LSI Software S.A.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o LSI Software S.A.

Musztardowa_J
Były pracownik

Siłą LSI są Ludzie. Oczywiście w zależności od działu jest lepiej lub gorzej w zależności od działu, ale dzięki współpracownikom naprawdę chce się codziennie przychodzić do pracy. Jeżeli chodzi o kadrę menadżerską to tutaj wiele zależy gdzie sie trafi. Można trafić świetnie ale można też trafić też bardzo źle. Ale tak jest pewnie w większości firm. Ja LSI jestem wdzieczna za to ile sie nauczyłam i za wspaniałą atmosferę pracy PLUSY: LUDZIE, LUDZIE, LUDZIE :) świadczenia na czas kultura pracy można sie naprawdę duuuużo nauczyć MINUSY w niektórych działach brak możliwości pracy zdalnej (zależy od przełożonego) na stanowiskach menadżerskich duża nerwówka, która się przenosi niżej niektórzy menadżerowie Zróżnicowanie narzędzi - wiele zależy od tego gdzie jesteś - niektórzy mają lepsze narzędzia a niektórzy nie.

Natalia Nowy wpis
@Musztardowa_J

Wiadomo że atmosfera ważna w pracy i fajnie ze chwilisz ale jednak człowiek chodzi do pracy żeby zarobić. Jak mozesz ocenic tą kwestię? Ile można zarobić?

Musztardowa_J Nowy wpis
Były pracownik
@Natalia

A to wszystko zależy od tego na jakie stanowisko rekrutujesz... Inaczej zarabia dev a inaczej handlowiec Wszystko zalezy też od doświadczenia - za duzo zmiennych żeby odpowiedzieć wprost :) Ja moge powiedziec że jest przestrzeń dio tego żeby rozmawiac o podwyżce. Najlepiej chyba się z tym tematem zwrócić do HR

Katarzyna Nowy wpis
@Musztardowa_J

A ty na jakim stanowisku pracujesz? Wiesz może jak kształtują się zarobki na stanowisku handlowca? Można liczyć na coś więcej niż podstawa?

nom Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Jak długo czeka się na odpowiedź po wykonaniu testu z strony Pracodawcy?

Elżbieta

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta, ktoś pracował na tym stanowisku z ogłoszenia, które wstawili? Chciałabym się dowiedzieć, czy skoro to telefoniczna obsługa, to czy jest opcja pracy zdalnej.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy LSI Software S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Kandydat
Kandydat

Brałam udział w rekrutacji. Trzy pierwsze etapy poszły dosyć sprawnie i szybko. Przez 3 miesiące nie dostałam żadnego feedbacku. Trochę mało profesjonalne podejście.

KACPER
Kandydat
 Pytanie
@Kandydat

Mam pytanie dotyczące rekrutacji, czy rozmowa jest przeprowadzana w pełni po angielsku? jak wygląda częśc, która sprawdza znajomość języka?

Hanna
 Pytanie
@Kandydat

No słabo... A nie próbowałas się kontaktować sama i dopytać o feedback?

pendejo
Kandydat
@Hanna

To zadanie rekruterów dawać feedback. Jego brak to red flaga dla danej firmy. Świadczy o opieszałości i złej organizacji pracy w dziale kadr.

Danuta
Kandydat
@pendejo

Dużo firm ma z tym problem, ciekawe dlaczego, tak dużo kandydatów się tu zgłasza? wiadomo ilu? i tak z ciekawości czy znane są warunki zatrudnienia rekruterów wobec tego? jakie mają wszystkie obowiązki tu w firmie i ile im płacą?

Pracodawca

@Kandydat

Dzień dobry, codziennie dokładamy wszelkich starań, aby każdy kandydat otrzymał od nas kompletną informację zwrotną. Kontakt z kandydatami to jedna z istot naszej pracy :) Naszym celem jest profesjonalne przeprowadzenie procesu rekrutacji, jednak jeśli gdzieś popełniliśmy błąd to zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z Nami pod adresem: praca@lsisoftware.pl Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR

Kacper
Kandydat
 Pytanie

Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada rekrutacja na stanowiska w dziale HR? Jak sprawdzany jest poziom języka obcego? Czy rozmowa jest w calosci po angielsku?

pendejo
Kandydat
@Kacper

z tego co pamietam tylko część była po angielsku.

KACPER
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie dotyczące rekrutacji do działu HR, czy rozmowa jest przeprowadzana w pełni po angielsku? jak wygląda częśc, która sprawdza znajomość języka?

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z LSI Software S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Kapitan Bomba
Kandydat
@Pytanie

Następnego dnia po złożeniu CV zadzwoniła do mnie przemiła pani z HR i umówiła się na rozmowe.

Kacper
Kandydat
 Pytanie
@Kapitan Bomba

Jakim poziomem języka angielskiego należy się posługiwać? Jak wiedza sprawdzana jest na rozmowie?

witam
Były pracownik

Firma, gdzie nie ma home office. Sami sobie tak pracujcie. W innych firmach mam 100% zdalnie.

Pracodawca

@witam

Dziękujemy za Twoją opinię. Praca zespołowa jest dla nas bardzo ważna. Kontakt face to face zdecydowanie ułatwia komunikację oraz przepływ informacji. Dodatkowo wpływa to pozytywnie na samopoczucie w obecnym stanie epidemii, kiedy każdy jest narażony na izolację. Zdajemy sobie również sprawę z plusów płynących z pracy zdalnej (np. oszczędność czasu na dojazdach), dlatego stawiamy na pracę w trybie hybrydowym. Wszystko zależne jest od Twoich ustaleń z przełożonym :) Niektórzy nasi pracownicy pracują w 100% zdalnie. Pozdrawiamy, Zespół LSI.

Były kandydat
Pracownik
@witam

w 90% firm z branży IT praca zdalna to już codzienność

Szukająca
Kandydat
 Pytanie

Chciałam się dowiedzieć jak się pracuje na stanowisku handlowca w firmie? Czy są plany sprzedaży? Czy są realne do wykonania? Jak jest z urlopem? Są jakieś sezony urlopowe czy można wziąć w każdym czasie? Jakimi samochodami jeżdżą handlowcy i czy jest możliwość użytkowania prywatnego samochodu?

Pracodawca

 Pytanie
@Szukająca

Cześć, dziękujemy za wiadomość. W odpowiedzi na pytania: Potwierdzamy, plany sprzedażowe obowiązują każdego handlowca. Z systemem prowizyjnym zapoznasz się już na etapie zaawansowanych spotkań rekrutacyjnych. Gwarantujemy, że jeśli uczciwie będziesz pracować, premia będzie dla Ciebie atrakcyjna. Urlop oczywiście przysługuje – kodeksowe 20/26 dni. Urlop wybierasz w dogodnym dla siebie terminie, ale w uzgodnieniu z przełożonym. Handlowiec w swoim wyposażeniu otrzymuje samochód służbowy – jaki? Marka zależy od tego, jaki produkt sprzedajesz. Robot Pudu lub kiosk samoobsługowy musi zmieścić się do bagażnika.???? Jest zgoda firmy na użytkowanie samochodu służbowego do celów prywatnych. Na przyszłość zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Działem HR https://www.lsisoftware.pl/poznaj-zespol-hr/

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w LSI Software S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w LSI Software S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Odpowiedź
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, rozliczenie w spółce LSI jest miesięczne a wypłatę otrzymuje do 10 dnia każdego miesiąca.

Elżbieta
@Odpowiedź

I nie ma żadnych opóźnień przypadkiem?

Leszek
@Odpowiedź

Preferujecie umowę o pracę czy zlecenie?

Pracodawca

@Leszek

Panie Leszku :) Obie formy umowy są w naszej firmie dostępne a ich wybór uzależniamy od sytuacji i preferencji Kandydata :)

Pytanie
 Pytanie

Czy urlop w LSI Software S.A. jest płatny 100%?

1
Anna
Inne
 Pytanie

Witam, z iloma osobami rozwiązaliście umowy w przeciągu ostatnich 6 miesięcy z powodów m.in pandemii ? + ilu ludzi odeszło samych z firmy ?

Janek
Były pracownik
@Anna

Zwolniono kilku programistów, cały dział kontroli jakości w Warszawie, jedną osobę z HR. Aktualnie trwa tendencja wypowiedzeń ze strony pracowników. Odeszło dwóch PM-ów, wicedyrektor, kilku programistów. Wielu rozgląda się za inną pracą. Programistów na poziomie seniorskim prawie już nie ma. Firma łata braki stażystami.

2

Pracodawca

@Anna

Dziękujemy za zainteresowanie naszą spółką. Odsyłamy do raportów publikowanych co kwartał przez spółkę. Tam znajdują się wszystkie informacje dot. zatrudnienia, które nie są tajemnicą przedsiębiorstwa.

Wojciech
Pracownik
@Janek

Z tego co wiem - to najlepsi są wciąż z nami

Pracodawca

 Pytanie
@Janek

Dziękujemy za info, szkoda, że nie do końca prawdziwe. Aby uwiarygodnić swój wpis może mógłbyś się podpisać? Ej, raczej tego nie zrobisz, chyba odwagi zabraknie. Tak, takie "donosy" są lepsze. Po to żeby komuś dopiec? Gratulujemy i może dobrze, że się rozstajemy (może już rozstaliśmy). Sytuacja Win - Win - takie lubimy najbardziej. Zastanawiamy się co Tobą kieruję, że umieszczasz takie wpisy, które w jednoznaczny sposób mają przedstawić firmę (Twojego dotychczasowego pracodawcę) w negatywnym świetle. A czy rotacja kadr jest zawsze negatywna? Wyobrażasz sobie firmę bez zmian kadrowych? W każdej firmie na świecie dokonuje się wymiana kadr. Jest wielu świetnych młodych ludzi, którzy chcą robić karierę i może przyszedł czas właśnie na nich? NIe sądzisz? Z drugiej strony jeśli to Ty właśnie odchodzisz bo nie możesz się bardziej realizować to cieszymy się, że sporo się nauczyłeś i nowy pracodawca to docenił. Super. Cieszymy się. Zrozum proszę, że nasze zmiany z czegoś wynikają. Nie jesteśmy złymi ludźmi czerpiącymi satysfakcję, że kogoś zwalniamy albo, że ktoś nas opuszcza. A najczęstsze powody są takie same jak w każdej innej firmie. Najczęściej poniższe, ale oczywiście jest ich cała paleta. Wynagrodzenie - to taki symbol naszych czasów. Nie ma w tym nic zdrożnego, że szukamy lepszych zarobków. Nie zawsze możemy zaoferować tyle, ile oczekuje współpracownik. Brak możliwości rozwoju - temat wielowarstwowy i złożony - nie zawsze każdemu jesteśmy w stanie oczekiwany rozwój zaoferować. Zależy nam także na balansie pomiędzy tworzeniem rozwiązań i ich doskonaleniem a rozwojem. Tworzymy fajne systemy, ale potem przez lata je utrzymujemy rozwijając funkcjonalnie i w niewielkim stopniu technologicznie. Tworzymy nowe (z nowszą technologią) i znowu je utrzymujemy. Mamy bardzo mocno ograniczoną liczbę stanowisk :-), na których płacimy głównie za to, że pracownik jedynie się rozwija i uczy nie dostarczając w zamian rozwiązania. Jeśli ktoś chce w pracy głównie się rozwijać i niczego nie stworzyć - może nie jesteśmy najlepszym wyborem. Kompetencje - czasem dochodzi się do ściany i trzeba zdecydować się na ucieczkę do przodu zanim Tobie podziękują. Po latach współpracy od kadry oczekuje się więcej - może niektórzy szukają bezpiecznej przystani? Ludzie - czasem po prostu brak chemii (zdarza się często), czasem niezdrowa rywalizacja. Jest takie przysłowie - “dwa grzybki w barszczu to za dużo”. Czasem trafi się drugi i “masz babo placek” :-) I oczywiście wiele innych przyczyn. To obecnie najtrudniejszy obszar zarządzania w każdej organizacji. Temat jest bardzo złożony i “podziwiamy” każdego, kto w kilku prostych stwierdzeniach (o kilku zmianach kadrowych) wydaje złośliwy “wyrok” na firmę. Miłego dnia Zespół LSI P.S. Zapewniamy, że nasi najlepsi programiści wciąż tworzą u nas bardzo dobre rozwiązania

Najlepszy...
Pracownik
@Wojciech

...ciągle pracuję i nie narzekam ;)

Pracodawca

@Najlepszy...

Bardzo się cieszymy :-)

Też Janek
Pracownik
@Janek

A ja wciąż widzę te same twarze

1
Najlepszy...
Pracownik
@Też Janek

Pokaż swoją, albo chociaż powiedz na którym piętrze można ją zobaczyć :)

1
Najlepszy...
Pracownik

Na MCz nie poradzę, mogę tylko współczuć takiej współpracy :(

Były pracownik
Były pracownik
@LSI Software S.A.

Myślę że w LSI wciąż brakuje świadomości jak negatywnie oceniana jest firma przez byłych pracowników. Firma żyje jakby w bańce nieprzystającej do warunków rynkowych. Mówię tu zarówno o podejściu do pracowników, którzy nie są szanowani jak i do tworzenia aplikacji, bez analizy biznesowej, badań rynku itp. Pracuje tam wielu świetnych pracowników. Jestem jednak przekonana że wcześniej czy później bańka pęknie i okaże się czy laurka powyżej ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością.

Anka
Były pracownik
@Były pracownik

To żałosne. Przejrzyj sobie komentarze dotyczące dowolnej większej firmy informatycznej (i nie tylko). Przejrzyj Asseco, Comarch, Comp, nawet zagraniczne korpo zdrowo dostają po d..ie. Wszędzie ta sama żółć, przede wszystkim tych, którym się nie udało. No i wszyscy krytykujący to same asy, bożyszcza tłumów zmieniające pracę co dwa lata. Pracowałam w tej firmie 6 lat, pracowało mi się normalnie. U obecnego pracodawcy (też IT) jest tak samo. I powiem więcej - zastanawiam się czy nie wrócić. Ale jak tutaj są tacy jak ty to się muszę zastanowić. No chyba, że już odszedłeś. I na koniec - uważam, że to czasy zmieniają się na gorsze i dostarczają coraz więcej roszczeniowców Wkurza mnie to

Dhh
Były pracownik
 Pytanie
@LSI Software S.A.

„Ej” ? Kto to pisze? Słownictwo lekko mówiąc na poziomie nastolatka.

hp
Były pracownik

Firma nie przystaje do obecnych realiów na rynku it, zacofanie o 10-15 lat na wszystkich płaszczyznach - organizacyjnie, finansowo, technologicznie itd. Do tego mentalność osób decyzyjnych, którzy utknęli ze swoim myśleniem w latach '90 XX wieku. Typowy JanuszSoft.

Lidka
Kandydat

Typowy Januszex. Szkoda czasu na takie firmy.

Ewelina
Były pracownik
@Lidka

Dokładnie tak, ręczne sterowanie i obietnice beż pokrycia.

andrzej piotrowski
Były pracownik
@Lidka

Zgadzam się z tym. Pracowałem czas jakiś, ale nie polecam. Spora rotacja w dziale tworzenia oprogramowania. Zatrudniają w oparciu o wynik testu technicznego. Kierownictwo nie umie się komunikować z pracownikiem - najpierw zapewniają, że przedłużą umowę, potem nieuzasadniając decyzji zmieniają zdanie, następnie obiecują referencje, a potem zbywają milczeniem. Managera (przynajmniej tak było za moich czasów) wiecznie nie ma jak się coś od niego chce, bo albo na delegacji w Warszawie, albo na zakupach w pobliskim Carefour'ze. Do pracujących ludzi nic nie mam, byli raczej w porządku, ale kultura organizacyjna bardzo niska.

Kapitan Bomba
Kandydat
 Pytanie

Witam, Ile wynosi wynagrodzenie na stanowisku Supporta? Czy firma ma palarnie?Czy trzeba wychodzić na dwór?

Admirał Jahaś
Kandydat
@Kapitan Bomba

Zależy od doświadczenia i stażu pracy, lecz nie oczekuj kokosów Na dzien dobry wynagrodzenie będzie takie ze lepiej do lidla pójść. Potem ewentualnie podwyżki przy przedłużaniu umowy lub gdy powiesz ze odchodzisz ale nie licz na godne liczby. Palarni nie ma, trzeba wychodzić na dwór i odbijać się na bramkach ;) czas na fajkę trzeba potem odrobić :)

3
Pytanie
 Pytanie

Czy LSI Software S.A. zatrudnia studentów?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, LSI jak najbardziej zatrudnia studentów, między innymi na stanowiska stażowe. Obecnie prowadzimy nabór na staże wakacyjne we współpracy z Młodzi w Łodzi. Jeśli jest Pani/Pan zainteresowany/a zachęcamy do aplikacji: https://praktyki.lodz.pl/employer/offer_profile/5519 Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do zobaczenia, Zespół LSI

Helena
@LSI Software S.A.

Jak często oferty stażowe LSI się pojawiają na stronie? Widzę, że obecnie są już nieaktualne :( Jak duża liczba osób po stażu dostaje zatrudnienie w firmie? Czy w związku z tym, że posiada się już doświadczenie nabyte podczas stażu, można liczyć na jakieś benefity z tego tytułu? Np. na szybszy awans czy wyższą stawkę na start?

Pracodawca

@Helena

Dzień dobry, Obecnie przedłużyliśmy naszą współpracę z ok. 80% osób, które rozpoczęły u nas staż wakacyjny. Liczymy na wieloletnią i owocną współpracę :) Awanse pracowników są przyznawane na podstawie umiejętności jakie mieli szansę zdobyć na obejmowanym stanowisku. Pozdrawiamy, Zespół LSI

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w LSI Software S.A.?

Szczery
Pracownik
@Pytanie

Ceni się zaangażowanie i poświęcenie pracy w zamian za brak obiecanej podwyżki czy jakiekolwiek premii. Jeszcze bardziej docenia się tu brak sugestii i pomysłów gdy są niezgodne z opinią szefa.

Pracodawca

@Szczery

Cześć Szczery, Wg twardych danych grupy kapitałowej w przeciągu ostatnich dwóch lat zaakceptowanych zostało 359 wniosków o zmianę warunków zatrudnienia, przy obecnym zatrudnieniu na poziomie 216 osób. Mamy nadzieję, że to pokazuje, że nagradzamy i doceniamy naszych pracowników. Zapraszamy niezmiennie do zespołu HR celem rozmowy na każdy ważny dla Ciebie temat. Pozdrawiamy, Zespół LSI

oj dana dana
Były pracownik
@LSI Software S.A.

Po takiej argumentacji to tylko jak w niku. Tyle wniosków o podwyżkę, to wcale nie oznacza premiowanie i docenianie. To równie dobrze może oznaczać, że już tak nędzne były wynagrodzenia, że wnioski musiały być złożone. Lub tak wielu pracowników chciało się zwolnić, że trzeba było wnioskować. Lub tak wielka była rotacja, że wiele wniosków dotyczyło nowo zatrudnianych (nie koniecznie zatrudnionych). Ale jak było naprawdę to tylko Wy wiecie. W każdym razie za długo pracowałem w LSI, żeby wierzyć w kity które piszecie i ulec manipulacji. Życzę niczego dobrego

magdalena
Były pracownik
@oj dana dana

Pranie mózgów. Oni naprawdę myślą, że tak (źle) się pracuje w każdej firmie. Typowy Januszex

Helena

Witajcie, czy ktoś byłby tak miły i mógłby przybliżyć mi jak wygląda proces rekrutacyjny na konsultanta w LSI? Czy pracodawca weryfikuje podczas niego nasze umiejętności dając nam jakieś zadania do wykonania? Jak to wszystko przebiega i kto ma szansę przejść pozytywnie rekrutację?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o LSI Software S.A. - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w LSI Software S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy LSI Software S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w LSI Software S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy LSI Software S.A.?

    Kandydaci do pracy w LSI Software S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LSI Software S.A.
Przejdź do nowych opinii