Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

lucy

Jak zamontują kamery to pokój zrobi się pusty i skończy się prywatny folwark. Ale mogli by się tym zająć bo Marzenka z Karolinką robią co chcą

celebryta

ja to powiem Ania D poszła do biura i Marzena liderka nie wie co ma jeszcze zrobić ze sobą już jej tak dupsko obgadała .Marzenka ciebie do biura nie wezmą ponieważ musieli by kupić większe krzesło bo w normach twój zad się nie mieści ,pośladki by ci zwisały ale jak się siedzi 30 min na przerwach i dużo je to się tak wygląda .Panie dyrektorze prośba zamontujcie kamery w pokoju na incomingu to zobaczycie całą prawdę.

niezależny
@celebryta

przecież cała kontrola jakości to są pupilki siwego więc prędzej Ci kamere w wc zainstalują niż tam gdzie jakość... ps. jesteśmy dumni z naszej jakości haha

Wiesia

U Karoliny na zmianie jest jak w przedszkolu krzesła zabiera średniakom a daje starszakom.Jednych faworyzuje a drugich normalnych nie toleruje..Może ktoś się tym zainteresuje...

wysoki Pan z wąsem

A dlaczego Karolina z jakości się drze po ładnych dziewczynach? Pewnie dlatego ze są ładniejsze od niej i im zazdrości wyglądu.;/

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
sylwia

nie śhina tylko Yu

magazyn

Dziś miało miejsce pożeganie Shina.

gracjan

Marzena leaderka z jakości,narzeka na związki w których nie jest,a dzięki nim dostała największą podwyżke.Dobra jest w kręceniu włosów na palec i obgryzaniu paznokci

marianka

jakie menagiery taki dział

a
@marianka

No tak. Jak się nie ma kompetencji to się czepia czystości.

fladra

to fakt Marzena z jakości ma wielki zad a ogólnie kontola jakości to porażka! !

Ola

Jakoś w tej firmie to jakieś nieporozumienie :-S

wwwwww

Nie zrobią trzeciej zmiany gdyż nie zawsze są nocki i nie zawsze jest takie zapotrzebowanie na komponenty i nie przyjmą tylu ludzi

ytka

minimalna krajowa od stycznia poszła to oni też musieli dać podwyżki tak by ludzie z pośrednictwa zarabiali więcej od ludzi z firmy ale te podwyżki to tez parodia parę groszy więcej a tyle gadania

celebryta
@ytka

czepiacie się ciągle dziewczyn związkowych że dla siebie walczą to zobaczcie jaką podwyżkę dostała Aga SIP to jest kpina .Po prostu popatrzcie na siebie zacznijcie pracować a nie zajmowaniem się cudzym życiem . Kolejna sprawa jak widzę panią M-z wielką dupą i K-suchotnika które nic nie robią tylko wszystkich obgadują to jest praca pań z kontroli jakości i tego z biura nikt nie widzi siedzenie na przerwie po 30 min to jest ok, jak widzę nie raz jak tam jestem jak są tam traktowane te dziewczyny to koszmar ksywka to flip i flap

marianka

Trzeba będzie podziękować panią z związków za załatwienie (sobie) podwyżek . A przy okazji urwanie nam 30% pieniędzy z funduszu socjalnego . No ale jak się liczyć nie umie i dba tylko o własne dupy to tak już jest.

Pip juz się u nas zjawił prezes był nie zadowolony i zagroził 3 zmianami

Jurka
@wwwwww

specialnie robią 3 zmianę żeby nie dać ludzia zarobić bo za dużo kasy szlo na nadgodziny dojść ze zabrali soboty i bd oni płacić to jeszcze te nadgodziny a wiadomo jak ta sama wypłata wygląda

jak to zrobić?

właśnie mamy przecież umowy podpisane za soboty wiec może trzeba bd do Pipu zadzwonić a nie na każdym kroku nas oszukują

OLO

A kierownicy i manager mają płacone za soboty nawet po 800 pln brutto, więc będą nas gonić do roboty nawet za darmo, za dni do odbioru itd - kpina

ale przynajmniej kasa jest ozusowana i to sie liczy ale faktem jest ze umowy zostaly podpisane i sa zobowiazujace malo tego obowiazuja do 31 pazdziernika 2015 roku :) wiec czegos tu nie rozumiem ...

wwwwww

Prezes kasę ma to ma w (usunięte przez administratora) czy ludzie zarobią 80 zł za sobotę, sam za taką sobotę ma 3 razy więcej!!! tak być nie możne trzeba coś z tym zrobić!!!

wwwwww

Dziwią się ze nie ma ludzi, a dlaczego? Bo dzieje się tak jak się dzieje. Nie bd płacić za soboty? To nikt nie bd na nie chodził. Powinni ludzie zrobić strajk ale nie z tymi ludźmi co pracują w tej firmie. Zawsze znajdzie się osoba która do strajku nie dołączy.

manda

ta firma schodzi na psy juz nie chcą płacić nawet za soboty!!! co bd następnym razem? ?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.