Opinie o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4EverNET Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4EverNET Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Joachim

Bardzo proszę o informację jaki rodzaj ubezpieczeń i ewentualnie jakiej firmy obecnie sprzedajecie, skąd pochodzi baza danych (dzwoni się do potencjalnie zainteresowanych Klientów czy do przypadkowych osób/firm?) i czy są stanowiska nie związane ze sprzedażą (informacja, obsługa operacyjna, techniczna, back office)?

Ktoś coś w tym temacie?

Daw
@Joachim

Ubezpieczenia NNW min AXA I Colonnade. Oraz umawianie spotkań dla agentów z Nationale Nederlanden I Metlife (polisy na życie). Firma się rozwija i będą pojawiały się nowe projekty.

Teraz są juz 2 nowe kampanie takie dla prawników i spedycyjne

szkolenie

na szkoleniu zaczynacie czytać każdy punkt owu czyli ogólnych warunków ubezpieczenia jakbyście sami nie mogli tego przeczytać tylko każda osoba po kolei czyta jak w szkółce na głos, sprawdzają umiejętności sprzedażowe osób które starają się o prace, a najlepsze, że za szkolenie firma 4EN może wam nie wypłacić kasy

Es
@szkolenie

Co ty wygadujesz ? Za szkolenie jest zapłacone normalnie po pierwszym przepracowany miesiącu ! Firma oczywiście ma prawo za szkolenie nie zapłacić w sytuacji kiedy osoba po szkoleniu nie pojawi się w ogole w pracy, bo z jakiej racji ? Szkolenie trwa 5 dni firma ponosi koszty takiego szkolenia (czas koordynatora , trenera który w takiej sytuacji jest zmarnowany ). Jak ktoś nigdy nie pracował w ubezpieczeniach I się na tym nie zna to chyba normalnie że jak przeczyta OWU, (które często napisane jest trochę urzędowo) to sam może nic tego nie zrozumieć , dlatego jest to dokładnie wszystko tłumaczone, co jest dużym plusem ! Przestań szkalowac firmę , nie znudziło ci się od kilku dni wypisywanie bredni ?

szkolenie
@szkolenie

jak firma ponosi koszty wszystkiego i ciągle to wypomina to może ją zamknijcie to nie będziecie ponosić kosztów - samo działanie firmy to już koszty! - po co sciągacie ludzi ogłoszeniami o prace do siebie - sciągacie, robicie szkolenia, a potem narzekacie, że ponosicie koszty - o co chodzi ? , OWU nie jest napisane trochę urzędowo tylko bardzo urzędowo ale to nie problem, tylko problemem jest to, że szkolenie jest wydłużane kiedy mogłoby się odbyć w czasie połowę krótszym, no ale szkoleniowiec może sobie odpoczywać kiedy inni czytają, co do szkalowania to ty szkalujesz mnie, a ja wygaduje to co sami robicie, wasz czas jest dla was wart tyle, że firma za niego płaci, a może nie zapłacić za szkolenie, za czas ludzi którzy muszą przejść szkolenie, czas 5 dni który ludzie muszą poświęcić (zamiast iść do innej normalnej firmy) na wydłużone szkolenie jest dla was bez wartości i jak ktoś po szkoleniu stwierdzi, że to nie praca dla niego/niej to nie ma wypłaconej kasy za szkolenie, - podejście firmy - czas pracowników płatny normalnie, czas innych ludzi niekoniecznie

Pesymista
@szkolenie

Stek bzdur, czytać nie chcą, pracowaćnie chcą, ale kase chcą hehehe do urzędu po zasiłki lenie śmierdzące. Tak narzekacie, a za lat pare z rozwojem będziecie mieli doczynienie w monopolowym z czterch piw przeskoczycie na wóde i landrynki.

Adonis

Czytając niektóre opinie wahałem się co do podjęcia pracy w tej firmie, ale na ta chwilę nie mam powodu narzekań. Pracowałem wcześniej w call center, nie jest to praca którą chciałbym wykonywać całe życie :) , ale firma ok, narazie nie mogę złego słowa powiedzieć.

Ola

Super ekipa . Ludzie po drugiej strony słuchawki różni jak to w call center :).

Informatyk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała ok. W sierpniu podczas tej rozmowy ustalony został termin rozpoczęcia pracy na początek września. Zgodnie z umową zgłosiłem się do firmy po dokumenty i... potraktowano mnie tak jakby nigdy taka rozmowa nie miała miejsca. Trochę nie rozumiem dlaczego podczas moich przyjazdów nie powiedziano mi że oferta pracy jest już nie aktualna. Wcześniej już usiłowałem dodać podobną opinię i nie znalazłem jej dzisiaj -pachnie mi tu jakąś mistyfikacją. Firma nie jest kryształowo czystą jak wynikałoby z poprzednich wpisów. Ja w odróżnieniu od innych opinii ostrzegam że ustalenia w rozmowie kwalifikacyjnej nie koniecznie w przypadku tej firmy cokolwiek znaczą. Ostrzegam i pozdrawiam. Artur

pytania ogólne

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Przepracowałem pierwszy miesiąc i póki co jest wszystko spoko. Nie narzekam.

najgorsza firma

pracowałem już w wielu firmach tego tupu i ta jest najgorszą

A
@najgorsza firma

O, to często zmieniasz firmy

B
@A

skoro takich mamy w Polsce pracodawców, którzy mają dziadowskie firmy to się zmienia

Mar

Wszystko ok. Jestem po 1 tygodniu i naprawdę zadowolony

ładna

Jestem zadowolona. Nie ma ciśnienia

Jest wporządku wszytsko. Można się dogadać, umowa o pracę po miesiącu

podatki
@Nowy

dali ci umowę o prace bo płacą niższe podatki niż gdybyś miał umowę zlecenie, a nie dlatego, że dbają o pracownika

podatki
@Nowy

z pewnością dali ci umowę na czas określony np do końca roku, to zabezpieczenie dla firmy na wypadek gdybyś się rozchorował i nie chciał pracować to umowa i tak dobiegnie końca, a kolejnej nie muszą ci dać - a myślałeś, że zadbali o ciebie jako pracownika...

niższe wynagrodzenie
@Nowy

na umowie o prace jest niższe wynagrodzenie niż na umowie zlecenie, umowa o prace jest bardziej opodatkowana, na umowie o prace masz około 50 zł do wypłaty mniej względem umowy zlecenie

Michał Janeczek
@podatki

Cześć, Zawsze umowy dajemy na 3 msc a potem na czas nieokreślony lub 1 rok - to zależy od tego co wynegocjuje pracownik. Standardowo wszystkie umowy wystawiamy do końca roku, dlatego, że wtedy hurtem produkujemy następne i nie trzeba pilnować terminów. Przepraszam ale nie bardzo rozumiem to zdanie "to zabezpieczenie dla firmy na wypadek gdybyś się rozchorował i nie chciał pracować" - Uważasz, że jak ktoś nie chce pracować to firma powinna go utrzymywać, czy jak?

Inna

Smutne to że koleżanka z pracy tak nas postrzega : niewolnicy i nadzorcy.Nigdy nie czułam się niewolnikiem a mojego koordynatora nie postrzegałam jako nadzorcę. Nigdy nie spotkałam się z ich strony z niestosownym zachowaniem , zawsze otrzymuje pomoc gdy o nią poproszę.Praca dla osób chcących pracować , podnosić kwalifikacje , praca nie lekka , ale każda sprzedaż daje mi satysfakcję.Z jednym się zgodzę , głośne wybuchy śmiechu i rozmowy przeszkadzają w poprawnym prowadzeniu rozmów i wytrącają z pracy.A przecież na tym powinno zależeć przełożonym i powinni dołożyć wszelkich starań w tym temacie. Ty Koleżanko jeżeli tak Ci źle , to poszukaj innej pracy , bo z takim nastawieniem to nie poradzisz sobie zbyt długo w pracy. Szkoda czasu. Powodzenia

do Justyna

Justyna, tylko jednej osobie w 4EN nie wyszło ? oj, a te osoby, które dobrze sprzedawały i które przeszły do innej konkurencyjnej firmy to też im nie wyszło ?

do ciekawska

przerwa 5 minut po każdej godzinie czyli na 8 godzin pracy przypada ci przerwy 40 minut na cały 8 godzinny dzień pracy, jednym wolno siedzieć na statusie monitoring bardzo długo i nikt ich nie upomina, a cała reszta pracuje normalnie i są upominani nawet jeśli zdarzy się krótki 1-2 minutowy after call

premie

premie nie do wyrobienia, braknie ci kilka sztuk do celu i po twojej premii

Gosc
@premie

No chyba słowo cel-mówi samo za siebie :). To tak samo jakby się chodziło do pracy 150 h A chciało się mieć zapłacone za 160. Wyrabiasz to masz , nie to nie. Prosta sprawa.

Justyna

Nie rozumiem dlaczego jest aż tyle negatywnych opinii, ale ok .Każdy ma swój subiektywny punkt widzenia. To jest praca w cc więc to jest logiczne , że czy w tej firmie czy w innej jest jasno określony cel na ilość sprzedaży . Są osoby, stałe które robią co do nich należy I premię mają co miesiąc bo po prostu pracują . Za samo siedzenie nikt nie płaci. Praca jak praca, jaka by nie była super to I tak zawsze znajdzie się powód do narzekania. Mam wrażenie, że negatywne komentarze w ostatnim czasie pisze po prostu jedna I ta sama osoba, której po prostu nie wyszło I wylewa teraz swoje flustracje. Ja jestem zadowolona, przeszłam już wiele firm I mogę powiedzieć że naprawdę jest ok :).

Call Center bez oszustw. Polecam:)

żart
@Piotr

żart ?

Pracuje kilka miesiecy dopiero,przygladam sie i brakuje mi tylko podziekowania jak koncze prace, za super wynik od kordynatorow i podejscia czasem jak do człowieka ,ktory powinien byc cenny dla firmy bo bez nas dobrych pracownikow ,nie ma was kordynatorow ,bo my jestesmy najceniejsi dla firmy, chcialabym codziennie widziec usmiechnietych ,skorych do pomocy kordynatorow,bo czasem najlepiej nie zawracac wam głowy.

JJ

Hmm... może samemu wystarczy się też uśmichnąć a uśmiech zostanie odwzajemniony ;) Z każdym w wolnej chwili można porozmawiać. Co do podziękowań, sądzę, że ciężko by było koordynatorom każdemu z osobna dziękować. Przeważnie podziękowania są dla całej grupy albo na koniec miesiąca, albo na początku kolejnego. Pozdrawiam i do zobaczenia w pracy :)

@JJ

Pracownik Niestety często brak uśmiechu, szacunek dla starszych ludzi powinien ,być normą a niestety, czasem koordynatorka ma z tym problem, ale pewnie to kwestia wychowania i nie da się tego zmienić.

Gosc

NA szczęście ta Pani już nie pracuje, więc atmosfera się oczyściła.

odp

koordynatorzy tego nie rozumieją - dla nich jesteś tylko niewolnikiem

Dajana

Jeśli chcecie wiedzieć jak się pracuje w tej firmie to powiem Wam szczerze i bez ukrywania swoich danych. Pracuje w tej firmie 6 lat. Miałam swój rok na słuchawkach, pozniej dostałam awans... Czy przez znajomości? Nie sądzę bo jako agent nie przywiazywalam uwagi do tego z kim pracuję. Dostałam szansę bo byłam dobra w tym co robię. I każdy kto sam potrafi wytyczac sobie cele i dba o swój rozwój będzie dobrze sobie radził w tej pracy. A co a tym idzie będzie dobrze zarabiał. Wystarczy chcieć. Komentarze typy, że ktoś premii nie widzi mogą pisać osoby, które nie traktują poważnie życia i pracy. To nie jest podawanie gazet w kiosku tylko rozmowa z klientem, nawiązywanie relacji... Jeśli ktoś to czuje i ma chęci to jest w stanie zarobić więcej premii niż podstawy. I mam to szczęście mieć takie osoby w swoim zespole. Takie, z którymi można zdobywać góry! Więc co jest dziwnego w tym, że te osoby są wynagradzane? Jeśli kogoś to boli to myślę, że czas zacząć pracę traktować tak jak się powinno czyli jak PRACĘ a nie jak przedszkole... Brak obowiązków i same roszczenia? Serio ludzie jak można coś w ten sposób osiągnąć [Nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym]. Jak widzę, że ktoś pisze, iż w 4en jest 15 min przerwy na 8h pracy to myślę sobie, że albo tu nie pracował albo ma jakieś wielkie żale, które jakże by inaczej... Należy wylać anonimowo na internecie. Po wielu latach pracy w tej firmie mogę powiedzieć, że bywało różnie, ale w przeciwieństwie do poprzednich firm, w których byłam zatrudniona tutaj szanuje się ludzi, nie ma wizji zwolnienia i obawy o własne jutro, zawsze można się dogadać i ktoś ci pomoże, są odpowiednie warunki czyli dobry sprzęt itp. Nie jest to firma, w której ktoś obiecuje gruszki na wierzbie. Każdy zna swoje założenia premiowe, wie co jest niezbędne aby dobrze zarobić. Więc reszta zostaje w rękach pracownika. Jeśli chce to zarobi. Kadra jest najlepsza jakiej można chcieć. Dawno nie pracowałam z ludźmi tak ambitnym, chętnymi do pomocy i przede wszystkim ciągle ludzkimi. W tym miejscu chce podziękować hejterom za poprawę humoru tymi wyssanymi z palca "faktami" a osobom, z którymi pracuje w 4en za to, że nigdy się nie poddają i codziennie podnoszą poprzeczkę.

Alie

Ale ustawione :) Pozdrawiam

Weronika
@Dajana

Awans wiemy za co wszyscy , na pewno nie za super wyniki bo daleko ci było do nich .

PIOTR
@Alie

Powinnaś zacząć pisać opowiadania :) FANTASTYKĘ , najlepsi ludzie kiedyś byli i zostali tak potraktowani ze masakra

Sławo
@PIOTR

Prawda najgorsza firma

Alicja
@Sławo

Dlaczego tak oceniasz , praca z klientem to trudne zadanie , ale gdy nie masz efektów to ciężko oczekiwać dobrej wypłaty . Cóż taka profesja .

Arkadiusz
@Dajana

Jako były członek grupy piszącej, potwierdzam że atmosfera była dla mnie bez zarzutów, miła i koleżeńska. @Weronika na pewno wiesz najlepiej kto, za co dostał awans. Co do pracy, to umówmy się, nie każdy może być najlepszy. Na to pracujemy latami, w każdej chwili naszego dnia pracujemy nad charakterem. Ktoś Was okłamał, że każdy może mieć wszystko i po równo.. nigdy tak nie będzie. Trzeba się faktycznie postarać, lub mieć już do tego predyspozycje aby zarabiać w tej branży więcej, ale da sie! Akurat nie była to praca dla mnie, wolę pracę fizyczną i rozwiązywanie innego rodzaju problemów, w moim przypadku branża budowlana. Spróbowałem, i nie żałuję, ta firma jest bardzo przyjazna w szczególności, jeśli chodzi o osoby które chcą spróbować sił w telemarketingu. Pozdrawiam całą załogę, Ludwiczek :D

M.J.
@Arkadiusz

Cześć Arek. Dzięki za opinię. Pozdrawiam :)

Małgonia
@Dajana

Już nie pracujesz i bardzo dobrze , teraz to pracuje się rewelacyjnie , nie ma Cię od razu atmosfera jest lepsza. Najlepsza decyzja kierownika o zwolnieniu ciebie

Małgonia
@Alicja

Ja mam najlepsze wyniki

@Dajana

Ty jedynie umiałaś rozmawiać z nowymi chłopcami :) , podlizywać się by dostać awans , niestety nie miałaś wyników i raczej maślane oczy robiłaś do kierowników , dobrze ze ciebie już nie ma .

Alicja
@Małgonia

He , he , śmiechu warte , kolejna w.....ka ? Powodzenia

JJ
@Alicja

Czytam i nie wierzę co tu piszecie i na jaki temat... Przykre to jest! Nie lepiej "face to face" porozmawiać o takich sprawach? Są lepsi i są gorsi, jak wszędzie. Jeden próbuje na wszytskie sposoby by wyjść na swoje i dobrze zarobić a inny stara się a niekoniecznie mu wychodzi a jeszcze inny przychodzi by odbębnić swoje 8h i tyle. Osoby,które chcą podjąć pracę w 4EN po prostu muszą przyjść i się przekonać jak faktycznie tutaj jest. Dyrektor- ( co ważne nie gryzie ;P) Jest osobą decyzyjną! Zawsze powie coś dobrego, miłego jeśli dopadnie Cie "depresja". Kierownik projektu C.-osoba, której nie da się nie lubić ;) wiele spraw można załatwić! z każdym z kadry można porozmawiać i ew.powstały problem rozwiązać. Nie czujesz się dobrze na jednym projekcie? Masz szansę na innym :) Byli i obecni pracownicy...Ci, którzy odwiedzają gowork.pl zapewne chcą dowiedzieć się jakie są warunki pracy i płacy, ważną informacją jest też to jaką jest osobą osoba, kóra jest nad Tobą (kierownik, dyrektor...) Więc nie piszcie co było kiedyś tylko jak jest teraz! Nie podszywajcie pod inne osoby jeśli nie chcecie swoich imion ujawniać. I nie piszcie bzdur, witki opadają :( Pozdrawiam! Do zobaczenia w pracy :)

Joanna

@Alicja warto dzielić się opiniami zarówno obiektywnymi jak i negatywnymi, ważne, żeby miały merytoryczną treść i nie obrażały niczyich uczuć. Może Ty wiesz jak w 2018 roku wyglądają warunki pracy w przedsiębiorstwie 4EverNET? Reszta użytkowników z chęcią się dowie.

Ciekawska

Cześć. Napiszcie mi jak dokładnie wygląda tam praca, jeden wielki pokoj i każdy obok siebie na słuchawkach? Jak ktoś ma już doświadczenie w ubezpieczeniach to na jaką kasę można liczyć? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

Micho
@Ciekawska

Praca wygląda tak, że dzwonisz do klientów i proponujesz ubezpieczenie. Wszystko zależy od ilości sprzedaży. Możesz poza podstawą dostać 1000, 1500 PLN a możesz 200 PLN. Praca w open space. Po miesiącu max. 2 dostaniesz etat.

Radek
@Ciekawska

Połączenie po połączeniu, wskakuje nie ma czasu by się napić kawy , pełno ludzi ze słuchawkami , jeden wielki hałas.A kasa mała

micho
@Radek

Cześć w 4EN nie pracował w ciągu 2 lat żaden Radek :)

Pola
@Ciekawska

Jak mróweczki jedna osoba koło drugiej

Radek
@micho

a w ciągu 4 lat:) młody jesteś

Micho
@Radek

To chyba trochę nieaktualna opinia po 4 latach :)

Joanna

@Aga nic w tej kwestii się nie zmieniło? W dzisiejszych czasach firmy dynamicznie zmieniają stawki dla swoich pracowników, może od czasu Twojej wypowiedzi pracodawca 4EverNET zaplanował jakieś nowe plany premiowe? Daj znać, wielu z Nas przyda się taka wiedza.

Zostaw merytoryczną opinię o 4EverNET Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w 4EverNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EverNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EverNET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EverNET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EverNET Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EverNET Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 278 ocen.

4EverNET Sp. z o.o.