GSU Polisa Sp. z o.o.

Opinie o GSU Polisa Sp. z o.o.

Aktualność
Bezpieczne zwiedzanie, uprawianie aktywnie czasu czy nadrabianie filmowych bądź książkowych zaległości – każdy ma swój indywidualny plan na wymarzone wakacje. Te wszystkie aktywności łączyły właśnie Letni Targ Rodzinny na Międzynarodowych Targach Poznańskich, na których mieliśmy okazję gościć.
To dwudniowe wydarzenie dedykowane całym rodzinom i sprzyjało one poznawaniu miejsc i aktywności, które łączy wspólne spędzanie czasu i świetna zabawa! To była naprawdę dobra okazja, aby wypytać naszych ekspertów o wszystkie niuanse związane z ubezpieczeniem i bezpieczeństwem w trakcie podróżowania podczas aktualnie panującej pandemii!

Dziękujmy wszystkim zwiedzającym z którymi mieliśmy przyjemność rozmawiać oraz organizatorom, że dali możliwość powrotu do bezpośrednich spotkań z Wami!
Pozdrawiamy gorąco J
M.

Hahaha, no impreza marzenie. Ale jaka forma, takie targi...

Ktoś wie, czy można tutaj się zatrudnić np. do sprzedaży ubezpieczeń? Nadmienię, że mam doświadczenie w pracy z osobami z pokolenia silver i jakkolwiek nie pracowałam w sprzedaży produktów finansowych, to mam miękkie kompetencje :) Co mogłabym robić i na jakich warunkach?

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na Agent Ubezpieczeniowy w mieście Poznań?

Tajemnica Nowy wpis

2600 brutto max na umowie ????

Jak dużo osób pracuje w GSU Polisa Sp. z o.o.?

Weronika

I skład w biurze jest stały? Czy może co jakiś czas szukają kogoś nowego? Właśnie szukam informacji o pracy biurowej, bo taka mi potrzebna. Zarobki tam ok?

Koko
@Weronika

Raczej dużo ludzi szuka nowej pracy ze względu na zarobki , wystarczy przeczytać komentarze

Natalia

A ja polecam, bo sama tam pracowałam i było całkiem spoko:) Dla kogoś kto studiuje i chce sobie dorobić to dobra opcja.

@Natalia

A to nie trzeba tutaj pracować na cały etat, skoro jest możliwość dorobienia sobie? Ile płacą w takim razie za godzinę? Napisz proszę, bo szukam właśnie pracy, w której mogłabym sobie dorobić...

Byłypracownik

GSU zatrzymało się na 2005 r ... 2300 brutto na umowie, mówi dużo o firmie. Plus premia i dostaniesz najniższą krajową, bo muszą Ci ja przelać więc gdzie ta premia ????. Kwartalne też słabe jak za 3 miesiące pracy. Z dodatków grusza na wakacje. Wieloskładnikowe wynagrodzenie to za dużo powiedziane...O podwyżkach nie ma mowy, pracujesz 13, 10, czy 5 lat zawsze to samo na umowie , bo nie zasługujesz ... O przedłużenie umowy musisz pisać wnioski, ale odpowiedzi nie dostaniesz, tylko pod nos podstawiona taka sama umowa. Zero szacunku dla człowieka, za jego prace, starania, zrobisz więcej to i tak będzie za mało. Praca bardzo odpowiedzialna, dokumenty, dane osobowe, RODO, dużo obowiązków okey, ale nie za takie pieniądze. W pracy panuje hierarchia, nie możesz wyrazić osobiście zdania z osobą ,,z góry ,, za to jak powinie się noga jesteś publicznie na forum wywołany do tablicy. Praca sama w sobie byłaby ok , dużo wiedzy, złapanie doświadczenia, ludzie z którymi się pracuje , kierownictwo z duża wiedzą, ale zarządzający masakra. Szczerze mówiąc życzę wszystkim pracownikom znalezienia pracy w której dostaną pieniądze, a nie ochłapy, bo posiadają dużą wiedzę i są super sprzedawcami. Jeżeli chodzi o klientów to jest jedno wielkie wciskanie dodatków, co chwile modyfikacja bo firma nie ma pomysłu na zarobek. Słabe to moim zdaniem. Niby pracownicy mają proponować,ale koniec końców są zmuszeni do zmiany, a ty bez dodatków nie dostaniesz premii więc musisz wciskać.

Kandydatka
@Byłypracownik

Piszesz tutaj o przedłużeniu umowy... Tak mnie to zastanawia, czy jak się pracuje latami, to nie ma szans na umowę o pracę na czas nieokreślony? :O Tylko cały czas trzeba przedłużać? Jakie te dodatki należy ludziom proponować czy też "wciskać"? Jeśli ktoś ma dar przekonywania i nakłaniania, to dużo można dorobić dzięki premii?

@Kandydatka

Nie 3 miesiące , rok , potem na nieokreślony ale czy pracujesz 1 rok czy 10 lat pensja ta sama, na podwyżki nie ma szans .... Tu nie ma czy masz dar czy nie po prostu mówi się klientowi że jest to w pakiecie... Kiedy była modyfikacja polis najwyżej 3700 ( przy zrobieniu ponad normę), bez modyfikacji jak dostaniesz 3 z przodu to cud. Szkoda gadać większość ludzi szuka nowej pracy .

Doris

No to rzeczywiście zarobki wydają się mało motywujące. Mówisz, że z czasem nie ma lepszej kasy.. A co z awansami? Nie zdarzają się w ogóle? Bo nie wyobrażam sobie awansu bez podwyżki szczerze mówiąc :/ I czy te premie to są co miesiąc za realizację rozumiem? Zdarza się, że dorzucają coś extra na kwartał albo na koniec roku, w zależności od wyników firmy?

Koko
@Doris

Nie ma szans na awans...co miesiąc za sprzedaż i kwartalnie też ale nigdy nie wiesz ile będzie , raz tak raz siak jak ci się trafi ????

@Koko

Nawet po swoich miesięcznych wynikach nie idzie oszacować, ile premii za to dają? Zmienia się to jakoś często? A premie raczej maleją czy rosną?

Lola

Wszystko w miarę ok, dopóki jest się klientem i zmienia umowę tak jak oni chcą. W momencie wypowiedzenia umowy i jakiś problemów zdrowotnych, mimo trwania umowy, ZERO kontaktu z klientem. Nie polecam. Składki też bardzo wygórowane w porównaniu z innymi ubezpieczeniami

Pepe

Skoro jest wszystko tak pięknie. Czemu usuwacie niepochlebne, czyli prawdziwe komentarze? Że działy się rozsypują. Ludzie odchodzą, a zostają ci którzy pracę mają dzięki nepotyzmowi? Przecież w gsu każdy jest mężem, żona, synem, córka czy znajomym kogoś na wyższym stołku.

Superpolisa

Otworzyłem działalność ponad miesiąc temu we współpracy z superpolisa jako mobilny doradca. Jak narazie wszystko ok na ten moment mam zaliczone większość egzaminów. Zaraz zostanę zgłoszony do knf aby móc samodzielnie działać więc trochę w ponad miesiąc zostało to ogarnięte. Na platformach są dokumenty do pobrania z dokładnymi opisami jak się po nich poruszać. Właściwie wszystko online. Jak otwierasz działalność to co czekasz aż klienci sami przyjdą? No nie.. samemu trzeba działać i pozyskiwać klientów nikt nie podstawi ich pod nos. Marudzić jest łatwo że nie ma wsparcia itd. a samemu co ogarnąłeś/aś??

ffff
@Superpolisa

Tylko po co otwierać działalność gospodarczą we współpracy z pośrednikiem? Po to, żeby podzielić się prowizją od Towarzystwa Ubezpieczeniowego z wypracowanych przez siebie umów? De facto jesteś pracownikiem, a firma nie ponosi żadnego ryzyka, odpowiedzialności. Jak można oceniać firmę po miesiącu? Skoro masz swoich Klientów to najkorzystniej zostać agentem samodzielnie. Towarzystwa Ubezpieczeniowe szkolą swoich agentów, pomagają im zdać egzaminy i jeszcze w początkowym okresie płacą swoim agentom wynagrodzenie niezależnie od zawartych umów.

Aleksander
@ffff

Wiesz to wszytko bo pracujesz w tym Towarzystwie Ubezpieczeniowym? To agenci nie mają tylko prowizji? Dają też podstawę niezależnie do ilości zdobytych klientów? Bo to by mi pasowało.

Ogłoszenie na Asystentka do GSU Polisa Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

zyx

Proponują 2600 zł brutto/mc to chyba o czymś świadczy gdy minimalne wynagrodzenie jest powyżej 3000 zł.

@zyx

Wynagrodzenia w Spółce są wieloskładnikowe. Wynagrodzenie zasadnicze zawsze połączone jest z premią, dodatkowo pracownikowi przysługuje premia kwartalna oraz liczne dodatkowe benefity m.in. ZFŚS, PPE, nagrody za wyniki, udział w licznych konkursach sprzedaży itp. Nigdy w Spółce nie zdarzyło się aby ktoś zarobił poniżej najniższej krajowej, wręcz przeciwnie.

Aktualność
Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku stwarzająca mnóstwo okazji do poznawania otaczającego świata. Dlatego też w jej pierwszym tygodniu przedszkolaki przygotowały dla niej dyniowe powitanie! Wyzwania podjęły się: grupa myszki, pszczółki, kotki i misie, które wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą dynię 2021, dla których mogliśmy przygotować fantastyczne upominki! Jesteśmy pod wrażeniem ilości prac, które zostały przygotowane przez Przedszkole http://skarbnikowawilla.pl/
Tym bardziej gratulujemy dzieciom, które zdobyły miejsca na podium oraz wyróżnienia w konkursie. Jesteście niezwykle utalentowani!
Dziękujemy, ze mogliśmy zostać częścią tej przecudownej zabawy!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w GSU Spółka Ubezpieczeniowa Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Thruth

Jeśli studiujesz zaocznie i jesteś w pełni dyspozycyjny w tygodniu, to pewnie nie będzie problemu. Oczywiście musisz mieć już odpowiednie doświadczenie zawodowe. Jeśli masz na myśli staż czy praktyki, to zapomnij.

Xyz

Rozmowa rekrutacyjna standardowa jak w każdej firmie. Pytania o przyszłość, umiejętności, mocne słabe strony itp. Naobiecywali wiele i zero kontaktu. Moim zdaniem totalny brak szacunku do kandydatów.

Pytanie o pracę

Dzień dobry, zwracam się z prośbą o informacje, gdzie można złożyć lub wysłać CV na Śląsku?

@Pytanie o pracę

Dzień dobry, nabory ogłoszamy na stronie: https://gsupolisa.pl/pracuj-z-nami/ W obecnej chwili nie prowadzimy rekrutacji. Natomiast można złożyć CV w naszych Oddziałach znajdujących się w Żywcu, Skoczowie, Bielsku-Białej oraz Cieszynie.

Pytanie o pracę
@GSU Polisa Sp. z o.o.

Czy jest możliwość e-mailowego przesłania CV do ww. Oddziałów?

Pozdrawiamy gorąco J
M.

Hahaha, no impreza marzenie. Ale jaka forma, takie targi...

Czy nowo zatrudnione osoby w GSU Spółka Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Emila

Ja również chętnie się dowiem :)

Wow

Ocena mówi sama za siebie

Wow

Chociaż tu macie siłę przebicia. Usuwane są wszystkie komentarze, które mówią prawdę o atmosferze i układach... Alenocen na portalu kouw sala za siebie. Brawo wy...

Czy pracodawca GSU Spółka Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

robo

tak był taki program szkoleniowy, gdzie wszystkich nas przeszkolili. Menagerów z zarządzania a sprzedawców podciągneli ze sprzedaży. fajne to było bo przez ponad rok co 2 - 3 miesiące działalismy z firmą szkoleniową. Dużo wiedzy. Mięcho. no i kierownicy też inaczej zaczęli z nami pracować. teraz oczywiście pandemia więc się pokończyło ale pewnie to wróci bo było ekstra. ps. piszę to bo mam ochotę i tak uważam, wiem, że gowork to głownie plucie na pracodawców a jak jest jakiś "like" to pewnie wpisany przez d.marketingu. otóż nie - proszę darujcie sobie komentarze w stylu "ile dostałeś kasy".Szkolenia były świetne - cała akademia. Trenerzy mega. obsługa profesjonalna, wiedzy do dzisiaj używam. pozdro

Honorata
@robo

O, to fantastycznie, że w firmie można liczyć na program szkoleniowy, o którym wspomniałeś. Mam nadzieję, że szybko wrócą do organizowania szkoleń. Jest to super opcja na zdobycie nowej wiedzy lub utrwalanie posiadanej. A jak oceniasz inne warunki pracy w GSU Spółka Ubezpieczeniowa? Polecasz ogólnie pracę tam?

Mati
@Honorata

Gsu - jak juz sami sobie słodzicie, to róbcie to bardziej dyskretnie :/

@truth czyli? Nie rozumiem, pracujesz tam?

Aktualność
Nowy Oddział w Poznaniu już otwarty!
W sobotę dnia 07.03.2020 roku mieliśmy przyjemność świętować oficjalne otwarcie Oddziału w Poznaniu.
Chociaż pogoda nas nie rozpieszczała, tak jak obiecywaliśmy - atrakcji i wrażeń w tym dniu nie brakowało! Po przybyciu gości na salę, uroczystość rozpoczęło przemówienie Pana Wiceprezesa, który wraz z Panią Dyrektor oraz Kierownik Oddziału przecięli oficjalnie wstęgę, zapoczątkowało to piękny dzień, którego kulminacyjnym momentem było odebranie przez zwycięzcę konkursu podczas Ekoeventu nagrody głównej – oczyszczacz powietrza.
W dalszym ciągu emocje nie opadły, ponieważ to był naprawdę napięty grafik połączonych imprez, promujących nasz nowy Oddział. Przypominamy:
- 15 - 16.02 Targi TOUR SALON
- 05.03 EkoEvent na Placu Wolności
- 07.03 Otwarcie nowego oddziału
Chcielibyśmy serdecznie wszystkim podziękować za przybycie i oczywiście zapraszamy do naszego Oddziału, gdzie jak zawsze czeka na Państwa profesjonalna obsługa i doradztwo.
Thruth

No, emocje jak na grzybach.... Ale czego się spodziewać po takiej skamielinie....

Jawnie usuwają komentarze użytkowników

Wanda
@Anonim

@Anonim Z forum usuwane są komentarze, które nie są zgodne z regulaminem Gowork.pl. Powiedz, czy w GSU można liczyć na jakieś świadczenia pozapłacowe ?

@Wanda

W GSU Spółce Ubezpieczeniowej posiadamy: - dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, - pracowniczy program emerytalny, - rozbudowany system motywacyjny (konkursy, nagrody specjalne, wycieczki, wyjazdy integracyjne), - szkolenia, - pakiet dni zdalnych, - preferencyjne warunki ubezpieczenia, - narzędzia niezbędne do pracy (laptop + smartphone).

Zostaw merytoryczną opinię o GSU Polisa Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w GSU Polisa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GSU Polisa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GSU Polisa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GSU Polisa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GSU Polisa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GSU Polisa Sp. z o.o.