Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

ona

Jakoś to moze będzie lepiej jak takich kretaczy wywalą pokroju chylaszka romańczuk ta to nie wiem co chciała stara purta pokazać damulka wielka dzieciom pracę zalatwila bo nigdzie by ich nie wzieli bo nawet szkoly nie maja ukonczonej. Teresa kolejna cwaniara ale na nia tez przyjdzie czas. Kolejne damulki z delegacji dwie panie które rzna w preta jal sie tylko da każdy wie o kim mowa. Pozbyc sie szkodników co specjalnie szumia z korzyścią dla siebie.

belmondo

JAKOŚ to może tak ale nigdy jakość

ona

Wy sie od jakości(usunięte przez administratora) buble puszczacie i jeszcze pretensje jak wam je dają na wymianę. Firme tylkk na straty byście potrafili spisać. Źle wam? To po cholere tam jeszcze robicie ? Darmozjady. Sami taka atmosfere stwarzacie więc pretensje miejcie tylko do siebie. Tyle jesteście warci szczekacze 0

belmondo

Jacy menagerowie tacy specjaliści :) Nawet za 7 bym się nie zgodził tam pracować .

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
re dyro

A dlaczego najlepszy kiedys pan Boni potrafil byc mily grzeczny i normalny a teraz zachowuje sie jak furiat, bo nie daje rady z Koreanczykami pije na umór i sie wykancza, nie daja mu spokoju wymagaja i wymagaja. Widzi jak jest ale probuje za taka kase robić wszystko żeby tylko sie utrzymac. Ale niestety bez osób który sam wywalił bo prezes komuś nie ufa nie zbuduje zespolu specjalistów tam juz ich nie ma korzystaja z ich wiedzy inne firmy i sa zadowolone.. no moze poza grubym z sosnowca ten nigdzie dłużej nie znajdzie pracy ze swoim charakterem a podobno byl taki dobry. W DDPl juz nawet jakosc jest podzielona, Ur nie istnieje przypadkowe osoby zauważcie to bez wiedzy i doswiadczenia. No moze poza kierownikiem. Pokazcie mi oprocz KOtiego kto tam jesy w jakosci dobry? Ludzie nie widzicie co tam sie dzieje . Dodam wiecej te osoby ktore jeszcze pracuja nich lepiej juz uciekaja bo zadnych wyzszych stanowisk nie znajdziecie taka opinie te zwalniane osoby zrobily firmie. Idzie sie na rozmowe a tam pytania co wczesniej sie robilo odpowiedz bylam na linii awansowalam do biura - pani juz podziekujemy takie sa rozmowy wszyscy wiedza ze w tej firmie osoby po 2011 roku kariere robily przez konfidenctwo. Kazdy headhunter na slasku to wie zanujace isc do pracy z CV z DDPl

smutek

Czytam i czytam i nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Jeden drugiego poucza "naucz się ortografii jak tu piszesz (bo krótko napisał przez "u" - po czym sam pisze przeczkole zamiast przedszkole) - żałosne i tak by tu wymieniać idiotyczne sytuacje. Po drugie najwięcej tutaj wypowiada się osób z niższego szczebla (operatorzy, kontrolerzy jakości, magazynierzy) - wieczne tylko krytykowanie biura. Popatrzcie się na siebie wy jeden na drugiego w swoim kręgu bata kręcicie i (usunięte przez administratora) obrabiacie, to jakaś porażka. Według Was to biurze siedzą same tumany, tępaki itd., jedni że z wykształceniem, a na niczym się nie znają, drudzy awansowali bo d... lizali - i jak to ktoś napisał PROSTAKI co kiedyś byli na linii - zobaczcie Wy się sami zatracacie w tym co piszecie. Uważam, że nigdy nikomu nie będzie wszystko pasowało, tylko po co takie bzdury tu piszecie. Owszem może i niektórzy przesadzają tzw. przerost ambicji nad treścią, ale nie wkładajcie wszystkich do jednego worka. Fakt, długo by dyskutować na temat szacunku do ludzi, jak bardzo liczy się pracownik - że tutaj temat rzeka, ale albo pracujemy w tej atmosferze i to akceptujemy, albo się zwalniamy, nikt z Was nie musi tam pracować - nie ma przymusu. Co do zwolnień to faktycznie większość może i jest bezpodstawna, ale to z tym niech coś robią ludzie, których bezpośrednio to dotyczy, a nie gadanie i gadanie i nic poza tym. I tak na koniec w każdej firmie są pracownicy niskiego szczebla, specjaliści, inżynierowie, kierownicy, team leaderzy, managerowie, dyrektor, prezes - taka kolej rzeczy.

byly

dalej uważam że te osoby które pracowały wcześniej w biurze na stanowiskach inż, specjalistów, menadżerów byli o niebo lepsi niż Ci co są teraz zabrani z linii prostaki bez angielskiego bez podstawowej wiedzy natomiast umiejące pracować na linii. Są przykłady przecież... Macie teraz zezowata na wyższym stanowisku i co jesteście zadowoleni ze każdy każdego podpieprza kiedyś tego nie było. Mimo wszystko duzo sie mowi było wcześniej źle??? a teraz jest jak lepiej?? Kto o was walczy mr Boni żartujecie chyba robi ładny uśmiech do pieknej koreanskiej gry, Myślicie że ktoś faktycznie podmienił te raczki, to był planowany atak na kilka osób żeby ich za coś zwolnić bo nie potrafili tego zrobić normalnie. Jak bylo z innymi osobami z biura itp? Ali z krainy czarów miała zadanie szukać haków na ludzi aż do oporu i tak własnie teraz to wygląda macie tych ludzi których chcieliście jest wam lepiej Dodam wiecej te osoby wykształcone miały takt nie wszyscy ale przynajmniej potrafili się zachować i tyle.

waldik
@byly

masz czarno na białym na monitoringu podmiane wiec nie mów jak nie wiesz te osoby nie wylecialy za darmo tylko za coś nikt przed świętami by ich nie wywalił za darmo chcieli zrobić to musieli to zaplanować wiec nie ma dla takich świń miejsca w firmie i amen

jasne
@waldik

Na monitoringu widać że ktoś coś bierze do reki a nie koniecznie podmienia raczke nie jest to jednoznaczne. widac tylko że ktos cos bierze

smierc konfidenta
@waldik

Ja uwazam ze dla osob ktore tak samo podpieprzaja tez nie ma miejsce a osob w biurze ktorzy tak robia jest masa. Kiedys bylo inaczej i tyle mniej bylo tego bezndziejnego podejscia. |Szkoda troche bo narzekadlo sie na inzynierow jakosiowcow managerow a teraz jakos ich brakuje prawda? nie bylo tak wtedy zle nawety za czasow daszka. Jakos zylismy wszyscy czasami bylo ze ktos robi wiecej albo mniej ale to byly tylko takei proste sprawy do momentu kiedy ktos chcial wiecej wiecej ugrac osiagnac wtedy sie zaczely problemy i odejscia ludzi. jakos stare prezes nigdy nikogo nie zwolnik i bylo dobrze i nie bylo zadnych swin i podmian a teraz co sie dzieje ? sami zobaczcie.

żałośni jesteście

Żałośni jesteście na tym forum... ' wybitni inżynierowie ' straszący zwolnieniami i panoszący się wykształceniem,bo papierem w dzisiejszych czasach można sobie podetrzec dobrze obsra....na du..pe ;-) cieszcie się ze macie farta na stanowisku ;-) znam ludzi po podstawówce ktorzy lepiej się wybili i mają więcej człowieczeństwa niż wy...ale pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy...dziś rzadzicie bez sumienia...jutro zbieracie śmieci...bo to Polska nie elegancja Francja...nie jeden pan inzynier z tej firmy też taki byl pewny i jak smutno bo musiał jednak nową pracę znaleźć :-) selekcję trzeba zrobić w nieogarnietym biurze które nie ma grama pojecia o produkcji :-) i wrzucić na godzinkę jednego po drugim..na podmontazyk i test :-) ciekawe ile te ich papiery uniwersyteckie pomogą w robieniu normy... jaką najwygodniej nam narzucać..ale robol zrobi i sobie poradzi..ciekawe jak by biuro wyksztalcone wybitnie poradzilo by sobie z umiejętnością przyswajania szybko wiedzy :-).. może i jesteśmy robolami ale w większej części jesteśmy ludźmi z sumieniem;-) czego w biurze również niestety brakuje...uważajcie Wy...Wy wybitni jak tanczycie bo w tańcu łatwo się wywinac albo zgubić tempo. ..;-) pozdrawiam ;-)

yanka
@żałośni jesteście

sama prawda święta prawda i ci team leaderzy do roboty niech się wezmą

mgre
@żałośni jesteście

Zadko który inżynier jest smutny że odchodzi każda osoba która pracuje w innej firmie zarabia dwa razy tyle co w DDPL. I każdy jest szczęsliwy żadnemu nie jest smutno

jasne
@żałośni jesteście

Więszość osób które posiadały wiedze i pracowały w DDPL już nie pracuje i to były jedyne wykształcone i doświadczone osoby. teraz juz w biurze zostały same zbieraniny braku doświadczenia i braku wykształcenia, niestety większość firm wymaga wykształcenia żeby nie bylo tak jak teraz w biurze

dobrze ze juz tu nie pracuje, jaka zawiść i to przed swietami.

h

Aneta ale się popisalas

gość
@h

Aneta zegnamy Cie

ehh
@h

Sama sobie jest winna bo kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada hahaha

ujb
@ehh

Aneta i Karol chcieli wyswinic ludzi a wyswinili samych siebie na świadectwie pracy niech im jeszcze napiszą dlaczego wylecieli niech wiedzą z kim mają doczynienia

wesochych swiat

dziekujemy panie dyrektorze za zrobienie swiatecznych porzadkow z niepotrzebnych,zawistnych nierobow!tepic takie zachowania!!

q

sam się zwolnij albo weź się za robotę@!!team leader to nie siedzenie na dupsku przez8 godzin

team leader
@q

zasłużyłem na to stanowisko, mogę robić przez 8 godzin co chce...

panicznie

Bo linia 208 potrafi się ustawić i widocznie już nie musi. Albo się zmęczyły Ha robiły ponad na początku by wywalczyć se pozycję a teraz już mają w to (usunięte przez administratora)

sympatyczna

a dlaczego linia 208 juz nie robi ponad norme?

co

W tym przypadku chodzi o mobbing i nekanie pracowników ,wulgarny sposób zwracania się do pracowników a najlepsze jest to leader sam nic nie robi i taka sytuacja jest juz nie do wytrzymania

co

W tym przypadku chodzi o mobbing i Melanie pracowników ,wulgarny sposób odżywiania się do pracowników a najlepsze jest to leader sam nic nie robi i taka sytuacja jest juz nie do wytrzymania

jak to zrobić?

czy ktoś orientuje się czy w takich zakładach jak nasz jest możliwa zmiana team leadera? jak

nieodkryta

Z tym, że ludzie, którzy długo pracują g*wno z tego mają to się zgodzę. Pracuję już tutaj prawie rok czasu i co z tego mam? Tylko twarzą się odwdzięczają i wieczne pretensje. Dlatego już podziękowałam za współpracę bo w końcu przejrzałam na oczy, że jestem coś więcej warta i nie warto dawać się poniżać. Niech sobie sami staną na linii i zapierdzielają za najniższą. Gośka ma okazję sobie przypomnieć jak się pracuje Powodzenia :)

ChytraBaba

Bedzie cos na swieta w tym roku? Nalezy jakies druki wypelniac czy jak ?

ehhy

Przeciez tam juz sa tylko przypadkowi ludzie zwlaszcza w biurze od samego prezesa i pani Yu po dyrektorów przyjzyjcie sie jak awansowali jaka byla ich sciezka kariery. Prezes - dostal stanowisko bo nikt inny nie chcial Yu - wywalona z Korei a tam team lederka a tutaj wielka pani Boni - max manager skasowal JJ i dostal stanowisko tak w skrocie kierownicy - przpadkowe osoby z linii Ur - zwykli ludzie bez doswiadczenia i szkół byle placic jak najmniej Quality - polowe osob z linni zero doswiadczenie, stanowiska zalatwiaja mezowie za podpiepszanie ludzi WP EP itp HR - szczyt osoby znajome zatrudnione na miejsce innych, manager hr = sekretarka dostala prace za podpieprzanie innych managerow i szukanie hakow Tak wlasnie tak wyglada praca w DDPL, osoby normalne ktore mialy wiedze doswiadczenie juz dawno tam nie pracuja, wtedy narzekali tamte osoby złe tamte najgorsze .... to teraz macie przeciez o wiele lepiej tak jak wszyscy chcieli. PRzypomnijcie sobie czasy Dyr KAczmarka, Daszka, JJ, Nikl***kiego, starego UR, starego HR, było jak było ale to był normalny skład osobowy. polowe Koreanczyków mniej. Teraz to juz poprostu glupia firma.

a
@ehhy

Nieważne kogo by wybrano na kierownika lub lidera to zawsze będzie zgrzyt. Pracowałem z dwoma grupami kobitek. Obydwie grupy równie dobre, ale pogodzić się ich nie dalo. Jedna grupa podpiep...la druga podkręcając sobie wzajemnie normę. Glupota ludzka nie zna granic. Kierownik lub lider gdyby nawet się zesr...l to musi się odciąć od tak dziecinnych wojenek.

Bolek
@ehhy

NO TO SIĘ ZWOLNIJ JAK CI SIĘ W DD NIE PODOBA I POWODZENIA W SZUKANIU NOWEJ PRACY.

inżynierowie
@ehhy

Jak Ci się coś nie podoba to dowiedzenia i tak z ciebie nie ma porzydku trzeba było się uczyć, a nie szlajać, my wykształceni tu rządzimy także cisza jak wchodzimy i słuchać się rozkazów.... władza rządzi, a nierobole robią brudną robotę....

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.