Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

no boni

Co wymagać jeśli Boni to tak naprawdę imitacja d......a taki statysta, wykonujący zlecenia koreańczyków za jakieś 15000 zł miesięcznie. Bez ambicji i decyzyjnosci nawet w najmniejszych sprawach. Jedyne co potrafi to sprzedać kogoś aby się utrzymać na stanowisku i dać sobie chwilę spokoju. Taki piesek.

Boni won

STOP przemocy w DDPL - boni musi odejść potrzebny polski dyrektor który zna polskie przepisy nie koreanskie.

old FBO

Ludzie nie dajcie sie przemocy, to juz drugi przypadek pobicia w DDPL. Pierwszy nie jakiej Piech. E a jej mąż nic na to olał temat bez jaj gość totalnie zreszta czego sie spodziewac zawsze był C**a. tylko podpieprzac potrafil. Teraz druga przyapdek złamany palec, podduszanie i to przez przełożonego, ludzi Boni nic nie zrobi on sie boi o stanowisko to nie dyrektor i nigdy nim nie byl tylko szuka na innych zeby zwolnic byle bylo tak jak chce koreanczyk i wydaje mu sie ze robi dobrze nie slucha dwoch stron nigdy. Ludzie nie dajcie sie powinni Alvara zwolnic i tyle bez dwoch zdan dyr. powinien podjac oczywsite kroki to juz prawie prkuratura, mam nadzieje ze wkoncu ktos to zrozumie i wezmie sie za zarzad. pracujemy w polsce i polskie przepisy nas obowiazuja

niegrzeczna

Stop przemocy!!!!

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Karina

PS nie staje w niczyjej obronie, tym bardziej, że mówię na głos to co myślę i się tego nie wypieram, nawet samej Oli, ale anonimowy atak jest wyrazem frajerstwa, nawet wtedy kiedy piszecie samą prawdę..

Karina

Żałosna to jest ta dyskusja na forum, wszyscy narzekacie, ale nic z tym nie robicie. Może i Ola wywiera na nas jakąś tam presję co do normy i zostawania na nadgodzinach, ale każdy z nas ma wybór i może powiedzieć "NIE". Dużo gadacie między sobą, na palarni ale nikt nie powie Oli prosto w oczy co go boli. Ta sytuacja na forum jest trochę śmieszna, bo wszyscy odświeżają czy jest coś nowego, ale żeby na żywo się odezwać to cisza.. miłego weekendu.;)

Wojtek

każdy tu mądry ale żeby podać swoje imię to już niema odwagi , a te teorię że musimy robić nadgodzinki to parodia , każdy z nas jest dorosły i robi bo chcę mieć więcej kasy a nie że musi , a tak szczerze to zamiast tutaj pisać pod jakimiś śmiesznymi nickami to był czas że Ola chodziła po liniach i się pytała co się nie podoba w jej podejściu do nas i jakoś wtedy mało kto był odważny żeby się wypowiadać bo co innego spojrzeć komuś w oczy a co innego pisać tutaj , ale w tych czasach to nic nowego :) pozdrawiam key set , i pamiętajcie my sami tworzymy atmosferę w pracy , i jeżeli na produkcji nie potrafimy się dogadać to jest woda na młyn dla biura ,potem robią co chcą i tak będzie zawsze !!!

pracownik key seta!

Po pierwsze Ola nikogo nie straszy i nie zmusza do niczego! Na nadgodziny chodzimy bo sami chcemy!! Przerwa jest dla kazdego i jak ktoś chce to idzie, jesli nie to nie i tyle! Ktoś kto pisze te wszystkie bzdury musi miec bardzo nudne zycie skoro zajmuje sie innymi! I dajcie juz spokoj bo to jest zalosne!!

Naszczescie juz tam nie pracuje

gowno prawda

Jak jestes taki mądry/mądra to się podpisz normalnie! Bo anonimowo można latwo ludzi oczerniac! I jak coś Ci nie pasuje to się zwolnij!

anarchia

hmm prawda taka ze dziewczyny same się godzą na takie traktowanie i niestety do puki nie zaczyna sie buntować to juz tak będzie ze będą poniewierane jak ścierki do podłogi a dwa no niestety firma jest ponad krytyke brakuje słów do traktowania ludzi mozna wiele zniesc ale bez przesady kazdy ma swoja godnosc i nie zapominajcie o tym dziewczyny

krycha

to fakt one nie znaja znaczenia slowa lider dbaja i mysla tylko o swoich tylkach ,a tej pani juz sie nasluchalam odrazu z oczu widac falsz i ten wredny usmieszek -hipokrytka

ruda

to fakt troche tam pracuje i wielokrotnie widzialam i slyszalam jak liderka z jakosci traktuje swoich ludzi ,a pozniej jeszcze o tym opowiada p.K.Marzenie majac z tego satysfakcje ,pomimo iz byla tak samo traktowana przez swoja byla lierke -obecna przyjacioleczke .Pomiatano nia jak scierwem wiec byc moze teraz wyzywa sie na ludziach !!Zero zawodowego podejscia do swojej pracy .Czy jej przelozeni tego nie widza ?Dlaczego dziewczyny sie godza na takie traktowanie?

zawiedziona

Nie polecam pracy w tej firmie,, atmosfera fatalna, leaderki po podstawówce próbujące się wykazywać niektóre ich zachowania mogłoby się podpiąć pod mobbing , umowy co dwa tygodnie pieniądze najniższe na strefie kierownictwo także pozostawia wiele do życzenia, ogólnie nie polecam praca dla zdesperowanych ludzi...

SEXSI
@zawiedziona

o liderkach lepiej sie nie wypowiadac przerost ambicji nad zdolnosciami ,flustratki ,egoistki stojace kiedys na linii jako pracownicy produkcyjni nie majacy zielonego pojecia o wykonywaniu swojej pracy ,jak ona powinna wygladac!!! szczegolnie p Aneta.OdREAGOWUJACE swoje niepowodzenia i porazki zyciowe na ludziach .Jedyne co im w tej pracy wychodzi to sprzedawanie ludzi u przelozonych i darcie mordy na ludzi wykonujacych sumiennie swoja prace

Ktosiowa

lilia 2500zł nie zarobisz na czysto,jak beda buble to Ci premie zabiora ;) a pod firme mozna przejsc dopiero po roku czasu,a tak to przez posrednika :)

sabina

Podobno panie ze związków dalej za naszą kasę związkową na urlopach się bawią . A My dostaniemy paczki z pomocy społecznej za 20 zł każda .

raptime

Wiadomo co z wcześni, podobno w drugim tygodniu urlopu dopiero wypłacają

Anarchian

Ludzie bo w zwiazkach powinny siedziec osoby ktore chociaz troche znaja kodeks pracy a nie przydupasy piotrka i reszty bandy kierownictwa to co sie wyprawia z nami to przechodzi ludzkie pojecie niedlugo zwiazki zgodza sie by przed rozpoczeciem pracy calowac koreancow to my musimy soe zmobilizowac i zaczac wspolnie dzialac bo jak widac zwiazki i kierownictwo robi nas w uja jak chce

Przemoco

To jest od 2013 roku już Daedong Poland. Na stronie www jest taka informacja. Zresztą sam ją umieściłem 2 lata temu.jak jeszcze tam pracowałem :)

Dokladnie

Ludzie, co to za jaja z urlopami to jakies zarty kazdy ma prawo do urlopu, dodam wiecej urlopy powinny byc planowane z gory tego wymaga PIP, nawet głupie ISO mówi o tym. Nie zgadzajcie się z tym macie prawo do urlipu w shutdown a jezeli firma tego nie przewidziała to ich problem, znowu zwiazki daja d**y. Nikt nie moze wam zmienic soboty na dzien pracujacy jaka zmiana kaeldarza przed urlopem, mozecie domagac sie odszkodowania za wykupiony urlop, w sadzie wygrana pewna, wiedzieli o urlopach od jakiego czasu ze ludzie to planuja, chca wam zrobic na zlosc i Boni szef szefow ktory nie wiem co robi czy jest za ludzmi czy za Korea ... Przeciez powinien rozumiec przez tyle lat mowili zwlaszcza kobiety jaki to on nie jest super.. dziewczyny teraz powiedzcie jaki jest fajny pan Boni. Zarzad wiedzial o produkcji Takaty itp od dawna Prezes shin robi wam na złość poprostu taki byl od samego poczatku ... Stara ekipa walczyla ale przegarałą z konfidentami jak Ali z krainy czarów, pasudo kierownik ur po technikum, i inni na stanowiskach specjalistow z linii...

Ahh bylo minelo
@Dokladnie

Oj fajnie wspomina się te kłótnie pewnych inżynierów z pewnymi osobami tam nie było miękkich rozmów z np. "Daszkiem" konkretne osoby nie ciepłe kluski potrafili zrobić wojnę i wywalczyć swoje. Brakuje osób które przede wszystkim swoimi rozmowami potrafiły ma koreańczykach wywrzeć pewną presję i osiągnać cel. Kiedyś tak nie było a narzekaliśmy na Managerów że źli, nie dobrzy a teraz brakuje ich ale w postój faktycznie od 2008 roku każdy był postojem a nie to co teraz. Ale co zrobić planiści amatorzy, zarząd amatorzy więc czego sie spodziewać. Potrafią świetnie kłamać a pseudo dr Boni to już jest poniżej krytyki. Szkoda że nie wrócą czasy że osoby z biura były na liniach i były w tym dobre a w biurze byli specjaliści zatrudniani jako specjalisci,,, niestety zasilają inne firmy a nas stać tylko na ludzi z linii jako niby super ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.