Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

zakręcona

Kogos tak durnego jak Wy nie da sie pouczyć .MOZNA WAS WYSMIAC NA FORUM TEGO JESTEŚCIE WARCI.

Key Set

Sama to robisz, więc nie pouczaj.. ha.

Key Set

Z tym to się już w ogóle nie zgodzę. Jola to najnormalniejsza osoba u nas.

Key Set

No chyba nieeee.... ;/ jest całkiem spoko.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Palacz

Kasia nigdy nic nie wie

Jestescie wszystkie po jednych pieniadzach co jedna to glupsza i brzydsza tak wyzywacie jedna druga a w pracy wchodzicie sobie w (usunięte przez administratora) jestescie zalosne glupio gadacie na siebie a kaska z patrolu potem sieje ploty po calej firmie, zajmijcie sie praca

zakręcona

Tak zgadzam sie w zupełności. Tak pilnują żeby nie bylo mobbingu a pozwalają bic? U mnie by to nie przeszlo

Key Set

Wszystkie? Nie wypowiadaj się za wszystkie.. Ja jakoś do niej nic nie mam. Może psiapsiółkami nie jesteśmy, ale nie czepia się mnie, bo robię swoje, bo wiem po co się do pracy przychodzi. Dziwne, że Olka ma w zwyczaju "czepiać się" cały czas tych samych, tych leniwych - ciekawe dlaczego ?!?!?! Może dlatego, że jest liderem ? I wykonuje swoje obowiązki? Jak się każda zajmie swoją robotą to żadnych spin nie będzie.

brak słow

STOP PRZEMOCY, DYREKTOR do zwlonienia... wy sie przejmujecie pogadunkami niedlugo przyjdzie liderka i da wam w pysk albo złamie palec i tyle bedzie z głupich waszych gadek teraz podobno w DDPl na to jest zezwolenie tym sie zajmijcie a nie kto kogo obgaduje od tylu lat zawsze wszystkich obgadywali to zdziwieni teraz jestescie to nic nowego

Gacek

KS to jeden z bardziej jęczących działów, więc jakoś mnie to nie dziwi haha oni wiecznie mają jakieś "ale" głównie Wojtek temu to nic nie pasuje, tylko skoro mu nic nie pasuje to po co tam pracuje hehe wieczna maruda tylko go dzień w dzień z piwem w autobusie widać i słychać

obserwator

Dzień w dzień marudzi i narzeka? Każdy narzeka, że się nie chce robić, że normy wysokie itepe itede ale jakoś mało osób chętnych do pomocy jak potrzeba? Nie jestem pracownikiem key set'u ale wydaje mi się że to właśnie Karinka jest jedną z nielicznych osób, które pomagają innym "starym" pracownikom na liniach jak im się noga podwinie, ale widzę u was jest zwyczaj oczerniania osób które robią coś bezinteresownie

Karina

Widze, ze ktos niedoinformowany jest.. to co mowilam na palarni jest prawda, nie wypieram sie tego, ale tutaj kogos moze zaskocze, bo zanim te slowa padly na palarni to najpierw uslyszala je sama Ola.. ;) co do odwolania Oli..na pewno nie byl to moj pomysl, nawet nie popralam tego pomyslu, takze pomysl zanim napiszesz.. ;) widze ze komus zal (usunięte przez administratora) sciska.. nie jest moja wina ze nie wszyscy potrafia sie odezwac, ja znam swoje obowiazki, ale tez swoje prawa i jesli cos jest nie tak to mowie na glos i jesli dla kogos to cyrk to coz zycze powodzenia w pracy:) co do umowy.. bardzo chetnie komus odstapie swoja umowe.. ;) fajnie sie czyta anonimy.. moze by tak porozmawiac w cztery oczy..? Ach zapomnialam, brak odwagi.. :) pozdrawiam szaraczki..;)

Palacz

Oj tak tak teraz Karinka bedzie dopiero sie panoszyc, ponoc umowa na nia czeka.

nieśmiały

Skończcie grać podpublike wielka rozmowa na tej stronie kto kogo broni pffff na palmiarni każdy tyłek obrabia swojej liderce bo nikt nie ma odwagi raz się przeciwstawić tylko woli tutaj pisać . Dwulicowość jest wszędzie każda każdą odbuduje, a Olka jest wporzo sa gorsze księżniczki w tej firmie co za niedlugo swoim zadartym nosem zahacza o lampy ha ha prZyjdźcie na fajkę to usłyszycie co nie co o sobie. I nie bijcie się już więcej ;)))))) STOP PRZEMOCY ;))))

Beeti

Odkąd pojawił się Boni a nie ma prawdziwego dyrektora tylko pseudo manager na tym stanowisku i pojawił się Shin, zaczęły się dziać rzeczy okropne, zero specjalistów tylko osoby takie w biurze, żeby płacić im jak najmniej. Tworzymy rzesze specjalistów którym brak wiedzy i oni kiedyś pójdą w świat z papierami specjalistów i potem będzie twardy upadek. Brak prawdziwnych managerów, zwalnianie ludzi o byle co o jakąś śmieszną reklamacje, ludzie wy nie macie odpowiedzialności za produkt nie mogą was zwolnić za reklamację Wy tylko sprawdzacie nawet jak ktoś się pomyli to nie powód do zwolenienia, teraz akceptacja pobić w pracy, dyr nic sobie z tego nie robi, powinien odrazu zwolnić gościa i to z konkretnym wpisem do akt, za drobniejsze rzeczy zwalniali wieloletnich specjalistów którzy budowali ten zakład od podstaw. Bez upomnienia poprostu wypowiedzenie, po wielu latach. Od momentu kiedy pseudo prezesem jest Shin - koreanczyk wysłany bo juz w Korei nikt go nie chciał to traktuje nas Polaków jak smieci, Oni muszą tolerować polskie przepisy, zasady i normy. To nie Korea.

Boni won

Boni i Shin won . Boni do sosnowca,shin do skosnolandi

ehh

Niech się wkońcu ktoś zainteresuje tym zakładem, PIP!!!, inspekcja budowlana, straż pożarna... przecież to kpiny. Zacznijcie wkońcu pisać pozwy do sądu.

STOP PRZEMOCY, DYREKTOR do zwlonienia... tak jak zwalniał innych z łatwościa za nic tak naprawde.

Off top

Do pracowników - chodzi o pobicie Lidera magazynu przez przełozonego, to nie ma prawa mieć miejsca w pracy. A dyrektor nic z tego nie robi twierdzi ze to koreanski styl zarządzania, nie mozna tego zostawić to wygrana sprawa w sądzie zwlaszcza, że do tego nei potrzeba nawet za wiele dowodów. Zyjemy w Polsce MuSI powtarzam Dyrektor Musi podjąc kroki. Mamy piekny filmik w TVS z DDPl skontaktujemy się z telewizją i opowiemy jak naprawdę jest jak to ludzi chcą sami przychodzić do pracy i jaka to wspaniała atmosfera jest. Powiemy o pobiciach, złamaniach przez przełozonych. Dobry i prawdziwy PR a nie oszustwo jaki to wspaniały zakład.

old fashion boy

Potwierdzam, nie mozna sie zachowywac jak leniwiec kiedy chodzi o pobicia w DDPL i ti na poziomie przelozony - pracownik, powinien oczyścic atmosfere. Boni tylko szuka szuka żeby zwolnić osoby które są od lat w SSPL starym, zauwazcie nigdy żaden stary koreańczyk z rodziny LEE nie zwolnił żadnego pracownika szanował ich wiedział że wieloletni pracownik to skarb, Shin tylko szuka żeby osoby które pracowały od lat wywalić. Boni zarabia max kasy to jak piesek trzyma sie stanowiska. Ludzi podajcie alvara do sadu z stopy prywatnej a DDPl za dopuszczenie się sytuacji takiej w pracy za brak reakcji za \ odszkodowanie jak sie patrzy wiadomo DDPl ma prawników za 300E za godzine ale i tak przegraja jak kazda sprawe w sadzie. od budowy hali po zwolnienia pewnych managerów.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.