Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

nina

Ale głupoty piszecie skoro Piotruś dalej po firmie szaleje...

pendolino

Komu w drogę temu kopa- szczęśliwej drogi już czas - Mroczny kiero żegna nas

korba

Widać że jakiś dupowłaz się odezwał - twój ukochany kierowniczyna od dłuższego czasu mówił że będzie odchodził bo ma dość tego syfu i wymysłów predzia i Bonka.

nie
@korba

a moze poprostu kolega z biura. myslicie ze bedziecie miec lepiej. juz byli tacy co tak mowili a teraz zrobili by wszystko zeby starzy wrocili

zapracowana

Też mi nowina, przecież przechodzi do Tenneco. Z tego co mówią ludzie to składał propozycje pracownikom, może chce zabrać swoich najwierniejszych p...racowników

taa
@zapracowana

Piotrus w tenecco dobre... w zyciu by tam nie poszedl i nie sadze zeby kogokolwiek namawial do przejscia on ogolnie nie rozmawia z ludzmi na takie tematy, wiec juz widac jak zaczyna sie pomawianie pewnych osob. Plotka powtazrana kilka krotnie nabiera mocy

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Gocha

Wiecie, że Piotruś będzie zmieniał pracę - kto teraz będzie nami zarządzał. Słyszałam, że namawia ludzi do odejścia z firmy. Brak etyki u kierownika to jedno co nasuwa mi się na myśl

Gocha

icha

Poprostu pisza to osoby ktore tez chce bzykac a nie moga bo ich nikt nie chce prosta sprawa. niech sie bawia zycie jest za krotkie. Pracujecie w obozach pracy a nawet tam zdarzaja sie ze cos sie milego dzieje trzeba odreagowac

Co

Drorzy Rodacy. Przykro jest patrzec jak jeden drugiemu w oczy skacze o byle co,jak łatwo jest podzielić Polaków . Polacy co się z Wami stało ?

anty boni i shit

A Boniek to powinien się sam zwolnić bo jeszcze nigdy zarząd takiego syfu nie zrobil jak teraz wielki Boni i "Shit" robią. Pracownicy są sfrustrowani, zastraszeni i wrogo nastawieni do siebie. Chociaż dni wielkiego Bo niego są juz policzone i bardzo dobrze bo na święta dal ludziom prezenty.wstyd spaslaku wstyd.

ą

no bawią się koreance co mają palaszowac(zrec) resztki z chaty polaka po wigili kierownictwo jak nasi polscy team leaderzy?

andriej

smutek tak ustawiona jesteś tak ? kośka ? ustawiona to ty mozesz byc ale do kąta

@andriej

Ustawiona dobre ha ha :) A tym bardziej do kąta - to jest po prostu śmieszne. Widać jednak u Was to, że jak ktoś spokojnie, poprawnie się wyraża to Was to denerwuje. Życzę Wam sukcesów zawodowych w tej firmie bądź innej i trochę więcej opanowania.

ona

smutek widzę d..a cie boli. wiec skończ mi tu pieprzyc bo jesteś zerem :) właśnie osoby twego pokroju robią opnie firmie. Jak można podkładać sobie wzajemnie świnie, narażając tym firmę na spore koszta ? bo romańczuk chciała tym zabłysnąć a firma poszła by w koszta przez jej brak mózgu i wygórowane ego. A jak nie masz pojęcia to lepiej skończ pie...... bo tyle wiesz co się dowiesz pewnie z 3 ręki

@ona

Skoro Ty wiesz to z pierwszej ręki to czyli maczałaś w tym palce - tak można wywnioskować. A Twoje słownictwo jest nad wyraz ubogie i sięgające dna. I nie obrażaj nikogo, a także mnie bo nie wiesz kim jestem i co sobą reprezentuję więc nie wyzywaj tutaj nikogo "zerem". Poza tym jakbyś dobrze czytała - ZE ZROZUMIENIEM, to ja na temat A.R nic nie pisałam, tylko odniosłam się ogólnie do twojego nastawienia odnośnie team leaderów. Jednak może i ten post będzie dla Ciebie wyzwaniem, jeśli chodzi o jego przekaz.

Hehe dobre
@ona

Koszta ... to sa koszta widać, że pisze to osoba która pojęcia nie ma co tak naprawde generuje koszta. Zanym kosztem jest reklamacje co najwyzej trzeba pojechc do klienta i troche sie tłumaczyc w tych głupich czasach Boniego i Prezesa jeszcz etrzeba znalezc ofiare i ja wyrzucic albo dac nagane. Ale nie koszta!!! Koreanczycy generuja takie koszta ze nigdy buscie nie uwiezyli, mowia firma jest w złej kondycji finansowej - nie prawda jest w bardzo dobrej i zawsze byla problemem jest głupie wydatki nadgodziny, pensje korenczykow, boniego, prezesa to sa setki tysiecy. Samochody mieszkania itp dla Koreanczyków który teraz musi byc setki, kiedys było 4 i było ok. To miala byc polska firma z Koreanskim kapitałem a teraz stałą sie firma Korenska z polskimi murzynami .. taka prawda !!!

sztywny pal Azji
@Hehe dobre

z kad buraku możesz wiedzieć w jakiej kondycji finansowej jest firmą??twoim zdaniem nadgodziny to zbędny wydatek?to powiem Ci tyle żebyś puknal się dobrze w lep bo gdyby nie nadgodziny to klient by stał i były by duże kary finansowe i to na dodatek w euro a co do samochodów cymbale to jakbyś nie wiedzial to dostawca jest zobowiązany co roku zakupić nowy samochód kia lub hyundai A co do mieszkań to pewnie jakby cie wysłali to Korei to tez byś nie chciał mieszkać w baraku

weteran
@sztywny pal Azji

nie mow tak do mnie frajerze bo wiem wiecej o tej firmie niz moze ci sie to wydawac. kary finansowe no prosze cie wiesz co mowisz w przeciagu wielu lat zaplacilismy chociaz jedna... akurat buraku wiem doskonale w jakiej kondycji jesr firma zobacz sobie zeznanie finansowe roczne ale pewnie za cianki jestes zeby dojsc do tahkich dokumentow, faktycznie kia i hyundai nakazuja kupic auta to fakt co nie znaczy ze liczbanabijanych kilometrow sie zgadza, moze tez wiesz ze ostatnio byla nawet skarbowka w sprawie prywatnych wydatkow koreanczykow, ci do mieszkan to znow brak wiedzy widzieliscie ich mieszkanie po co jednemu gosciowi cztero pokojowy apartament skoro jest sam i wiekszosc czasu spedza i tak w pracy. w tej firmie bylem od poczatku i wiem sporo wiecej niz tu buraku

weteran
@sztywny pal Azji

dodam wiecej te mieszkania kosztuja sam wynajem okolo 4500 miesiecznie plus media. jakbys wiedzial jak dziala firma matka-corka to bys wiedzial ze kosztem komponentow z korei regulujemy dochod lub strate faktura dla korei moze byc co miesiac inna. co do nadgodzin to napewno zle planowanie produkcji przerabialismy to wiele lat. dwa, umowy smieciowe ludzie przez to jak ich traktuja w firmie gdzies maja jakosc produktow. wiec prosze cie nie obrazaj mojej osoby w taki sposob bo zeby zjadlem na scpl i ddpl od podstaw. a watpie zebys wiedzial chociaz w 110 tyle co ja . firma placi kary owszem ale co najwyzej pod wykonawca poprzedniej budowy bo nowi dyrektorzy nie potrafia zarzadzac i nie znaja sie na tym. nie chce mi sie nawet komentowac naprawde nie mow mi tylko ze nic nie wiem o firmie

Swięta

Wszystkim Pracownikom firmy Życzę Wesołych Swiąt Bożego Narodzenia wiele szacunku wzajemnego i poszanowania. Pan Jezus powiedział " Miłujcie sie wzajemnie tak jak ja Was umiłowałem" nie bądzcie jadowici .Szanujcie sie wzajemnie. Polacy nie powinni sie kłócić tylko trzymac razem. Życzę Wam Równierz Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku, duzo zdrowia i mądrych , kompetentnych przełożonych

@Swięta

dziękuję i wzajemnie wreszcie pozytywny post :)

Former

Dla mnie najdroższe jest moje życie i moi najbliżsi, ale jak widać inni mają zachwiane priorytety i są oślepieni mamoną. Zwracanie się do drugiej osoby z małej litery to znak braku szacunku i złego wychowania. Telefon droższy niż moja wypłata? To ile miesięcy na niego zbierałeś? No chyba, że wypowiada się osoba z biura to inna sprawa. Jeśli myślisz tak o mojej osobie to również mówisz tak o tych wszystkich którzy tam pracują. Strzelasz sobie w kolano. Mogę tak cały dzień dyskutować, ale po co? Nie mam zamiaru przepychać się z kimś kto ocenią drugą osobę po tym gdzie pracuje i ile zarabia nawet jej nie znając.

kochanek

Pisze to z telefonu droższego niż twoja wypłata. Wiec mało mnie interesuje twoja uwaga o słowniku jak tam pracujesz to gdzie Indziej się nie nadajesz. :-P

Former

Co poniektórzy mają problemy ze zrozumieniem, a więc do rzeczy. Opinie o Shinchang Poland sp. z o.o. „Pracowałeś w firmie Shinchang Poland sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.” Tak więc znaczna większość wpisów to śmieci i ploty. Tacy z was „przyjaciele”, że potraficie tylko oczerniać innych za plecami i to jeszcze za pośrednictwem Internetu. Jeśli coś was boli to wyduście to z siebie, a nie ukrywacie się pod debilnymi nickami. „multi” - ciekawe czy rzeczywiście jesteś z tego działu? Jeśli lubisz tak mieszać to i pewnie rączki pozamieniałaś. „eee” - jak to się wymawia? Jak jęki czy stęki? Osoba na pewno dobrze poinformowana więc wiarygodna. Chętnie się z tobą spotkam. Głupio by było gdybyśmy się znali albo znały. "kochanek" - Dzieciątko widząc Twój wpis pod choinkę wręczy Ci słownik ortograficzny i zapewne wtedy wyhaczysz odrobinę wiedzy. Podsumowując. Żal takich osób goniący za tanią sensacja. Welcome to Daedong, welcome to hell.

kochanek

Nic mu nie mówcie dowie się jak mu rogi o sufit będą chaczyc

rew

ale to nie wasza sprawa i tyle. niech sobie ktojs robi co chce i romansuje ile chce.

rett

To nie jest forum o romansach to kogos sprawa prosze trzymac sie tematu czyli pracy w DDpl a nie kogos prywatnych spraw.

nowa

Panie pewnie specjalnie buble puszczają żeby na delegacje jechać bo kasa się przyda .

@nowa

"ona" po twoich wypowiedziach można wywnioskować jak bardzo Ty jesteś oczytana, wykształcona i inteligentna, a kultury Tobie brak zarówno wrodzonej jak i nabytej. Także nie krytykuj ludzi z produkcji, bo to nie roboty i błędy popełniać będą "o pani nieomylna", a co do leaderów to widać, że boli Cię to, iż to nie Ty jesteś na ich miejscu oraz że nie Ciebie biorą na delegacje. Wydaje mi się, że właśnie takie osoby jak Ty psują opinię firmie i atmosferę stwarzają paskudną.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.