Opinie o Henryk Charucki Harfa-Harryson w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Henryk Charucki Harfa-Harryson. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Henryk Charucki Harfa-Harryson o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henryk Charucki Harfa-Harryson w Wrocław

Kris Nowy wpis

Nie polecam osobiście sklepu internetowego... Zapłaciłem za część do rowery z góry... Dostałem część nie tą którą zamówiłem.. Zadzwoniłem i usłyszałem, że to ludzki błąd. Jutro wysyły prawidłowe zamowienie... Czekam ale część nie nadchodzi. Dzwonię i okazuje się, że nie została do mnie wysłana. Ten sam człowiek informuje mnie, że to ludzki błąd... To przecież takie normalne... Mam już dość tej firmy, może solidnej ale pracownik jest beznadziejny. Nie polecam jako kupujący w sklepie internetowym. Pozdrawiam

junash

Niestety muszę się zgodzić ze swoimi przedmówcami. Dwukrotnie byłem zmuszony (naprawy gwarancyjne) do korzystania z usług powyższej firmy, i dwukrotnie praca była wykonana nie tak jak powinna. Za pierwszym razem był to damper który po 2 miesiącach użytkowania padł, wrócił z serwisu gwarancyjnego w niewiele lepszym stanie z informacją że te typy tak mają (później oddałem dampera do naprawy odpłatnej w innym serwisie i okazało się że jednak jest inaczej, wystarczyło się trochę przyłożyć). Druga sytuacja miała miejsce niedawno - hamulce do naprawy. Jasno w zleceniu serwisowym zostało podane co z nimi nie tak, po powrocie z powyższego serwisu okazało się że kolejna naprawa została wykonana "na pół gwizdka", część rzeczy naprawiona, część pozostawiona bez zmian. Sezon rowerowy ucieka, ja nie mam już siły szarpać się z nimi o kolejne naprawy i tracić kolejne tygodnie. Niestety pozostaje mi tylko naprawa odpłatna na własny koszt. Być może serwis ODPŁATNY który oferuje Harfa działa sprawniej, ale jeśli chodzi o naprawy gwarancyjne to niestety Panowie nie dają rady...albo najzwyczajniej im się nie chce albo lepsze pieniążki mają z napraw pogwarancyjnych... Problem tkwi w tym że użytkownik końcowy nie ma najmniejszego wpływu na to że to oni dokonują napraw gwarancyjnych. Niestety, NIE POLECAM powyższego serwisu.

Tom Nowy wpis
@junash

Serwis rowerowy w firmie Harfa jest jednym.z najlepszych miejsc we Wrocławiu, posiadają odpowiednie narzędzia wiedzę i doświadczenie i nie spotkałem się z robotą na półgwizdka. Z drugie stronyj jak Pan pisze szukał pomocy u innych fachowców, ale dalej oczekuje że naprawia to w Harfie.

Edyta Nowy wpis

W wątku jest trochę opinii klientów firmy, brakuje tu jednak komentarzy od osób pracujących w tym miejscu. Chciałabym wiedzieć, jak to wygląda z Waszej perspektywy. Czy Harfa-Harryson to dobre miejsce na rozwój kariery zawodowej? Zastanawiam się, czy w związku ze specyficzną branżą pracodawca wymaga doświadczenia zawodowego. Może nowe osoby mogą liczyć na szkolenie wdrożeniowe?

b. kolarz Nowy wpis

Po przeczytaniu tych informacji mogę stwierdzić jedno że są b. drodzy a że robią dobrze to fakt.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Henryk Charucki Harfa-Harryson? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Paweł Biały

Super obsługa, składałem rower na podzespołach Sram. Rower został dokładnie wymierzony, pozycja została dobrana przez fachowców.. jeszcze nigdy nie czułem się tak obsłużony:) polecam!

Zepsuli mi rower

Zostawiłem swój rower z linką przerzutki która wypadła z manetki . Prosiłem by ją zamocować wewnątrz manetki ponownie . Serwisant uciął linkę (co za lewus) i stwierdził, że nie mają części i oddał mi rower ze zwisająca linką. Rower za 25 kafli. Miałem ochotę dać mu w pysk. Prosiłem, by zadzwonił jeśli będzie trzeba. Nie zrobił tego. Teraz muszę wymienić linkę z pancerzem oraz manetkę. Harfa jest najbardziej niekompetentnym serwisem. Nastawieni są liczenie kasy . Zlekceważyli mnie i więcej tam nie pojadę. Wy omijajcie ich z daleka. Co za skandal. Więcej tam nie pojadę.

@Zepsuli mi rower

Panie Pawle, prosimy nie rzucać oszczerstw w stronę naszej firmy. Zgłosił się Pan do nas z już zepsutą manetką (Shimano)z prośbą o próbę jej naprawy. Zależało Panu na czasie, żeby spróbować to zrobić w ten sam dzień, spełniliśmy Pana oczekiwanie. Przy przyjmowaniu roweru został Pan poinformowany o tym, że naprawa może się nie udać, ponieważ może być uszkodzony mechanizm w środku. Po oględzinach stwierdzono wyrwanie gniazdo na główkę od linki. Aby to stwierdzić, konieczne było wydobycie linki, która się zakleszczyła w manetce, należało ją obciąć, aby dostać się do środka. Został Pan informowany telefonicznie, że nie ma możliwości naprawy manetki oraz, że montaż nowej linki nie ma sensu, ponieważ gniazdo jest trwale uszkodzone. Ponieważ jesteśmy przedstawicielem marki Sram, produktów Shimano mamy niewiele, podaliśmy Panu adres sklepu we Wrocławiu, w którym taką manetkę mógł Pan kupić, nie skorzystał Pan, a my ją zamontujemy w ten sam dzień. Dodam, że nie były naliczone żadne opłaty za próbę naprawy Pana manetki, mimo, że poświęciliśmy na to czas (około 40 minut), więc skąd stwierdzenie "Nastawieni są liczenie kasy" ? Pisanie anonimowo oskarżeń, że ktoś Panu zepsuł rower przez nasz serwis, jest oczernianiem dobrego imienia firmy Harfa-Harryson i proszę mieć na uwadze, że może nieść to za sobą konsekwencje prawne. Pozdrawiam Marcin Rybczyński Serwis Harfa-Harryson

niezadowolony

Harfa to najgorsza firma. Zleciłem im naprawe mojego amortyzatora i wedlug prawa maja 2 tyg na naprawe. Czekam juz miesiac i nadal nie wiem kiedy odzyskam swoj sprzet. Naprawa nie jest wielka i powinna zajac co najwyzej 2h. Nie polecam. Jak masz naprawic rower to lepiej isc do Pana Staszka do stodoły niz im zlecic nawet napompowanie koła, bo i z tym sie tydzien nie wyrobią . Nie wspomne o tym ze jak w koncu sie dodzwoniłem, to mi rzucili słuchawką. Omijajcie tych **** szerokim łukiem!!! MOCNO nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Henryk Charucki Harfa-Harryson - Wrocław

Henryk Charucki Harfa-Harryson
  • Robotnicza 52A