Opinie o Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j. w Leszno

praca123

Warunki pracy omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej całkowicie mijają się z rzeczywistością. Wymagania w stosunku do pracowników nieadekwatne do oferowanych warunków pracy. Dodatkowo, okropna atmosfera (ciągłe obgadywanie współpracowników i donoszenie). Duże rozczarowanie, nie polecam pracy w tej firmie.

@praca123

Przykro nam, że Twoje doświadczenia z naszą Firmą były negatywne. Dla nas opinie wszystkich pracowników, zarówno obecnych, jak i byłych, są niezwykle ważne. Biorąc pod uwagę, że komentarz pochodzi od anonimowego użytkownika, nie jesteśmy w stanie odnaleźć szczegółów związanych z Twoim przypadkiem, aby go dokładnie zbadać. Prosimy o kontakt z firmą. Zarząd Sporting

xyz Nowy wpis

omijać szerokim łukiem. Obgadywanie, podcinanie skrzydeł…. Czepianie się dosłownie wszystkiego, pracownicy stoja po 11/12h non stop na nogach.. naciągnie ludzi i natarczywość to klucz do sukcesu w tej firmie.. nie dziwmy się ze ludzie do sklepu nie wchodzą na sama myśl kiedy dziewczyny od razu podchodzą i pytają ,,czy mogą w czymś pomoc?”. Myśle, ze większość osób chciałaby wejść na spokojnie i się rozejrzeć a tu na samym starcie naskakiwanie i sto pytań na minute… nic fajnego, warto pomyśleć nad zmiana.0

Renata Nowy wpis
@xyz

Bardzo duże podziękowania za niezmiernie merytoryczną opinię. Było by naprawdę rzetelnie jakbyś nie ukrywał się pod skrótem literowym, a podpisał własnym imieniem. Jako Firma zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę i rozwiązywanie wyzwań typu : cytuję : obgadywanie, podcinanie skrzydeł i czepianie się wszystkiego. Chciałabym podkreślić, że praca sprzedawcy polega właśnie na przebywaniu na sali sprzedaży i staniu w godzinach pracy ( nie da się inaczej ) i przede wszystkim na aktywnej obsłudze klienta - czyli podchodzeniu i rozmawiawianiu z klientami. Jest to zawsze omawiane na początku współpracy z nowym pracownikiem. I to co napisałeś jest po prostu niezrozumiałe, bo co niby ma robić sprzedawca? Leżeć, siedzieć? Uciekać od klientów, zajmować się prywatną rozmową z innymi pracownikami? To TAKA FIRMA nie jesteśmy!!! Jesteśmy nastawieni na aktywną obsługę na sali sprzedaży i na pracę związana z realizacją wyników sprzedażowych. Chcemy współpracować wyłącznie z osobami, które dojrzaly do pracy i wiedzą po co do niej się przychodzi. XYZ proszę zastanów się 2 razy zanim będziesz kiedykolwiek pisał na jakiś temat, by chociaż to było merytoryczne, a nie na zasadzie bezmyślnego komentarzu.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Sporting Nowy wpis

Dzień dobry, są 3 etapy rekrutacji. Ostateczna decyzja - jej termin jest ustalany na rozmowie z osobą rekrutującą. Pozdrawiamy Sporting

Sporting

Nie rozumiemy co masz na myśli, o jakich sytuacjach piszesz i o jakich ludziach odchodzących.... Twój wpis jest krzywdzący i mało wnoszący, jeśli chodzi o opinię o pracy w Firmie, nie wspominając o osobach tam pracujących. Przykro nam, że nie masz na tyle odwagi i szczerości, by z nami omówić swoje doświadczenia/ opinię i dodajesz komentarz jako anonimowy użytkownik. W związku z tym nalegamy na kontakt z Twoim bezpośrednim przełożonym w celu wyjaśnienia powyższej opinii. Prosimy o kontakt z Firmą. Zarząd Sporting

Sporting

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
praca123

@praca123

Zdecydowanie tak jak napisane opinie niżej. Omijać szerokim łukiem. Obgadywanie na porządku dziennym, zwalnianie ludzi z dnia na dzień podając ,,durny” powód. Co pracownik może na brak ruchu? Na brak założonych planów czy utargów ? W tej firmie to zdecydowanie PRACOWNIKA wina!! Bo Ty się nie starasz Ty nie podchodzisz do każdego klienta… Na rozmowie o prace ,,założona maska na twarzy” przez osoby przyjmujące (te na wyższych stanowiskach). Obiecywana umowa o prace po 3 miesiącach niestety ani świtu ani widu. Czar pryska! Codzienny stres i wywierana presja, żeby tylko pieniądze się zgadzały. A nawet jak się zgadzają to i tak jest MAŁO BO MOGŁO BYĆ WIĘCEJ. PRACA JAK DLA (usunięte przez administratora) Ciągła rotacja. Nie ma miesiąca żeby ktoś nie został zwolniony.

Sporting

Przykro nam, że Twoje doświadczenia z naszą Firmą były negatywne. Dla nas opinie wszystkich pracowników, zarówno obecnych, jak i byłych, są niezwykle ważne. Biorąc pod uwagę, że komentarz pochodzi od anonimowego użytkownika, nie jesteśmy w stanie odnaleźć szczegółów związanych z Twoim przypadkiem, aby go dokładnie zbadać. Niemniej jednak, Twoje uwagi zostały zauważone i są dla nas istotne. Odnosząc się do zwalniania pracownika - każdy pracownik, z którym rozwiązujemy umowę - z różnych przyczyn- ma je przedstawiane i są z nim omawiane. Jeśli jest coś nie zrozumiałe pracownik ma możliwość ponownej rozmowy z przełożonym. Jako firma handlowa mamy założone plany sprzedażowe oraz bazujemy na współczynnikach konwersji - znamy ilość wejść do sklepu i bazujemy na faktach - a nie na wyobrażeniach / opiniach o ruchu- wyrażanych przez pracowników. Jasno określamy standardy obsługi oraz plany sprzedażowe. Każdy z pracowników jest zapoznany z obowiązkami pracy na sklepie - łącznie z podejściem i opieką nad każdym klientem sklepu. Dział rekrutacji przyjął do wiadomości obiekcje, co do przekazywanie informacji o opcji przejścia na umowę o pracę i będzie klarowniej ją przekazywał. Co do stresu i presji - rozumiemy, że nie każdy nadaje się do pracy z wynikami sprzedażowymi. Proszę pamiętać - że zawsze są one jasno określane i każda firma, w której obowiązują plany sprzedażowe będzie dążyła do ich realizacji. Zarząd Sporting

@pracownik

Niestety nie zgadzam się z odpowiedzią sportingu, wygląda ona w ten sposób ponieważ nadal chcą łapać młodych pracowników którzy będą "niezobowiązujący" czyli bez umowy o pracę i na chwilę. Co doskonale pokazuje ile faktycznie znaczy dla tej firmy pracownik.

@@pracownik

Przykro nam, że Twoje doświadczenia z naszą Firmą były negatywne. Biorąc pod uwagę, że komentarz pochodzi od anonimowego użytkownika, nie jesteśmy w stanie odnaleźć szczegółów związanych z Twoim przypadkiem, aby go dokładnie zbadać. Niemniej jednak, Twoje uwagi zostały zauważone i są dla nas istotne. Każdy pracownik jest informowany o czasie i terminie umowy zlecenie . Jeśli nie wyraża na to zgody - może takiej umowy nie podpisać. Jesteśmy otwarci na komunikacje z pracownikami . Młodzi pracownicy, którzy rozpoczynają swój start na rynku pracy są dla nas tak samo istotni - jak osoby posiadające już staż pracy. Dajemy im możliwość zdobycia doświadczenia oraz przechodzą szkolenia sprzedażowe jak i produktowe. Zarząd Sporting

Anka

Pracowałam przez 9 miesięcy. Presja jest jak w większości sklepów, w których pracowałam. Wówczas się uczyłam, więc nie naciskałam na umowę pracę. Czas mimo wszystko wspominam miło, nie było problemów z wolnym z dnia na dzień, do TEBU też mogłam bez problemu chodzić, ale najważniejsze to świetna ekipa w tym czasie.

@Anka

Cieszę się, że Twoje doświadczenie pracy, w okresie w którym pracowałaś było przyjemne i że wspominasz ten czas miło. Praca w sklepie wiąże się z pewną presją związaną z wynikami sprzedaży, ale dobrze, że potrafiłaś się uczyć i radzić sobie z nią. To świetnie, że nie było problemów z dostępem do czasu wolnego - staramy się , by grafik pracy stanowił balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Przyjemna ekipa wpływa pozytywnie na atmosferę w pracy i czyni ją bardziej satysfakcjonującą - co ważne każdy na nią wpływa i ją kreuje. Dzięki podzieleniu się powyższą opinią możesz pomóc innym zrozumieć jakie czynniki wpływają na jakość pracy w Firmie. Pozdrawiamy serdecznie Zarząd Sporting

Osoba123

Zacznijmy od rozmowy kwalifikacyjnej …„obiecywane złote góry” , umowa o prace już po trzech miesiącach, tymczasem nikt jej nie dostaje (wyjątek: wybrane pupilki) bo przecież na umowie zlecenie ma się więcej pieniędzy i to jest super… po czym z dnia na dzień potrafią powiedzieć, ze przecież nie maja pieniędzy na pracowników i musza się z Tobą pożegnać, pod dwóch dniach przychodzą kolejne osoby na szkolenia i to jest właśnie ten Ich „kryzys budżetowy” … brak słów. Wymagają rzeczy absurdalnych, starasz się jak możesz ale i tak wiecznie coś nie pasuje, obgadują za plecami a za chwile się do Ciebie uśmiechają jak gdyby nigdy nic … Codziennie przeżywany stres „ o co dziś będą mieli problem ? co im nie będzie pasować ?” Szukają naiwnych uczniów/studentów aby tylko na nich żerować przez jakiś czas a później wywalić bez jakiegokolwiek wyjaśnienia i poszanowania co do drugiej osoby. Wieczna rotacja ludzi w tej firmie… Przez jakiś czas pomyślisz, ze jest to nieskazitelna firma, że ludzie są przecudowni ale spokojnie czar szybko pryśnie. Zero człowieczeństwa i szacunku.

@Osoba123

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku, Przykro nam, że Twoje doświadczenia z naszą Firmą były negatywne. Dla nas opinie wszystkich pracowników, zarówno obecnych, jak i byłych, są niezwykle ważne. Biorąc pod uwagę, że komentarz pochodzi od anonimowego użytkownika, nie jesteśmy w stanie odnaleźć szczegółów związanych z Twoim przypadkiem, aby go dokładnie zbadać. Niemniej jednak, Twoje uwagi zostały zauważone i są dla nas istotne. W odniesieniu do poruszonych kwestii: Co do umowy o pracę - mamy jasno określone zasady dotyczące umów z pracownikami, które są zgodne z prawem. Staramy się być jak najbardziej przejrzystymi i rzetelnymi w trakcie procesu rekrutacji. Co do Twoich wrażeń dotyczących komunikacji i zarządzania - zdajemy sobie sprawę, że pozytywne środowisko pracy jest kluczowe dla zadowolenia i produktywności naszych pracowników. Chcemy zawsze zapewniać przestrzeń, w której każdy pracownik może swobodnie wyrazić swoje obawy i sugestie. Będziemy pracować nad usprawnieniem naszej komunikacji. W kwestii "absurdalnych wymagań" - pragniemy zrozumieć, co konkretnie było dla Ciebie problemem. Staramy się określać jasne cele i oczekiwania, które odpowiadają doświadczeniu i umiejętnościom naszych pracowników. Co do rotacji pracowników - zawsze staramy się utrzymać stabilność naszej załogi, a jednocześnie dążymy do zapewnienia najlepszych możliwości rozwoju dla każdego pracownika. Nie zgadzamy się z wizerunkiem Firmy prezentowanym w Twojej opinii, ale zdecydowanie cenimy Twój punkt widzenia. Pomaga nam to zrozumieć, gdzie mogliśmy popełnić błędy i jak możemy poprawić nasze działania w przyszłości. Chcielibyśmy, abyś skontaktowała/-ł się z nami bezpośrednio, abyśmy mogli zgłębić te kwestie i podjąć odpowiednie działania. Jeżeli jesteś do tego gotowy/-a, prosimy o kontakt z naszym działem HR. Pamiętaj, że Twoja opinia jest dla nas cenna i zdecydowanie pomoże nam w dalszym doskonaleniu naszej organizacji. Dziękujemy za Twój czas poświęcony na napisanie tej recenzji. Z szacunkiem, Sporting

Nieznany

Radzę omijać szerokim łukiem tę firmę. Obgadywanie na porządku dziennym, zwolnienia z dnia na dzień pod durnymi pretekstami. Niektórzy to powinni się nad sobą solidnie zastanowić. Jeszcze raz odradzam, szkoda waszego czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j. - Leszno

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j.?

Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j.
  • Rynek 25
    64-100 Leszno

Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j.