiwań pracy i rektutacji. Taka wiedza pomoże wielu forumowiczom.

S

Na olx

Joanna

A czy po tych trzech miesiącach 4EverNET stosuje jakieś testy sprawdzające @m? Powszechnie tego typu firmy sprawdzają w ten sposób kompetencje nabyte przez pracowników. Czy tutaj też można się tego spodziewać?

Joanna

@M. piszesz, że na początku nie można liczyć na etat. Po jakim czasie od rozpoczęcia pracy zwykle następuje zmiana warunków zatrudnienia? @nowawspominasz o dużej rekrutacji. Na jakie stanowiska obecnie 4EverNET szuka pracowników? Rozumiem, że jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to poprawiają się one z czasem. Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy, o tym jak wygląda Twój typowy dzień oraz o tym co najbardziej podoba Ci się w pracy w 4EverNET. Dodatkowe informacje będą ważne dla osób, które szukając opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy trafią właśnie na ten wątek.

M.
@Joanna

@Joanna Po 3 msc etat. Tutaj wszyscy pracujemy na projektach ubezpieczeniowych. Dla AIG, ING, NN

@M.

W ogłoszeniu proponują 13zł za godzinę. Stawka jako podstawa ok. Ile można premii zarobić? Możesz określić jakieś widełki?

@Joanna

Pracuje w firmie ponad 1.5 roku. Przez ten okres dużo się zmieniło, umowę o pracę można dostać po krótkim czasie pod warunkiem że dajesz z siebie 100 procent czyli sumiennie pracujesz , wyrabiasz swoje godziny. Za godzinę jest 13 brutto to jest na godzinę nie zależnie od wyników sprzedażowych. Jeżeli chodzi o premię to jest różnie, każdy projekt ma ustawiony swój próg. Są osoby które premi nie wyrabiają, bądź wyrabiaja Ale małą, A są osoby które zarabiają na samej premii drugą pensję. Wszystko zależy od chęci. Według mnie jest to naprawdę spoko firma, zawsze się można dogadać co do godzin jeżeli cis by wypadło, są różne konkursy, kasa jak na cc okej I atmosfera super ludzie naprawdę w porządku także próbujcie! + nie ma ma żadnych testów. Jedynie jaki jest test to po przebytym szkoleniu abyś mogła pracować na danym projekcje I tyle.

nowa

Firma zaczęła dożo rekrutować, chyba szykują się do nowego kontraktu. Wymagań jest sporo, ale z tego co mi mówili pracownicy kasa się co jakiś czas poprawia. Teraz wprowadzili dodatkową premię kwartalną. Ekipa raczej stała, część osób pracuje po kilka lat. Myślę, że warto. Mi się póki co podoba

Natalia

Witam, czy mógłby ktoś udzielić informacji jakie są godziny pracy w tej firmie i czy jest możliwość pracy na część etatu?

M.
@Natalia

8-20 piątki do 18. Są osoby pracuje na 4,6, 8 godzin. Pamiętaj że na początek etatu nie dostaniesz- umowę zlecenie.

Joanna

@edek Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak wyglądała sama rozmowa? Jakie pytania podczas niej padały?

edek

Witam, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć, jakie umowy firma zawiera z pracownikami? Mam na myśli umowy zlecenie czy umowy o prace?

gust

unikajcie tej firmy jak ognia. kiepskie warunki finansowe, umowa o pracę to mrzonki,niemiła kadra.

edek
@gust

Mógłbyś dokładnie napisać co w tej firmie jest nie tak? Ja tam wysłałem swoje CV , w ogłoszeniu podawali m.in., że oferują umowę o pracę, a gdy byłem na rozmowie to dowiedziałem się ,że prac a jest na umowę zlecenie i dopiero po kilku miesiącach ewentualnie można się ubiegać o umowę o pracę pod warunkiem,że spełni się ileś tam kryteriów..... Już sam nie wiem co o tym myśleć, bo jeśli firma już w ogłoszeniu podaje coś czego nie ma ,to co jest z innymi sprawami..... Zastanawia mnie też to ,jak wszyscy się pochlebnie wypowiadają o tej firmie....jakby się wszyscy umówili

Kaja

W firmie duże zmiany. Na projekcie AIG podstawa dla studenta to jakieś 1900 pln na rękę. Ja premi wyrabiam 500 stówek. Jestem zadowolona

nowy
@Kaja

Witaj Kaja, powiedz jakim cudem na rękę wychodzi 1900 zł przy stawce 13 zł brutto?

Kaja
@nowy

Taki cudem, 168 godzin x 13 brutto= 2184. Jestem studentką wiec na rękę mam 1870. Natomiast ja mam stawkę 14 brutto więc dostaję za 168 h 2013 PLN

Polecam, Spora podstawa, premie można dostać na przyzwoitym poziomie. Praca w zgranej ekipie.

Edv

Juz przecież od dawna to żadnej oferty pracy nie mają naprawdę pisaliscie w maju wiec się nie dziwię

winds

Firma ok. Kasa na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o 4EverNET Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w 4EverNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EverNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EverNET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EverNET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EverNET Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EverNET Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 278 ocen.

4EverNET Sp. z o.o.