Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

megan

Firma stawia na cenę a wiadomo jak to jest nic taniego nie jest dobre. Tak samo jak za wiedzę i doświadczenie się płaci . Osoby z funkcją specjalisty to tylko figury na sztukę dla klienta pojęcie o czym kolwiek mierne albo i gorzej . Niech jeszcze odejdzie z 20 osób z linii które na czym kolwiek się znają i wtedy szefostwu się oczy otworzą na kwalifikacje swoich podwładnych.

Pks ruuless

Hehe widze ze wszyscy odchodza z firmy czyli prawdziwych specjalistow juz prakatycznie nie mamy. Zostaly osobniki z linii pozabierane malymi kosztami do biura ktorzy z braku wyksztalcenia i doswiadczenia i tak roboty nigdzie nie znajda. Wiec siedza w DDPl. Ciekawe czym to sie skonczy.

ehhg

Haha znowu zakaz parkowania, no i znajomości nowej firmy obok zakładu już dają rade. Teraz brakuje starego dyrektora tyle lat juz tam miał byc zakaz i zawsze walczył i nigdy go nie wprowadzili a nasz B . o . n . i nie potrafi sie tym zajac bo to trzeba naprawdę umieć zarzadzać i walczyć. Pamietajcie firmy nie obchodzi gdzie parkujecie nie musi zapewnić miejsc parkingowych. A juz Shin napewno nic nie załatwi oni tylko na siebie patrza... macie te swoje zmiany na lepsze

Ciekawe gdzie od poniedziałku zaparkujemy samochód. Od 1 marca obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania na ulicy, na której obecnie parkujemy. Nasza kochana firma nie potrafi oczywiście nawet głupiego miejsca parkingowego zapewnić.

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
ssss

Jebac jakość :-)

Beata

Liderzy są różni ale powiem szczerze że mnie nie zachęcają do lepszej pracy w żaden sposób a byłam już na kilku działach. Pracuje tu już 3 lata i nie usłyszałam by kogokolwiek pochwalili za dobrze wykonaną pracę tylko podejdą z pretensjami jak masz jakiś problem. Praca ogółem spoko ale na dobrych relacjach to chyba tam nikomu nie zależy. Takie moje zdanie.

Sss

A co powiecie o Marku z jakosci i o Anecie ....... dla mnie jedyni spoko liderzy w tej firmie.

ruuu...
@Sss

Ja juz dlugo pracuje w tej firmie i osobiscie moge stwierdzic ze porownac Marka i Anete to zdecydowanie wole Marka poniewaz zawsze potrafi zrozumiec pracownika i idzie sie z nim dogadac a takze nie krzyczy na pracownika jak juz to upomni i wytumaczy a Aneta to wiecznie sie wydziera na swoje dziewczyny traktuje je szmat.... co nie pasuje to liderowi na takie zachowanie

Nie podoba się to Urząd Pracy otwarty codziennie :-)

bass
@ja

Kontrola jakości? Na zmianie od Anety pracuje najbardziej wredna i fałszywa osoba jaką w życiu spotkałem. Kiedys na Piekarni, teraz u góry. Przyznam że na jakości nie pracowałem, ale miałem okazje je obserwować z boku, i co najgorsze słyszeć tematy rozmów. Obgadani dosłownie wszyscy, na każdy temat. Sianie plotek.. A potem zgrywa z siebie szczerą i dobrotliwa osobe która ma na wszystko "wyjebane". Trzymajcie sie z daleka od tego działu, na prawde. Znam kilka dziewczyn którym sie odbiła czkawką relacja z ta osoba. Marlena, Magda. Bardzo fajne babki które były skutecznie gnębione, za to, że były normalalne.

Co za patologia. Zamiast wziąść się do pracy to obserwujecie kto jaki ma tyłek i jak wygląda. Zwracajcie uwagę na to co produkujecie, a nie zajmujecie się obrabianiem tyłków.Przyjmijcie się do kontroli jakości i zobaczycie czy jest tak różowo. Niektóre miały zaszczyt pracować w tych szeregach i jakoś nie zagrzały miejsca.

kazimiera szczuka

AgA ujdzie gorzej z Kasia Sz facet w dlugich wlosach moze tez lesbijka

ssss

A co powiecie o Adze z Jakości?

ela

jak was motywują team leaderzy do lepszej pracy? ?

Sales
@ela

Zapierdzielają razem z nami. doskonała motywacja :) przykład - Zbigniew S. pozdrawiam :)

luzikkk

Ludziska po co sie tak przejmujecie wygladem pan z jakosci i tak sie nic nie zmieni czuja sie za pewnie w tej pracy i dalej beda robily to co robia.Marzena idealny team leader a jej podwladne ksieznizki siedza po 25 min na przerwach a dlaczego ? Bo maja fory i maja (usunięte przez administratora) na innych uczciwych obywateli . Buhahaha

zwiazki

pamiętajcie że jest też jeszcze coś takiego jak mobbing macie swoje prawa! !! to nie Holandia na szparagach czy truskawki.

hanja

Jaka praca taka opłaca a Jak Karolina albo Marzena dalej bd mnie denerwować to dostanie plaskacza

Dobre

no pewnie ze nie trzeba szkoly konczyć to już wszedzie wiadomo, cały rynek pracy huczy już od tego że specjaliści i kierownicy po ddpl nie moga znaleźć pracy. Nikt ich nie chce. Prosta sprawa bo przecież inżynierami osoby po technikum, kierownikami ludzie po średnim. W Ur technicy z linii przypadkowe osoby. Jakość lepiej nie gadać ludzi po studiach malarskich itp. Managerowie niektórzy - sekretarki itp. wielcy super specjaliści którzy takie maja doświadczenie niech spróbują w innych firmach czy tak łatwo pójdzie ... raczej Nie. Nawet dyrektorem jest osoba która nigdy nie miala takiego doświadczenia a stanowisko managera było max na jego poziomie i to pierwszego dyrektora daleko mu żeby dorównać. Nie ma o czym gadać firma za czasów Shina zeszła na psy nikomu nie polecam już sami konfidenci i sprzedawczyki tam pracują.

Maxineczka

Karolina to powinna uważać i nie krzyczeć po tych swoich dziewczynach bo jej ta proteza wypadnie. Chłopaki z magazynu chodzą i śmieją się z niej że wygląda jak Zombie

a.d

Jesli nie znasz obslugi komputera, nie znasz obslugi pakietu office, nie znasz jezyka angielskiego ? Zostan specjalista w ddpl :) rekrutacja trwa zapraszamy

anna

A dobczykowa lepsza? Jak spi przed laptopem albo ciagle damulka wisi na telefonie fejsbuk i inne to jest ok? Konfidentka i do tego zostala teraz dupna specjalistka wiec bedzie chodzila 20cm nad chodnikiem. W tej firmie nie trzeba szkoly konczyc by zostac specjalista z ulicy

Hefalump

Często tam bywam i muszę przyznać, że to prawda. Te Panie nie robią nic, oczywiście prócz siedzenie na przerwie, chodzenia na kawę, rozmów przez telefon i gnojenia innych. Ale takich nierobów na stanowiskach team leadera jest dużo, dużo więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.